Oldal: 4 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (567 összesen)

Téma: F1 2012

  1. #76
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Mezeitől tartottam, de eddig pozitív csalódás: 1-2 apróbb tévedése volt, de a lényeg, hogy nem beszélt orbitális fasságokat, mint Czollner szokott.
    Nem is tudom, nekem nagyon idegen volt Mezei, főleg ha két egyszerű angol mondatot nem tud lefordítani akkor mit erőlködik, Gabi nem győzte kijavítani, Hamilton szektoros üzeneténél pont az ellenkezőjét fordítja. Meg amilyen autósporttól teljesen idegen kifejezéseket használ, szóval lehet hogy vízilabdát jól közvetít, de forma 1-ben engem nem győzött meg, persze lehet csak túl igényes vagyok, (megint).
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  2. #77
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mondjuk a Gyulai B. ... ... volt a ... végletekig elviselhetetlen dilettáns,

    és ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Gyula jó volt, de még őt is elviseltem, ha volt mellette egy "agy"

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A mezőnyről meg, hát igen, mindenki azt mondta, hogy a RB megveréséhez komolyabb szabályváltozások kellenek. Hát - eddig úgy tűnik elég volt a diffúzort száműzni.
    Meki a legjobb autó, ehhez kétség sem férhet, Mercire nagyon kíváncsi vagyok versenyen és persze drukkolok is nekik, Grozsan, hát le a kalappal, ő is szüneten volt mint Kimi és a földbe gyalulta.
    Ferrari nekem közömbös, számítottam rá, hogy a Todt-Schumi-Brawn korszak után őket elkerüli majd a siker - valahol meg is érdemlik, szétverték azt a profi csapatot.
    Végre nem RB 1-2.!!!

    A sors fintora, hogy az egyetlen nem "innovatív újhullámos" autó a legjobban sikerült.

    Kimivel meg mág várjunk, mert Grojeannal ellentétben ő nem forma autózott és nem ismerte a pirellit sem, lehet lesz még jobb, bár a mostani kifogásaira még nem tudok mit mondani, azon sem lepődnék meg, ha nem tudna mutatni semmit a továbbiakban sem. Mindenesetre a Lotus 3. hely kellemes meglepi volt számomra.

    Alonsot meg sajnálom, na nem a sóderezése miatt, hanem mert aláírt olyan sok évre a ferkához. Neki ez egy örökkévalóság lesz. Nyilvánvaló ,hogy a ferrari a "szentháromság" miatt volt nagyon jó, szerintem soha nem lehet azt megismételni. Noha én sem voltam soha Schumi fan, most kifejezetten örülök a szép eredményének...

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek Lalival, igen faszányos lett ez az M1 közvetítés elsőre. (pláne, hogy HD-ben lehet nézni!)
    Nem vagyok megelégedve a HD közvetítés minőségével, nektek is szemcsésedik kicsit a kép a gyorsabb mozgásoknál a pályán?


    Amúgy minden más nagyon tetszett itt az M1-nél, leszámítva azt a bűn ocsmány virtuális studiót..
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 17. 16:02.

  4. #79
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Hát gyerekek, nekem ennél jobban nem is kezdődhetett volna! Meki 1-2, és a Merci és a Rönó is jó, az egyik Williams is top10es

    Kimit sztem még ne írjuk le, a lényeg, hogy Grosjeanból látjuk hogy az autóban van potenciál (igaz, tavaly is így kezdtek). Én sokkal szomorúbb lettem volna hogyha azt látom hogy mind2en tiszta és jó körökkel csak a 10-15 közé férnek be.

    RB meg, hát... Vettel utoljára a 2010es Olasz Nagydíjon indult ennyire hátulról. De lesznek ők még előrébb, erre mérget vehetünk.

    A közvetítés sztem is jó, az a három dolog ami nem tetszik benne abból kettőt már ti is említettetek: Mérei Andrea vhogy engem is irritál (rosszabb mint amott a Csisztu), a stúdió tényleg gáz, és Mezei Dániel. Bár nála az egyetlen dolog ami zavart hogy még Hami pole körébe se bírta ki hogy ne pofázzon bele. Az RTLnél mindig el tudtak hallgatni ha fedélzetit mutattak.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Haha, ez jó

    Részemről, bár nekem már kicsit könnyebb egy időmérő után
    1. Világbajnok - Hamilton.
    2. Konstruktőr - Akkor már McLaren.
    3. Massa győzelme - Lesz.
    4. Legjobb újonc - Grosjean.
    5. Michael vs Kimi - Michael.
    6. Legjobb középcsapat - Lotus.
    7. Vettel pole record - Nem dönti meg.
    8. Talpon marad-e minden csapat. - Igen.
    9. Új előzési szabály - Azt se tudtam hogy új van
    10. Legjobb kiscsapat - Caterham.



  5. #80
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről, bár nekem már kicsit könnyebb egy időmérő után

    3. Massa győzelme - Lesz.

    8. Talpon marad-e minden csapat. - Igen.
    Majdnem mindenben egyetértünk de szerintem Massa dobogó közelébe sem jut, sőt nem lennék meglepve ha szezon közben lecserélnék, már azt sem értem most mit keres ott, persze mit várhatnánk egy olyan csapattól ahonnan inkább Schumachert és Kimit küldték el helyette.

    És a HRT szerintem szezon közben bedobja a törölközőt.

    P.S.: Ja nem értem Grozsant miért kell újoncként kezelni amikor már versenyzett, nálam ő nem újonc.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  6. #81
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Majdnem mindenben egyetértünk de szerintem Massa dobogó közelébe sem jut, sőt nem lennék meglepve ha szezon közben lecserélnék, már azt sem értem most mit keres ott, persze mit várhatnánk egy olyan csapattól ahonnan inkább Schumachert és Kimit küldték el helyette.

    És a HRT szerintem szezon közben bedobja a törölközőt.

    P.S.: Ja nem értem Grozsant miért kell újoncként kezelni amikor már versenyzett, nálam ő nem újonc.
    Schumachert mikor küldték el a Ferrari-tól? Én eddig csak Kimi-ről tudtam...

  7. #82
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Majdnem mindenben egyetértünk de szerintem Massa dobogó közelébe sem jut, sőt nem lennék meglepve ha szezon közben lecserélnék, már azt sem értem most mit keres ott,
    Na jó, őszintén szólva én sem Inkább csak a vágyamat tükrözte az a válasz
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    P.S.: Ja nem értem Grozsant miért kell újoncként kezelni amikor már versenyzett, nálam ő nem újonc.
    Ez is igaz, de az oldalon őket kérdezték. Különben ennyi erővel Ricciardot sem kéne annak venni, mert ő is ment már tavaly 11 versenyt.



  8. #83
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    1. Világbajnok - Hamilton.
    Erre visszatérve ez persze egyáltalán nem biztos, még akkor sem ha idén esetleg tényleg dominálna a Meki. Button miatt.

    Sztem idén is nagy lesz a háziverseny köztük. És érdekes, mivel két remek, de egyébként tűz és víz pilótáról van szó. Kivi leszek idén melyikük felé fog dőlni a mérleg. Ugye 2010ben még Hamilton volt jobb, de tavaly már Button volt az eredményesebb. Idén term. mind2 nagyon fogadkozik Az látszik és már látszott a tesztszezonban is, hogy valóban nagyon motiváltak mind2en.

    Jó lesz ez, és holnap már jön is első fight És azt mondom, győzzön a jobb!
    Utoljára módosította: convar; 2012. 03. 17. 19:19.



  9. #84
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy minden más nagyon tetszett itt az M1-nél, leszámítva azt a bűn ocsmány virtuális studiót..
    UGYE? Reggel alig bírtam kinyitni a csipámat, de így is feltűnt, hogy mi az a rettenetes forgó RedBull ott a háttérben...

  10. #85
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    UGYE? Reggel alig bírtam kinyitni a csipámat, de így is feltűnt, hogy mi az a rettenetes forgó RedBull ott a háttérben...
    Az rF forgó showroom-jában milliószor szebb RedBull-t lehet látni, viszont nem csak az volt a gáz, hanem az egész desing. DE, ez legyen a legnagyobb problémánk az egész közvetítéssel és akkor egy szavam se lesz!

  11. #86
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Schumachert mikor küldték el a Ferrari-tól? Én eddig csak Kimi-ről tudtam...
    Elszámoltam tízig mielőtt megírtam ezt a választ, remélem így sikerül finoman válaszolnom, hiába na az ember küzdjön a gyengeségei ellen. Szóval a válasz 2006. (Jelentem működök a módszer, először teljesen mást akartam írni, lehet az nem lett volna ilyen diplomatikus.)
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  12. #87
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is igaz, de az oldalon őket kérdezték. Különben ennyi erővel Ricciardot sem kéne annak venni, mert ő is ment már tavaly 11 versenyt.
    Teljesen igazad van, Ricciardo sem újonc.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  13. #88
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Schumachert mikor küldték el a Ferrari-tól? Én eddig csak Kimi-ről tudtam...
    Van egy olyan (nem is túl megalapozatlan) elmélet, hogy Schumacher nem önszántából vonult vissza 2006 végén.
    Sokkal inkább az akkorra kicsúcsosodó Montezemolo - Todt belharc áldozata lett. Amit mindenáron Montezemolo akart megnyerni, és ennek érdekében képes volt beáldozni a sikerek szállítóit, elsősorban Schumit, de vele együtt gyakorlatilag Brawn-t és Todt-ot is. Hiszen Schumi visszavonulása még nem feltétlen okozta volna a másik kettő távozását.
    Ezért írtam én is korában, hogy szétverte a csapatát - most nagyon jól látszik mennyire megérte. Kimi még bajnok lett úgymond lendületből, de azóta csak egyre lejjebb...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #89
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Mezein azért érezni, hogy a palikos közvetítéseken nőtt fel... Ahogy ezt a DRS-t is elmagyarázta...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #90
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Button zseniális volt (megint), welcome 2009, ahogy ő fogalmazott.
    Amit igazán sajnálok az a Williams csapat, rengeteg potenciál van ebben az autóban, ha Maldonado így tud vele menni, kis túlzással Sutil a dobogóért harcolhatna vele, továbbra is hibának tartom hogy Sennát szerződtették helyette, aki valljuk be harmatgyenge volt.

    Kimi az meg teljesen kész van, ahogy kiabál a csapattal: Miért kék zászlóznak nekem!?
    Utoljára módosította: Johny English; 2012. 03. 18. 10:36.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  16. #91
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Mezein azért érezni, hogy a palikos közvetítéseken nőtt fel... Ahogy ezt a DRS-t is elmagyarázta...
    Nos igen, így 2 órába azért már jutott baki is, de még mindig jobb, mint amit vártam.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #92
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Azért örülök, hogy mióta az M1 átvette a közvetítést, nem volt akkora a RBR fölénye!

  18. #93
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Kifejezetten izgalmas és majd a végéig nyitott futam volt, nagyok a reményeim a szezonnal szemben.
    Az, hogy a kis csapatok is szinte tudják tartani a tempót baromi meglepetés számomra. Persze úgy gondolom, hogy a a 4-5. futam után szétszakad majd ez a sűrű mezőny mivel a Mclaren és a Red Bull csapatoknak kőkeményen fel kell venni a kesztyűt egymással szemben.
    Az idők alapján nagyon közel vannak egymáshoz gyakorlatilag végig kell fejleszteniük futamról futamra, amelybe rajtuk kyvűl nem látok esélyes csapatot.
    A Mercedes sokkal jobb mint tavaly, de a gumiproblémák megmaradtak, és erre nehezen lehet stratégiát épyteni ilyen szoros mezőnyben.
    A Ferrari örülhet, hogy egy olyan pilótát láthat az autóba mint Alonso, mert nélküle most siralmas szezonkezdet lehetett volna. Számomra hihetetlen mit kihozott ma a Ferrariból nekem a mai nap embere, persze Button mellett sem lehet elsiklani.
    Maldonadot igazán sajnálom, de kicsit felelőtlennek tartom, mivel a Williamsnak hatalmasat jelentett volna lélekben ez a 6. hely erőből.

  19. #94
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Kifejezetten izgalmas és majd a végéig nyitott futam volt, nagyok a reményeim a szezonnal szemben.
    Én csak most néztem meg, nekem is nagyon tetszett a szezonnyitó, az erőviszonyok alakulása, valamint a közvetítés is (...sőt még a Rudolf Petis Mindig TV-és reklámon is rendre majd befosok a röhögésről... )

    Maldonadot igazán sajnálom, de kicsit felelőtlennek tartom, mivel a Williamsnak hatalmasat jelentett volna lélekben ez a 6. hely erőből.
    Hát én azt gondolom, hogy ahogy pakolta neki egész futamon és hogy milyen kis minimális hibán ment el... szerintem ezért nincs oka szégyenkezni, ez benne van a pakliban.

    Viszont ahogy kitette a Grosjean-t, az nagyon nem volt szép, ez egy teljesen egyértelmű pályáról való leszorítás volt szerintem, úgy fordult mintha egyedül lett volna a pályán, az én értelmezéseben szó sincs versenybalesetről:


  20. #95
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ahogy kitette a Grosjean-t, az nagyon nem volt szép, ez egy teljesen egyértelmű pályáról való leszorítás volt szerintem, úgy fordult mintha egyedül lett volna a pályán, az én értelmezéseben szó sincs versenybalesetről:

    Szerintem sem szép dolog. Ha helyet kell hagyni az előzésnél az előzni szándékozónak, akkor a előző versenyző is hagyjon helyet a megelőzöttnek. Biztos vagyok benne, hogy ha Grosjean a belső ívet védte volna, és ugyan ez történik csak fordítva, akkor azt mondanák, hogy az előzni akaró versenyzőt leszorította.
    Wéber Gabi talán azért mondta, hogy versenybaleset, mert a túraautózásban már megszokta.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  21. #96
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése

    Szerintem sem szép dolog. Ha helyet kell hagyni az előzésnél az előzni szándékozónak, akkor a előző versenyző is hagyjon helyet a megelőzöttnek. Biztos vagyok benne, hogy ha Grosjean a belső ívet védte volna, és ugyan ez történik csak fordítva, akkor azt mondanák, hogy az előzni akaró versenyzőt leszorította.
    Wéber Gabi talán azért mondta, hogy versenybaleset, mert a túraautózásban már megszokta.
    pláne hogy így visszalassítva ott a végén van még egy kis teljesen felesleges balra mozdulat Maldonadotól ami végleg letolta Grosjeant

  22. #97
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ha megnézitek látni hogy megcsúszott a kanyar közepén amikor rálépett a gázra ezért nem tudta tartani az ívet és ezért kellett ellenkormányoznia, szóval szándékos leszorításnak nem mondanám, ez benne van, sima versenybaleset.

    Az utolsó körös hiba meg egy olyan dolog volt ami bármelyik versenyzővel előfordulhatott volna egy hasonló helyzetben, egy hangyafasznyit jobbal lecsúszott a hátsó kerék mint kellett volna és ennyi, mivel ott semmi bukótér nem volt így esélytelen volt sajna pedig nagyon ügyes volt.

    Az meg hogy Sutilnak nincs helye meg egy vicc, mert egy baromi ügyes pilóta, Massa helyett simán betenném a ferkába(szerintem az utolsó éve lesz az f1-ben), de még jó pár helyre be lehetett volna nyomni, szánalmas hogy olyan embereknek mint Senna van helye amikor semmit nem mutatott még fel, nem úgy mint Sutil akinek szerintem a legnagyobb szerepe volt abban, hogy a force india a középmezőny meghatározó kocsija volt, persze szép dolog hogy ilyen hálásak érte...

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megnézitek látni hogy megcsúszott a kanyar közepén amikor rálépett a gázra ezért nem tudta tartani az ívet és ezért kellett ellenkormányoznia, szóval szándékos leszorításnak nem mondanám, ez benne van, sima versenybaleset.
    Sztem teljesen lényegtelen, hogy miért nem tudta bent tartani a kocsit, a lényeg az, hogy teljesen egyoldalú hibájából kiszorított egy másik versenyzőt és tönkretette az autóját. Azért tudott így mellé kerülni, mert túl nagy tempóval esett be a kanyarba, viszont ezért nem is tudta szépen befejezni a manővert és lecsúszott az ívről, 0 helyet hagyva ezzel a másik autónak a pályán. Amennyiben normálisan közlekedik, akkor még az előzése sem biztos, mivel ha egymás mellett szépen kijönnek a kanyarból, akkor Grosjeané a belső ív...

    Attól még hogy vmi nem szándékos, még nem lesz versenybaleset, pláne ha más kárára hibázik az illető.

  24. #99
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    kezdésnek nem rossz,bár én a mercit is oda vártam volna a mcl,rb,hoz
    a sf car szabály ahh az nem jó,ha valaki körhátrányba került a versenyen az maradjon is ott,szóval be áll a sor végére és nem megy el a versenykörből sf-ként 3 köritt csak 1 alkalommal volt de lessz amikor lehet 3-4 azt a fél verseny a sf alatt telik el,vagy pedig plusszolják fel a körök számát mint a turabajnokságban.

    rosberg eléggé mellé nyúlt most és a kocsin is van mit igazítani,massa mit keres itt?kimi se győzött meg viszont a kocsiban van potenciál,webber ua mint tavaly mehet nyugdíjba massával eggyüt,sauber a williams előre lépett de stratkóban kéne még fejlődni nekik.

    na kell ennek még pár verseny hogy letisztuljon
    Mezei, komolyan herótom van tőle iszonyodommikor a motogp adta már akkor is majdnem felvágtam az ereimet,párszor belemelegedett a baromja
    kossuth adta legalább?és ott kivolt a spíker? most jutott eszembe hogy van remény:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #100
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Kubicáról milyen hírek vannak? Gondolom számára annyi az F1-nek ugye?

    Mercitől többet vártam ez így harmatgyenge. Én határozottan Button-nak szurkolok, nagyon jó versenyző persze Vettel is az de Button szimpatikusabb.

Oldal: 4 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •