Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23
Találatok: 551 - 567 (567 összesen)

Téma: F1 2012

  1. #551
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nem mind 1, hogy egy esős pályán slick gumival csinálod vagy 40fokba száraz pályán, mert a kettőnek nem 1 a súlya. Plusz a lekörözött is jól megnehezítette a dolgot ha nincs ott akkor nem lett volna semmi...
    De ott volt ezért ezeket is bele kellett volna kalkulálni, mindent. Azt is hogy esik, és azt is hogy ott van előttük egy Caterham amire pillanatok alatt ráesnek. Ezért, bár az első tényezővel nem tudott mit csinálni, de a másodikkal tudott volna, hogyha hideg fejjel vár még egy kört az előzéssel, megvárva hozzá a tisztább körülményeket. Úgyis gyorsabb volt Hamiltonnál. De lement a vörös köd és türelmetlen volt.

    Summa summárum, Hülke elizgulta, ennyi. Majd legközelebb már jobban csinálja.



  2. #552
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Ehhez mit szóltok?


    Igaziból lerágott csont különösebben nem büntetéspárti vagyok, de ezt nem igazán hangoztatják mint szabálymegszegés.

  3. #553
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez mit szóltok?


    Igaziból lerágott csont különösebben nem büntetéspárti vagyok, de ezt nem igazán hangoztatják mint szabálymegszegés.
    mafFIA egyébként engem se érdekel, sőt szarul érezném magam ha Alonso emiatt nyerné meg a vb-t. majd jövőre erőből lesz elkenve a szájuk
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #554
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Ehhez mit szóltok?
    Ezt:
    http://www.autosport.com/news/report.php/id/104644

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #555
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Na jól van ez így nem kell ez. Szerintem az sárga volt csak az az egy poszt bakta el ennyi zöld meg elég.
    De az FIA döntései számomra nem döntések, Én Vettelt elmeszeltem volna még a versenyen kb az első körben mert ott is ő volt a hunyó.Azért a videón látszik hogy a kormányon is a sárga világít pont az orra előtt.

  6. #556
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Nem egyről beszélünk...illetve beszélnek, ugyanis ez a harmadik vitás sárga zászlózás....
    Illetve az első a mert ez a 2 kör elején történt amikor Maldonado mentése miatt sárgázás volt az első szektorban...
    Szó ami szó ezt megint az FIA-nak lehet köszönni, ez a faszkalap Eclestonem meg szapulja a Ferrarit, hogy tönkreteszi a Forma 1 becsületét, bezzeg tükörbe nem gyakran nézhet hiszen a naptár lassan fel el..ott pályákból és helyszínekből áll.....

  7. #557
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem egyről beszélünk...illetve beszélnek, ugyanis ez a harmadik vitás sárga zászlózás....
    Illetve az első a mert ez a 2 kör elején történt amikor Maldonado mentése miatt sárgázás volt az első szektorban...
    Szó ami szó ezt megint az FIA-nak lehet köszönni, ez a faszkalap Eclestonem meg szapulja a Ferrarit, hogy tönkreteszi a Forma 1 becsületét, bezzeg tükörbe nem gyakran nézhet hiszen a naptár lassan fel el..ott pályákból és helyszínekből áll.....
    Bakker, már három is van?
    Én még kettőről tudtam.
    De nem is érdekel már. Minden ami a pályán kívül van az politika, és rossz.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #558
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Emberek, meg lehet nyugodni: úgy néz ki Vettel 3 sárga alatti előzéséből valójában egy sem volt az, meg különben is, ez az egész már úgyis csak eső után köpönyeg lenne:

    http://www.f1hirek.hu/f1/20121129-f1...rbe-tukor.html

    És akkor mostmár azt is tudjuk hogy az a kormányon lévő sárga jelzőfény az ami a legkevésbé kompetens egy-egy ilyen szituáció megítélésénél.


    Amit meg Kimi arra mondott, miszerint

    "Hasonlóan mulattató volt a jeges közöny, amellyel azt a felvetést fogadta, hogy a Lotus előző győzelmét még Ayrton Senna aratta az 1980-as években. "Ez csak egy név" - vonta meg a vállát. "Abból a csapatból már nem dolgozik itt senki."

    Ezt én is így érzem. Ez a Lotus csak a nevében Lotus. Colin Chapman csapatának történelme 1994ben számomra is véget ért.

    ***

    Más:

    http://www.f1hirek.hu/f1/20121015-f1...do-alonso.html

    "Egy barátságos rivalizálást szeretnék - hasonlót, mint amilyen (Michael) Schumacher és (Eddie) Irvine, majd Schumacher és (Rubens) Barrichello között volt, de említhetném Alonsót és (Felipe) Massát is."

    Kedves Montezemoló Úr, milyen rivalizálásról beszél? Ja, igaza van, az időmérőkön tényleg lehet...



  9. #559
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Pedig sárga alatt előzött pont ez a lényeg! Félrenéztek a maFIA intézte így!
    2012 sőt 2013 van, ki kell törülni a csipát a szemből és csendben magunknak nosztalgiázni. Nem is lehet az a csapat mert azok már nem dolgoznak ott!
    A ferrari meg á hagyjuk! Nem képesek két egyforma kocsit összehozni ,az időmérőn meg ha Massa jobb véletlen, rögtön fáj a fej . Massa behúzta volna a versenyt ,ha nem Alonso soha nemvolt címét kell tutujgatnia!
    Nembaj jövőre az a Nem is Lotus Lotus meg benne Kimi úgyis a taknyán csúsztatja hazáig azt a hűdemenő jófiú vagyok Vettelt,meg azt a nagy küzdő Alonsot mindkét műmjer csapattal együtt.
    Lehet Kiminek le kéne ülni Groval egy kicsit a szünetben ,befizetné valami menő "műintézménybe" egy két stampó meg buli lehiggadna nem lenne oly forrófejű, mindjárt nem buknának helyezéseket a pontversenyben.
    Sikerült felidegelnem magam: Banghead:

  10. #560
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig sárga alatt előzött pont ez a lényeg! Félrenéztek a maFIA intézte így!
    Lali, akkor javaslom olvasd el még1x a cikket Mert a napnál világosabban el van magyarázva benne hogy Vettel miért nem sárga alatt előzött. És pont ez a lényeg.



  11. #561
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    .... Massa behúzta volna a versenyt ,ha nem Alonso soha nemvolt címét kell tutujgatnia! ...
    hát ezt nagyon rosszul gondolod!képzeld Massa helyében magad,nem ezt tetted volna(akkor is ha erre nem utasítanak)?nem segítenéd a csapattársad ha ő vb címért megy?meg az a soha nem volt vb cím simán lehetett volna vb cím!

  12. #562
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Lali, akkor javaslom olvasd el még1x a cikket Mert a napnál világosabban el van magyarázva benne hogy Vettel miért nem sárga alatt előzött. És pont ez a lényeg.
    Az FIA "pártatlan" akart lenni. Értem én hogy a hivatalos álláspontot el kell fogadni, nem lehet vihart csinálni a biliben.
    Persze elvan magyarázva! Benézte az előzést magyarázhatják orrba szájba. Az egész az első körtől arról szól hogy ne büntessék meg Vettelt meg Alonsot, érthető hiszen nem akarták befolyásolni az eredményt.

  13. #563
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Domán Ariel írta Hozzászólás megtekintése
    hát ezt nagyon rosszul gondolod!képzeld Massa helyében magad,nem ezt tetted volna(akkor is ha erre nem utasítanak)?nem segítenéd a csapattársad ha ő vb címért megy?meg az a soha nem volt vb cím simán lehetett volna vb cím!
    De persze hogy segíteném sőt utasítás nélkül megtenném.És igen ha megnézed Massa megnyerhette volna ezt a versenyt.
    Az a vb cím, nos maradjunk annyiban volt rá esélye. Ami az utolsó négy versenyen történt, még Kimi győzelme ellenére is a Redbull veszedelmes erejének dominanciájáról szólt. A ferrari nem képviselt semmilyen olyan erőt amely ezt ellensúlyozta volna. Amekkora pontelőnnyel nekiment a végének nem hittem volna hogy 3 pontal bukóba lesz a végén. Az nem Alonso hibája nem Massa a ludas, ezt a ferrari okozta magának.
    E miatt a ferrari most is csak az egyéni címért akart versenyezni,mert van egy erre alkalmas pilótája. A kocsi nem vb autó már elég régóta 2007-08ban is csak a meki bénázása engedte őket annyira előre.2009-ben kinyírták magukat meg a legjobb pilótát is. Mióta a Ferrarinál van Alonso nem először bukja pár ponttal a vb-t .Versenyző van de annyira egyre koncentrálnak hogy a másik rosszabb teljesítménye a kukába dobja az esélyeket. A modell adott a ferrarinál már volt egy nagyon domináns időszak. Ha azt nem bírják megismételni nos az a vezetés hibája.
    Míg a többiek bénáznak versenyeken, elrontják a fejlesztéseket addig a redbull meg tud nyerni mindent.
    Jaj kicsit elkalandoztam

  14. #564
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    De persze hogy segíteném sőt utasítás nélkül megtenném.És igen ha megnézed Massa megnyerhette volna ezt a versenyt.
    Az a vb cím, nos maradjunk annyiban volt rá esélye. Ami az utolsó négy versenyen történt, még Kimi győzelme ellenére is a Redbull veszedelmes erejének dominanciájáról szólt. A ferrari nem képviselt semmilyen olyan erőt amely ezt ellensúlyozta volna. Amekkora pontelőnnyel nekiment a végének nem hittem volna hogy 3 pontal bukóba lesz a végén. Az nem Alonso hibája nem Massa a ludas, ezt a ferrari okozta magának.
    E miatt a ferrari most is csak az egyéni címért akart versenyezni,mert van egy erre alkalmas pilótája. A kocsi nem vb autó már elég régóta 2007-08ban is csak a meki bénázása engedte őket annyira előre.2009-ben kinyírták magukat meg a legjobb pilótát is. Mióta a Ferrarinál van Alonso nem először bukja pár ponttal a vb-t .Versenyző van de annyira egyre koncentrálnak hogy a másik rosszabb teljesítménye a kukába dobja az esélyeket. A modell adott a ferrarinál már volt egy nagyon domináns időszak. Ha azt nem bírják megismételni nos az a vezetés hibája.
    Míg a többiek bénáznak versenyeken, elrontják a fejlesztéseket addig a redbull meg tud nyerni mindent.
    Jaj kicsit elkalandoztam
    ja ja,valszeg az a probléma a vezetés v. az hogy nincs is!vagy is van 1 személyes!van egy No.1 és egy jó pilótájuk,biztos tudnának jobb autót is építeni,de mégsem....

  15. #565
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    De ott volt ezért ezeket is bele kellett volna kalkulálni, mindent. Azt is hogy esik, és azt is hogy ott van előttük egy Caterham amire pillanatok alatt ráesnek. Ezért, bár az első tényezővel nem tudott mit csinálni, de a másodikkal tudott volna, hogyha hideg fejjel vár még egy kört az előzéssel, megvárva hozzá a tisztább körülményeket. Úgyis gyorsabb volt Hamiltonnál. De lement a vörös köd és türelmetlen volt.

    Summa summárum, Hülke elizgulta, ennyi. Majd legközelebb már jobban csinálja.

    Hát nem tudom ha te mennél kb fél egyenesen keresztül a másik mellett az első helyért akkor mit csinálnál?
    Várnál még egy kört amikor te vagy a kedvezőbb helyzetben?
    Biztos hogy nem, és szerintem a lekörözöttel sem foglalkoznál.
    Arra meg nem tudom miért kellett volna számítani hogy nem engedi el őket hanem behúzza eléjük a kocsit?

    Én akkor is azt mondom hogy ez nálam sima versenybaleset.

  16. #566
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd, ha vki olyan gyorsan jön, hogy nem tudja kordában tartani a segge alatt a gépet és megcsúszik, akkor az beesés... tekintve, hogy gyorsabban érkezett meg, mint azt kezelni tudta volna.
    És ez akkor is igaz ha eső van, vagy ha forgalom van a pályán, mert fel kell mérni a körülményeket és alkalmazkodni hozzájuk és e szerint megválasztani a féktávot.


    Egyébként én is nagyon szurkoltam neki, hogy Ő nyerje a futamot, de attól még nem feledkezhetünk meg arról tényről, hogy teljesen fölöslegesen nullázta saját hibájából a vétlen Hamilton - akit egyébként nem csipázok - futamát ezzel a manőverével, plusz a világbajnoki 3. helyezett kilátásait.
    Az hogy Lajoska kiesett az tök véletlen, nagyon szar szögben találta el, de ha nem húzza be eléjük a kocsit a lekörözött akkor nem kell olyan élesre húzni a kocsit és simán megvan.
    Szóval én a lekörözöttet büntettem volna.

    Nálam ez továbbra sem beesés, hanem egy sima megcsúszás ami ilyen körülmények között benne van, a pörgés már csak az ütközés miatt volt, szerintem simán megfogta volna ha nincs ott az a nyomi lekörözött.

  17. #567
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Kimi és a karácsonyi videóüzenetDDD
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...ture=endscreen

Oldal: 23 / 23 ElsőElső ||| 13 19 20 21 22 23

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •