Oldal: 20 / 23 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 476 - 500 (567 összesen)

Téma: F1 2012

  1. #476
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ha ebből kisül bármi jó, akkor mindkét dolog érthetőbbé válik:
    - hogy Schumacher miért vár még ki
    - hogy Hamiltonnak miért opció a Mercedes

    Három éve várat már magára az, hogy a Mercik mondjuk legalább a dobogóért harcban legyenek, ne a Force Indiákkal a pontszerzésért...
    És mivel nyilván nem most jöttek rá hogy egy f1es autót év közben is fejleszteni kell így lehet hogy még további három évet fog.



  2. #477
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    http://www.irace.hu/formula-1/formul...en-visszavonul

    Ehhez mit lehet hozzáfűzni? Max. annyit, hogy ha

    "Már az elmúlt hetekben és hónapokban sem tudtam biztosan, hogy még mindig meg van-e az a motivációm és energiám, ami szükséges a folytatáshoz,..."

    az azt jelenti hogy nem volt meg, tehát talán tényleg ez a legjobb döntés.

    Bár Gyula véleményére is kíváncsi lennék.



  3. #478
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    nem volt ami marasztalja,sikerek nélkül sztem olyan mintha meztelen rohangálna,tudjuk mennyi kritika érte egyszer minden betelik,messze voltak a célok nagyon amik kivoltak tűzve
    nyílván azért halogatta a szerződését is hogy hátha jó irányba fejlődne a Merci dehát-ááá,remélem még felálhat a hátra levő futamok valamelyikén a dobogóra.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #479
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ...remélem még felálhat a hátra levő futamok valamelyikén a dobogóra.
    Na igen, egy interlagosi dobogó mindeképpen dukálna.

  5. #480
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.irace.hu/formula-1/formul...en-visszavonul

    Ehhez mit lehet hozzáfűzni? Max. annyit, hogy ha

    "Már az elmúlt hetekben és hónapokban sem tudtam biztosan, hogy még mindig meg van-e az a motivációm és energiám, ami szükséges a folytatáshoz,..."

    az azt jelenti hogy nem volt meg, tehát talán tényleg ez a legjobb döntés.

    Bár Gyula véleményére is kíváncsi lennék.
    Különösebb véleményem nincsen. Szomorú vagyok, de számítani lehetett rá.
    Nem mondott igent a Mercinek korábban, mert nem volt biztos abban, hogy lesz előrelépés. Ha bízott volna ebben, szerintem még maradt volna. Így meg közben leszerződtek Hamiltonnal, szóval végül választása sem maradt.

    Azt kívánom neki (meg nekünk nézőknek is), hogy hasonlóan a 2006-os "búcsú" futamához, most is valami epikussal köszönjön el. A 3 év alatt, amíg nem volt, és szar volt a Forma-1, számtalanszor megnéztem egészben azt a futamot. Hihetetlen. Ahogy bemegy a boxba, teletankolják, és a kiállás utáni első körében leggyorsabb kört fut. Senki nem tudott akkor ilyet.

    Egyébként meg de, mégis van egy sajátos véleményem.
    Néztétek a videót is, amin bejelenti?
    Nekem nem volt őszinte. Ugyanolyan, mint a 2006-os, amikor kvázi Montezemolo kényszerítette erre a döntésre Kimi leigazolásával.
    Most is mindenki mosolyog, a szöveget olvassa(!), művi az egész. Ezek tuti nem az ő gondolatai.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #481
    Az biztos hogy a mostani versenyzők közül kevésnek lesz alkalma még csak megközelíteni is az elért eredményeit,természetesen nem az utóbbi 3 évre gondoltam.

    Személy szerint sajnálom hogy távozik,de maximálisan megértem,a döntését,ami valahol,szerintem is kényszerű lépés volt részéről.
    Jobb ez így mint tovább rontani az hírnevét,mert azért az idén nem sokat sikerült felmutatni,persze tudom első sorban nem csak az ő hibája,sőt...,de érthető a távozás.
    A helyében már korábban léptem volna,de most nagyon sok választása nem volt,ahogy én látom.
    A végére csak annyit, számomra történelmet írt az F1-ben,akarom mondani beírta nevét örökre a történelem könyvekbe,akár honnan is nézem a teljesítményét.

  7. #482
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Volt már itt egy visszavonulós topik, a később jövőknek itt a link: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?911
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #483
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Na tessék, nem csak én láttam mesterkéltnek:

    http://www.motorsportal.hu/magazin/h...ur-c46446.html

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #484
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Tudom lehet megvalósíthatatlan ötlet, és lehet kicsit nyálas, de ha az utolsó futamra már megvan hogy ki lett a vb akkor tök jó lenne, ha hagynák nyerni az utolsó futamán, biztos nagyon megható lenne neki is meg szerintem mindenkinek.
    Anno nagyon sajnáltam hogy az első visszavonulásánál nem került fel a dobogóra pedig megérdemelte volna, hogy méltóan búcsúzzon, mert tényleg az egyik legnagyobb alakja volt a F1-nek.

  10. #485
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom lehet megvalósíthatatlan ötlet, és lehet kicsit nyálas, de ha az utolsó futamra már megvan hogy ki lett a vb akkor tök jó lenne, ha hagynák nyerni az utolsó futamán, biztos nagyon megható lenne neki is meg szerintem mindenkinek.
    Anno nagyon sajnáltam hogy az első visszavonulásánál nem került fel a dobogóra pedig megérdemelte volna, hogy méltóan búcsúzzon, mert tényleg az egyik legnagyobb alakja volt a F1-nek.
    Hagynák nyerni? Az nem megható lenne, hanem megalázó
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #486
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hagynák nyerni? Az nem megható lenne, hanem megalázó
    Hát szerintem is...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #487
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Ezek a fiúk a saját anyjukat sem hagynák nyerni. Annyit szívott idén Schumi, hátha lesz szerencséje is. Én drukkolok neki.


  13. #488
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hagynák nyerni? Az nem megható lenne, hanem megalázó
    Szerintem meg pont nem, inkább a tisztelet jele/baráti gesztus szerintem, de hát ki így ki úgy látja...

  14. #489
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg pont nem, inkább a tisztelet jele/baráti gesztus szerintem, de hát ki így ki úgy látja...
    Nem gála ez. Esetleg egy Mercedes 1-2 esetén, Rosberg elengedi. De akkor meg mindenkinek az ausztriai eset jutna az eszébe. Szó se róla, sommás befejezés lenne

    A mai versenyről:
    Egy olyan kis közepes verseny volt. Grosjean hát ugye... És éppen Webber látta kárát... Kíváncsi lettem volna, mit mutat a versenyen. Button halovány volt, Raikkönen meg sajnos nem volt sehol... Massa és Kobajasi viszont jól mutatott a dobogón. Ha a Renault is úgy akarja, akkor Vettel be fogja húzni zsinórban a harmadik címet. Ezt olyan szinten nem szeretném látni, hogy képes vagyok mostmár kettőjük közül Alonsónak szurkolni.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #490
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Grosjean...
    Hányszor szidtam idén? Érdemes lenne összeszámolni.
    Remélem kirakja a Lotus a szűrét.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #491
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Néztétek a videót is, amin bejelenti?
    Nekem nem volt őszinte. Ugyanolyan, mint a 2006-os, amikor kvázi Montezemolo kényszerítette erre a döntésre Kimi leigazolásával.
    Most is mindenki mosolyog, a szöveget olvassa(!), művi az egész. Ezek tuti nem az ő gondolatai.
    Ismerem ezt az összeesküvés elméletet. Sztem csak simán el van kenődve, merthát mitől lenne boldog?

    Sima PR duma volt ez, semmi több.
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb ez így mint tovább rontani az hírnevét,mert azért az idén nem sokat sikerült felmutatni,persze tudom első sorban nem csak az ő hibája,sőt...,de érthető a távozás.
    A helyében már korábban léptem volna,de most nagyon sok választása nem volt,ahogy én látom.
    Nekem meg az a véleményem, látva a 3 év eredményeit hogy eleve kár volt visszatérnie (jöhetnek a kövek ), mert rengeteget rontott vele a nimbuszán.

    Engem egyébként még az a kérdés foglalkoztatna, hogy ha a Benettonnal sikerült, a Ferrarival sikerült, akkor a Mercivel miért nem? A Merci nem hallgatott volna úgy rá fejlesztések terén vagy mégiscsak a kor?
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hagynák nyerni? Az nem megható lenne, hanem megalázó
    Pontosan. Annál nincs rosszabb.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A mai versenyről:
    Egy olyan kis közepes verseny volt. Grosjean hát ugye... És éppen Webber látta kárát... Kíváncsi lettem volna, mit mutat a versenyen. Button halovány volt, Raikkönen meg sajnos nem volt sehol... Massa és Kobajasi viszont jól mutatott a dobogón. Ha a Renault is úgy akarja, akkor Vettel be fogja húzni zsinórban a harmadik címet. Ezt olyan szinten nem szeretném látni, hogy képes vagyok mostmár kettőjük közül Alonsónak szurkolni.
    Az a baj hogy én is Vettel, mint 3x-os világbajnok... És én is azt érzem hogy Alonsonak egyre inkább kezd kicsúszni kezéből a vb cím.

    Am Button miért volt halovány? Vettellel most nem lehetett mit kezdeni, viszont most is dobogóért harcolt.

    Kimi tényleg el van veszve, sztem már nem fog nyerni idén.

    Ami nekem nem tetszett hogy megint nem hagytak helyet a másiknak. Alonso leszorítja Kimit (bár ott mondjuk ettől függetlenül Kimi is elvehette volna azért), Kimi leszorítja Perezt, Hamilton leszorítja Perezt. Ez utóbbinál tudom hogy Wéberék felmentették Lewist de sztem nem volt sportszerű ahogy bement középre mert Perez így nem tudott hova menni. Ill. de, idő előtt haza.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Grosjean...
    Hányszor szidtam idén? Érdemes lenne összeszámolni.
    Remélem kirakja a Lotus a szűrét.
    Én meg remélem hogy nem Még neki is benőhet 1x a feje lágya, am meg gyors, sőt néha nagyon gyors. És ezzel sztem a Rönó is így van.



  17. #492
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #493
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Nekem meg az a véleményem, látva a 3 év eredményeit hogy eleve kár volt visszatérnie (jöhetnek a kövek ), mert rengeteget rontott vele a nimbuszán.
    De ez egy baromság, már ne haragudj érte. Mégis mit rombolt le?
    Az elején megmondta, hogy a szórakozás miatt jött vissza, meg mert hiányzott neki a versenyzés.
    Láthatóan élvezte. Mennyivel más volt ez a 2. Schumi, mint a Ferraris. Mindig mosolygott, integetett a kamerának, látványosan felszabadult volt. Minden, ami korábban nem.
    Persze, szeretett volna közben még nyerni, nyilván joggal bízott is Brawn-ban és a csapatban, de végül nem így alakult. Az lehet, hogy ismét belefáradt a dolgokba, és kevésbé motivált mikor a 10. helyért harcol (megjegyzem nem, mert tegnap késhegyre menő csatát vívott egy gyorsabb(!) Toro Rossoval az 1 pontért), de nincs mit bánnia. Azokat a sikereket nem veszi el tőle senki, és párszor azért megvillantotta, hogy jó autóval még ma is odaba**na.

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Engem egyébként még az a kérdés foglalkoztatna, hogy ha a Benettonnal sikerült, a Ferrarival sikerült, akkor a Mercivel miért nem? A Merci nem hallgatott volna úgy rá fejlesztések terén vagy mégiscsak a kor?
    Miért-miért? Most ez komoly? Hogy jön ide az életkor?
    Ha arról lenne szó, hogy Rosberg rommá nyerte volna magát, és csak Schumi poroszkál (lásd Alonso-Massa), akkor megáll ez a feltevés. De egyszerűen gyenge az autó, ennyi. Rosbergnek minden összejött Kínában, és nyerni tudott, de ez a 3 évre jutó összes siker. Ráadásul idén ha jól tudom Schumi vezet az edzéseket nézve, szóval miről beszélünk?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #494
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #495
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    De ez egy baromság, már ne haragudj érte. Mégis mit rombolt le?
    A legyőzhetetlenség, vagy legalábbis a "k. nehéz megverni" képet, ami élt róla, pl. hacsak pont azt a legutolsó, 2006os brazil futamot nézzük.

    Mert ne mond nekem hogy amikor nem egy futamon Schumi gyak.lag útakadályt jelentett a többieknek és nem győzték kerülgetni az idő előtt elkopó gumijai miatt hogy az bárkiben is pozitívan csengett le.

    De igazad van, azért nem rombolta le... csak kikezdte.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Miért-miért? Most ez komoly? Hogy jön ide az életkor?
    Lehet hogy sehogy, csak egy feltevés volt.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    De egyszerűen gyenge az autó, ennyi.
    Na de ez az, hogy miért? Hogy lehet gyenge egy olyan autó 3 év után is amelyet Schumi vezet?

    Tehát a kérdésem továbbra is fennáll: hogyhogy? Vmi okának lennie kell, és ha nem a kora az akkor vmi másnak kell lennie. Ezért gondoltam még arra is, hogy mi van ha a Merci nem engedte beleszólni úgy a dolgokba mint anno a Ferrari?

    Mint a motogpben Rossi kontra Ducati, ott is sokan azt mondják hogy az volt a baj hogy a gyár nem hallgatott eléggé a versenyzőjére, inkább a saját feje után ment, már ami a fejlesztéseket illeti aminek meg is lett (ill. nem lett) az eredménye.



  21. #496
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése


    A legyőzhetetlenség, vagy legalábbis a "k. nehéz megverni" képet, ami élt róla, pl. hacsak pont azt a legutolsó, 2006os brazil futamot nézzük.

    Mert ne mond nekem hogy amikor nem egy futamon Schumi gyak.lag útakadályt jelentett a többieknek és nem győzték kerülgetni az idő előtt elkopó gumijai miatt hogy az bárkiben is pozitívan csengett le.

    De igazad van, azért nem rombolta le... csak kikezdte.
    Na de pont ezaz, hogy mindig az autó, vagy a gumi. Ha csak valamennyire versenyképes volt alatta a technika, az olyan futamokat szült, mint a 2011-es Monzai.
    Valamint hiába a 3 év eredménytelenség, aki mindebből azt szűri le, hogy a korábbi sikerei ezzel elértéktelenedtek, az elég érdekesen gondolkodik.

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Na de ez az, hogy miért? Hogy lehet gyenge egy olyan autó 3 év után is amelyet Schumi vezet?

    Tehát a kérdésem továbbra is fennáll: hogyhogy? Vmi okának lennie kell, és ha nem a kora az akkor vmi másnak kell lennie. Ezért gondoltam még arra is, hogy mi van ha a Merci nem engedte beleszólni úgy a dolgokba mint anno a Ferrari?

    Mint a motogpben Rossi kontra Ducati, ott is sokan azt mondják hogy az volt a baj hogy a gyár nem hallgatott eléggé a versenyzőjére, inkább a saját feje után ment, már ami a fejlesztéseket illeti aminek meg is lett (ill. nem lett) az eredménye.
    Namost azért azt te sem gondolod, hogy az autó fejlesztése elsősorban Schumi feladata volt?
    Ha én ezt mondjuk százalékosan akarnám ábrázolni, valami olyasmi lenne, hogy 95% csapat, 5% pilóta. Tekintve, hogy azon csapatok is fejlesztenek autót, akiknél nincs kimondottan erre alkalmas pilóta.
    De nem is ez a lényeges része, mert inkább úgy nézhet ez ki, hogy a mérnökök tervei alapján az év elejére építenek egy autót, ami önmagában már vagy jó lett, vagy nem. És innentől jön a pilóta szerepe, hogy a megérzései alapján megpróbál segíteni, hogy mely részt kellene fejleszteni.
    Namost a Mercinél háromból nullaszor sikerült az első lépést megtenni, azaz egyszer sem álltak elő egy gyors autóval. És nyilván minden évben fejlesztették ami volt, de az alapjaiban nem volt jó autó egyik sem.
    Az okait ennek valszeg ők is keresik, de hogy Schuminak semmi köze hozzá, azt borítékolhatod.

    Hogy korábban miért ment a Ferrarinál? Hát épp elég változó van a képletben ahhoz, hogy erre annyi legyen a válasz, hogy: csak.
    Más korszak volt, más szabályok, más csapat, más koponyák. Oké, pár kulcs szereplő ugyanaz, de látszik, hogy a lényeg mégis a szakembergárda, ami mögöttük van.
    Például akkoriban a Ferrari végtelen tesztkilométerrel érte el amit elért. Ma pedig már ilyen nincs. És lehet pont ezért szív idén a Ferrari is, és a Merci is. Lásd szélcsatornás hírek. Le vannak maradva. Nem pilótákban, technológiailag.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #497
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Gábor, ettől jobban összefoglalni a gondolataimat én sem tudnám.

    http://acsaszarutja.blogspot.hu/2012...atatlanul.html

    Ok, ez egy szubjektív írás, de nem hinném, hogy messze áll a valóságtól.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #498
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Valamint hiába a 3 év eredménytelenség, aki mindebből azt szűri le, hogy a korábbi sikerei ezzel elértéktelenedtek, az elég érdekesen gondolkodik.
    Ezt nem is mondta senki, én legalábbis biztos nem

    A többivel nem tudok, de nem is akarok vitatkozni, mert jóknak tűnnek az érveid.



  24. #499
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    én massat csak ráengedtem volna a rb-ra az uccsó etapban,legalább meghajtotta volna őket kicsit a végén meg alonsonak talán nagyobb esélye lett volna webber ellen.
    de mekkorát tud kamuzni a rb,persze elfogyott a gumi jézusom és ennek bedől a fél világ,legalábbis azt hiszik:P
    papírforma volt, a lotusnak meg marad a minden verseny előtti reménykedés csakhát az kevés
    Utoljára módosította: Cola; 2012. 10. 14. 11:41.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #500
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    én massat csak ráengedtem volna a rb-ra az uccsó etapban
    Erre gondoltam én is, de utólag könnyen vagyunk okosak... Lehet féltek hogy nem jön be (azaz Massa nem tud ellépni) akkor meg Alonsonak kavar be, még ha kicsit is, lehet azon múlik valami...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 20 / 23 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •