Oldal: 1 / 23 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (567 összesen)

Téma: F1 2012

  1. #1

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Egyik szemem nevet, a másik sír. Ki lesz vajon a kommentátor?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Dávid Sanyi bácsit már NEM nagyon szeretném.

  4. #4
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Dávid Sanyi bácsit már NEM nagyon szeretném.
    Jaja, akkor már inkább Palik!
    Gyerekként még érdekesek voltak a történetei, de utóbbi években mikor feltűnt a tévében már elég cikinek éreztem...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #5
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyik szemem nevet, a másik sír. Ki lesz vajon a kommentátor?
    Én Martin Brundle-ra gondoltam volna, de ő a BBC helyett a Sky Sportson nyomja majd. Lehet egyébként fogni valahogy a Sky Sports csatornát?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #6
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Én tartok ettől. Emlékszem, amikor még ők adták a motogp-t. 2009ig. A következőképpen zajlott a közvetítés: bekapcsolódtak a felvezető körben (tehát merengős versenyzői tekintetek, grid görlök, rajtfelállás nuku), a levezetőben meg már vették is el a képet és a hangot (tehát dobogó, nyilatkozatok nuku). Nemhogy még stúdióbeszélgetés szakértőkkel...

    Persze ők is változtathatnak a szokásaikon, meg az is lehet (remélem), hogy Börni úgysem engedné abban a formában különféle, pl. szponzorációs kötelezettségek miatt (ezt gyanítom is, mert amennyire emlékszem, az f1 anno nem volt így összecsapva, talán mert Börni már akkor is feltételeket szabott )



  7. #7
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Én tartok ettől. Emlékszem, amikor még ők adták a motogp-t. 2009ig. A következőképpen zajlott a közvetítés: bekapcsolódtak a felvezető körben (tehát merengős versenyzői tekintetek, grid görlök, rajtfelállás nuku), a levezetőben meg már vették is el a képet és a hangot (tehát dobogó, nyilatkozatok nuku). Nemhogy még stúdióbeszélgetés szakértőkkel...

    Persze ők is változtathatnak a szokásaikon, meg az is lehet (remélem), hogy Börni úgysem engedné abban a formában különféle, pl. szponzorációs kötelezettségek miatt (ezt gyanítom is, mert amennyire emlékszem, az f1 anno nem volt így összecsapva, talán mert Börni már akkor is feltételeket szabott )
    jaja pontosan,hát az első futamon minden kiderül majd hogy mit tudnak nyújtani,ha a motogp-s közvetítős lessz akkor inkább nézem a fricceket,vagy keresek valami stream-t,mert valami borzalomas volt azokat a speakereket halgatni,ááá én azokra nem vagyok kiváncsi
    itt nagyjából rendben volt minden,kivéve azt a barmot,ill hamár felvezető müsort adnak,akkor némileg nem egy összecsapott kb 2 perc alatt összerakot műsorszámmal,valami amatör szerkesztővel,picsán kellett volna már rugni régen,sokkal többet kilehetett volna hozni egy ilyen műsorral,és mondjuk kb nem ötvenezer a nézőszám,de még lehet annyija és eltelik kb 9 perc és reklám,na kapják be,ennyire nem lehet szegény egy kereskedelmi csatorna,de az
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    gyorsan ráböngésztem hogy mit várjunk:P

    Időközben Szabó László, az MTVA kommunikációs igazgatója a Brand Festivalon elmondta: "A jövő évtől öt éven át ismét a Magyar Televízió közvetítené a Forma-1-es futamokat." Lapértesülések szerint öt évre, több mint két és fél milliárd forintot fizetne az MTVA, de közel ugyanekkora összeget vinne el a stáb külföldi utazásai, illetve a külső helyszínek kapcsolásának költségei.
    Nem hivatalos információk szerint a közvetítési joggal együtt Szujó Zoltán és Czollner Gyula sportriporterek is költöznének az MTV képernyőjére.


    forrás.sport365
    remélem konstantin marad:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    gyorsan ráböngésztem hogy mit várjunk:P

    Időközben Szabó László, az MTVA kommunikációs igazgatója a Brand Festivalon elmondta: "A jövő évtől öt éven át ismét a Magyar Televízió közvetítené a Forma-1-es futamokat." Lapértesülések szerint öt évre, több mint két és fél milliárd forintot fizetne az MTVA, de közel ugyanekkora összeget vinne el a stáb külföldi utazásai, illetve a külső helyszínek kapcsolásának költségei.
    Nem hivatalos információk szerint a közvetítési joggal együtt Szujó Zoltán és Czollner Gyula sportriporterek is költöznének az MTV képernyőjére.


    forrás.sport365
    remélem konstantin marad:P
    Wéber Gabi viszont írta a facebook oldalán, hogy nem valószínű a MTV-s szereplése.

  10. #10
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Hát ha nem is Williams, de Kimi is back!

    http://formula1.nso.hu/f1/kimi-rikko...atalos-2106974

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #11
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    M1 -es témához kapcsolódóan azért a képminőséget ne feledjük, RTLklub rakás fos volt, míg m1 HD félében ad
    nem biztos hogy fullHD anyagot vesznek át és adják is le, de azért szinte biztosan lényegesen jobb lesz a képminőség mint eddig volt

  12. #12
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha nem is Williams, de Kimi is back!

    http://formula1.nso.hu/f1/kimi-rikko...atalos-2106974
    Személy szerint sajnálom hogy nem a Williams-et választotta, így nekik marad az új finn srác gondolom, viszont ez így új rekord lesz, ha jól tévedek 6 világbajnok még nem volt a mezőnyben egyszerre, sőt '94 nagy részében egy sem volt.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint sajnálom hogy nem a Williams-et választotta, így nekik marad az új finn srác gondolom, viszont ez így új rekord lesz, ha jól tévedek 6 világbajnok még nem volt a mezőnyben egyszerre, sőt '94 nagy részében egy sem volt.
    Jaja, én in bizalmatlan vagyok kissé ezzel a Benetton-Renault-Lotusszal kapcsolatban... Még ha most átlagosan jobb is mint a Williams.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nem igazán örülök Kimi-nek. nem azért mert nem jó pilóta, de kellene néhány új arc, ezért sem lenne rossz ha mondjuk a top 5 csapatnak lenne 3 autója és a 3. verdában csak újonc pilóta ülhetne, vagy nem kéne 40 éves pilótákat alkalmazni,lassan már Lauda is visszaül ha így haladunk.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #15
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Szerintem meg a Renault-nak az idei fiaskó után inkább egy jó autó-fejlesztő pilótát kellett volna igazolni. Kimi viszont szerintem nem az.
    (Lehet nekik fontosabb most az, hogy Kimivel jöhet egy zsák pénzt )


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #16
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ......Lauda is visszaül ha így haladunk.
    Vagy a jó öreg Nigel

  17. #17

  18. #18
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Haha!! Így szeretjük!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  19. #19
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Hahah! Kicsi szívem titta ölöm és bódotá! És nem érdekel hogy gyengus vagy sem az sem ha a kocsi egy fostalicska. Visszatért
    Sutilt sajnálom de megy szerintem a williamsbe. A rönyó másik ülése még kérdés Sennának kicsik az esélyei. Pénzt kell invesztálnia az ülés megszerzéséhez. De szerintem jót tenne neki ha egy vb lenne a csapattársa.

  20. #20
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hivatalos információk szerint a közvetítési joggal együtt Szujó Zoltán és Czollner Gyula sportriporterek is költöznének az MTV képernyőjére.
    Czollnernek úgy örülök mint egy léggömbárus a nyílesőnek. Ez az egy dolog miatt örültem hogy m1, hogy akkor majd megszabadulunk Gyuszika bulvárstílusától. Hát nem fogunk. Aki meg értene hozzá, mint pl. Wéber, az meg marad
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ...vagy nem kéne 40 éves pilótákat alkalmazni,lassan már Lauda is visszaül ha így haladunk.
    Kimi még csak 32, szal sztem egy kicsit túlreagálod És összvissz 2 szezont hagyott ki. Volt már ilyen.
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én emlékszem még egyre, ami nincs ott a cikkben. 2008 v. 2009ben lehetett, a Magyar GPn. Verseny előtt vagyunk kb. fél órával, Szujó Zoli megy oda egyenként azokhoz a versenyzőkhöz, akik addigra már nyertek Magyar GPt. Kimihez is odament, hogy meséljen már a 2005ös győzelméről. Erre Kimi vmi olyasmit mondott, azt is csak úgy futtában, tul.képpen lesz.rva Szujót hogy "Az már rég volt, úgyhogy nem megyek vele semmire."
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    A rönyó másik ülése még kérdés Sennának kicsik az esélyei. Pénzt kell invesztálnia az ülés megszerzéséhez. De szerintem jót tenne neki ha egy vb lenne a csapattársa.
    Mondjuk Kimi pont arról híres hogy mennyire érdekli hogy a csapattársával mi van


    Update: ja, am én is örülök Kiminek
    Utoljára módosította: convar; 2011. 12. 01. 00:02.



  21. #21
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Czollnernek úgy örülök mint egy léggömbárus a nyílesőnek. Ez az egy dolog miatt örültem hogy m1, hogy akkor majd megszabadulunk Gyuszika bulvárstílusától. Hát nem fogunk. Aki meg értene hozzá, mint pl. Wéber, az meg marad

    Kimi még csak 32, szal sztem egy kicsit túlreagálod És összvissz 2 szezont hagyott ki. Volt már ilyen.

    Én emlékszem még egyre, ami nincs ott a cikkben. 2008 v. 2009ben lehetett, a Magyar GPn. Verseny előtt vagyunk kb. fél órával, Szujó Zoli megy oda egyenként azokhoz a versenyzőkhöz, akik addigra már nyertek Magyar GPt. Kimihez is odament, hogy meséljen már a 2005ös győzelméről. Erre Kimi vmi olyasmit mondott, azt is csak úgy futtában, tul.képpen lesz.rva Szujót hogy "Az már rég volt, úgyhogy nem megyek vele semmire."

    Mondjuk Kimi pont arról híres hogy mennyire érdekli hogy a csapattársával mi van


    Update: ja, am én is örülök Kiminek
    Nem Kimi szempontjából lenne jó hanem Sennának tenne jót ha egy olyan versenyző lenne mellette aki zsigerekből vezet és nem csak fejből meg töménytelen munkából.

  22. #22
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nem Kimi szempontjából lenne jó hanem Sennának tenne jót ha egy olyan versenyző lenne mellette aki zsigerekből vezet és nem csak fejből meg töménytelen munkából.
    Gondoltam hogy így érted csakhogy mondom, sztem Kimit k.ra nem érdekelné hogy Sennának nem megy.



  23. #23
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    na most vágom fel az ereimet minnyáMezei Dániel,Baumgartner Zsolt,huha ayay hutyutyutyu emmár nem vicc
    http://www.f1hirek.hu/f1/20111222-ba...titeseben.html

    alkalmatlanok tejó ég,remélem ez csak vicc
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    na most vágom fel az ereimet minnyáMezei Dániel,Baumgartner Zsolt,huha ayay hutyutyutyu emmár nem vicc
    http://www.f1hirek.hu/f1/20111222-ba...titeseben.html

    alkalmatlanok tejó ég,remélem ez csak vicc
    Hátha a Kossuthon valami szakértő közvetít. Majd rákeverjük a hangot


    Szerk: Ja , most olvasom, hogy a Kossuth mégsem biztos...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hátha a Kossuthon valami szakértő közvetít. Majd rákeverjük a hangot
    Óriási,tényleg olvastam a multkor hogy élőben az is adni fogjabasszus na azt egyszer mindenképp meg kell halgatni
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 1 / 23 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •