Oldal: 22 / 23 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó
Találatok: 526 - 550 (567 összesen)

Téma: F1 2012

  1. #526
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    vajon mikor veszik észre hogy vettel sárga zászlónál előzött?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #527
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    vajon mikor veszik észre hogy vettel sárga zászlónál előzött?

    Pit to Jenson: “VET is world champion. He finished sixth, but he's under investigation for overtaking under a yellow flag.”

    Meglátjuk, meglátjuk. Áthajtásos 25 mp járna érte? Az lenne ám a pofáraesés.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #528
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Massa HÁROMSZOR engedte el Alonsót
    MSC meg egyszer VET-et... és még csak nem is a csapattársa...

  4. #529
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    MSC-nek ezért fölösleges volt indulnia a bajnokságban, azt már akkor is tudtam hogy amikor többszörös vb címet nyert azt elsősorban az autónak volt köszönhető. Aki ezt másként látja az Schumi Fan és az orráig sem lát. Az igazán jó pilóta az Fernando Alonso.

  5. #530
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ez így van de szerintem jövőre Chevi Aveoval indulnak majd hiszen azzal a "lehetetlen is lehetséges" !!!!

  6. #531
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így van de szerintem jövőre Chevi Aveoval indulnak majd hiszen azzal a "lehetetlen is lehetséges" !!!!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #532
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    MSC-nek ezért fölösleges volt indulnia a bajnokságban, azt már akkor is tudtam hogy amikor többszörös vb címet nyert azt elsősorban az autónak volt köszönhető. Aki ezt másként látja az Schumi Fan és az orráig sem lát....
    Persze az idei monacoi pole-t is csak azért érte el ezzel az autóval mert megkért mindenkit, hogy ugyanmár ne kapcsoljanak hetedik fokozatot ugye?????? Szerintem ebbe teljesen felesleges belemenni...
    Alonso tényleg átlagon felül teljesített, sajnos ez most ennyire volt elég. Gratula neki is, meg Vettelnek is...

  8. #533
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    ÁÁÁÁÁÁ! Ez jó kis versenyvolt! Hulk mit ment bakker, ezért megbüntetni ,akkor már Vettelt is lehetne bántani mert van miért,de szerintem az a videó nem lesz meg valaki véletlen letörli. Massa tette amit kellett kb ennyi volt a versenyében, dobogó ez csúcs ő a Ferrari embere. Alonsonak kb egy körig volt esélye a vb címre amikor Vettel nekiment Sennának vészfékezésre kényszerítette Kimit és elintézte Perez versenyét.Mindezt a külső ívről. Ja meg még sárgánál előzött, leszorította Kobayasit.
    Ja és Kimi bakker áááááá ,volt a második körben vmi gikszer MSC-vel persze a tv nem mutatta akkor hátra esett mint a szél utána begumizott majd visszagumizott,majd elment a susnyásba majd begumizott megkapta azt a kurva kört tiszta szégyen. De a legkirályibb előzés megint az övé volt, 2006-ban is ez volt a pálya,de akkor MSC nem eresztette most hagyott helyet . Ja és Kimi Räikkönen Minden futamon célba ért és harmadik lett az egyéni vb-n!!!! Ja hogy kellett hozzá ez hogy Hamiltonnak kukás lett a kocsija, ez van Jövőre de várom már!

  9. #534
    ezt akartam

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt még csak most láttam, óriási!


  10. #535
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Pit to Jenson: “VET is world champion. He finished sixth, but he's under investigation for overtaking under a yellow flag.”

    Meglátjuk, meglátjuk. Áthajtásos 25 mp járna érte? Az lenne ám a pofáraesés.
    Sky Sports-on McNish-ék jól kielemezték a dolgot. Kobayashi rögtön utána ment is a boxba, szvsz nem jutott előnyhöz vele Vettel, ráadásul olyan büntetést meg nem is tudnának adni, ami ebben a szituációban igazságos lenne. Részrehajlás nélkül, de ez így most korrekt volt sztem.

  11. #536
    Sárga zászlós előzésnél nem azért büntetnek, mert előnyt szerez, hanem mert veszélyt okoz. Ez után mindegy hogy mi más történt .
    Az lett volna korrekt, ha őt is megbüntetik a bowlingozásért, mint Hülkenberget. Még csak nem is vizsgálták az esetet egy olyan szezonban, ahol egy csúnya nézésért is áthajtásost kapott bárki..

  12. #537
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    MSC-nek ezért fölösleges volt indulnia a bajnokságban, azt már akkor is tudtam hogy amikor többszörös vb címet nyert azt elsősorban az autónak volt köszönhető. Aki ezt másként látja az Schumi Fan és az orráig sem lát. Az igazán jó pilóta az Fernando Alonso.
    Ehhez csak gratulálni tudok neked...

    Inkább a fanatikus ellendrukkerek nem látnak az orruknál tovább!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #538
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Őszintén szólva nem értem az embereket. Tudtam, hogy minden létező fórumon elő fog ez jönni, hogy
    jaj szegény Alonso, a szegény ember legkisebb fia, kikapott ettől a csúf gonosz Vetteltől.

    Hahó, jó reggelt!

    A VB címet a szezonban legtöbb pontot szerző pilóta nyeri. Alonso begyűjthet majd mindenféle morális, meg erkölcsi elismerést, meg a hátba veregetéseket a boxutcában, mert tényleg nagyot ment idén, de legyőzték! Ezt illene elfogadni az Alonso drukkereknek is. De nem, ehelyett sárdobálás, csalózás. Mintha Alonso múltja makulátlan lenne.

    Montezemolo is lenyilatkozik ilyet, hogy ők csak 18 futamon gyűjthettek pontot. Hát bazz, Vettel hány pontot dobott el csak a generátor miatt??

    A verseny pedig ritka jó volt, pedig idén általában véve sem panaszkodhattunk. Jó ötlet volt ez az Interlagosi évadzáró X évvel ezelőtt, mindig van izgalom.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #539

  15. #540
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    No... az interlagosi már megint mekkora verseny volt!!! Időnként annyira intenzív volt hogy a rendező képtelen is volt követni és így több helycseréről is lemaradtunk.

    Azért hihetetlen erős ez a RB. U.is azt hiszem ez már nem az első eset volt idén amikor így megúszott egy ütközést Vettel.

    A nap előzése sztem Webberé volt Rosberggel szemben. Tudjátok, a kanyargós részen.

    A nap jelenete viszont kétségkívül Kimié azzal a pályán kívüli kolbászolással

    Szegény Hülkenberg... de csak magát hibáztathatja.

    Hamilton is. Mármint Hülkét.

    Button szépen keretbe foglalta az évet, bár Spával kicsit elrontotta (szerencsére)


    MS: örülhet mert pontokat szerzett, az utolsó versenyekből kiindulva ennek is lehet. Így legalább nem esett meg vele az a csúfság hogy pont nélkül zárja utolsó nagydíját.


    Magáról az évről: jó kis idény volt, főleg az eleje azzal a kiszámíthatatlansággal. De végül aztán idén is beindult a Vettel - Newey henger. A legjobb teljesítményt sztem Alonso, Kimi és Hülkenberg nyújtotta. A McLaren bánhatja ezt az évet is. A Merci meg kifejezetten "szégyellheti magát". (mégha csak idézőjelesen is)

    Massa a végére mintha kezdett volna visszatalálni régi önmagához. Kíváncsi leszek jövőre milyen formában lesz (nála jobban már csak Hamira a Merciben).



  16. #541
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    vajon mikor veszik észre hogy vettel sárga zászlónál előzött?
    Végül még a Ferrari is elismerte hogy nem volt ott semmi.
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    MSC meg egyszer VET-et... és még csak nem is a csapattársa...
    Viszont a honfitársa. Egyébként ahogy elengedte, meg aztán a befutó után ahogy ment a bratyizás abban én éreztem egyfajta "előttem az utódom" féle életérzést is
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát bazz, Vettel hány pontot dobott el csak a generátor miatt??
    33at... De ezek a dolgok így utólag sztem már teljesen lényegtelenek. (erről mindig az a mondás jut eszembe, miszerint "ha a nagyanyámnak töke lett volna, akkor ő lett volna a nagyapám" )



  17. #542
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Viszont a honfitársa. Egyébként ahogy elengedte, meg aztán a befutó után ahogy ment a bratyizás abban én éreztem egyfajta "előttem az utódom" féle életérzést is
    Sőt a BARÁTJA! Senki (nemzetközi szakkommentátorok, versenybírák, F1 csapatvezetők, ellenfelek) semmi kivetni valót nem találtak benne, csak olyanok emlegetik fel, akiknek savanyú a szőlő. És nem mellesleg a Merci gumijai addigra teljesen tönkre mentek, annyira be volt lassulva, a meglévő 5-6 sec előnye 2 kör alatt eltűnt, mégis meddig tartotta volna fel?

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    33at... De ezek a dolgok így utólag sztem már teljesen lényegtelenek. (erről mindig az a mondás jut eszembe, miszerint "ha a nagyanyámnak töke lett volna, akkor ő lett volna a nagyapám" )
    Számomra meg számodra igen, de látod ez is téma.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #543
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt a BARÁTJA! Senki (nemzetközi szakkommentátorok, versenybírák, F1 csapatvezetők, ellenfelek) semmi kivetni valót nem találtak benne, csak olyanok emlegetik fel, akiknek savanyú a szőlő. És nem mellesleg a Merci gumijai addigra teljesen tönkre mentek, annyira be volt lassulva, a meglévő 5-6 sec előnye 2 kör alatt eltűnt, mégis meddig tartotta volna fel?
    Ha rám célzol, én is csak válaszul hoztam fel arra, hogy MAS többször elengedte ALO-t... de nehogy véletlenül elolvasd az előzményeket is...

  19. #544
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha rám célzol, én is csak válaszul hoztam fel arra, hogy MAS többször elengedte ALO-t... de nehogy véletlenül elolvasd az előzményeket is...
    Nem célzok én senkire, pontosabban általánosságban mindenkire, aki mindenféle vélt indokokkal csalózza Vettelt, és isteníti Alonsot. Hogy ezt ki veszi magára, az nem az én gondom...

    Egyébként láttam az előzményeket. Jani nem mellesleg azt nagy smiley-val írta, tehát kérdés mennyire volt komoly. Sőt annak is volt előzménye. Meg ki tudja, annak az előzményének is.

    +++

    Viszont egy másik dolgon elgondolkodtam. Ha mondjuk meg kellene nevezni az elmúlt 20 év legnagyobb alakját a Forma-1-ben, én nem MS-t mondanám. Pedig az ő szurkolója vagyok.
    Hanem Newey-t.
    Most nem keresem elő pontosan mikortól felelt ő a Williamsekért. De MS egy korabeli nyilatkozatában szintén megemlítette a Newey fantomot.
    96-97-ben ugyanis Newey Williamsei ellen harcolt, és vesztett.
    98-99-ben Newey McLarenei ellen harcolt és vesztett.
    És láss csodát, mióta a RB-nál van azóta ismét a régi lemez megy.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #545
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

    Most nem keresem elő pontosan mikortól felelt ő a Williamsekért. De MS egy korabeli nyilatkozatában szintén megemlítette a Newey fantomot.
    Már Mansell is egy Newey tervezte kocsival lett bajnok.

  21. #546
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    MSC-nek ezért fölösleges volt indulnia a bajnokságban, azt már akkor is tudtam hogy amikor többszörös vb címet nyert azt elsősorban az autónak volt köszönhető. Aki ezt másként látja az Schumi Fan és az orráig sem lát. Az igazán jó pilóta az Fernando Alonso.
    Ma a forma-1-ben lévő srácok már mind géntenyésztett droidok, a mezőny 70-80% képes lenne VB-ét nyerni egy über autóval, szóval ez az állítás kb minden világbajnokra igaz az utóbbi 10 évben.

    Schumi már régi motoros, ez a sport már nem teljesen ugyan az, ami az Ő idejében volt, a szimulátorozást se bírja... sztem egy kicsit mindenki többet várt tőle, és valóban csalódás a teljesítménye (legfőképp saját magának szerintem), de egyrészt amit eddig elért azt már nem veheti el tőle senki, másrészt ha kedve szottyant furikázni még 2-3 évet és megtehette, akkor ki lenne az a barom, aki nem élne a lehetőséggel, ugyan már... ?

    Mondom ezt úgy, hogy a sikerei idejében kifejezetten nem bírtam Schumachert...

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Áááááááá szegény Hülkenberg, nem érdemelte meg ezt a büntetést, sima versenybaleset volt, ilyenért elvenni egy kis csapattól egy sikert.
    Szemét köcsögök!
    Ha beesel vki mellé féktávon és nem bírod kordában tartani az autód, megcsúszol, leesel az ívről és meglököd a melletted külső íven szabályosan közlekedőt, akkor az egy 100%-ban egyéni hiba, és nem versenybaleset.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 11. 28. 12:05.

  22. #547
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    Már Mansell is egy Newey tervezte kocsival lett bajnok.
    Igazad van, aktív felfüggesztés, miazmás, az is egy csoda-masina volt, irigykedett is Senna eleget!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #548
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, aktív felfüggesztés, miazmás, az is egy csoda-masina volt, irigykedett is Senna eleget!
    Biza és sajnos nagyon megirigyelte...

    Jókat derülök ahogy elolvastam pár hsz-t

    Olyan szivesen odafirkantanék egy kettőhöz pár goldolatot, de felesleges Bár egyet nem bírok kihagyni, mert azt mindenféleképp kell

    Ma a forma-1-ben lévő srácok már mind géntenyésztett droidok,
    Szabikám, akkor ott a helyed

    Raikönen meg a legkirályabb, így kell kiszolgálni a szponzorokat
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  24. #549
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ma a forma-1-ben lévő srácok már mind géntenyésztett droidok, a mezőny 70-80% képes lenne VB-ét nyerni egy über autóval, szóval ez az állítás kb minden világbajnokra igaz az utóbbi 10 évben.

    Schumi már régi motoros, ez a sport már nem teljesen ugyan az, ami az Ő idejében volt, a szimulátorozást se bírja... sztem egy kicsit mindenki többet várt tőle, és valóban csalódás a teljesítménye (legfőképp saját magának szerintem), de egyrészt amit eddig elért azt már nem veheti el tőle senki, másrészt ha kedve szottyant furikázni még 2-3 évet és megtehette, akkor ki lenne az a barom, aki nem élne a lehetőséggel, ugyan már... ?

    Mondom ezt úgy, hogy a sikerei idejében kifejezetten nem bírtam Schumachert...



    Ha beesel vki mellé féktávon és nem bírod kordában tartani az autód, megcsúszol, leesel az ívről és meglököd a melletted külső íven szabályosan közlekedőt, akkor az egy 100%-ban egyéni hiba, és nem versenybaleset.


    Csak nem mind 1, hogy egy esős pályán slick gumival csinálod vagy 40fokba száraz pályán, mert a kettőnek nem 1 a súlya. Plusz a lekörözött is jól megnehezítette a dolgot ha nincs ott akkor nem lett volna semmi mert kicsit kiengedi a kocsit és kész, csak pont amikor elkezdett csúszkálni alatta a kocsi, akkor a lekörözött behúzta elé a kocsit, ezért nem volt sok választása, ha megnézed a replayt akkor ebbe vastagon benne volt a lekörözött is...

    Azért ezt a beesést előszeretettel használják itt sokan, de ha egymás mellett mentek akkor az szerintem nem beesés.
    Ha 2-3 autó távolságból beugrik akkor igen arra lehet ezt mondani, de itt nem ez volt.

  25. #550
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ezt a beesést előszeretettel használják itt sokan, de ha egymás mellett mentek akkor az szerintem nem beesés.
    Ha 2-3 autó távolságból beugrik akkor igen arra lehet ezt mondani, de itt nem ez volt.
    Nézd, ha vki olyan gyorsan jön, hogy nem tudja kordában tartani a segge alatt a gépet és megcsúszik, akkor az beesés... tekintve, hogy gyorsabban érkezett meg, mint azt kezelni tudta volna.
    És ez akkor is igaz ha eső van, vagy ha forgalom van a pályán, mert fel kell mérni a körülményeket és alkalmazkodni hozzájuk és e szerint megválasztani a féktávot.


    Egyébként én is nagyon szurkoltam neki, hogy Ő nyerje a futamot, de attól még nem feledkezhetünk meg arról tényről, hogy teljesen fölöslegesen nullázta saját hibájából a vétlen Hamilton - akit egyébként nem csipázok - futamát ezzel a manőverével, plusz a világbajnoki 3. helyezett kilátásait.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 11. 29. 01:21.

Oldal: 22 / 23 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22 23 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •