Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 79 (79 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT1 - Laguna Seca - 2011.11.27.

  1. #76
    Barzo Laci a lag tényleg része a netnek, de ez nem az volt.
    1. Más lakásban, más kerületben, más neten játszott. (Akinek jól megy az megteheti. )
    2. Manapság nem jellemző a 20 perces csomagveszteség, és a BF3 is tökélestesen megy a gépén.

    A tesztet én Laguna Secan is megpróbálnám, nem csak Spa-ban.

    Szavazzunk, én a pálya bugjára szavazok.

    Mellesleg én sose kapcsolok le semmit játék előtt, mert én irányítom a gépem.
    Kivéve ha nem, de ezt most hagyjuk.

    Nem toljuk másik topikba ezt a témát?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #77
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Peti kábellel csatlakozol a routherhez vagy wifivel?
    Mert ha wifivel akkor meg van a gond, ha nem akkor bocs, de jó mindig a leghülyébb hibával kezdeni és asszem ezt idáig senki nem kérdezte.

  3. #78
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Q.: 3. pb-vel
    nem lepett meg hogy javítottam mert a héten alig gyakoroltam

    R.: 5.
    rajtot jól elcsesztem, aztán amikor visszaelőztem Abelovszky Petit jött a nagy bumm
    nekem ott élőben teljesen úgy nézett ki tükörből, hogy jön mögöttem Tomcy ezerrel és kirak a csába, pláne hogy Peti mellettem volt jobbra nem mögöttem... a szerver replay nagyon vicces, mivel az alapján senki nem ér hozzám, csak az alkatrészek röpülnek, és hogy ki-kit lökött azt a fene se tudja, de tekintve hogy a replayen is Tomcy volt mögöttem Peti meg mellettem hát gyanús a dolog... annyi biztos hogy megszívtam
    majdnem uccsóról jöttem fel szépen elég jó tempot futottam, aztán a csere után valahogy belassultam, illetve Wegatól mégegyszer bocs a koccért.

    A hab a tortán az volt amikor Taky befagyott előttem, én bambultam így beleszálltam és ugrottam egy "Knight Rider"-t majd landolás után 1es és indulás miközben kerülgetnek két oldalról, de közben Taky vígan ment tovább tehát nagy probléma nem lehetett nála
    mindenesetre ha tériszonyom lenne ott taccsoltam volna egyet mert vagy 10méterre mentem fel és eli is voltam ott pár másodpercig

    Összességében én is azt mondom, hogy ha lesz jövőre is GTR2 és HGTRM akkor felejtsük el Lagunát, szeretem a pályát, de nem férünk el és nagyon bug gyanús
    Az nagyon fasza akkor holnap csinálok egy vidit az esetről mert a végén még én leszek megbaszva érte...

    Amúgy ez a szerver replay szerintem szarra sem való, sokkal jobb lenne ha a VB tagjai bekapcsolnák a saját replay mentését és arról néznék, mert nagyon sok esetben a szerver replayon tök máshogy tűnnek az esetek mint ahogy történtek.

  4. #79
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Peti kábellel csatlakozol a routherhez vagy wifivel?
    Mert ha wifivel akkor meg van a gond, ha nem akkor bocs, de jó mindig a leghülyébb hibával kezdeni és asszem ezt idáig senki nem kérdezte.
    Kébl.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •