Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (79 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT1 - Laguna Seca - 2011.11.27.

  1. #51
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, én ott leszek, de jó lenne, ha inkább néhány tanáccsal látnátok el, mert a verseny első köréig egyáltalán nem lagoltam, beleértve a qualyt is. És érdekes, hogy pont ugyan ott kezdtem el lagolni, mint ahol a múlt héten, pont ugyan úgy. Szóval nem hiszem hogy net probléma lenne, főleg, hogy más netem volt még a múlt héten, és a gépnek is bírnia kell! De megjelenek én szívesen 7-kor, bár nem hiszem, hogy bármiféle kapcsolat probmlémám lesz majd, de ott leszek.
    Azért mégegyszer bocs azoktól, akiknek elrontottam a versenyét, de azért azt szeretném leszögezni, hogy nekem is baromi szar, hogy másodjára vész kárba az a rengeteg idő, amennyit ennek a játéknak szentelek, szóval szidhattok, megérdemlem, de nem azért vagyok itt, hogy más versenyét tönkre tegyem, és a sajátomat is, hanem hogy versenyezzek, szóval a sok szidás helyett egy kis segítség, tanács jobban jönne.
    őőő,néztelek párszor, a tv-n,ott ugy láttam hogy a hang késik tehát valamilyen csomagvesztésed lehet,pálya baj nem lehet mert akkor felse engedne ha másik verziójú lenne,tehát nálad van a bibi,a mp a kapcsolatod mire van állítva?isdn,lan?ezt nézd meg feltétlen,vírusod is lehet futtas le pár írtót,valami lehetséges hogy használja a sávszélt,ezek a gedva trójaik sok mindenre képesek,én anno fps-ztem rengeteget és volt egyszer mikor kb 1 percenként valami retek használta a netet,raktam egy uj wint és hurrá,egyébként semmi se talált semmit mégis a pingem percenként 999 ping volt
    itt néz egy sebességet is,asszem pinget is lehet,és kb este 8 után,többször is
    http://www.speedtest.net/
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #52
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    őőő,néztelek párszor, a tv-n,ott ugy láttam hogy a hang késik tehát valamilyen csomagvesztésed lehet,pálya baj nem lehet mert akkor felse engedne ha másik verziójú lenne,tehát nálad van a bibi,a mp a kapcsolatod mire van állítva?isdn,lan?ezt nézd meg feltétlen,vírusod is lehet futtas le pár írtót,valami lehetséges hogy használja a sávszélt,ezek a gedva trójaik sok mindenre képesek,én anno fps-ztem rengeteget és volt egyszer mikor kb 1 percenként valami retek használta a netet,raktam egy uj wint és hurrá,egyébként semmi se talált semmit mégis a pingem percenként 999 ping volt
    itt néz egy sebességet is,asszem pinget is lehet,és kb este 8 után,többször is
    http://www.speedtest.net/
    Megnéztem a sebességet, 30-31 Mbps-em van letöltésnél, feltöltésnél 3, míg a pingem 9-14 között mozog.
    A multi kapcsolatom meg DSL-en van. vírusom mostanában nem volt, mondjuk legutoljára kb. 1 hónapja futtattam rajta víruskeresőt.

  3. #53
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Q1!piszok voltam meginta végen csak elhoztam a pole-t,Bazsy pedig nagy szép kört ment.
    R1!picit de csak tényleg picit késtem el a rajtot,fickándozás után is sikerült elfordulnom elsőnek,mivel Bazsy hagyott helyet eleget,thx igy csak 1 jó tempót kelett mennem a Ford-al amit asszem meg is csináltam.sok időt vesztettem a lekörözésekkel,nem minden esetben voltak meg az összhangok,ezen minden képpen javulni kell,de nem csak nekem.
    Taky ha megtankolod a géped rendesen, akkor lehet nem tied a leggyorsabb kör:P
    Nibi meg hozta amit tud,de úgy van ahogy írtad:PPPsajnos Bazsynak nem sikerült megint ez a futam,majd Spa-ra remélem összekapja magát.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #54
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    vírusom mostanában nem volt, mondjuk legutoljára kb. 1 hónapja futtattam rajta víruskeresőt.
    akkor hajráírts:P
    a hétvégén meg majd meglesünk többen is,reméljük addigra rendben lessz minden,de az uj win-en gondolkozz majd el azért
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #55
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    akkor hajráírts:P
    a hétvégén meg majd meglesünk többen is,reméljük addigra rendben lessz minden,de az uj win-en gondolkozz majd el azért
    Oké, meglesz az irtás, a win újrarakását meg csak utolsó lehetőségként sütném el, mert sok időt vesz igénybe, de ha ez kell a normál működéshez, akkor állok elébe!
    Köszi a segítséget!

  6. #56
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi meg hozta amit tud,de úgy van ahogy írtad:PPP
    ez gondolom a nem valószínű hogy megelőzlekre írtad.
    Hát Bazsyn se találtam fogást.. aztán volt egy rossz kigyorsa de szerintem féktávon még elegáns is volt velem. Aztán később megint megkaptam magam elé.
    Szóval veled még ennyire se ment volna. Én már annak is örültem hogy nem vertek szarrá.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #57
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, meglesz az irtás, a win újrarakását meg csak utolsó lehetőségként sütném el, mert sok időt vesz igénybe, de ha ez kell a normál működéshez, akkor állok elébe!
    Köszi a segítséget!
    Barzó Kollégával beszélgetek és most mondott valamit. Nem lehetséges, hogy túlságosan fel van húzva a game grafikája? Túl sok megjelenített autó .. stb! Próbálj már kicsit butítani a grafikán! Bár bízom benne, hogy megoldódik a vírusirtás után a gond!

    Scuderia Giudice #099#

  8. #58
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, én ott leszek, de jó lenne, ha inkább néhány tanáccsal látnátok el, mert a verseny első köréig egyáltalán nem lagoltam, beleértve a qualyt is. És érdekes, hogy pont ugyan ott kezdtem el lagolni, mint ahol a múlt héten, pont ugyan úgy. Szóval nem hiszem hogy net probléma lenne, főleg, hogy más netem volt még a múlt héten, és a gépnek is bírnia kell! De megjelenek én szívesen 7-kor, bár nem hiszem, hogy bármiféle kapcsolat probmlémám lesz majd, de ott leszek.
    Azért mégegyszer bocs azoktól, akiknek elrontottam a versenyét, de azért azt szeretném leszögezni, hogy nekem is baromi szar, hogy másodjára vész kárba az a rengeteg idő, amennyit ennek a játéknak szentelek, szóval szidhattok, megérdemlem, de nem azért vagyok itt, hogy más versenyét tönkre tegyem, és a sajátomat is, hanem hogy versenyezzek, szóval a sok szidás helyett egy kis segítség, tanács jobban jönne.
    Lagnál az alábbi dolgokat érdemes ellenőrizni.:
    - Router
    - Ha több gép van a neten akkor értelem szerüen a verseny idejére kiiktatni a többieket.
    - Autómatikus frissítés. Kilegyen kapcsolva, ahol lehet manuális legyen. Ne csak a windózos hanem az össze telepített programban! Vírusírtó, firefox, névjegyzék, bármi...
    - felesleges programok / szolgáltatások ne fussanak. (háttérkép cserélgető, autmatikus lemez karbantartás, stb,stb...)
    - Ha a gép bírja akkor érdemes olyan grafikát állitani hogy mindig 90 fps-felett legyen.
    - Illetve telepíthetsz olyan programot ami monitorozza a net forgalmadat. Ott hamar kibukik ha valami foglalja a sávszélességet.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2011. 11. 29. 01:22.

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Barzó Kollégával beszélgetek és most mondott valamit. Nem lehetséges, hogy túlságosan fel van húzva a game grafikája? Túl sok megjelenített autó .. stb! Próbálj már kicsit butítani a grafikán! Bár bízom benne, hogy megoldódik a vírusirtás után a gond!
    Az autók számán nem szabad csökkenteni mert akkor csúnya dolgok történnek.

  10. #60
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Nekem van egy ötletem a lagg problémára! Bazsy-val beszéltem, hogy most is azokon a pályákon megyünk, amiken tavaly is. Egyetlen változás az autó mod. Szerintem a mod ütközik a pályákkal. Velem még soha nem fordult elő, de a mod-dal Crowne Plaza pályán nem tudtam egy rendes verseny szimulációt menni, mert a pálya három szakaszán annyira szakadozott a kép offline. A gépem elbírja a 25-26 autót, és ezt tapasztalta Abu Dhabi-ban is. Tuti, hogy a mod miatt vannak a lagg-ok!

  11. #61
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Barzó Kollégával beszélgetek és most mondott valamit. Nem lehetséges, hogy túlságosan fel van húzva a game grafikája? Túl sok megjelenített autó .. stb! Próbálj már kicsit butítani a grafikán! Bár bízom benne, hogy megoldódik a vírusirtás után a gond!
    Szerintem ezek inkább FPS esést, sem mint laggolást okoznának. Hiszen az adatot megkapod a szerverről akkor is, ha csak mondjuk 5 autót látsz előre, csak max. te nem látod a többit. A laggnál pedig épp az adatok áramlása akadozik.
    De javítsatok ki ha tévedek.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  12. #62
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem van egy ötletem a lagg problémára! Bazsy-val beszéltem, hogy most is azokon a pályákon megyünk, amiken tavaly is. Egyetlen változás az autó mod. Szerintem a mod ütközik a pályákkal. Velem még soha nem fordult elő, de a mod-dal Crowne Plaza pályán nem tudtam egy rendes verseny szimulációt menni, mert a pálya három szakaszán annyira szakadozott a kép offline. A gépem elbírja a 25-26 autót, és ezt tapasztalta Abu Dhabi-ban is. Tuti, hogy a mod miatt vannak a lagg-ok!
    Ez raciónális dolognak tűnik. Majd most Spaban kiderül.
    Esetleg lehetne egy olyat próbát tenni, hogy egy előre megbeszélt időpontban 1 órát feláldozni a prekval-ból, és tesztelni Spa-ban előjön-e ez a probléma? Akik laggoltak, azoknak kötelező a jelenlét, mindenki másnak opcionális.
    Teszem azt, péntek este 20:00 órától lenne egy ilyen teszt, időmérő és warm-up 5 perc, verseny 30 perc. Ha össze lehetne rántani 15-20 embert, akkor még a vasárnapi verseny előtt kiderülne, hogy a gyári pályán is van-e ilyen gond?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #63
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ez raciónális dolognak tűnik. Majd most Spaban kiderül.
    Esetleg lehetne egy olyat próbát tenni, hogy egy előre megbeszélt időpontban 1 órát feláldozni a prekval-ból, és tesztelni Spa-ban előjön-e ez a probléma? Akik laggoltak, azoknak kötelező a jelenlét, mindenki másnak opcionális.
    Teszem azt, péntek este 20:00 órától lenne egy ilyen teszt, időmérő és warm-up 5 perc, verseny 30 perc. Ha össze lehetne rántani 15-20 embert, akkor még a vasárnapi verseny előtt kiderülne, hogy a gyári pályán is van-e ilyen gond?
    Jó ötletnek tartom, személy szerint fel is áldoznám eme nemes célra a péntek estémet a csajozás oltárán, de talán még jobb lenne, ha ugyanezt vasárnap 19-től rendeznénk meg, nem??? Akkor általában már úgy is gyülekezik a nép, viszont a prekvalnak meg már vége...

  14. #64
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas sorry White!!!!!!! Sziszka manővere után elveszítettem a fonalat és későn fékeztem. Tudom, hogy nem enyhít a fájdalmadon, hogy megvártalak, természetesen várom az óvásod!
    Valahogy az első körök után elveszítettem a reményemet egy jó eredmény elérésére, úgyhogy nem igazán vettem zokon, hogy megtorpedóztál. Inkább csak meglepődtem, hogy hogyan sikerült akkora lendülettel belém szállni, de viszonylag kis sérüléssel megúsztam és kb. 10-12mp alatt visszakerültem a pályára, ami a végeredményt figyelembe véve nem számított semmit. Valahogy nem érzek kényszert, hogy visszanézzem a replayt és megóvjam az esetet, úgyhogy fátylat rá. (Ha visszaeső "bűnöző" lennél, akkor biztos óvnék, de veled nem ez a helyzet.)

    Gyakorlatilag a rajtot annyira elaludtam, hogy a 12. helyről a 15-16-ra estem vissza. A második körben a dugóhúzónál akkorát kellett fékeznem, hogy ne ökleljem fel az előttem levőt, hogy egy erős kormánymozdulat kíséretében a sóderágyba végeztem. Itt megvártam az egész mezőnyt, mire vissza tudtam jönni. Azt hiszem egy kicsit el is csíptem a lököse sarkát, de még annyit láttam, hogy be tudott fordulni. Azért sorry!
    Több esetben is megforogtam itt, és szinte mindig valaki mögött menve. Valami nem stimmelt több embernél itt a fékezéssel, mert annyira korán kezdték, hogy én már a emelkedő közepétől lassítva is szinte letoltam a kanyarnál. Lényegében a sok időveszteség ellenére is sikerült a 8. helyen befutnom.

  15. #65
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó ötletnek tartom, személy szerint fel is áldoznám eme nemes célra a péntek estémet a csajozás oltárán, de talán még jobb lenne, ha ugyanezt vasárnap 19-től rendeznénk meg, nem??? Akkor általában már úgy is gyülekezik a nép, viszont a prekvalnak meg már vége...
    Az ötlet jó, de én biztos, hogy nem tudnék 19-re ott lenni, de ettől függetlenül érdemes kitesztelni a dolgot. Abba belegondoltatok, hogy mi lesz, ha megbukik a mod?
    Amúgy nem a franciák által átírt 24H Spa pályán fogunk menni (ott biztos nincs laolási probléma), hanem a gyári 2004-esen? Nekem kimondottan jobban tetszik a bukóterek átalakítása miatt.

  16. #66
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ez raciónális dolognak tűnik. Majd most Spaban kiderül.
    Esetleg lehetne egy olyat próbát tenni, hogy egy előre megbeszélt időpontban 1 órát feláldozni a prekval-ból, és tesztelni Spa-ban előjön-e ez a probléma? Akik laggoltak, azoknak kötelező a jelenlét, mindenki másnak opcionális.
    Teszem azt, péntek este 20:00 órától lenne egy ilyen teszt, időmérő és warm-up 5 perc, verseny 30 perc. Ha össze lehetne rántani 15-20 embert, akkor még a vasárnapi verseny előtt kiderülne, hogy a gyári pályán is van-e ilyen gond?
    Én is erre tippelek, mert a 24óráson soha egy perc gondom nem volt laggal, pedig éjszaka is mentem. Most pedig, szenvedek egy olyan jelenséggel, amely ez elmúlt 4 szezonban soha nem jött elő. Pedig azóta a gépem is erősebb. A grafikám már a béka segge alatt van, olyan csúnya a GTR hogy sírni tudnék. FPSem most Spa-ban 130-180között volt és mégis vannak szaggatások.
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  17. #67
    abypetihez visszatérve net probléma kizárva, értem ezalatt a routert, szolgáltatót.
    A gépen lehet trójai, és a win7 egy másik hardver alatt lett telepítve, ami okozhat meglepetéseket, de 1 év alatt nem okozott... Azon is gondolkodtam, hogy csak 21:00-tól van valami ami elindít valami net forgalmat. Akár win update is lehet. 30Mbit még a win updatenek is elég kéne legyen, és az sem egy viszonylag stabil egységes lagot okozna.
    Viszont az előző 3 versenynapon nem volt ilyen problémája. Ha Spaban nem lesz baja, akkor ez inkább közelebb van a pálya bug-hoz, bár akkor meg varázslatos, hogy csak vele volt ez.

    Mind1, megnézzük, köszi a segítséget, ötleteket.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #68
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Q.: 3. pb-vel
    nem lepett meg hogy javítottam mert a héten alig gyakoroltam

    R.: 5.
    rajtot jól elcsesztem, aztán amikor visszaelőztem Abelovszky Petit jött a nagy bumm
    nekem ott élőben teljesen úgy nézett ki tükörből, hogy jön mögöttem Tomcy ezerrel és kirak a csába, pláne hogy Peti mellettem volt jobbra nem mögöttem... a szerver replay nagyon vicces, mivel az alapján senki nem ér hozzám, csak az alkatrészek röpülnek, és hogy ki-kit lökött azt a fene se tudja, de tekintve hogy a replayen is Tomcy volt mögöttem Peti meg mellettem hát gyanús a dolog... annyi biztos hogy megszívtam
    majdnem uccsóról jöttem fel szépen elég jó tempot futottam, aztán a csere után valahogy belassultam, illetve Wegatól mégegyszer bocs a koccért.

    A hab a tortán az volt amikor Taky befagyott előttem, én bambultam így beleszálltam és ugrottam egy "Knight Rider"-t majd landolás után 1es és indulás miközben kerülgetnek két oldalról, de közben Taky vígan ment tovább tehát nagy probléma nem lehetett nála
    mindenesetre ha tériszonyom lenne ott taccsoltam volna egyet mert vagy 10méterre mentem fel és eli is voltam ott pár másodpercig

    Összességében én is azt mondom, hogy ha lesz jövőre is GTR2 és HGTRM akkor felejtsük el Lagunát, szeretem a pályát, de nem férünk el és nagyon bug gyanús

  19. #69
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    ... Ha Spaban nem lesz baja, akkor ez inkább közelebb van a pálya bug-hoz, bár akkor meg varázslatos, hogy csak vele volt ez.

    Mind1, megnézzük, köszi a segítséget, ötleteket.
    Azért nem csak vele fordult elő, már Abu Dhabiban is, de főleg itt többekre volt panasz. Az minden esetre valóban érdekes, hogy a legtöbb embernél a futamon volt inkább tapasztalható.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #70
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó ötletnek tartom, személy szerint fel is áldoznám eme nemes célra a péntek estémet a csajozás oltárán, de talán még jobb lenne, ha ugyanezt vasárnap 19-től rendeznénk meg, nem??? Akkor általában már úgy is gyülekezik a nép, viszont a prekvalnak meg már vége...
    Skacok!

    Indítok egy másik szervert, 30 perc practice, 30 perc qual, 5 perc WU, 1 órás versennyel, ahol akkor tudtok tesztelni, amikor csak akartok, természetesen előtte beszéljetek meg időpontot, hogy minél többen legyetek!

  21. #71
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.635
    Ne csináljunk boszorkány üldözést. A lag az internetes játékok része! Magából az internet felépítéséből adódik hogy senkisem kerülheti el! Akárhány gigabájtos internet csomagot vásárol lag bármikor keletkezhet. Sőt általában a szolgáltatók a nagyob sávszélességhez nagyob csomag méretet rendelnek, ami a lag lehetőségét növeli.

    A mod és a pálya hibáját kizárhatjuk, mert akkor mindenkinek lagolnia kelletvolna, kivétel nélkül! Tekintve hogy mindenkinek ugyan az a mod és pálya van fenn.

    Ami Spa-t illeti szerintem sokan emlékeznek a spa-i 1 fps bugra ami a Pouhon előtti egyenesben és a buszmegálló féktávján jött elő főleg karambolok idején. És amit az 1.1-es patch is csak részben javított.

    A teszt jó ötlet és akinek lag problémája volt annak ajánlott is.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2011. 11. 29. 15:03.

  22. #72
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    30Mbit még a win updatenek is elég kéne legyen,
    Ez nem így működik. A versenyek alatt semmi ne menjen ami zavarhatja az adatforgalmat.

  23. #73
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó ötletnek tartom, személy szerint fel is áldoznám eme nemes célra a péntek estémet a csajozás oltárán, de talán még jobb lenne, ha ugyanezt vasárnap 19-től rendeznénk meg, nem??? Akkor általában már úgy is gyülekezik a nép, viszont a prekvalnak meg már vége...
    A vasárnap 19:00-val az a gond, hogy ha valami gáz van, akkor már nem nagyon van idő lépni. De nekem végül is mindegy, az a lényeg, hogy az érintettek ott tudjanak lenni.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  24. #74
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Taky ha megtankolod a géped rendesen, akkor lehet nem tied a leggyorsabb kör:P
    Fáj mi...?

  25. #75
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Huh, volt mit olvasnom, köszönöm szépen a válaszokat
    Először is, lehet hogy túl sok a megjelenítendő autó, vagy a grafika túl magas, csak ez Abu-ban és Crowne Plaza-n nem mutatkozott meg, így nem is gondoltam ilyesmire, ráadásul a gépnek bírnia kéne.
    Az autómatikus frissítés manuálisan van, mint ahogy a lemezkarbantartás is, ezek mindig is zavartak. Valamint nem is nagyon futott felesleges program, direkt kiléptem még a firefox-ból is, mint ahogy letöltés és ilyesmik sem mentek, erre a verseny előtt oda szoktam figyelni
    Hmm, netforgalom: igazából ez azért érdekes, mert ha gt1-es futamon nem is, de gt3-on kb. 25 percet autóztam folyamatos lag mellett, várva valamilyen javulást, de egész végig lagoltam, és szerintem ha azzal lenne a baj, akkor nem lagolt volna folyamatosan ugyanúgy.
    A vírusírtót most kezdtem el futtatni, annak az eredményére lennék majd kíváncsi, csak tényleg az a fura, hogy a lag a versenyen jött csak elő, sehol és semmikor máskor, így igazából a mod-hiba mindeképp kizárva, max a pálya lehet, amit single-race-be mindjárt ki is próbálok, hátha

    A verseny előtti tesztet én is nagyon jó ötletnek tartom, igazából bármikor jó lenne egy ilyenfajta teszt, nem kell feltétlen verseny előtt, mert akkor tényleg kevés idő maradna a javításra.

    Köszi szépen minden segítséget, ötletet, egyelőre még próbálgatom a dolgokat, de lehet, hogy a későbbiekben lesz még kérdésem.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •