Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (79 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT1 - Laguna Seca - 2011.11.27.

  1. #26
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán T2-be 1 előzés, T4-be még egy aztán utólértem Petit aki úgy ugrált és villogott mint egy stroboszkóp, majd amikor a célegyenes ráfordítóban megelőzte Csicsi mentem én is utána és a célegyenes végén meg is tudtam állni Csicsi mögött de a replayből kiderül hogy Peti meglöki a jobb seggem ezért nekitol Csicsinek majd a kocsim oldalát végignyúzva elzúz mellettem végleg megforgásra ítélve Csicsit.
    Érdekes mert a replayból nem látszik mennyire is ugrál meg vibrál a kocsija, én a versenyen annyit láttam hogy az én kocsim meg Csicsi kocsija közé ugrál ki be ki be Peti kocsija kb másodpercenként 100x és közbe megy a strobi aztán egyszer csak Csicsi pörög én meg elfordulok majd Peti ismét elöttem de szerencsémre elrontotta az utána lévő 2 kanyart így el tudtam menni, majd láttam hogy mögötte kialakul egy nagy sok mert nem mer előzni senki.
    Bocsi srácok, az én szemszögemből meg ti ugráltatok, de tudtam, hogy nálam van a baj, és amikor meglöktelek, akkor azt én észre se vettem, csak azt láttam, hogy Csicsi eltűnik. Ne haragudjatok, nem tudom miért van ez az egész, semmi sem indokolja, viszont szeretnék én is most már rendesen versenyezni, mert ez a két futam nekem borzasztó volt, pedig kezdek ráérezni az egész játékra, jól megy a vas is alattam, csak egyszerűen nem tudok emiatt a sz@r lagg miatt játszani, és azt sajnálom, hogy emiatt más versenyét is tönkre teszem

  2. #27
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Wega, bocs a megtolásért, ott már álltam a gázon amikor láttam hogy megcsúszik a kocsid elvettem kicsit, de jobban megcsúsztál mint vártam és így megtoltalak, bocs érte !

    a többiről majd holnap ha jól megnéztem, mert nem akarok senkit elküldeni a ***ba

  3. #28
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Uraim!
    Nem értem! Mi a problem??????
    Nem érted??? Hát akkor elmondom!!! Az a nagy "problem", hogy Abelovszky Péter lagja kb 5-6 ember versenyét tette tönkre!!! Köztük a Csicsiét is (2. kör T1). Pedig mindhárom kocsink jól eljött a rajtnál és az élen volt!!! Ha jól emlékszem, ilyen mérges verseny után még soha nem voltam!!! Soha!!!!!!
    Mellesleg a VB megvizsgálta Péter kapcsolatát a verseny előtt? Meg mi a helyzet azzal, hogy Tomcy a verseny előtt jelezte Huber Péter lagját??? Később Csicsi mondta, hogy a versenyen is laggolt...

  4. #29
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    4678
    Balogh T. - Csányi B.
    Megyek egyenesen, Tomcy mellett és a kanyar bejárata előtt nekemjön.

    Full holt térben voltál, a kanyar kijáratán annyit láttam hogy elindul a pálya jobb oldala felé a kocsid utána már csak azt vettem észre hogy összeér a két kocsi, és nem értettem hogy mit keresel majdnem a pálya közepén messze az ideális ívtől. Ha jól emlékszem régen engem ugyan ilyen manőver miatt szidtatok meg.
    Szóval nem direkt mentem neked csak próbáltam a kanyar elötti piziciót felvenni és mivel még volt bő 2 autónyi hely nem is gondoltam hogy te a pálya közepén csalinkázol.
    Amúgy az én kocsim volt előrébb szóval neked kellett volna úgy helyezkedni hogy ne érjünk össze, mert neked látnod kellett hogy jövök de még sem húztad jobbra a kocsid.

    Amúgy meg felesleges volt megóvnod, ha csak nem akarsz magadnak büntit, mert én nem óvtam volna meg egyiket sem, hiszen a végén te húztad a rövidebbet, szóval nem értem.

    Ilyen koccok mint amit te adtál a sikánban meg benne vannak örüljünk hogy nem lett belőle nagyobb baj aztán csók.

  5. #30
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érted??? Hát akkor elmondom!!! Az a nagy "problem", hogy Abelovszky Péter lagja kb 5-6 ember versenyét tette tönkre!!! Köztük a Csicsiét is (2. kör T1). Pedig mindhárom kocsink jól eljött a rajtnál és az élen volt!!! Ha jól emlékszem, ilyen mérges verseny után még soha nem voltam!!! Soha!!!!!!
    Mellesleg a VB megvizsgálta Péter kapcsolatát a verseny előtt? Meg mi a helyzet azzal, hogy Tomcy a verseny előtt jelezte Huber Péter lagját??? Később Csicsi mondta, hogy a versenyen is laggolt...

    Igen beírtam ugyan félve hogy laggol de semmi reakció nem volt.

  6. #31
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    A szerver

    Q: 17
    R: 10
    A rajt viszonylag tiszta volt, de néhány kanyarral később véget is ért az idill.
    Azt hittem megint én vagyok a hunyó, és neki mentem Csecsének, de a raplayből látszik, hogy nem túl korrekten rám húz, és ebből egy jó kis baleset lett, én meg pattantam vissza az utolsó helyre.
    Szeghy Roland nem is igazán értem 654-nél hogy gondoltad azt a visszajövetelt??? A kör végén meg megállsz a pályán?

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Utána a Biesz Zsolti nyomott le előttem egy olyan cikázást, hogy ilyet rajzolni se lehet. 2. óvás!!!!
    Ne haragudj Sanya, hogy megint pont előtted bénáztam. Lecsúsztam a pályáról, és mire összeszedtem magam, már ott voltál. Ráadásul a pálya azon részén nem is lehet jó helyre lehúzódni. Szerencsére nem lett semmi komoly baj belőle. De még egyszer bocsi.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #32
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Full holt térben voltál, a kanyar kijáratán annyit láttam hogy elindul a pálya jobb oldala felé a kocsid utána már csak azt vettem észre hogy összeér a két kocsi, és nem értettem hogy mit keresel majdnem a pálya közepén messze az ideális ívtől.
    Szóval nem direkt mentem neked csak próbáltam a kanyar elötti piziciót felvenni és mivel még volt bő 2 autónyi hely nem is gondoltam hogy te a pálya közepén csalinkázol.
    Amúgy az én kocsim volt előrébb szóval neked kellett volna úgy helyezkedni hogy ne érjünk össze, mert neked látnod kellett hogy jövök de még sem húztad jobbra a kocsid.
    Végig mentem mögötted, és 1x csak eltűntem. Szerinted hol lehetek, ha a bal oldalon mész, melletted kavics. Max egy motorháznyival voltál előrébb, ami nem jelenti azt, hogy ha melletted van valaki, már szoríthatod lefelé. Valóban, az előrébb haladó választ ívet, de ha mellette vana másik, szvsz azért nem kell letolni oldalra a pályáról. Amúgy meg szándékosan mentem középen, hogy minél kisebb ívben tudjál fordulni, mert nyilván úgy vagy lassabb.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg felesleges volt megóvnod, ha csak nem akarsz magadnak büntit, mert én nem óvtam volna meg egyiket sem, hiszen a végén te húztad a rövidebbet, szóval nem értem.
    Ilyen koccok mint amit te adtál a sikánban meg benne vannak örüljünk hogy nem lett belőle nagyobb baj aztán csók.
    Nem érdekel, ha én kapok büntit. Az utolsó 2 futam úgy elvette a kedvemet az egésztől, hogy lehet, nem is jövök több futamra. Totál amatőr társaság! (Ezt most ne vedd magadra, nem rád gondolok!)

  8. #33
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Végig mentem mögötted, és 1x csak eltűntem. Szerinted hol lehetek, ha a bal oldalon mész, melletted kavics. Max egy motorháznyival voltál előrébb, ami nem jelenti azt, hogy ha melletted van valaki, már szoríthatod lefelé. Valóban, az előrébb haladó választ ívet, de ha mellette vana másik, szvsz azért nem kell letolni oldalra a pályáról. Amúgy meg szándékosan mentem középen, hogy minél kisebb ívben tudjál fordulni, mert nyilván úgy vagy lassabb.

    Pont erre gondolok, hogy anno asszem 2év Zhuhaiban ezért lettem megszidva mert Takyval meg még valakivel ugyan ezt játszottam a célegyenesben és akkor nagy vita volt belőle és azóta próbálom nem csinálni senkivel, mert le lettem cseszve miatta ezért nem gondoltam hogy pont te leszel ott a pálya közepén, tudtam hogy valahol mellettem vagy de nem gondoltam hogy ennyire bent, de mivel nem tudtam pontosan ezért elég pici szögben mentem kifele, hogy majd csak meglátlak.

    Amúgy nekem pl a kocsim sem sérült annyira kicsi volt, vagy csak a nissan böszme.

  9. #34
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Életkor
    46
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver

    Q: 17
    R: 10
    A rajt viszonylag tiszta volt, de néhány kanyarral később véget is ért az idill.
    Azt hittem megint én vagyok a hunyó, és neki mentem Csecsének, de a raplayből látszik, hogy nem túl korrekten rám húz, és ebből egy jó kis baleset lett, én meg pattantam vissza az utolsó helyre.
    Szeghy Roland nem is igazán értem 654-nél hogy gondoltad azt a visszajövetelt??? A kör végén meg megállsz a pályán?


    Ne haragudj Sanya, hogy megint pont előtted bénáztam. Lecsúsztam a pályáról, és mire összeszedtem magam, már ott voltál. Ráadásul a pálya azon részén nem is lehet jó helyre lehúzódni. Szerencsére nem lett semmi komoly baj belőle. De még egyszer bocsi.
    Bocs meg minden, de neharagudj szerettem volna ott elfordulni, illetve elötemlévöbe nem beletrafálni.Szal nem vágom hogy mi volt inkorekt.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  10. #35
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Nem tudom csak nekem sikerült-e ilyen sz@rul ez a verseny vagy másoknak is? Nem nagyon rajtoltam ilyen hátulról mostanában (20) de nem jött az idő a prekvalon nem értem miért. Szépen elrajtoltam vigyáztam,nem erőltettem erre megforgattak...így is hátul voltam de .... Körözgettem szépen és bosszankodtam miért nem fordul a kocsi, utolért mindenki,majd a nagy védekezésben felakadtam a dugóhúzóba mert nem első hanem csak második fokozatig kapcsoltam vissza és túlszaladtam egy pöttyet. Tomcy tartotta bennem a lelket (ki ne lépj mert megb@szom a segged), hogy ne nyomjak esc-t. Az utolsó etap előtt kiderült,hogy miért nem fordult az aero sérülés mellett a kocsi: soft gumik maradtak beállítva 39-es volt a kopás és az első kiállásnál nem is vettem észre csak nyomtam egy entert...
    A király nem Elvis volt...

  11. #36
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom csak nekem sikerült-e ilyen sz@rul ez a verseny vagy másoknak is?
    Erre csak annyit,h életem első ESC-jét megnyomtam!
    Az első versenyemen volt egy csak, de akkor a kormányom feladta a harcot.
    Full public server!
    TT bocs! Elcsesztem a dugóhúzót és eldobott, éreztem a kontaktot, és láttam, h a falba mész.
    Biesz Zsoltitól szintén bocs! Nem tudom másnál előfordult-e, de nálam pont a dugóhúzónál eltűnt mindenki és mire visszajött, Zsolti kabriót csinált a maseratiból.
    Az első körös balhéra meg külön kíváncsi leszek mi lesz a végeredménye. Bár van egy tippem.
    Tegnap elég szar idegállapotban voltam -igaz ez mostanra sem sokat változott-, nem feltétlenül emiatt, de az tuti, h ezt a "versenyt" látva rohadtul elment a kedvem az egésztől.

  12. #37
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Q:szégyen gyalázat az aston nem hotlap autó, még mindig nem tudom hogy hozzam ki belőle a jó kvalis időt.
    R: egész jó volt a rajt t1 ben is szépen eljöttünk,el is mosolyodtam mondom végre van egy normális rajt, erre t5 be keresztberaknak.a dugóhúzónál megint balhé.... mentem tovább az aston nyújtotta a megszokott stabilitást még kopott gumival is 1,5 mp-et bktam a top időhőmhöz képest. utolért Csicsi nem akartam harcolni vele jóvaé gyorsabb volt csak időt buktam volna, elakartam engedni de nem értettük egymást a vályúnál mentünk a kavicsba kocc nélkül utána végülis megelőzött. első box megvolt mentem tovább a másodiknál nem cseréltem kereket kár volt mert volt előnyöm white al szemben bőven, aztán jött Csicsi kirakott kavicsot válogatni, még nem tom konkrétan mi volt majd a replay en megnézem. utána Szeghy úr lökdösött ami idegesített eléggé egyszer ki is tett és ekkor jött egy amatőr hiba ami idegesített de vert az ideg mert kiraktak. visszajöttem Bazsy elé nem mértem fel a távolságot így a vályúnál kiment a kavicsba Tomcy pedig megelőzte. Sajnálom nagyon pedig nagyon figyelek mostanában. ez van.


    Lagokra visszatérve: Abelovszky urat néztem 4-5 körön keresztül, akkor is mikor Tomcy beírta és nálam nem laggolt, viszont a futamon meg igen.

    A spa-i versenykiírásban fog szerepelni azoknak a neve akiknek kötelelező vasárnap 7 kor megjelenni a szerveren ellenőrzés céljából és ha csak egy pici lag is van nem indulhat .
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #38
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Q

    Lagokra visszatérve: Abelovszky urat néztem 4-5 körön keresztül, akkor is mikor Tomcy beírta és nálam nem laggolt, viszont a futamon meg igen.

    A spa-i versenykiírásban fog szerepelni azoknak a neve akiknek kötelelező vasárnap 7 kor megjelenni a szerveren ellenőrzés céljából és ha csak egy pici lag is van nem indulhat .
    Jó, én ott leszek, de jó lenne, ha inkább néhány tanáccsal látnátok el, mert a verseny első köréig egyáltalán nem lagoltam, beleértve a qualyt is. És érdekes, hogy pont ugyan ott kezdtem el lagolni, mint ahol a múlt héten, pont ugyan úgy. Szóval nem hiszem hogy net probléma lenne, főleg, hogy más netem volt még a múlt héten, és a gépnek is bírnia kell! De megjelenek én szívesen 7-kor, bár nem hiszem, hogy bármiféle kapcsolat probmlémám lesz majd, de ott leszek.
    Azért mégegyszer bocs azoktól, akiknek elrontottam a versenyét, de azért azt szeretném leszögezni, hogy nekem is baromi szar, hogy másodjára vész kárba az a rengeteg idő, amennyit ennek a játéknak szentelek, szóval szidhattok, megérdemlem, de nem azért vagyok itt, hogy más versenyét tönkre tegyem, és a sajátomat is, hanem hogy versenyezzek, szóval a sok szidás helyett egy kis segítség, tanács jobban jönne.

  14. #39
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Azért mégegyszer bocs azoktól, akiknek elrontottam a versenyét, de azért azt szeretném leszögezni, hogy nekem is baromi szar, hogy másodjára vész kárba az a rengeteg idő, amennyit ennek a játéknak szentelek, szóval szidhattok, megérdemlem, de nem azért vagyok itt, hogy más versenyét tönkre tegyem, és a sajátomat is, hanem hogy versenyezzek, szóval a sok szidás helyett egy kis segítség, tanács jobban jönne.
    Szerintem senki sem téged szidott, hanem magát a jelenséget, én legalábbis azt...
    Nekem nem volt még talán soha ilyen problémám, de sokunknak igen, ők biztos segíteni fognak, hisz ez mindannyiunk közös érdeke.

  15. #40
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs meg minden, de neharagudj szerettem volna ott elfordulni, illetve elötemlévöbe nem beletrafálni.Szal nem vágom hogy mi volt inkorekt.
    Már az előző kanyartól egymás mellett mentünk, szóval azért minimum sejtened kellett, hogy ott vagyok. És mert el akartál kerülni egy ütközést, nekem attól most nem lett jobb.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #41
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Biesz Zsoltitól szintén bocs! Nem tudom másnál előfordult-e, de nálam pont a dugóhúzónál eltűnt mindenki és mire visszajött, Zsolti kabriót csinált a maseratiból.
    Nem a te hibád volt, szerintem pálya bug. És biztosra veszem, hogy ez a rengeteg lag is amiatt volt.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  17. #42
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érdekel, ha én kapok büntit. Az utolsó 2 futam úgy elvette a kedvemet az egésztől, hogy lehet, nem is jövök több futamra. Totál amatőr társaság! (Ezt most ne vedd magadra, nem rád gondolok!)
    Talán ezért volt jó annak idején a kezdő bajnokság.
    És lehet vissza kéne térni a pontbüntetésekről az URH-ra és társaira.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  18. #43
    Azért szeretném, ha elgondolkodna a vezetőség, hogy jövőre ne legyen a versenynaptárban ez a pálya. Szűk, aztán még szűkebb, és ennyi embernek ahogy látszik ez nem a legjobb.
    Lehet szidni, hogy publik lett a minőség, de ez akkor is egy szűk pálya.
    Várjuk meg mi lesz a többi pályán.

    Bazsi te meg ne mondj ilyeneket, hogy abbahagyod, mert nyakon váglak!
    Dühöngj egyet, vedd közelebb az asszonyt, és ... kész.

    Persze lehet csak rá akarod kenni a csapatra, hogy már unod.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #44
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    És lehet vissza kéne térni a pontbüntetésekről az URH-ra és társaira.
    Én az URH-t nem hoznám vissza, mert az a mezőny hátsó felére nincs komoly hatással. Viszont a box utcai áthajtást igen, mégpedig olyan formában, hogy egy bizonyos büntető ponthatár elérésekor kapja az emberke. Úgy, ahogy most is benne van a szabályzatban, hogy 150 pont elérésekor DQ, csak kisebb határnál lépne életbe a DQ helyett. Teszem azt 30 pont elérésekor a köv. futamon áthajtás, aztán 40 pontnál ismét és onnantól kezdve 5 pontonként...
    Kicsit kemény, de szerintem azért lenne jó, mert akik a bajnoki pontokra hajtanak, annak jól jön, ha a másik pontot veszít, illetve akiket nem érdekelnek a pontok, azokat azért még igen rosszul érint egy áthajtásos bünti...

  20. #45
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Én az URH-t nem hoznám vissza, mert az a mezőny hátsó felére nincs komoly hatással. Viszont a box utcai áthajtást igen, mégpedig olyan formában, hogy egy bizonyos büntető ponthatár elérésekor kapja az emberke. Úgy, ahogy most is benne van a szabályzatban, hogy 150 pont elérésekor DQ, csak kisebb határnál lépne életbe a DQ helyett. Teszem azt 30 pont elérésekor a köv. futamon áthajtás, aztán 40 pontnál ismét és onnantól kezdve 5 pontonként...
    Kicsit kemény, de szerintem azért lenne jó, mert akik a bajnoki pontokra hajtanak, annak jól jön, ha a másik pontot veszít, illetve akiket nem érdekelnek a pontok, azokat azért még igen rosszul érint egy áthajtásos bünti...
    Az URH csak egy példa volt, nem ragaszkodom hozzá. Csak arra utaltam, hogy a pontlevonás 6-8 embert érint, a többieket nem igazán érdekli. Az URH pedig 6-8 embert nem különösebben érint, a többieknek azért nem használ.
    De úgy látom nagyjából egyformán gondolkozunk.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  21. #46
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érted??? Hát akkor elmondom!!! Az a nagy "problem", hogy Abelovszky Péter lagja kb 5-6 ember versenyét tette tönkre!!! Köztük a Csicsiét is (2. kör T1). Pedig mindhárom kocsink jól eljött a rajtnál és az élen volt!!! Ha jól emlékszem, ilyen mérges verseny után még soha nem voltam!!! Soha!!!!!!
    Mellesleg a VB megvizsgálta Péter kapcsolatát a verseny előtt? Meg mi a helyzet azzal, hogy Tomcy a verseny előtt jelezte Huber Péter lagját??? Később Csicsi mondta, hogy a versenyen is laggolt...
    Igen, nem értem!
    Az utolsó negyed órában több olyan embert néztem meg, több körön keresztül, akik az előző futamon (GT3) lagoltak. Számomra ez furcsa, hogy Abypeti se, Huber kolléga se lagolt a qual-on és a WU-on sem. Érdekes, hogy futamon miért lagolnak. Sőt, még random-ra választottam embert, akiket szúrópróba szerűen ellenőriztem.

    Peti! Tanácsnak nem tudok mást mondani, mint hogy a futam előtt gép és modem restart.

    Scuderia Giudice #099#

  22. #47
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Én az URH-t nem hoznám vissza, mert az a mezőny hátsó felére nincs komoly hatással. Viszont a box utcai áthajtást igen, mégpedig olyan formában, hogy egy bizonyos büntető ponthatár elérésekor kapja az emberke. Úgy, ahogy most is benne van a szabályzatban, hogy 150 pont elérésekor DQ, csak kisebb határnál lépne életbe a DQ helyett. Teszem azt 30 pont elérésekor a köv. futamon áthajtás, aztán 40 pontnál ismét és onnantól kezdve 5 pontonként...
    Kicsit kemény, de szerintem azért lenne jó, mert akik a bajnoki pontokra hajtanak, annak jól jön, ha a másik pontot veszít, illetve akiket nem érdekelnek a pontok, azokat azért még igen rosszul érint egy áthajtásos bünti...
    Én támogatom az URH-t és az áthajtás visszahozatalát is, szerintem sokkal célravezetőbb mint a büntetőpont.

    1 ha az utolsó helyről kell rajtolni akkor sokkal nehezebb jó helyet elérni mert meg kell előzni Wegát , de viccet félre téve is nehezebb, még ha fel is jössz 10 helyet az első körben akkor is még csak 15. vagy és onnan még hol az eleje...
    2 az áthajtás meg azért jó mert ha a következő futamon mondjuk összejönnek a dolgok és marha jó helyen állsz már az első körben akkor is ki kell menned és mivel eléggé együtt a mezőny valszeg az utolsó helyek egyikére fogsz visszaesni.

    Anno én nagyon hozzá voltam szokva hogy egyszer ezt másszor azt kaptam, és elvoltam vele, és szerintem jobb megoldás mint a pontlevonás.

    Amúgy ha mindenki magába néz, az a nagy büdös helyzet, hogy akármilyen büntetést is találunk ki NEM lesz visszatartó ereje, mert mindenki versenyezni jön és nem vonatozni azt meg tudja csinálni offline is, és ha valaki utolér valakit akinél gyorsabb 3-4-5 tizeddel úgy is meg fogja próbálni akármennyire is védekezik a másik.
    Pl abudabiban amikor Wegát utolértem a friss gumikon hiába voltam több mint 1 seccel gyorsabb úgy védekezett, hogy számomra nem az volt a kérdés, hogy meg tudom e előzni hanem hogy melyikünk fog a bukótérbe menni, de addig addig próbáltam amig sikerült megelőzni, pedig benne volt hogy összetörjük egymást de nem érdekelt mert volt egy taktikám amit véghez kellett vinni és ahhoz meg kellett előzni bármi áron(persze direkt kilökni azért nem lököm, de szabályos keretek között bármi áron amibe simán benne van egy kocc ha nem úgy jönnek össze a dolgok).

  23. #48
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    1 ha az utolsó helyről kell rajtolni akkor sokkal nehezebb jó helyet elérni mert meg kell előzni Wegát ,
    ezt mostanában azért nem lehet általánosítani
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  24. #49
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Életkor
    46
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Már az előző kanyartól egymás mellett mentünk, szóval azért minimum sejtened kellett, hogy ott vagyok. És mert el akartál kerülni egy ütközést, nekem attól most nem lett jobb.
    Megnéztem mégegyszer. Abban az egyenesben nem voltál melettem az tuti.Az is biztos hogy énis élesebb ivben fordultam mert belüre akartam menni Hollynak.Ö kifelesodrodott igy ott volt nekem hely.
    Amugy sporik ugyis megnézik mert elsökörös.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  25. #50
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ezt mostanában azért nem lehet általánosítani
    Hát amikor most is utolértelek a friss gumikon elmormoltam egy két imát hogy menj ki a boxba amire lőtávolba érek, most sikerült mert kimentél, de ha nem akkor érdekes lett volna a csata az tuti.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •