Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (70 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT3 - Laguna Seca - 2011.11.20.

  1. #1
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957

    HGTRM9 - GT3 - Laguna Seca - 2011.11.20.

    Időpont: November 20. vasárnap
    Pálya: Laguna Seca
    Autó: 2011 GT3
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 14:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    A pályabemutató topik ITT érhető el.

    Jó versenyt mindenkinek!

    Scuderia Giudice #099#

  2. #2
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Tisztelt Versenyzők!

    28 nevezés érkezett be, ennek értelmében csak "A" szerver fog indulni! 19:30-tól a versenyre érvényes jelszóval lehet csatlakozni.

    Jó versenyt mindenkinek!

    Scuderia Giudice #099#

  3. #3
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Abelovszky Péter!!4 A k..va lagod miatt mentem a levesbe!!! Ez is fasza verseny volt!
    A király nem Elvis volt...

  4. #4
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Abelovszky Péter!!4 A k..va lagod miatt mentem a levesbe!!! Ez is fasza verseny volt!
    Ne haragudj, nem tudom miért de végig laggoltam, és nem értettem, hogy ez most server, vagy netes lagg-e. Tényleg bocsánat, nem tudom mi történt, ha bárki miattam esett ki, avgy kellemetlenkedést okoztam, attól elnézést kérek!

  5. #5
    Horváth Ádám Regisztrált Joey01 logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 31.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    36
    Üzenetek
    193

    -

    Az elején kimaradt a buliból szerencsére,aztán azon a g..ci féktávon a dugóhúzó előtt elúszott a hátulja...oldalazva belecsúsztam Szabó Szilárdba (bocsánat) utána még vki belém jött és a komplett mezőny elment mellettem,ezután kellemes 10es aeroval utolsó helyről kihívás volt,aztán mikor a boxot állítgattam beestem egy olyan részre ahonnan se előre se hátra...fasza verseny volt :/:/ bocs még1x aki nem tudott kikerülni. (Csicsmányi Tamás bocs ha időt vesztettél mögöttem,de egy bmw a pálya közepén,én sóderágy,aztán mikor visszamentem már későn vettelek észre,szerencsére baleset nem lett belőle)

  6. #6
    Nem mondom meg ki forgatott ki.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  7. #7
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Abelovszky Péter!!4 A k..va lagod miatt mentem a levesbe!!! Ez is fasza verseny volt!
    Én meg a Rózsás Peti lagján csúsztam meg! Oda estem be pont melléd!

    Botrányos volt az első kanyar a versenyen elején...

  8. #8
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    hát ez durva volt,holnap leírom a kis monológom

    Grat Sanyi
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #9
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg a Rózsás Peti lagján csúsztam meg! Oda estem be pont melléd!
    Botrányos volt az első kanyar a versenyen elején...
    Elnézést. Tudtommal nem szoktam lagolni (legalábbis eddig nem volt panasz (gépem, netem jó).
    Az első 3-4 körben én is találkoztam folyamatos lagokkal (a rajtról ne is beszéljünk a fél mezőny úgy potyogott be késéssel...). Egy szürke, két fehér csíkos autó állandóan az ideális íven ragadt, amibe nem mertem belemenni de volt több is. Csapattársam is észlelte ezeket. Lehet, hogy a szerver nem bírta?
    Esetleg nem lenne megoldás az első kanyaros lag dömpingre, ha add on pályákon mennénk egy "önkéntes" felvezető kört és azt követően állnánk be a rajtrácsra? Repülő rajtnál emlékeim szerint nem szokott ilyen tömeglag lenni.
    Utoljára módosította: Traky; 2011. 11. 20. 23:59.

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mondom meg ki forgatott ki.
    Én meg nem mondom meg hogy ki előzte meg a fél mezőnyt a boxutca kijáraton keresztül szabálytalanul és így került abba az érdekes helyzetbe, hogy gyök 2-vel vette a T3-at.

    A másik, hogy Wega azt a manőveredet a célegyenes végén még is hogy gondoltad!? Jó hogy utána elengedtél, de azért kicsit meredek volt...

    Sasa bakker jól jött az a böszme laggod a sikán után mentem is kifele tőle a levesbe és lőn 14-es aero...

    Utána váltottam stratégiát és inkább cseréltem kereket meg megcsináltattam a kocsit, mert 2seccel lassabb volt.

    Nagyon jó kis verseny lett volna, ha nincs az a T3-as incidens.

  11. #11
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Q: 16 .. elmaradva pb-től .. nem adta ki.
    R: 9
    T1 őskáosz volt! Gyerekek! Még mindig nem megy a T1!!!! Egyszerűen kész vagyok már, hogy mindenki ott akar nyerni!!! NEM OTT KELL!!!! Nagy Laca is majdnem a boxkijáraton ment már, csak hogy megelőzzön! Azért ez sok, nem díszből van fehér vonal!!!!!! Csecsét is valaki szépen betolta elém, direkt óvatosan mentem be, mert éreztem, hogy gáz lesz, de nem tudtalak kikerülni, tudom, hogy te is csak utaztál cimbi, de akkor is sajnálom! Kigyorsításon Biszke jött vissza úgy az ideális ívre .. volt baj, nem kevés!!!! Utána igazán nem emlékszek semmi konkrétra, jó kis verseny volt ez! Végre kicsit partiba voltam Tomcyval is F*stam is rendesen .. inkább mögötted, mint előtted

    Abelovszky Peti! Rohadt nagy lagjaid voltak, nem mertem közel menni hozzád! A következő futam előtt várom a jelentkezésedet qual előtt, hogy leellenőrizze a VB, hogy minden oké a netkapoccsal! Rózsás Petire is ez vonatkozik!

    Sajnálom, hogy Wega elcseszte a 10. helyet, pedig szép lett volna! Majd legközelebb!

    Scuderia Giudice #099#

  12. #12
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Faszkivn a vaksikkal akik fényes nappal égetik azt a retek fényszórót, minek bazzeg??? mer szép??? tökre villog a cockpitem, ráadásul ha valaki közel jön hozzám fényszóróval akkor elsötétül a kép...

    TILTSÁTOK BE!

    amúgy sok ambícióm nme volt, 20-baakartma leni, ami sikerült...végén elszámoltam a benyát de TT szerencsére valahogy mindig eldobta ha elém került, így előtte maradtam...utolsó kanyartól már köhögött, célvonal után le is állt a verda
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 11. 21. 00:01.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #13
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Q2!kissé meglepett, bár a pole se volt elérhetetlen,ha minden szektor összejön.
    R3!nem vagyok meglepve amit tudtam kihoztam belőle,nagyon nem feküdt a kocsinak ez a pálya,még egy egy körön gyors is volt,de megtankolva már már vezethetetlenA box után mikor mehettem volna túl nagy volt a forgalom,sok apró hibával,kis damagel jó ez a 3.hely
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #14
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Q: 16 .. elmaradva pb-től .. nem adta ki.
    R: 9
    T1 őskáosz volt! Gyerekek! Még mindig nem megy a T1!!!! Egyszerűen kész vagyok már, hogy mindenki ott akar nyerni!!! NEM OTT KELL!!!! Nagy Laca is majdnem a boxkijáraton ment már, csak hogy megelőzzön! Azért ez sok, nem díszből van fehér vonal!!!!!! Csecsét is valaki szépen betolta elém, direkt óvatosan mentem be, mert éreztem, hogy gáz lesz, de nem tudtalak kikerülni, tudom, hogy te is csak utaztál cimbi, de akkor is sajnálom! Kigyorsításon Biszke jött vissza úgy az ideális ívre .. volt baj, nem kevés!!!! Utána igazán nem emlékszek semmi konkrétra, jó kis verseny volt ez! Végre kicsit partiba voltam Tomcyval is F*stam is rendesen .. inkább mögötted, mint előtted

    Abelovszky Peti! Rohadt nagy lagjaid voltak, nem mertem közel menni hozzád! A következő futam előtt várom a jelentkezésedet qual előtt, hogy leellenőrizze a VB, hogy minden oké a netkapoccsal! Rózsás Petire is ez vonatkozik!

    Sajnálom, hogy Wega elcseszte a 10. helyet, pedig szép lett volna! Majd legközelebb!
    Meg rád is, úgy hogy én meg téged várlak.
    Nem tudom hogy csak 1 volt-e de az pont elöttem.

  15. #15
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A másik, hogy Wega azt a manőveredet a célegyenes végén még is hogy gondoltad!? Jó hogy utána elengedtél, de azért kicsit meredek volt...
    mónika idegállapotban voltam


    ő igen elnézést érte kicsit hamarabb fordultam mint kellet volna bocsesz
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #16
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg nem mondom meg hogy ki előzte meg a fél mezőnyt a boxutca kijáraton keresztül szabálytalanul és így került abba az érdekes helyzetbe, hogy gyök 2-vel vette a T3-at.
    És ezt honnan veszed, hogy szabálytalan? Le van írva valahova, mert akkor mutass már rá plz.
    Mindenesetre ismét köszönöm, és persze bocsánatkérésnek veszem a reakciód, mert gondolom csak ezt akarod mondani!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    valami gond van a log file-al..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #18
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Sasa bakker jól jött az a böszme laggod a sikán után mentem is kifele tőle a levesbe és lőn 14-es aero...
    Ehh! Biztos, hogy az enyém volt és nem az Abelovszky Petié? Csak mert ott ment előttem! :S Ha enyém volt, akkor sorry.

    Scuderia Giudice #099#

  19. #19
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    És ezt honnan veszed, hogy szabálytalan? Le van írva valahova, mert akkor mutass már rá plz.
    itt:
    Büntetési pont lista:
    Fehér vonalon kívüli előzés (bukótér, fű)15 pont

    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  20. #20
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    valami gond van a log file-al..
    ?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  21. #21
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    TILTSÁTOK BE!
    NEM!!!!

    Scuderia Giudice #099#

  22. #22
    Mellesleg én vagyok a hülye, hogy ennyit szarakodok egy pályával. Azt kéne csinálnom mint sokan, hogy feljövök szombaton, futok valamit, és majd lesz ami lesz vasárnap. Nyilván a minőség rovására megy, de ki nem ... le.

    Mindenesetre ennyit nekem ez az egész nem ér, hogy T2-ben elbúcsúzok a versenytől, és arra kell koncentrálni, hogy akikkel egyébként harcolhatnék, hogy engedjem el egy-egy lekörözésnél. A tempó nagyon is jó volt ameddig mentem, és ennek fényében is elkeserítő az egész hányás futam.
    Utoljára módosította: nortsen; 2011. 11. 21. 00:12.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #23
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Abelovszky Peti! Rohadt nagy lagjaid voltak, nem mertem közel menni hozzád! A következő futam előtt várom a jelentkezésedet qual előtt, hogy leellenőrizze a VB, hogy minden oké a netkapoccsal! Rózsás Petire is ez vonatkozik!
    Bocs, nem tudom mi történt, engem is baromira zavar, hogy egész héten megállás nélkül gyakoroltam, prequal nagyon jól sikerült, az autó nagyon ott volt, szerettem volna az élmezőnnyel versenyezni, erre egy ilyen probléma elrontja a versenyemet és sajnos másokét is. Mindemellett azért köszönöm Rupa Zolinak, hogy kilökött a rajt utáni első kanyarban.

  24. #24
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ehh! Biztos, hogy az enyém volt és nem az Abelovszky Petié? Csak mert ott ment előttem! :S Ha enyém volt, akkor sorry.
    Igen, ha szeretnél csinálok képet róla.

  25. #25
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Tomcy vs Nortsen! Szétültetlek titeket most már!

    Tomcy! Nem kell kép, én már megnéztem, kérj szépen és illedelmesen bocsánatot és ne szívjátok már egymás vérét!

    Nortsen! Fogadd el, nyugodj le! Majd legközelebb lemeccselitek a pályán! Don't f*s má'! Relax!

    Scuderia Giudice #099#

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •