Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (79 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT1 - Laguna Seca - 2011.11.27.

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM9 - GT1 - Laguna Seca - 2011.11.27.

    Időpont: November 27. vasárnap
    Pálya: Laguna Seca
    Autó: 2011 GT1
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 10:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    A pályabemutató topik ITT érhető el.

    Jó versenyt mindenkinek!
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Tisztelt Versenyzők!

    29 pilóta nevezett a ma esti futamra. Ennek értelmében:

    • Horváth Ádám;
    • Gedő Miklós;
    • Varga Péter;
    • Czegle Gábor;
    • Barta Tibor;
    • Farkas Tamás

    a "B" szerveren versenyzik. Természetesen, akiknek nem sikerült leadni időben a nevezését, azok csatlakozhatnak a "B" szerverre!

    Jó versenyt mindenkinek!

    Scuderia Giudice #099#

  3. #3
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Azért volt már rá példa hogy 29-en mentünk 1 szerveren, vagy nem?. Nagy nehezen bepréselem magam a 25 be, erre kőrözgethetünk 6-an másfél órán keresztül.. mennyi is a bünti , ha visszalépek?

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Azért volt már rá példa hogy 29-en mentünk 1 szerveren, vagy nem?. Nagy nehezen bepréselem magam a 25 be, erre kőrözgethetünk 6-an másfél órán keresztül.. mennyi is a bünti , ha visszalépek?
    28 fő a maximális amit tud a program. egyébként 5 pontot kapsz ha nem indulsz. és jóval többet szerzel ha elindulsz és az A szerverről még ki is hullanak páran.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    28 fő a maximális amit tud a program. egyébként 5 pontot kapsz ha nem indulsz. és jóval többet szerzel ha elindulsz és az A szerverről még ki is hullanak páran.
    Nem is a bünti a gondom, meg nem is a pontverseny (-engem az nem érint) hanem az üres pályán kőrözgetés, de akkor tulképp vissza is léphetnék a többiek javára.. Ebben az esetben ha jól látom pont veled tennék rosszat, ha csak így pont nem 28-ra esne vissza a létszám.Sajnálom mert pár futamot ki kellett hagynom és már nagyon mentem volna ,de mivel elég volt az egész heti preq-ból ezért visszalépek. Jó versenyt nektek.

  6. #6
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    én mondjuk örültem volna ha csak 23an vagyunk, mert múlt héten a 28 már GT3ban is túl sok volt erre a rövid és keskeny pályára...

  7. #7
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is a bünti a gondom, meg nem is a pontverseny (-engem az nem érint) hanem az üres pályán kőrözgetés, de akkor tulképp vissza is léphetnék a többiek javára.. Ebben az esetben ha jól látom pont veled tennék rosszat, ha csak így pont nem 28-ra esne vissza a létszám.Sajnálom mert pár futamot ki kellett hagynom és már nagyon mentem volna ,de mivel elég volt az egész heti preq-ból ezért visszalépek. Jó versenyt nektek.
    Nem gond, ha visszalépsz, annak ellenére minden marad a régi felállásban, tehát ahogy Sanya kiírta korábban. A 24. helyezettől lefelé a "B" szerveren kell indulniuk, akár visszalép valaki, akár nem!

  8. #8
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gond, ha visszalépsz, annak ellenére minden marad a régi felállásban, tehát ahogy Sanya kiírta korábban. A 24. helyezettől lefelé a "B" szerveren kell indulniuk, akár visszalép valaki, akár nem!
    Mivel nem akarom Wegát szívatni, ezért a visszalépéstől is visszalépek, -ha még tudja valaki követni.
    Tehát rajthoz állok.

    ..na várjunk, nézem a szabályzatot...

    ........néztem, jól írtam...
    Utoljára módosította: mikkkka; 2011. 11. 27. 21:07.

  9. #9
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Ez a verseny ugyan az volt mint az előző, és egyszerűen nem értem miért laggolok az első kör végétől kezdve végig. Qualyn, előtte, warm-upon is jó volt, és őszintén szólva sose szoktam laggolni, nem voltak soha ilyen problémáim. Torrent, letöltés kikapcsolva, sőt a böngésző se ment, direkt a múltkori lagg miatt. Erre lemásolja a múltheti futamot. Szerintetek mi lehet a baj? A Laguna Seca-n kívül sehol sem laggoltam, nem lehet, hogy azzal van valami baj?
    És elnézést ha valakinek megint gondot okoztam emiatt, de tényleg nem értem mi történt megint, VB-k szerint se volt a versenyig baj.

  10. #10
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a verseny ugyan az volt mint az előző, és egyszerűen nem értem miért laggolok az első kör végétől kezdve végig. Qualyn, előtte, warm-upon is jó volt, és őszintén szólva sose szoktam laggolni, nem voltak soha ilyen problémáim. Torrent, letöltés kikapcsolva, sőt a böngésző se ment, direkt a múltkori lagg miatt. Erre lemásolja a múltheti futamot. Szerintetek mi lehet a baj? A Laguna Seca-n kívül sehol sem laggoltam, nem lehet, hogy azzal van valami baj?
    És elnézést ha valakinek megint gondot okoztam emiatt, de tényleg nem értem mi történt megint, VB-k szerint se volt a versenyig baj.
    Hmm fasza. Ugye a háttérinfóhoz hozzá tartozik, hogy legutoljára Digitv interneten voltál, most meg UPC. Azaz a szolgáltató általi net probléma kizárva. Majd megyünk valami pulic szerveren, kipróbáljuk.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  11. #11
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm fasza. Ugye a háttérinfóhoz hozzá tartozik, hogy legutoljára Digitv interneten voltál, most meg UPC. Azaz a szolgáltató általi net probléma kizárva. Majd megyünk valami pulic szerveren, kipróbáljuk.
    Na igen, a lényeget kihagytam, hogy múlt héten még digitv volt, most már UPC (a story miértje elég hosszú) és ugyan akkor, ugyan ott, ugyan azon a pályán, ugyan olyan jó pozícióból sikerült kiesnem. Ötlet?

  12. #12
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Hát csak remélni tudom hogy ha engem egy visszajövetelért amiből nem lett kiesés............... , az én versenyem teljesen elszarta akkor aki ott ba...a az eget pont a pálya közepén keresztbe és nem csinál semmit hogy ne legyen ütközés, de gondolom ez meg versenybalhé és kész.Bocsánat akit zavartam de kilyukadt a hűtőm+defekt és beállok a boxba és semmit nem csinálnak próbáltam körbe menni de lehetetlennek tűnt ESC

  13. #13
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Q: álmomban sem gondoltam volna hogy a 6. helyről rajtolok, pláne hogy prekvalon a 17. helyet szereztem meg. Bele adtam mindent amit csak tudtam, de még így is maradt benne bő 1 tized.

    R: Rajt simán ment, jól elkaptam, axem az 5.re sikerült helyeznem magam.

    Köszönöm Abelovszky Péternek a nagyszerű manővert első körön. Gratulálok. Sikerült olyan fa...án elb...ia a versenyem, hogy már jobban nem is lehetett volna, pláne úgy hogy megy 3 kört azt kilép.

    Ezután úgy szét voltam esve, hogy azt se tudtam ki kicsoda, és hanyadik. Csak mentem azt lex ami lex. A box után pár körrel volt egy nagy hibám azt kavics lett a vége, még szenvedtem a hogy vixa jöjjek, de nem sikerült, így feladtam és esc. Elnézést kérek Sziszkától, Bazsytól, meg mindenkitől akinek okoztam egy kis fejfájást.
    Utoljára módosította: Laca; 2011. 11. 27. 23:23.

  14. #14
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Uraim!
    Nem értem! Mi a problem?????? Dugóhúzó előtt majdnem megáll mindenki, valakit meg is forgattam a 2 körben, nagyon sajnálom, de annyira váratlanul lassultatok nagyot, hogy esélyem se volt megállni.
    Utána baleset a dugóhúzó tövébe, természetesen úttorlasz, Szeghy Rolandnak nekicsúsztam, sorry .. De a célegyenes ráfordítóbeni pöccintést megóvom! 1. óvás
    Utána a Biesz Zsolti nyomott le előttem egy olyan cikázást, hogy ilyet rajzolni se lehet. 2. óvás!!!!
    Sziszka is rám zárt .. 3. óvás
    Hatalmas sorry White!!!!!!! Sziszka manővere után elveszítettem a fonalat és későn fékeztem. Tudom, hogy nem enyhít a fájdalmadon, hogy megvártalak, természetesen várom az óvásod!
    Barzó kolléga T1 féktávján csorog mínusz 3-mal .. DE MIÉRT??????????? Esélyem se volt kikerülni .. TK .. 12. helyen voltam .. ennyi tortúra után rohadt elégedett lettem volna ..

    Egyre kiábrándítóbb egy két ember viselkedése a pályán és mocskosul el tudják venni a kedvemet a versenyzéstől .. köszönöm nekik, hogy megint egy egész hetes edzésem ment a levesbe ..
    Utoljára módosította: Tímár Sándor; 2011. 11. 27. 23:35.

    Scuderia Giudice #099#

  15. #15
    Szeghy Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Üzenetek
    61

    Unhappy

    Áhhh , káosz volt a ez a futam..

    Sorry mindenkitől akinek "ártottam"

  16. #16
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Kár volt ezért a futamért, illetve a bal*aszságaimért, mert elég jó tempót tudtam menni.

    Volt egy Stop&Go-m, majd benyából is kevesebbet raktam be, így volt egy nem tervezett plusz kiállásom is, így összesen 4x jártam a boxban!

    Ehhez képest jó ez a 7. hely, de akár dobogó is lehetett volna...

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Uraim!
    Nem értem! Mi a problem??????
    Sziszka is rám zárt .. 3. óvás
    ..
    Nem értem m ia problem, az előzési pozíciónak közelébe se voltál, amíg látlak a tükörbe addig mögöttem vagy, és úgy fordulok ahogy akarok...de ha kívánod legközelebb leparkolok hogy elmehess.

    (de majd a repit is megnézem - ha megóvtad mert nem fogom most keresgetni... de én így emlékszek...)
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Kár volt ezért a futamért, illetve a bal*aszságaimért, mert elég jó tempót tudtam menni.

    Volt egy Stop&Go-m, majd benyából is kevesebbet raktam be, így volt egy nem tervezett plusz kiállásom is, így összesen 4x jártam a boxban!

    Ehhez képest jó ez a 7. hely, de akár dobogó is lehetett volna...
    Az kemény.

    Pláne a T1-es manővered, hogy egyem a szíved csücskét. Szép volt ugyan, csak hát na.

    Sajna rajtnál Bazsy beragadt, el kellett vennem, és nem is sikerült jól helyezkednem. Én jobboldalról szerettem volna rajtolni, de Csicsi is, és ő nyert.
    Ha előbb áthámozom magam Takyn és Bazsyn akkor szoros lett volna a befutó Cola.
    Kopott gumikon már egész jól tudtam tartani a Ford tempóját (amire azért kicsit számítottam is), de még így is csak éppen. Colát megelőzni nem valószínű hogy tudtam volna, ha csak nem hibázik (mint mindenki más előttem ), de jó lett volna szorongatni. Aztán a végén jött egy kis benézés és kavicsoztam egy tízest, de akkor már nem számított az sehova. Az is kész csoda hogy csak ennyivel kaptam ki.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem m ia problem, az előzési pozíciónak közelébe se voltál, amíg látlak a tükörbe addig mögöttem vagy, és úgy fordulok ahogy akarok...de ha kívánod legközelebb leparkolok hogy elmehess.

    (de majd a repit is megnézem - ha megóvtad mert nem fogom most keresgetni... de én így emlékszek...)
    Nem fogok vitatkozni .. 2430 körül van saját repi alapján ..

    Scuderia Giudice #099#

  20. #20
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok vitatkozni .. 2430 körül van saját repi alapján ..
    Na jól van, nem csak én tudom magam felhúzni, ez megnyugtat.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #21
    Megnéztem a replayt, a csapattársam lagja tényleg kemény. A szerver replaye alapján nem is a földön megy az autó. Majd segítek neki, mert nem nagyon tudjuk mi lehet a baj.
    Erős gépe van, Jó nete, szóval semmi sem indokolja.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #22
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na jól van, nem csak én tudom magam felhúzni, ez megnyugtat.
    Már hogy a túróba ne lennék ideges, amikor saját hibámon kívül volt 3 olyan eset, ahol fontos mp-eket buktam? Ettől függetlenül törekszem arra, hogy nyugodtan fogalmazzak Neked ezt a részt még gyakorolni kell

    Scuderia Giudice #099#

  23. #23
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Már hogy a túróba ne lennék ideges, amikor saját hibámon kívül volt 3 olyan eset, ahol fontos mp-eket buktam? Ettől függetlenül törekszem arra, hogy nyugodtan fogalmazzak Neked ezt a részt még gyakorolni kell
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  24. #24
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Wazze :O Azért nem cseréltem volna TT-vel a 2. körben a dugóhúzóba :O Nem is tudtam, hogy a Ford repülni is tud! Mondjuk lett is belőle balhé rendesen ..

    Scuderia Giudice #099#

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    A multkori miatt annyira vigyáztam a rajtnál ahogy lehet, még a féket is nyomtam az emelkedőn felfele nehogy letoljam az elöttem lévőt.
    Aztán T2-be 1 előzés, T4-be még egy aztán utólértem Petit aki úgy ugrált és villogott mint egy stroboszkóp, majd amikor a célegyenes ráfordítóban megelőzte Csicsi mentem én is utána és a célegyenes végén meg is tudtam állni Csicsi mögött de a replayből kiderül hogy Peti meglöki a jobb seggem ezért nekitol Csicsinek majd a kocsim oldalát végignyúzva elzúz mellettem végleg megforgásra ítélve Csicsit.
    Érdekes mert a replayból nem látszik mennyire is ugrál meg vibrál a kocsija, én a versenyen annyit láttam hogy az én kocsim meg Csicsi kocsija közé ugrál ki be ki be Peti kocsija kb másodpercenként 100x és közbe megy a strobi aztán egyszer csak Csicsi pörög én meg elfordulok majd Peti ismét elöttem de szerencsémre elrontotta az utána lévő 2 kanyart így el tudtam menni, majd láttam hogy mögötte kialakul egy nagy sok mert nem mer előzni senki.

    Bazsy tudom hogy baromi rövid féktávot tudsz venni, de azért belémjönni nem kéne, plusz a célegyenes ráfordító elött az egyenesben sem értettem miért kellett oldalról találkozni a kocsiknak azt hogy még utána rám is villogsz egyenesen felháborít.
    Egyszer elengedtelek a végén de miután sokadszor hibáztál és Takyék is messze voltak utána már úgy gondoltam hogy nosza csatázzunk, de azt nem gondoltam volna hogy 3,5 tized hátrányból megpróbálsz beelőzni, de szerencsére nem féltem így beraktam a kocsit belső ívre.

    Nagyon élveztem amúgy a versenyt, és örülök a 3. helynek.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •