Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 70 (70 összesen)

Téma: HGTRM9 - GT3 - Laguna Seca - 2011.11.20.

  1. #51
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    A tökömbe.
    Végig előtted voltam, nem láttál?
    Te mondtad, hogy nyerjem meg, hát nesze.

    Ahogy néztelek, lett is volna rá esély, de ez így sikerült.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #52
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Te mondtad, hogy nyerjem meg, hát nesze.
    Ez jó.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #53
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sőt ha minden igaz akkor Csicsi biztos ami biztos cserélt a másodikban is. Vélhetően nem direkt.
    Nertél.

  4. #54
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Most akkor az eredménylista, meg a ponttáblázat hogy is van?

  5. #55
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Petter írta Hozzászólás megtekintése
    Most akkor az eredménylista, meg a ponttáblázat hogy is van?
    Türelem, amint lesz rá időnk, pontosítani fogjuk

  6. #56
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Q: 15
    R: 5

    Mindegy-minden alapon ültem le az este versenyezni, ugyanis olyan beteg voltam (másnapos a haver sülinapi bulija miatt ), hogy nem vártam semmi jót. Már a szerverre való belépésnél csavarodott 90fokot magától a kormányom, aztán ahogy ki akartam menni a boxból észleltem, hogy keresztbe van az egész. Kilépés és a kormány újra kalibrálása után próbálkoztam újra, de kb. 3-szor a felvezető köröm közepénél ledobott a szerver. Gyors modem újraindítás után minden rendbe jött, úgyhogy pár kör alatt hoztam a prekval időmet, úgyhogy nem is erőlködtem tovább, inkább relaxáltam pár percet.
    A rajt után a T1-et inkább óvatosra vettem, igyekeztem figyelni mindenkire és a körülöttem levők is rám, úgyhogy megúsztam a csihi-puhit. Kicsit meglepődtem, hogy a 3. kanyarban 7., a kör végén meg már 6. vagyok. Az előttem levők tempóját nem tudtam tartani, de a mögöttem jövő Holly és Nagy Lacit pedig sikerült tartani. Pár elfékezésem volt, ilyenkor Laci szinte rám esett, de előzési közelségbe nem került és ő is hibázgatott. Lacinak volt egy lagja, amikor eltűnt mögülem. Egész körben azt figyeltem, hogy hol fog újra megjelenni, aztán az xd-n látom, hogy az 5mp-re lévő Holly mögé került. Kicsit megnyugodtam, de tudtam, hogy könnyen elveszíthetem ezt az időt egy rossz fékezéssel vagy kanyarvétellel. Bazsy hibáját követően később átvettem az 5. helyet. Félidőben mentem ki először a boxba, ahol meg tudtam tartani a Laciékkal szemben az előnyömet, de pont Tímár Sanyi elé értem vissza a pályára, aki nagyon jött, úgyhogy úgy döntöttem le tudom egyből a 2. boxkiállást is. Elkezdtem babrálni az xd-t nyakamban Sanyival, így "sikerült" levágnom az egyik kanyart. Nem éreztem fairnek ezt az előnyszerzést, úgyhogy elengedtem, én meg pár kanyarral később bementem a boxba. Egy légüres térbe értem vissza. Gyakorlatilag az idővel versenyeztem. Figyeltem Laciékkal szemben a hátrányomat és csak reménykedni tudtam, hogy az ő 2.kiállásuk után előttük leszek. Hát elég lett, mert éppen csak eléjük kerültem a boxkijáratnál. Innen még volt egy kemény negyed óra, de sikerült megtartanom, sőt növelnem az előnyömet.
    Sajnálom, hogy a csapattársak mind kiestek, pedig komoly eredményeket érhettünk volna el.
    Sajna az a lag az nem is lag volt, hanem gondolt 1et a gépem, és ki-be kapcsolt a monitorom, (néha csinálja és nem jövök rá mi-mitől-miért, de csinálja) ilyenkor addig ott maradok ahol épp rájön, és ez 6-7 mp-be került, ez a 6-7 mp az nagyon hiányzott a 2. box után, épp hogy mögéd értem vixa. Köszönd azt az 5. helyet annak hogy ki-be kapcsolt a monitorom.

  7. #57
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Szándékosságot eleve nem feltételezek senkiről, kicsit félreértetted! Te is tudod, hogy nem kellett volna hozzá satufék, gázelvétel vagy megpróbálsz kívül elmenni.
    Vagy esetleg nem kellett volna annyira belsőbe jönni.

    Írogathatnánk még nagyon sokáig, de hagyom a fenébe, de ha már szabályzat akkor:

    Amit szigorúan tilos: ............., blokkolni, "bezárni az ajtót". A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj......

    Én a belsőt választottam mivel belülről rajtoltam.

    Ha én hibát követtem el, akkor te is.

  8. #58
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    T1 őskáosz volt! Gyerekek! Még mindig nem megy a T1!!!! Egyszerűen kész vagyok már, hogy mindenki ott akar nyerni!!! NEM OTT KELL!!!! Nagy Laca is majdnem a boxkijáraton ment már, csak hogy megelőzzön! Azért ez sok, nem díszből van fehér vonal!!!!!! Csecsét is valaki szépen betolta elém, direkt óvatosan mentem be, mert éreztem, hogy gáz lesz, de nem tudtalak kikerülni, tudom, hogy te is csak utaztál cimbi, de akkor is sajnálom! Kigyorsításon Biszke jött vissza úgy az ideális ívre .. volt baj, nem kevés!!!! ...
    Ne haragudj. Örültem, hogy túléltem a kavarodást, és figyelmetlen voltam.

    Abelovszky Peti! Rohadt nagy lagjaid voltak, nem mertem közel menni hozzád!
    Szintén sokat szívtam emiatt. Olyan valószerűtlenül mozgott az autód, hogy már kezdtem azt hinni, hogy én veszettem el a kapcsolatot a szerverrel.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  9. #59
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna az a lag az nem is lag volt, hanem gondolt 1et a gépem, és ki-be kapcsolt a monitorom, (néha csinálja és nem jövök rá mi-mitől-miért, de csinálja)
    Milyen monitorod van? Illetve a VGA kártyát próbáltál már másikat?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes a "szabálytalan" manőverem miatt megnézi a tavalyi Mosler-Modena bajnokság Laguna rajtját, azt is Tomcy szemszögéből.
    Tavaly, te 2x hagytad el a pályát pozíció szerzés céljából (1x ott ahol most zavart, hogy megelőztelek), ez mégsem volt senkinek sem baj.
    Tomcy pályán kívül bírlak istenemre mondom, de ez a hozzáállás kiveri nálam a biztosítékot.

    A szabályzatról meg továbbra is az a véleményem, hogy a rajt esetében nem állja meg a helyét, ill. ha szerintetek igen, akkor vagy következetesebben kéne büntetni/figyelmeztetni, vagy kijavítani.

    Látom már más belinkelte. Azért is mondtam hogy engem megbüntettek miatta, mert én is ott mentem el, és én is így gondoltam ahogy te, de próbáltam idénre tanulni belőle.

    Mondjuk engem majd a tolatásért is biztos megbüntetnek, de amikor TT adott kajak szemből egy pusszancsot és láttam, hogy jön a mezőny nem volt lelki erőm ott maradni mivel nem akartam hogy eseteg más is belémcsókoljon.


    Én a pályán is bírlak meg pályán kívül is.

  11. #61
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Szintén sokat szívtam emiatt. Olyan valószerűtlenül mozgott az autód, hogy már kezdtem azt hinni, hogy én veszettem el a kapcsolatot a szerverrel.
    Már nem győzök elnézést kérni, de nem direkt volt, sajnos hiába lett volna jó a tempóm, nekem is laggolt mindenki, ezért nem tudtam, hogy most a szerver-e a rossz, vagy csak én, aztán hamar rájöttem, hogy a probléma nálam keresendő. Így elnézést kérek akinek elrontottam a versenyét, nem így terveztem a futamot fél órával a kezdés előtt, sajnálom.

  12. #62
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen monitorod van? Illetve a VGA kártyát próbáltál már másikat?
    Ez: http://www.joszamitogep.hu/szamitoge...00gt_zilent_1g
    és ez: http://www.youfindit.ca/benq-corpora...ors/1010998560

    Sajnos nem állt módomban másikkal próbálkozni, 3 éve ez van meg, éz idén csak párszor csinálta.

  13. #63
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy esetleg nem kellett volna annyira belsőbe jönni.

    Írogathatnánk még nagyon sokáig, de hagyom a fenébe, de ha már szabályzat akkor:

    Amit szigorúan tilos: ............., blokkolni, "bezárni az ajtót". A kanyar előtt el kell döntened melyik ívet választod, a belsőt vagy a külsőt és utána ott is kell, hogy maradj......

    Én a belsőt választottam mivel belülről rajtoltam.

    Ha én hibát követtem el, akkor te is.
    Problémázz rajta nyugodtan, de ne nekem ecsetelgesd a szabályzatot, mert én nagyon sok emberrel ellentétben tisztába vagyok azzal, hogy mit lehet és mit nem! Mielőtt másolgatsz, először magadba keresd a hibát. Nem veszélyeztettelek, mert még sehol nem voltál akkor, amikor elkezdtem befelé húzódni. Gázelvétellel még mindig megoldható lett volna a helyzet ..

    Scuderia Giudice #099#

  14. #64
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést. Tudtommal nem szoktam lagolni (legalábbis eddig nem volt panasz (gépem, netem jó).
    Az első 3-4 körben én is találkoztam folyamatos lagokkal (a rajtról ne is beszéljünk a fél mezőny úgy potyogott be késéssel...). Egy szürke, két fehér csíkos autó állandóan az ideális íven ragadt, amibe nem mertem belemenni de volt több is. Csapattársam is észlelte ezeket. Lehet, hogy a szerver nem bírta?
    Esetleg nem lenne megoldás az első kanyaros lag dömpingre, ha add on pályákon mennénk egy "önkéntes" felvezető kört és azt követően állnánk be a rajtrácsra? Repülő rajtnál emlékeim szerint nem szokott ilyen tömeglag lenni.
    Semmi gond Peti, valszeg' nem a Te készülékedben van a hiba!

  15. #65
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Q: 5.
    R: 4.
    Rajtnál belekerültem valamibe, buktam rajta keveset aztán a tömegbalhéból sikerült kimaradni így visszakerültem kb oda ahonnan kezdtem.
    Visszanézve Terjék Attival akadtam össze a dugóhúzó előtt, verseny közben nem éreztem hogy volt kontakt, azt hittem elvétetted a féktávót azért maradtál le. Nem tudom te hogy látod de szerintem egyenesen fékeztünk mindketten csak nem 2 párhuzamos vonalon, hanem kicsit keresztezve egymás útját. Majd a VB megnézi mivel első kör, azért bocs, de miután lelassultál és belül voltam sima ügynek tűnt.
    Ezután mentem a többiek után, néha jó néha kevésbé jó tempoban, kerékcserét elcsesztem, de sokat nem vesztettem vele, Cola csak kis szerencsével lehetett volna meg úgyis.

    Mindenesetre a lekörözések kriminálisak voltak megint sok esetben, volt aki gyakorlatilag leszorított a célegyenes végén mivel nem vett észre. Arról meg már ne is beszéljünk hányan jöttek vissza kicsúszás után az ideális ívre mintha az lenne természetes. Ha ilyenkor nem vettem volna el a gázt már jó előre elővigyázatosságból szerintem 5x estem volna ki ezen a futamon.
    Remélem GT-n ezekre jobban odafigyel mindenki ezen a szűk pályán.

  16. #66
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanézve Terjék Attival akadtam össze a dugóhúzó előtt, verseny közben nem éreztem hogy volt kontakt, azt hittem elvétetted a féktávót azért maradtál le. Nem tudom te hogy látod de szerintem egyenesen fékeztünk mindketten csak nem 2 párhuzamos vonalon, hanem kicsit keresztezve egymás útját. Majd a VB megnézi mivel első kör, azért bocs, de miután lelassultál és belül voltam sima ügynek tűnt.
    Összeértünk de,hogy azért mentem-e ki a kavicsba vagy magamtól is oda készültem már a fene tudja.... Annyiban sajnálom az esetet,hogy Abelovszky Peti mögé kerültem, s ez mint tudjuk döntően befolyásolta a versenyem további alakulását. De én voltam a hülye,hogy oda kerültem ugyanis az 5. helyen mentem Bazsy mögött, majd a dugóhúzóra vezető kaptatón telibe nyomtam a hátranéző gombot,hogy megkukkoljam a körülöttem lévő autók helyzetét.... én barom. Lekapott a kocsi a kavicsba, lelassultam......
    A király nem Elvis volt...

  17. #67
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Akartam én is mondani, hogy a rajt után, folyamatos, másodperces akadások voltak nekem is, plusz még, hogy volt akinek csak a lámpáját láttam végig, az autót nem!
    A pályával lehet gond?

  18. #68
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Látom már más belinkelte. Azért is mondtam hogy engem megbüntettek miatta, mert én is ott mentem el, és én is így gondoltam ahogy te, de próbáltam idénre tanulni belőle.

    Mondjuk engem majd a tolatásért is biztos megbüntetnek, de amikor TT adott kajak szemből egy pusszancsot és láttam, hogy jön a mezőny nem volt lelki erőm ott maradni mivel nem akartam hogy eseteg más is belémcsókoljon.


    Én a pályán is bírlak meg pályán kívül is.


    Mondjuk azért várom, hogy csak 5 pontot kapok érte. Bár ez most annyira nekem nem számít, mert idén már csak funolásból tolom.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #69
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése


    Mondjuk azért várom, hogy csak 5 pontot kapok érte. Bár ez most annyira nekem nem számít, mert idén már csak funolásból tolom.
    Ez esetben az se számít, ha 15 pontot kapsz érte... Így veled ellentétben aki a pontokra hajt és pont az a különbség számít neki a végén, hogy téged megelőzzön, annak jó lesz. És így mindenki boldog!

  20. #70
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez esetben az se számít, ha 15 pontot kapsz érte... Így veled ellentétben aki a pontokra hajt és pont az a különbség számít neki a végén, hogy téged megelőzzön, annak jó lesz. És így mindenki boldog!

    De ki hajtana a 25. helyre?
    Ill. kinek öröm ha 1-el beljebb végez?

    Mondjuk én is csak pofázok, mert egy ideje azt mondtam, hogy elég volt a gtr-ből, mégis itt vagyok. Ez mondjuk nagy részben a csapattársamnak, az unokaöcsémnek köszönhető, mert ha ő idén nem indul, akkor vszínű én sem. Ha másért nem is, de azért versenyzek, hogy neki több pontja legyen.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •