Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (32 összesen)

Téma: Imola - teszt futam

  1. #1
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Te jó ég... itt ülök a melóhelyen a laptop előtt és csak ámulok... eddig 22 fő, és én még nem taposom a pedált Remélem lesz még szabad hely a boxutcában
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 08. 01. 23:30.

  2. #2
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Sajna bazira nem találom azt ahol új témát kezdhetnék, kb minden 10. alkalomkor találkozok vele... Szóval... max átrakjátok oda ahova passzolnia kell.
    Elnézést szeretnék kérni, azoktól az áldozataimtól akikkel összefutottam. Sajnos az én fékeim nem szuperálnak annyira mint az előttem lévőké, és ez megbosszulta magát, hiába fékeztem, sokkal előbb. Aztán volt egy szitu, amikor hirtelen feltünt valaki keresztben az úton és már reagálni sem tudtam. Durr a közepébe... bal első defekt. Rettentően szégyellem magam... nem az én stílusom ez. Elnézést ha elrontottam valaki(k) játékát.
    Az elején az volt a gondom, hogy furcsán rakott le, és nem láttam a lámpát 23.-nak jelzett a 23-ból, de voltak még mögöttem. Aztán sajna a felvezetőben vki, belaggolt előttem. Első vezetőszárny: pá-pá. Habár úgy voltam vele, hogy mindegy, tesztelésnek nagyon jó lesz a futam, és ahogy néztem sikerült is közelednem az előttem lévőköz, még egy előzésem is volt, ami tetszett . Mégis Kicsit kellemetlen volt ez a sok kiesés...(általam okozott) és sokadik megpördülésemnél, amikor a kerekemtől 2.-jára mondtam búcsút, úgy voltam vele, mára elég volt a tesztből, mielőtt mégvalakinek koccannék... Amúgy tetszik a pálya. Nagyon is szuper, nem könnyű előzni, de sztem jó lenne Addon-nak. Egyelőre ennyi
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 08. 01. 23:31. Indoklás: Mozgatás új témába

  3. #3
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: Imola - teszt futam

    Számomra nagyon jó volt a tegnapi tesztfutam de sajnos a program megszivatott.A vége fele egyszer csak lecsukta magát az asztalra.Igaz hogy egy pillanat alatt visszanyitottam de már késő volt....Nem értem ez mitől volt,sose volt még ilyen.Na mindegy.Kiestem.Viszont voltak érdekes dolgok a rajtnál.Miután elindult a felvezető kör,jópár ember mögöttem volt akinek előttem kellett volna lennie.Egyre biztos emlékszem,Ő a Pál Feri.Meg is lepődtem mit keres mögöttem.Pedig ha jól tudom a 4. vagy az 5. legjobb időt futotta.Aztán rajtnál a mögöttem lévő riadtan kérdezte : most mi van?Nyomatékul vagy kétszer belém jött...
    Az edzésen csak annyi probléma volt hogy páran agresszívan vezetnek.Bevágódik elém csakhogy előbb érjen oda ahova annyira siet,de a vége az hogy fű..Meg persze az Én gyors krörömet is elbaszta...Meg a kijövök a boxból 200-al körülnézés nélkül.Úgy átment rajtam az egyik ilyen kamikaze hogy öröm volt nézni..És ÉN fékeztem mert különben megyünk mind a ketten a fűre.De összességében Én élveztem a versenyt amíg lehetett.

  4. #4
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Imola - teszt futam

    Tudnék mondani pár okot amiért a játék hirtelen minimalizálta magát...(viruskereső, spygate, winfos frissítés, rendszerfigyelő progi, esetleg véletlen megnyomódhatott a bill-en a gomb, ami egyből winbe dob.)
    Reméltem, hogy lesz replay, hogy visszanézhessem, a futamot, hogy lássam, hoil hibáztam és hol nem. Meg a többiek versenyét... És természetesen a különös felvezetőt is A pár balesetemet leszámítva élveztem nagyon a versenyt, mert habár nem a legjobb köröket róttam, de stabil tempóban tudtam haladni, viszonylag ritkán megcsúszva(ami a gyakorláson sajna többször megtörtént ) Ha mégis van replay, lécci tegyétek fel.

  5. #5
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: Imola - teszt futam

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Tudnék mondani pár okot amiért a játék hirtelen minimalizálta magát...(viruskereső, spygate, winfos frissítés, rendszerfigyelő progi, esetleg véletlen megnyomódhatott a bill-en a gomb, ami egyből winbe dob.)
    Reméltem, hogy lesz replay, hogy visszanézhessem, a futamot, hogy lássam, hoil hibáztam és hol nem. Meg a többiek versenyét... És természetesen a különös felvezetőt is A pár balesetemet leszámítva élveztem nagyon a versenyt, mert habár nem a legjobb köröket róttam, de stabil tempóban tudtam haladni, viszonylag ritkán megcsúszva(ami a gyakorláson sajna többször megtörtént ) Ha mégis van replay, lécci tegyétek fel.
    Sajmos minden ki volt kapcsolva ezért nem értem.Még a levelező program is ki volt lőve nehogy akkor jöjjön egy vírusos levél.Fogalmam nincs miért csukta le magát.Persze kanyarban nehogy ne törjem össze az autót....

  6. #6
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Életkor
    48
    Üzenetek
    39

    Re: Imola - teszt futam

    Mafia nevű versenyzőnknek javaslok egy ban-t. Vagy csak simán mennyen a p****-ba. Nem is értem hogy egy ilyen dedós hogy ke rülhetett be.

  7. #7
    Balikó Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Üzenetek
    271

    Re: Imola - teszt futam

    ...azert az is erdekes volt, ahogy a felvezeto kor elejen kirakott minket a progi a racsra. egymas hegyen-hatan voltunk. engem pl belerakott saleen-nal egyutt egy masik kocsiba, utana meg az egbol pottyant meg rank par auto. ez igy nem hiszem, hogy elkalmas lesz addon palyanak a szezon vegere...
    Balikó Attila

  8. #8
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Életkor
    48
    Üzenetek
    39

    Re: Imola - teszt futam

    Én is másban születtem újjá :-) Meg a pitben is láttam hogy Piski Tomi helyére egy Ferrari állt be :-) A pálya minősége elég korrekt, de ezek a bugok, szerintem is kizárják a normális versenyzés lehetőségét.

  9. #9
    Hum Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 06.
    Üzenetek
    467

    Re: Imola - teszt futam

    Idézet Eredetileg Cowek írta
    Mafia nevű versenyzőnknek javaslok egy ban-t. Vagy csak simán mennyen a p****-ba. Nem is értem hogy egy ilyen dedós hogy ke rülhetett be.
    Heh mesélj micsinált a nagy karrier előtt álló gokart versenyzőnk?

  10. #10
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: Imola - teszt futam

    Gondolom kaszkadőrködött

  11. #11
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Imola - teszt futam

    Sziasztok!
    Először is szeretnék bocsánatot kérni Pál Feritől a rajnál az első kanyarban történt incidensnél az történt hogy a green flag jelzésre Feri gépe megcsúszott én meg is előzhettem volna csak össze kevertem egy pillanatra a start cél vonalat a pedig közvetlenül a sikán után van ezért még egy pillanatra bele is fékeztem aztán gyorsan kapcsoltam, gondoltam még igy is belefér az előzés csak nem számoltam a hideg gumi hideg fékkel, úgyhogy nemtudtam mit csinálni blokkoltak a fékek ha leszálok róla még rosszabb mert meg is pördülök úgyhogy sajnos magammal sodortam szegény Pál Ferit és igy jól elb...tam a rajtot mindkettönkét úgyhogy bocsi! Aztán mikor a gumiaim igencsak elkezdtek kopni (a Lambo eszi rendesen a gumikat az 550-nel közel nem volt ilyen gondom) Feri a Tosa-nál miközben probáltam zárni az ivet meglökött hátulról már a verseny végén mondta hogy bocsi hát neki meg igy jött ki én nem haragszom remélem ö sem! Amúgy meg érdekes amiket irtatok felvezető bug meg a többi nekem (de le kell kopogni) semmi de semmi gond nem volt egyedül Maffia g-re tényleg oda kellet figyelni egyszer majdnem én is eltaláltam mikor a pálya közepén állt, de összeségében nekem egy jó verseny volt!

  12. #12
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Imola - teszt futam

    No problemo Leslie
    Igy legalább a 15-ik helyről kellett feljönnöm, és élvezetesebb volt mint üresen autózgatni
    A Tosa kanyarban igazából bejöttél elém a rossz ívre és nagyon hamar befékeztél, gyakorlatilag nem tudtam mit csinálni.

  13. #13
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: Imola - teszt futam

    Nos Mafia G szinten engem is kiutott a 3dik helyrol, egyszeruen csak elemlagolt kanyarbol kijovet a kocsija, meg kikerulni se tudtam. Egy masik lekorozesnel meg elneztem egy kanyart es szereltethettem az elso spoilert :P
    Idomero szinten oboa volt, egyetlen egy tiszta korom volt azt is elcsesztem. Amikor meg volt meg bennem 6 tized amivel a 3dik helyre lettem volna jo, akkor meg elemmasztak a csiga kocsik. Mondjuk egy kicsit nevetseges volt az idomero, mert a felvezeto koromben szinte letoltam a gyors koron levoket. Igazabol 3at szo szerint kitoltam a palyarol, mert egyszeruen nem voltam felkeszulve, hogy ugy belassulnak elottem. Szinte meg tettem volna az utcso sebesseget, amikor mar felvillantak elottem a feklampak :P
    Ezek ellenere ugy erzem jo verseny volt, mert vegig versenykepes voltam es csak 2szer hibaztam onhibabol.
    Pataki Adam

  14. #14
    Bárány Vencel Regisztrált Bárány Vencel logója
    Csatlakozott
    2005. 06. 27.
    Város
    Balatonalmádi
    Életkor
    44
    Üzenetek
    11

    Re: Imola - teszt futam

    Sziasztok!

    Ezúton is szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől akinek a versenyzését lassítottam!
    Ez volt az első "nagy" versenyem
    Összességében bejött a verseny, csak volt 1 srác aki iszonyúan laggolt,
    nagyon megnehezítette a dolgomat.
    A zöld zászlónál kifagyott a gépem úgy 10 másodpercre, nem értem miért...
    ...ezt csak offline-ban szokta csinálni, akkor is csak az első kör elején

    Szóval ennyi...
    ... most már tényleg befizetek a szerverre

  15. #15
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Életkor
    48
    Üzenetek
    39

    Re: Imola - teszt futam

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Heh mesélj micsinált a nagy karrier előtt álló gokart versenyzőnk?
    Nem ennyire bonyolult :-) csak simán le fel töltögetett, és kinyírta egy pár ember versenyét

    10 perc után sem értette meg hogy kapcsolja ki. Amikor meg kikapcsolta, a pingje mégis magas maradt. Na mind1, nem volt tétje a versenynek, én meg nem vagyok haragtartó :-)

  16. #16
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Imola - teszt futam

    Verseny után elkezdtem visszanézni a replay-t, de elég érdekesen a futam elejéből kb. 5 perc hiányzik. Így sajnos azt sem tudtam megnézni, hogy miért szoltak a felvezető kör elején a boxból a fülemre, hogy megelőztem valakit, akinek előttem kellene lenni. Most már tőletek tudom, hogy kicsit gáz volt a rajtrácsra helyezéseknél. Mondjuk én ebből semmit nem tapasztaltam. Azt is meg akartam nézni a replay-ben, hogy ki volt az, aki már a felvezetőkörben nekem jött, de ez is kimaradt.
    A verseny eleje eléggé tetszet, sokan nagy lendülettel indultak, és így az első kanyarban elszánkáztak egyenesen, én meg szépen a 8. helyről már a 6-on találtam magam. Aztán 1-2 kör után azt vettem észre, hogy a 3. helyen megyek, és a Csiki Peti fél másodperccel mögöttem követ. Így ment ez pár körön keresztül, aztán egyszer csak ő is eltünt. Nem tudom, hogy magától hibázott, vagy én kényszerítettem bele, de ha így van, akkor elnézést kérek érte.
    Most, hogy már nem loholt senki a nyakamban, teljesen megkönnyebülve pár kanyar múlva sikerült hibáznom, amivel a 8. helyre csúsztam vissza. Valahogy teljesen dekoncentráltá váltam, és újra kicsúsztam, amit a légterelőm bánt. Mire beértem a boxba, a mögöttem 40mp-re haladó, éppen utol is ért. Itt elég sok időt vesztettem. Ezután már csak pár lekörözést kellett csinálnom, volt hogy nem tudtam merre fog menni az előttem levő, és kénytelen voltam a fűvön megkerülni 200-al.
    A verseny második felét már teljesen egyedül tettem meg, messze az előttem és mögöttem haladótól. Azért örülők, hogy a 8. helyen sikerült befejeznem a futamot.
    Irigylem a Csiki Petit, meg (ha jól emlékszem) a Pál Ferit. Ők igazán jó küzdelmet folytattak a verseny második részében. A replay alapján is nagyon lehetet élvezni. Az ő esetük is bizonyítja, hogy ezen a pályán szinte lehetetlen előzni. Amúgy tetszik a pálya, elég változatos, folyamatos odafigyelést igényel.

    Bocs a hosszú hozzászólásért!

    Lehet tudni, hogy mikor lesz a következő tesztfutam és melyik pályán?

  17. #17
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Imola - teszt futam

    A verseny előtt szoltak a chat ablakban, hogy van egy ilyen bug-ja a pályának, tehát figyelmen kivül kell hagyni azt a figyelmeztetést a felvezetőkörben... Ha bug-mentes lenne a pálya, támogatnám egyik addon-nak.

  18. #18
    Mészáros József Regisztrált Mészy logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    40
    Üzenetek
    103

    Thumbs up Re: Imola - teszt futam

    Lécci tegyétek már fel az oldalra a replayt.

    Nekem ez volt az első versenyem és nagyon tetszett. Legjobb tudomásom szerint senkit sem löktem ki, ami külön tetszik. 10. helyről indultam és a 9.-en fejeztem be, jobb lett mint amire számítottam. Köszönöm és remélem még sok ilyen versenyt tolhatok a társaságotokban. Csak remélem egy kicsit tudok gyorsulni.

  19. #19
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Imola - teszt futam

    Idézet Eredetileg White írta
    Irigylem a Csiki Petit, meg (ha jól emlékszem) a Pál Ferit. Ők igazán jó küzdelmet folytattak a verseny második részében. A replay alapján is nagyon lehetet élvezni. Az ő esetük is bizonyítja, hogy ezen a pályán szinte lehetetlen előzni. Amúgy tetszik a pálya, elég változatos, folyamatos odafigyelést igényel.

    Bocs a hosszú hozzászólásért!

    Lehet tudni, hogy mikor lesz a következő tesztfutam és melyik pályán?
    Nézd meg mi zajlott az első 3 helyért vívott küzdelemben kb. 30 percig. Az se volt pite!

  20. #20
    Petre Gábor Regisztrált Cowek logója
    Csatlakozott
    2004. 07. 10.
    Város
    Komló
    Életkor
    48
    Üzenetek
    39

    Re: Imola - teszt futam

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Nézd meg mi zajlott az első 3 helyért vívott küzdelemben kb. 30 percig. Az se volt pite!
    Én azt néztem élőben végig :-)

  21. #21
    Bárány Vencel Regisztrált Bárány Vencel logója
    Csatlakozott
    2005. 06. 27.
    Város
    Balatonalmádi
    Életkor
    44
    Üzenetek
    11

    Re: Imola - teszt futam

    Tényleg srácok!

    Fel kéne tenni, én is kíváncsi lennék rá

  22. #22
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Imola - teszt futam

    Hát a replayt végignézve a start nem volt semmi.
    Főleg amikor egy rajthelyre berakott vagy 5 autót, azok meg szaltókat vetve össze-vissza pattogtak. Az első versenyző végül észrevette, hogy mi a gubanc és megpróbált elállni. De már késő volt.
    Mafia G–ek nem mondtátok az időmérőn, hogy állítsa le a letöltéseket? Sikerült pár emberkét lezúznia.
    A boxkiállás sem volt rossz. Egy kiálló helyre több autó is be akart állni. Én is örülhettem, hogy nem túrtak ki. Sajnálom, akinek pont ugyan oda szólt a jegye. Ugyan akkor.

    Ez a pálya így nem jó semmire. Pedig igéretesnek tünt.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  23. #23
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Imola - teszt futam

    Adjatok replay-t léccilécci. megadom msn-címem is csak adjatok
    kíváncsi vok marhára
    hol tudom megadni msn-címem? itt?

  24. #24
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Lightbulb Re: Imola - teszt futam

    Sziasztok!



    Elöszőr is szeretnék mindenkitől elnézést kérni! Ez vőlt az 1. ilyen futamon. Nem szándékosan csináltam az ütközéseket meg a többi dolgot. A letöltéstésért meg elnézést, nem tudtam, hogy lelassítja. De amint szóltatok a szabadedzés folyamán, egyből kikapcsoltam.


    A verseny jó lett, volna amíg, valaki belém nem jött hátulról, és olyan szinten felfordúltam, hogy csak nah! Meg nem csak én műveltem fura dolgokat, szóval kérlek titeket nem piszkálni! Főleg nem a korom miatt! Versenyzek amatőr gokart bajnokságba is (http://www.budapestgokart.hu), szóval azért valamennyire jártas vagyok a szabályokba is.


    Az ütközések még amiatt is lehettek, hogy kicsit följebb volt rakva a grafika, mint amit a gépme bír. Ezért is elnézést, nem volt még alkallmam tesztelni ilyen nagyszabású versenyen. De a versenyig veszünk még egy 512 MB-s RAM-ot, szóval remélem jobb lesz.


    Üdv.: Berki "Mafia G" Attila
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  25. #25
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Re: Imola - teszt futam

    Idézet Eredetileg Mafia G írta
    Sziasztok!



    Elöszőr is szeretnék mindenkitől elnézést kérni! Ez vőlt az 1. ilyen futamon. Nem szándékosan csináltam az ütközéseket meg a többi dolgot. A letöltéstésért meg elnézést, nem tudtam, hogy lelassítja. De amint szóltatok a szabadedzés folyamán, egyből kikapcsoltam.


    A verseny jó lett, volna amíg, valaki belém nem jött hátulról, és olyan szinten felfordúltam, hogy csak nah! Meg nem csak én műveltem fura dolgokat, szóval kérlek titeket nem piszkálni! Főleg nem a korom miatt! Versenyzek amatőr gokart bajnokságba is (http://www.budapestgokart.hu), szóval azért valamennyire jártas vagyok a szabályokba is.


    Az ütközések még amiatt is lehettek, hogy kicsit följebb volt rakva a grafika, mint amit a gépme bír. Ezért is elnézést, nem volt még alkallmam tesztelni ilyen nagyszabású versenyen. De a versenyig veszünk még egy 512 MB-s RAM-ot, szóval remélem jobb lesz.


    Üdv.: Berki "Mafia G" Attila

    Jah, és gratulálok a többieknek!
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •