Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 31 (31 összesen)
  1. #26
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    RAM-bó' sosem elég!

    Johnny J-t a humor fórumba!!!!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  2. #27
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése

    Köszi, nézelődök...

  3. #28
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Pár napja kiadták a Win 8 utolsó megjelenés előtti kiadását. Erre már a G27 drivert fel lehet telepíteni - a pár hónappal ezelőttire sajna nem, Vlevivel futottunk ezügyben pár kört - szépen be lehet állítgatni a profilt...

    Mondjuk ha a végleges verzióba nem csinálnak klasszikus menüt, biztos, hogy nem fogom megvenni...

  4. #29
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    " Mondjuk ha a végleges verzióba nem csinálnak klasszikus menüt, biztos, hogy nem fogom megvenni..."
    Akkor már most megspóroltál magadnak egy kis pénzt. Mert nem lesz benne. Én is úúúútálom azt a start képernőt, emiatt nekem sem valószínű, hogy lesz nyolcasom (max a bicikli kerekében), de valahol értem a Microsoftot. Annakidején is próbálkoztak, amikor a Win 3.1 program managert leváltották a start menüre, most is próbálkoznak valamivel.
    Nekem egyébként nem is ez a bajom vele. Hanem, hogy olyan skizofrén rendszer benyomását kelti azzal, hogy van a hagyományos desktop, és van az új, metro felület. És ha próbálnád használni az újat, hamar rájössz, hogy ez egy nagyon korlátozott valami, minimális funkcionalitással, ezért rövid időn belül visszatérsz a jól bevált desktop alkalmazásokhoz. Akkor meg minek? Maradjon meg a táblagépre, oda való, nem asztali PC-re, laptopra.
    Utoljára módosította: vlevi; 2012. 06. 09. 08:30.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #30
    Majer Tamás Szervertag GPL Amandil logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Tótvázsony
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Berecz Albert írta Hozzászólás megtekintése
    ...Mondjuk ha a végleges verzióba nem csinálnak klasszikus menüt, biztos, hogy nem fogom megvenni...
    Nos, ha más nem, a magyar állam tuti megveszi...
    "Rossz idõket érünk, / Rossz csillagok járnak. / Isten ója nagy csapástól / Mi magyar hazánkat!" - Arany János: Zách Klára

  6. #31
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    " Akkor már most megspóroltál magadnak egy kis pénzt. Mert nem lesz benne..
    Heee , ez tetszett . A hasznos infóért cserébe majd valamelyik Masters talin vendégem vagy egy kólára . Am. persze kell az újítás ez rendben is van, de nem hiszem, hogy ezért mindenki rohanni fog érintőképernyős monitorért a boltba. Ha visszaemlékszel a win xp-vel jött egy újabb start menü, de opcióként benne hagyták a klasszikust is, így mindenki kiválaszthatta a maga számára tetszetőst. A mai gazdasági helyzetben szerintem tényleg nagyon bátor húzás lenne nem beletenni egy win 7-es startmenüt is.. Na mindegy majd kiderül...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •