Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (111 összesen)
  1. #76
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg kérhetném számokban mit jelent"a felfüggesztés meg totál alul kormányzott" mert nagyon nem mind egy a dőlés és az össze tartás melyik mennyi elöl és hátul.
    Csupán a kezdők kedvéért.
    Amúgy nagyon közi hogy megosztottad velünk.
    Ki fogom próbálni igaz nagy csodát nem várok magamtól ,mivel olyan gyors soha nem leszek mint ti.
    Setupjaim:

    Formula1600.zip

    Mindig a"próba" végű beállításokat piszkálom és mentem el köridővel mihelyst jön egy új PB.


    Még1: Kormányon a fordulatszám visszajelzéséhez felszerelt LEDsornál már az első zöld LED világítása elött elváltok...
    Utoljára módosította: Kis Richard; 2012. 02. 01. 13:25.

  2. #77
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Setupjaim:

    Formula1600.zip

    Mindig a"próba" végű beállításokat piszkálom és mentem el köridővel mihelyst jön egy új PB.


    Még1: Kormányon a fordulatszám visszajelzéséhez felszerelt LEDsornál már az első zöld LED világítása elött elváltok...
    Nagyon köszönöm a segítő készséged,nagyra értékelem
    pár kérdés ha nem gond.
    Melyiket használod igazán ,vagy ez is változó?
    Csupán azért kérdezem mert a proba1-et raktam fel.
    Ami nagyon fura hogy a FFb-et abszolút nem használod ,gondolom ennek is oka van.
    A féket nekem le kell vennem 60%-ra mert különben a legkisebb fékpedál lenyomásnál is blokkol a kerék.
    Ami a led-et illeti én g27 el tolom ami eléggé valós értéket mutat így arra ,no meg leginkább minden játéknál a fülemre hagyatkozom.
    A nap folyamán kipróbálom a setup-kat ,remélem picit gyorsabb leszek tőle.

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    bocs de véletlen 2 post volt
    Töröltem, illetve a hsz-eidet utólag Te is tudod törölni, módosítani.


    A G27-en lévő ledekre meg ne hagyatkozz, az is pont annyira lehet jó, mit amennyire rossz.. Ricsi a játékban a virtuális kormányon lévő LED-ekről írt, az kicsit túl késő vált át pirosba, 5500 fölé nem nagyon éri meg pörgetni...


    Bár mintha hallottam volna, hogy ezeket a LED-eket a játékban lehetne vhogy kalibrálni... link
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 02. 03. 00:39.

  4. #79
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm a segítő készséged,nagyra értékelem
    pár kérdés ha nem gond.
    Melyiket használod igazán ,vagy ez is változó?
    Csupán azért kérdezem mert a proba1-et raktam fel.
    Ami nagyon fura hogy a FFb-et abszolút nem használod ,gondolom ennek is oka van.
    A féket nekem le kell vennem 60%-ra mert különben a legkisebb fékpedál lenyomásnál is blokkol a kerék.
    Ami a led-et illeti én g27 el tolom ami eléggé valós értéket mutat így arra ,no meg leginkább minden játéknál a fülemre hagyatkozom.
    A nap folyamán kipróbálom a setup-kat ,remélem picit gyorsabb leszek tőle.


    Felteszek még egy repyt is, tegnapi 1:41,850-es kör.
    edit_Formula1600_prato_3.zip


    Mindig a Probával megyek, azokat állítom, ha nagyon mellélöttem az állítgatással, akkor visszatérek a legyorsabb idejühöz, azt rámentem a szétállított Próbára, ha jön egy PB ez elmentem külön idővel, lényeg a Pb beállítások mindig meglegyenek.

    1. 80%fék nekem a szimpi.

    2. FFB nem használok.
    kormany.jpg
    Talán 1-2 napra kacérkodtam vele néhány éve, aztán gyorsan leszoktam róla. G25-öm van, semmilyen középretartás nincs bekapcsolva, kisújjam körme hegyével eltekerem a kormányt, így szeretem, meg így kormány is tovább húzza.

  5. #80
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Töröltem, illetve a hsz-eidet utólag Te is tudod törölni, módosítani.


    A G27-en lévő ledekre meg ne hagyatkozz, az is pont annyira lehet jó, mit amennyire rossz.. Ricsi a játékban a virtuális kormányon lévő LED-ekről írt, az kicsit túl késő vált át pirosba, 5500 fölé nem nagyon éri meg pörgetni...


    Bár mintha hallottam volna, hogy ezeket a LED-eket a játékban lehetne vhogy kalibrálni...
    Köszi az infókat .
    Én is arra gondoltam mármint a játékban levő ledekre ,gondolt Ricsi.
    Pl nálam a G27 ledjeinél ha sárgák a ledek akkor az igazi a váltás ,no de ez is játék ,és áttétel függő ,legalább is ebben a játékban.
    Ja még egy érdekesség nem gond csak leírom nem tudom másnál is van é .
    Nálam a játékban levő kormány nem forog mozog,már mint a kormány kerék.
    Mondjuk jó így mert nem zavar ha rápillantok a kijelzőre minden helyzetben látom rendesen.

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infókat .
    Én is arra gondoltam mármint a játékban levő ledekre ,gondolt Ricsi.
    Pl nálam a G27 ledjeinél ha sárgák a ledek akkor az igazi a váltás ,no de ez is játék ,és áttétel függő ,legalább is ebben a játékban.
    Ja még egy érdekesség nem gond csak leírom nem tudom másnál is van é .
    Nálam a játékban levő kormány nem forog mozog,már mint a kormány kerék.
    Mondjuk jó így mert nem zavar ha rápillantok a kijelzőre minden helyzetben látom rendesen.
    Be lehet állítani ezt a főmenűben, fejből nemtom, hogy hol...

  7. #82
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Én is arra gondoltam mármint a játékban levő ledekre ,gondolt Ricsi.
    Igen, játékban lévő LED sorra gondoltam.

    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a játékban levő kormány nem forog mozog,már mint a kormány kerék.
    Nálam forog.

  8. #83
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a játékban levő kormány nem forog mozog,már mint a kormány kerék.
    Nekem akkor volt ez, amikor túl nagy felbontást, AA-t és miegymást használtam. Ahogy visszavettem azonnal elmozdult, azóta forog.

  9. #84
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Hátha valakinek ez segít
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  10. #85
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem akkor volt ez, amikor túl nagy felbontást, AA-t és miegymást használtam. Ahogy visszavettem azonnal elmozdult, azóta forog.
    a settingsben a videóbeállításnál alul van az hogy steering wheel policy,és ott katt a movable-ra, a melette levők valamelyike meg kikapcsolja a kormány mozgását
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  11. #86
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a settingsben a videóbeállításnál alul van az hogy steering wheel policy,és ott katt a movable-ra, a melette levők valamelyike meg kikapcsolja a kormány mozgását
    Köszi mindenkinek aki segíteni próbált.
    Rájöttem közbe hogy kell ,de most már úgy hagyom mivel úgy megszoktam hogy zavar ha forog ,mert a kijelzőt így mindig rendesen látom,így közel a 80-hoz már nem olyan jó a szemem
    No meg nálam a belső nézet is más ,minden más pozícióba van mint nektek,legalább is a többségnek..
    No nem panaszképp mondom mert gondolom nem mindenki 5990x1080-as felbontást használ.

  12. #87

    Cool

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Hátha valakinek ez segít
    Bocs hogy megkérdezem Balázs,te nem indulsz a bajnokságban ,mert nem láttam a neved ,de az is lehet csak elkerülte a figyelmem,nem másért kérdezem ,te mint szervező jogán neked is ott kellene leni az élen a csata sorban.

  13. #88
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs hogy megkérdezem Balázs,te nem indulsz a bajnokságban ,mert nem láttam a neved ,de az is lehet csak elkerülte a figyelmem,nem másért kérdezem ,te mint szervező jogán neked is ott kellene leni az élen a csata sorban.
    A dolgozóban tölti az estét...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #89
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A dolgozóban tölti az estét...
    Kösz az infót.
    Balázs neked meg őszinte részvét.

  15. #90
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Igen, sajnos dolgozok, pedig még a nevezést is leadtam. Úgy alakult, hogy át lett írva a munkaidőm és így nappal helyett tolom az éjszakát. Most van 2 percem, így gyorsan írok
    A LED kijelzőt meg én úgy állítottam be, hogy a legutolsó RPM (talán az 5.ös az) azt tettem 5500-ra, és onnan haladtam 100-asával lefelé. Így tök jó lett...gondoltam, megosztom veletek

  16. #91
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, sajnos dolgozok, pedig még a nevezést is leadtam. Úgy alakult, hogy át lett írva a munkaidőm és így nappal helyett tolom az éjszakát. Most van 2 percem, így gyorsan írok
    A LED kijelzőt meg én úgy állítottam be, hogy a legutolsó RPM (talán az 5.ös az) azt tettem 5500-ra, és onnan haladtam 100-asával lefelé. Így tök jó lett...gondoltam, megosztom veletek
    Pedig hely az lett volna ,mert alapból az első futamon 2 hely üres volt a másodikon meg még kevesebben indultunk.
    Akár két autóval is jöhettél volna mint F.Zoltán,mert őt mindig 2x írta ,legalább is nálam

    No de majd írok beszámolót a megfelelő topicban ,érdekes lesz.

    De nem is ezekről akartam írni hanem,a Ledekről.
    Nálam az 5. legmagasabb 5700 és így 100-asával lefelé.
    De lehet átrakom arra amit írtál ,csak ma már(tegnap) nem szórakoztam vele.
    Mert így egy picit pontatlanabb volt szerintem is az összhang a kettő között.
    Köszi az infót.

  17. #92
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Romeo252 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Én lfs-ből csapódtam ide, gondoltam kipróbálom, de egész kellemesen csalódtam. B szerón voltam első futamot sikerült megnyerni, bár egy kis szerencse is kellett hozzá Második futam 2. hely, ez már kicsit izgalmasabb is volt. Ami engem megfogott, hogy a kisebb hibákat is nagyon megbosszulja az autó. Ha valaki hibázik, elég nehéz megfogni. Mindenesetre jövök a következőre is, a gyakorlásokkal egyre jobban megtetszett, bár még így is az lfs az etalon
    Örülök, hogy tetszett, várunk sok szeretettel!
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig hely az lett volna ,mert alapból az első futamon 2 hely üres volt a másodikon meg még kevesebben indultunk.
    Akár két autóval is jöhettél volna mint F.Zoltán,mert őt mindig 2x írta ,legalább is nálam
    F. Zoltán...ha megnézed a prequalt rájössz, hogy két személy. A sors fintora, hogy mindketten színes nevet viselnek, ami nem is szín, de legalább az egyik a másiknak ellentettje: (Fekete - Fehér)

  18. #93
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy tetszett, várunk sok szeretettel!

    F. Zoltán...ha megnézed a prequalt rájössz, hogy két személy. A sors fintora, hogy mindketten színes nevet viselnek, ami nem is szín, de legalább az egyik a másiknak ellentettje: (Fekete - Fehér)
    Valóban "macska van a falóban"
    Most már látom én is hogy pepiták ha már azt mondtad hogy egyik sem szín
    De azért érdekes hogy a befutóig megvolt a a 2 F.Zoltán,így 7. lettem volna de ,huss hirtelen eltűnt az egyik és 6. lettem ,legalább is a felvételen ezt írta a gép(játék ) a végén.
    A beszámolók topicba belinkeltem egy vidit a befutóról,azon látszik.
    De gondolom nektek is megvannak a végeredmények,na nem mint ha sokat számítana,főleg az első futamon nyújtott kudarcom után.
    De majd csak belejövök mint "kis kutya az ugatásba"

  19. #94
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy tetszett, várunk sok szeretettel!

    F. Zoltán...ha megnézed a prequalt rájössz, hogy két személy. A sors fintora, hogy mindketten színes nevet viselnek, ami nem is szín, de legalább az egyik a másiknak ellentettje: (Fekete - Fehér)
    Nana! A fehér is szín, annak ellenére, hogy nem minden környezetben látszódik.
    Még jó, hogy a bátyám nem versenyzik, mert ő is Zoltán. Lenne aztán kavar, mint a Kovácsoknál.

  20. #95
    Különben marha egyszerű,nem lehet összekeverni minket.
    Aki elől megy,kibaxott jó köridőket fut,na az nem én vagyok.

  21. #96
    White: Sőt a szürke is. Szürke Gandalfnak ugyan jobban tetszett a fehér, ezért nevet változtatott (meg öltözéket). Te már gondolom korábban megtetted ezt.

    Csak hogy a játékhoz is szóljak, ami nagyon zavart, hogy a mögöttem haladók nevét sajnos csak az eredménytáblából látom, de visszapillantani, hátranézni nem tudok. Nincs ilyen beállítási lehetőség?
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 02. 02. 11:11.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #97
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    White: Sőt a szürke is. Szürke Gandalfnak ugyan jobban tetszett a fehér, ezért nevet változtatott (meg öltözéket). Te már gondolom korábban megtetted ezt.
    Alapvetően nem Szürke volt a családi nevünk, hanem Fejér, amit 3-4 nemzedékkel előttem a csodálatos anyakönyvezésnek köszönhetően egyszer elírtak, így a nemesi névből a legegyszerűbb színt kaptuk meg vezetéknévnek.

  23. #98
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem Szürke volt a családi nevünk, hanem Fejér, amit 3-4 nemzedékkel előttem a csodálatos anyakönyvezésnek köszönhetően egyszer elírtak, így a nemesi névből a legegyszerűbb színt kaptuk meg vezetéknévnek.
    Jó az a fehér, benne van az összes többi
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #99
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem Szürke volt a családi nevünk, hanem Fejér, amit 3-4 nemzedékkel előttem a csodálatos anyakönyvezésnek köszönhetően egyszer elírtak, így a nemesi névből a legegyszerűbb színt kaptuk meg vezetéknévnek.
    Hát akkor most hülye nicked lenne: Wjite
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  25. #100
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor most hülye nicked lenne: Wjite

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •