Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (111 összesen)
  1. #51
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ricsiért kezeskedem



    G.Karesz rakjon inkább fel egyett, azt nagyon megnézném, hozzá képest csak botorkálunk Praton... Azt vettem még észre, hogy piszkosul számít a jó setup, viszont azmeg nincs letölthető szinte sehol, úgyhogy nagy szopó összetákolni egyett, ami segítene az a telemetria, de az egy f*s, replay visszanézésről meg nem tudok szalonképessen nyilatkozni. Marad a rejtéj, meg a +7tiezd, Karesz vagy tud egy rövidebb utat, vagy főállásban nyomatja otthon...

  2. #52
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése


    G.Karesz rakjon inkább fel egyett, azt nagyon megnézném, hozzá képest csak botorkálunk Praton... Azt vettem még észre, hogy piszkosul számít a jó setup, viszont azmeg nincs letölthető szinte sehol, úgyhogy nagy szopó összetákolni egyett, ami segítene az a telemetria, de az egy f*s, replay visszanézésről meg nem tudok szalonképessen nyilatkozni. Marad a rejtéj, meg a +7tiezd, Karesz vagy tud egy rövidebb utat, vagy főállásban nyomatja otthon...
    Szép eredmények.
    No de mit szóljon az aki az 1.44 alá is alig vagy be se tud menni,vagy az inkább el se induljon a versenyen.?
    Jó nem panaszképp mondom mert csak pár napja kezdtem el ezzel a játékkal foglalatoskodni,így nem is vártam nagy csodát,no meg nem tartom magam nagy "ásznak" se setup, se versenyző terén.
    A verseny az más, majd kiderül ott is mindenki tartósan tudja é tartani ezt a jó tempót.
    Vélhetően igen ,csak ugye ott nem csak egyedül lesz az illető stb. stb.
    Bízom benne jó versenyeknek nézünk elébe.

  3. #53
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése


    G.Karesz rakjon inkább fel egyett, azt nagyon megnézném, hozzá képest csak botorkálunk Praton... Azt vettem még észre, hogy piszkosul számít a jó setup, viszont azmeg nincs letölthető szinte sehol, úgyhogy nagy szopó összetákolni egyett, ami segítene az a telemetria, de az egy f*s, replay visszanézésről meg nem tudok szalonképessen nyilatkozni. Marad a rejtéj, meg a +7tiezd, Karesz vagy tud egy rövidebb utat, vagy főállásban nyomatja otthon...
    ma is kipróbáltam még pár dolgot amitől vártam volna egy kis előre lépést de semmire se jutottam,Ricsi te már csak 7 tizedre vagy Karihoz,mesélj mit találtál
    Szinte már minden kanyarban azt érzem hogy nincs benne több,féktávokra is ugy érkezek hogy akár mit csinálok nem megy gyorsabban,sokszor már anyázom azt a szaros órát is, ami azt mutat néha amit akar de néha közelse a valósat,kifogom iktatni,mentem egy 42.2-es kört ráfordulok a célegyenesre 12 század hátránnyal kb 2 századonként nőtt a célvonalig,ott volt 2 tized,mikor átértem 43-1-lett,kicsit belefáradtam most ebbe:P
    no sok dolog érhetetlen,mert teli tankal is volt hogy minuszt mutatott,na már megint órázok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #54
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Nem állítom, hogy bárki csalna, nem kell kezeskedni senkiért.
    Csak egyszerűen nem értem, hogy lehet 20 km/h különbség egy setupban. Nincs benne ennyi. Főleg nem szárny nélküli autóknál. Ez nagyon sok, akárki akármit mond.
    Nekem is fent van még a béta, kipróbáltam, és az sem megy 205-öt, hiába mondja bárki hogy le kell engedni, meg hasonló okosságok.
    Ezzel az autóval valami nem stimmel, az biztos.

    Azért egy videót tényleg szívesen megnéznék, mert ahhoz, hogy 15-20 km/h különbség legyen egy viszonylag rövid egyenes végén, ahhoz a kigyorsításnál sokkal gyorsabbnak kell lenni, nem 15-20 km/h-val, hanem sokkal többel. Sehol nem találtam még a neten olyan videót, ahol a látszik a sebesség. De még 1.41 körüli időt sem láttam videón. Akár telemetria fájlt is mellékelhetnének a gyors fiúk, azon is látszik a gyorsulás meg a sebesség, sok egyéb mellet...

    Egyébként a AIM telemetria nem rosz, sok mindenet ki lehet belőle deríteni, érdemes használni.

  5. #55
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    11
    Sziasztok!

    Látom nagy az érdeklődés a köridők iránt.Ezért feltöltöttem nektek egy replayt+telemetriát+setupot.
    A replay az egy 41.7xx idő.Most nem volt időm jobbra mert indulok melózni de ha van igény rá akkor még holnap délelőtt töltök fel egy jobb időt is. Ja és persze én is szivesen venném ha ti is feltöltenétek a saját köreiteket és setupjaitokat. Ami a verziót illeti nekem a login-nél 1.3 beta-t ír de mikor már belépek ott már simán 1.3.Régebben már frissítettem és ha most rámegyek a frissítésre nem talál újat.Ebből gondolom hogy nekem is a legújabb van fent.Gondoltam újratelepítem de az meg ugye plusz egy aktiválás.Egyébként az meg már milyen hogy esetleg eltérő verziójú játékosokat is simán felenged a serverre?
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Géca; 2012. 01. 31. 23:46.

  6. #56
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Látom nagy az érdeklődés a köridők iránt.Ezért feltöltöttem nektek egy replayt+telemetriát+setupot.
    A replay az egy 41.7xx idő.Most nem volt időm jobbra mert indulok melózni de ha van igény rá akkor még holnap délelőtt töltök fel egy jobb időt is. Ja és persze én is szivesen venném ha ti is feltöltenétek a saját köreiteket és setupjaitokat. Ami a verziót illeti nekem a login-nél 1.3 beta-t ír de mikor már belépek ott már simán 1.3.Régebben már frissítettem és ha most rámegyek a frissítésre nem talál újat.Ebből gondolom hogy nekem is a legújabb van fent.Gondoltam újratelepítem de az meg ugye plusz egy aktiválás.Egyébként az meg már milyen hogy esetleg eltérő verziójú játékosokat is simán felenged a serverre?
    Még a végén kiderül hogy nem mindenki ugyan azzal a verziójú játékkal versenyzik ,no és esetleg e miatt vannak eltérések az idők között.
    Félre értés ne essék nekem tökéletesn jó ahogy most van csak ha már többen is felvetették,ez is benne lehet a pakliban,nem tudhatom hogy is vannak ennél a játéknál ezek a dolgok .
    Gondolom akik régebben tolják ezzel azok tájékozottabbak e téren.

  7. #57
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Javaslom mindenkinek letölteni a legújabb verziót, mert az updatekkel régen is gond volt, ezek szerint még mindig van.
    A betöltő képernyőn egy Abarth látható hátulról, és 5th anniversary, meg hasonlók...Alul az apróbetűs szövegben pedig 1.3, béta nélkül.
    A legutolsó bétában egy esőcseppes gumi futófelület látszik, alul pedig 1.3 béta, ez nem jó.
    Sajnos a programnak vannak elég súlyos gyerekbetegségei, emiatt nehéz lesz vele értelmes bajnokságot szervezni.
    A verziók keveredése miatt lehetnek anomáliák, ez sajnos már régen is így volt. Az én bétámmal a szerverre nem enged be, azt írja ki, hogy a kliens nem up to date. Állok a garázsban, és előttem egy nagy piros felirat. Lehet, hogy van olyan verzió, amit még beenged.

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Látom nagy az érdeklődés a köridők iránt.Ezért feltöltöttem nektek egy replayt+telemetriát+setupot.
    Szia, csak a replay fájl van a csomagban, a setup és a telemetria lemaradt.

    A hozzászólás módosítása --> Részletes --> alul: Mellékeltek kezelése menüpontban tudod kicserélni az előbbi hsz-edhez mellékelt fájlt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 31. 15:07.

  9. #59
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Károly, a zip-ben csak a replay van...

  10. #60
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Látom nagy az érdeklődés a köridők iránt.Ezért feltöltöttem nektek egy replayt+telemetriát+setupot.
    Üdv!
    Bár a .zip-ben csak egy replay fájlt találtam, ezért is hatalmas köszönetet mondanék a versenyzők "gyengébbik" felének nevében. Alaposan át fogom nézni

    mod: A replay kicsit megkavarta a fejemet Látszatra szorosabb féktávokat hasonló íveket és hasonló kigyorsításokat veszek, mégis egy másodperc a különbségünk A setupon kívül illetve kiemelten még arra lennék kíváncsi, hogy milyen áttétellel, hasmagassággal mekkora sebességet érsz el a célegyenes végén, illetve pontosan melyik fordulatszámtartományban váltasz?
    Nekem ezek rendre 27.0 , 13-18 mm, 192-3 kmph és 5300-5400 körül kapcsolok.

    Előre is köszönöm a segítséget!
    Utoljára módosította: H. Szilárd; 2012. 01. 31. 15:54.
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  11. #61
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Bár a .zip-ben csak egy replay fájlt találtam, ezért is hatalmas köszönetet mondanék a versenyzők "gyengébbik" felének nevében. Alaposan át fogom nézni
    Megnézve a videót a gyors körről,én is "majd nem így vezetek" csak lassabban
    Mindenképp jó volt számomra és tanulságos mert azt hittem hogy csak én alattam driftel ,(akár drift bajnokságot is mehetnénk ezzel a kocsival ezen a pályán... jó csak vicceltem) minden kanyarban a kocsi,de láttam hogy ezen a pályán ilyen ,és így működik.
    Pedig aztán a setup mindenféle formáját,már amit szerény személyem össze tudott kalapálni,kipróbáltam.
    Most hogy még nem láttam-tuk a setupot én a magam részéről ki merem jelenteni még egy jó ideig nem tudok ilyen profin körbe menni,vagy talán soha ,csak elismerésem azoknak akik ilyen jól mennek.

  12. #62
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    11
    Látom sikerült elszúrni a zip-et.Most melóhelyen vagyok de este pótlom a setupot és a telemetriát.És akkor holnap megpróbálkozok az újratelepítéssel csak ezzel elhasználom az utolsó aktiválást is.Egyébként nálam a menü úgy néz ki ahogy leírtátok és 1.3 a verziószám béta nélkül.De mostmár zavar engem is mert nem szeretnék jogtalanul előnyt szerezni.Csodálkoztam is hogy ilyen jól megy mert nemnagyon mentem még netKarral.

  13. #63
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Látom sikerült elszúrni a zip-et.Most melóhelyen vagyok de este pótlom a setupot és a telemetriát.És akkor holnap megpróbálkozok az újratelepítéssel csak ezzel elhasználom az utolsó aktiválást is.Egyébként nálam a menü úgy néz ki ahogy leírtátok és 1.3 a verziószám béta nélkül.De mostmár zavar engem is mert nem szeretnék jogtalanul előnyt szerezni.Csodálkoztam is hogy ilyen jól megy mert nemnagyon mentem még netKarral.
    Esetleg rémlik-e, hogy milyen futóműbeállítási értékeid vannak. Abból már ki is derül, ha ott a gubanc. Nekem a lengők értékei 800-3000 között mozognak, de nem mindegyik, ez a két szélső érték.
    Akik sebességben gyorsabbak, azoknak 200-400 körül vannak ezek az értékek.

  14. #64
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Látom sikerült elszúrni a zip-et.Most melóhelyen vagyok de este pótlom a setupot és a telemetriát.És akkor holnap megpróbálkozok az újratelepítéssel csak ezzel elhasználom az utolsó aktiválást is.Egyébként nálam a menü úgy néz ki ahogy leírtátok és 1.3 a verziószám béta nélkül.De mostmár zavar engem is mert nem szeretnék jogtalanul előnyt szerezni.Csodálkoztam is hogy ilyen jól megy mert nemnagyon mentem még netKarral.
    Szerintem akkor már többet ne gyakorolj a netkarral mert még a végén a közép mezőny is kört kap 5 kör alatt.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    akkor holnap megpróbálkozok az újratelepítéssel csak ezzel elhasználom az utolsó aktiválást is.
    őőő...sztem ezzel nem lesz gond, ments le a licence fájlokat magadnak valahova...

  16. #66
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    Akárhányszor újra lehet telepíteni. Ha máshogy nem, írsz a Kunos Sim-nek, és kapsz új kódot.

  17. #67
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    G. Karesz feltett 1:41,7-es körét sikerült valakinek telemetriával (RS2Ana...) megnyitni? Egész pontosan 7x próbáltam, és mind7x kifagyott. Replay-t simán lejátsza Nk visszanéztem már, viszont azóta (20 perce) ülök itt értetlenekdve, szeretném telemetriával is lecsekolni, csak nem megy....

  18. #68
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    G. Karesz feltett 1:41,7-es körét sikerült valakinek telemetriával (RS2Ana...) megnyitni? Egész pontosan 7x próbáltam, és mind7x kifagyott. Replay-t simán lejátsza Nk visszanéztem már, viszont azóta (20 perce) ülök itt értetlenekdve, szeretném telemetriával is lecsekolni, csak nem megy....
    Mivel az egy .nkr (r-eplay) fájl a telemetria fájlm pedig .nkt (t-elemetry) ezért nem tudod megnyitni. De amúgy nekem is előfordult hogy egy bizonyos .nkt megnyitásánál kifagyott
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  19. #69
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    11
    Kijavítottam a korábbi hsz-ben lévő zippet.Mostmár benne van minden.Látom írtátok hogy nem probléma az újra aktiválás úgyhogy holnap már rakom is újra a netKart.

  20. #70
    Véghseő Béla Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 06. 29.
    Üzenetek
    21
    A telemetria fájlt nem nyitja meg nekem a race studio. Lefagy tőle.
    Megnéztem a setupodat is.
    Vagy nagyon tudsz valamit, vagy nagyon el van ba...va valami a netkar-ban.
    Nekem a setupod 9-10mm hasmagasságot ír, és 2.6-os végáttételt. Hogy ezzel nem lehet 41-es időt menni az biztos. Le sem forogja a 3. fokozatot a T1-ig. Vagy én vagyok űber béna a kigyorsításnál (na de ennyire???)
    Jó lenne ha más is megnézné, mert lehet, hogy másnál mások lesznek ezek az értékek.

  21. #71
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Lecso írta Hozzászólás megtekintése
    A telemetria fájlt nem nyitja meg nekem a race studio. Lefagy tőle.
    Megnéztem a setupodat is.
    Vagy nagyon tudsz valamit, vagy nagyon el van ba...va valami a netkar-ban.
    Nekem a setupod 9-10mm hasmagasságot ír, és 2.6-os végáttételt. Hogy ezzel nem lehet 41-es időt menni az biztos. Le sem forogja a 3. fokozatot a T1-ig. Vagy én vagyok űber béna a kigyorsításnál (na de ennyire???)
    Jó lenne ha más is megnézné, mert lehet, hogy másnál mások lesznek ezek az értékek.
    Hát sajnos jók az értékek.Jól elvan b@szva ez a netKar.Letöröltem a régi gémet amire ugye azt írta hogy a legfrissebb és feltettem amit most szedtem le az oldalról.Ég és föld a két verzióban ez az autó.Legalábbis a teljesítménye.Átkellet alakítani a setupot és így tudtam menni 42.5xx időt.Még van benne de még nagyon szokni kell a rövidebb féktávokat hogy legyen egy jó köröm.Szerintem amit Niebel Zoli ment kb. az lehet az etalon.Jelenleg nem érzek ennél többet ebben az autóban és már értem azokat akik nem értették hogy lehet 41 időt menni.

  22. #72
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Géca írta Hozzászólás megtekintése
    Hát sajnos jók az értékek.Jól elvan b@szva ez a netKar.Letöröltem a régi gémet amire ugye azt írta hogy a legfrissebb és feltettem amit most szedtem le az oldalról.Ég és föld a két verzióban ez az autó.Legalábbis a teljesítménye.Átkellet alakítani a setupot és így tudtam menni 42.5xx időt.Még van benne de még nagyon szokni kell a rövidebb féktávokat hogy legyen egy jó köröm.Szerintem amit Niebel Zoli ment kb. az lehet az etalon.Jelenleg nem érzek ennél többet ebben az autóban és már értem azokat akik nem értették hogy lehet 41 időt menni.
    Na, így már kezdek megnyugodni, hogy nem kap a második helyezett is kört tőled

  23. #73
    Géczi Károly Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 05. 25.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Na, így már kezdek megnyugodni, hogy nem kap a második helyezett is kört tőled
    Hát igen én is furcsáltam hogy a nagyokat is így lehagytam dehát örültem mint állat. Most meg egy kicsit
    koppantam de legalább fényderült a netKar egyik nagy hibájára.

  24. #74
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    624
    netkart.jpg

    Én ezzel a verzióval játszom, 41,6-os kör a legjobbam, 1-2 tizedet még érzek benne. Setup: Váltó 3000:1, hasmagasság E:17;H20, felfüggesztés meg totál alulkormányzott, elől minden (rugó,csill, stabi a maxon), hátul meg csillt kivéve minden nulla.... fék 53%-ban elől 80-as erősség, kormány 13:1.

  25. #75
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    netkart.jpg

    Én ezzel a verzióval játszom, 41,6-os kör a legjobbam, 1-2 tizedet még érzek benne. Setup: Váltó 3000:1, hasmagasság E:17;H20, felfüggesztés meg totál alulkormányzott, elől minden (rugó,csill, stabi a maxon), hátul meg csillt kivéve minden nulla.... fék 53%-ban elől 80-as erősség, kormány 13:1.
    Ha esetleg kérhetném számokban mit jelent"a felfüggesztés meg totál alul kormányzott" mert nagyon nem mind egy a dőlés és az össze tartás melyik mennyi elöl és hátul.
    Csupán a kezdők kedvéért.
    Amúgy nagyon közi hogy megosztottad velünk.
    Ki fogom próbálni igaz nagy csodát nem várok magamtól ,mivel olyan gyors soha nem leszek mint ti.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •