Találatok: 1 - 11 (11 összesen)

Téma: Nürburgring Nordschleife, HGPLM26/4

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Nürburgring Nordschleife, HGPLM26/4



    Előfutam
    Versenysorozat: Köztes hetek 1967
    Dátum: 2011. 11. 15.
    Időmérő edzés: 20 perc
    Versenytáv: 3 kör / 69 km
    Mód: 1967
    Autó: tetszőleges

    Bajnoki
    Versenysorozat: 60fps kupa
    Dátum: 2011. 11. 22.
    Időmérő edzés: 30 perc
    Versenytáv: 5 kör / 114 km
    Mód: 1967
    Autó: tetszőleges
    Pályacsúcs (1967): 7:50.939s – Szegletes Gábor, Lotus 49
    A pályacsúcs 115%-a: 9:01.580s

    További info: http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=kiiras&raceid=2604
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Háttöööö, nem is tudom. Nem könnyebb 60fps-sel
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Nosza többszöri nekifutás után csak befejeztem végre egy kört a Nürburg vára körüli dombokon, de bizony még csak 8:36-nál járok, lenne még mit farigcsálni belőle.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  4. #4
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Gyula, rohadt gyors voltál tegnap

    Nekem van még mit fejlődni. Tegnap 8,15 volt a legjobb (Brabhammel), a PBm viszont 8,08 (Cooperrel!!!). Szal sztem 10 secet is lehetne.

    Arra viszont büszke vagyok, hogy a versenyen 0 felkészüléssel végig tudtam menni hiba nélkül, már ha persze az itt-ott füvezést nem vesszük annak De ezt végülis te megmondtad ;D



  5. #5
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Gyula, rohadt gyors voltál tegnap

    Nekem van még mit fejlődni. Tegnap 8,15 volt a legjobb (Brabhammel), a PBm viszont 8,08 (Cooperrel!!!). Szal sztem 10 secet is lehetne.

    Arra viszont büszke vagyok, hogy a versenyen 0 felkészüléssel végig tudtam menni hiba nélkül, már ha persze az itt-ott füvezést nem vesszük annak De ezt végülis te megmondtad ;D
    Hát köszi, bár mint láttad nekem már nem ment hiba nélkül.
    Az edzés után pláne nem voltam pozitív hangulatban, a 3 kísérletből minden körben eldobtam.
    Egyébként a gyorsaság is relatív, nem rossz a 8:13, de egy 10-es nekem is illene még lefaragni ebből Ferrarival.
    De minimum ötöt.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #6
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Lassan csak összeáll

    New time: Nürburgring 1967, Brabham time 8:03.862 session T


    És hogy mennyit számítanak a tesztkilométerek: a setup szinte u.az, csak a clutchot felvettem "óvatoskodós" 5re, meg u.ezen szellem jegyében a 2es fokozat áttételén is módosítottam, hogy ne legyen olyan izgága.



  7. #7
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Kíváncsi leszek az én nulla teszt km-em mennyit számít majd...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Nekem meg van egy olyan érzésem, hogy elveszítem a vezető pozíciómat a pontversenyben
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg van egy olyan érzésem, hogy elveszítem a vezető pozíciómat a pontversenyben
    Végül úgy esett, hogy maradtam az élen

    A szabadedzésen mentem két kört, és már éreztem, hogy jó passzban vagyok, mert az elrontott (sőt, elbaltázott!) utolsó kanyarral együtt is 15-ös kört futottam. Az időmérőn jött ugyanez az eredmény, amivel teljesen elégedett is voltam. Kicsit frusztrált ugyan Convar és Ricsi 8 perc közeli ideje, illetve az hogy Tomi és Gabó nem futott mért kört és így nem tudtam mit várhatok tőlük. Megnyugtató volt viszont, hogy Gyula foghatónak látszott.

    Miután a lelki dolgokat így lerendeztem (haha!), nekivágtunk a versenynek. Az első kör eseményeit követően a második helyen találtam magam, és valóban partiban tudtam lenni Gyulával. Nagyon szorongatni mondjuk nem tudtam, de nem is akartam az első körben, illetve viszonylag a nyakamban Tomival illetve Gabóval. Az egyik szakaszon nyílt egy pici rés köztünk, talán nem is ártott a tempómnak.

    Viszont Ricsi nagyon felért a kör végére, a hosszú egyenesben már előzési pozícióban is volt. Ezt az első próbálkozást végül megúsztam (köszönet a Ring kertészeinek!), de aztán a második körben, az első szakasz végén csak a füvön sikerült elfordulni, így már nem volt mit tenni. A harmadik hely azért még megvolt, de Gabó nagyon közel ért, erősen kellett koncentrálnom. Ez olyan jól sikerült, hogy a nagy üldözés/menekülés közepette egyre jobb harmadik szektorokat futottam.

    Közben Gyula hibázott kisebbeket-nagyobbakat és mindketten elmentünk mellette. Ezután már a második hely volt a tét. És az utolsó körünk olyan is volt, néhány alkalommal igencsak megizzadtam. Az látszott, hogy ha ennyire egymáson fordulunk az egyenesre, akkor nem sok esélyem lesz megtartani a pozíciót. A jószerencsét azonban úgy látszik kiérdemeltem, mert ahogy korábban Ricsinek úgy Gabónak sem sikerült az előzés. A híd alatt én fordultam elől, azután pedig már csak az utolsó kombinációra kellett figyelni.

    Nem is tudom, azt hiszem ez az eddig legjobb eredményem a ringen. Helyezésileg biztosan, a versenyidőt még ellenőríznem kell. Nagyon örülük, hogy végig bírtam a tempót. Voltak ugyan hibáim, de mindet meg tudtam úgy oldani, hogy sokat nem vesztettem.

    Grat Ricsinek a győzelemhez és a leggyorsabb körhöz! (Convarnak a pole-hoz!) Köszi a versenyt! Gabónak külön!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    A negyedik hely amolyan jó is, meg nem is. Ilyen kevés indulóval nem jó, de nem készültem semmit, emiatt örülhetnék. Vezettem a versenyt, tehát nem jó, de rengeteg hibám volt, szóval vegyük reálisnak.

    Az edzésen megleptem magam egy stabil 8:12-vel, jó lett tőle a kedvem. A rajt után pláne: én is elfékeztem picit, majdnem lecsúsztam, de pont ezért láttam, hogy előttem baj lesz. Sikerült kikerülni a két Brabhamet és az élen találtam magam. Tudtam, hogy nem lesz sétagalopp, mert Jani köre az edzésen is közel volt (a hibájáról nem is tudtam!), és a versenyre mindig felszívja magát. Azért az első kört sikerült odatenni, volt is 3-4 sec előnyöm. Amit tovább növeltem, majd jött Ricsi, és nem kérdezett. Na jó, épp a füvön hűtöttem a kerekeket, de nem tudtam volna tartani. A tempó miatt nem agódtam, Jani már 6 sec körül volt mögöttem, amikor bámm, az utolsó sikánban nagyon csúnyán beleszálltam az acélkorlátba, oda lett a jobb első.
    Nem volt idő holmi reseten gondolkodni, mentem tovább, de innentől a lehető legváratlanabb helyeken nem akart elfordulni velem az autó, ami körönként 3-4 apróbb hibát, netán megforgást eredményezett.
    Janiék el is mentek úgy 20 másodpercre, de szerencsémre Convar sem lehetett topon, mert a hibák ellenére sem ért fel rám, maradt a 4. hely.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #11
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Ritka sz.r verseny volt Minden volt ami csak lehetett a netszakadást és a fagyást leszámítva. Többx is nagy lélekjelenlét kellett ahhoz hogy ne lépjek ki, 1x el is gurult a gyógyszer. Pipából adtam neki egy kövéret. Persze egyből megforogtam

    A kormányom meg mostmár végleg egy nagy rakás kula. Többx is elment a középpontosság, volt hogy már annyira hogy inkább megálltam újrakalibrálni Node sebaj, elvileg szerdán megérkezik a vadonatúj G27-em Ja, a T1: na az még 100%ban az én saram volt Elmértem. Amatőr hiba volt, dehát ez van.

    Mindenesetre remélem, ezzel le is tudtam a "kötelező" egy kudarcot, már ami a szezont illeti



Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •