Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (51 összesen)
  1. #1

    Thumbs up Lotus 49 az iRacingben



    2:20 tól!!!


    Jöhettek Srácok hozzánk!!!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2011. 11. 06. 04:41.

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    2:20 tól!!!
    Jöhettek Srácok hozzánk!!!
    Megvárjuk a többi autót, meg a hatvanas években beszkennelt pályákat
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    3:25
    news from Simbin...
    Race Injection....ehh...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Na végre.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Megvárjuk a többi autót, meg a hatvanas években beszkennelt pályákat
    Én azt hittem örülni fogtok ennek a Lotusnak is.

    Tudod én ismerem a GPL-t és imádtam is. De egyszer tényleg eljön az ideje mindennek, hogy eljár felette az idő és a technika.
    Azt gondoltam nagyobb sikere lesz itt nálatok ennek a hírnek.
    Mindegy...

  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt hittem örülni fogtok ennek a Lotusnak is.

    Tudod én ismerem a GPL-t és imádtam is. De egyszer tényleg eljön az ideje mindennek, hogy eljár felette az idő és a technika.
    Azt gondoltam nagyobb sikere lesz itt nálatok ennek a hírnek.
    Mindegy...
    Alapvetően ellenérzéseim vannak az iR havidíjas/vásárlós rendszerével.

    Örülök, hogy van Loti 49 (ahogy örültem a 79-es Lotinak is), mert egy kedvenc korszakomat reklámozzák vele. De ez csak egy autó a mezőnyből. Ezzel mit lehet kezdeni? Márkakupa. És az egész iR ilyen.

    A pályák meg hiába milliméterpontosak. A frász tör ki, amikor a régi autókat modern környezetbe teszik.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően ellenérzéseim vannak az iR havidíjas/vásárlós rendszerével.

    Örülök, hogy van Loti 49 (ahogy örültem a 79-es Lotinak is), mert egy kedvenc korszakomat reklámozzák vele. De ez csak egy autó a mezőnyből. Ezzel mit lehet kezdeni? Márkakupa. És az egész iR ilyen.

    A pályák meg hiába milliméterpontosak. A frász tör ki, amikor a régi autókat modern környezetbe teszik.

    Rendben van ebben igazad van. Valóban alkalmatlan az egész. Sorry...

  8. #8
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően ellenérzéseim vannak az iR havidíjas/vásárlós rendszerével.

    Örülök, hogy van Loti 49 (ahogy örültem a 79-es Lotinak is), mert egy kedvenc korszakomat reklámozzák vele. De ez csak egy autó a mezőnyből. Ezzel mit lehet kezdeni? Márkakupa. És az egész iR ilyen.

    A pályák meg hiába milliméterpontosak. A frász tör ki, amikor a régi autókat modern környezetbe teszik.
    Hihetetlen

    Tibi, hagyjad, a frász törje ki akkor...

    (Nem elég az egy autó, de már azért az az egy is drága)

    (Üdvözöljük Magyarországon/a pozitív hozzáállás mindenekelőtt)

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően ellenérzéseim vannak az iR havidíjas/vásárlós rendszerével.
    Alapvetően ez a rendszer tartja folyamatos fejlődésben az iR-t, mert pénzért alkalmazott fejlesztőgárda fejleszti hónapról hónapra. Nem haladnak rohamléptekben, de nemhogy tartják a minőséget, folyamatosan igyekeznek javítani. Mert érdekük. Miért baj ez?

    Elhiszem, hogy egy '90-es években kifejlesztett akármi, amit néha jóskapista modolgat már 15 éve, már egy krajcárba sem kerül...
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 11. 06. 15:39.

  9. #9
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen

    Tibi, hagyjad, a frász törje ki akkor...

    (Nem elég az egy autó, de már azért az az egy is drága)

    (Azt meg sosem hittem volna, hogy a pálya pontossága is baj lesz - üdvözöljük Magyarországon/a pozitív hozzáállás mindenekelőtt)
    Az már a netkaros topikban is látszott, hogy ma sem vagy teljesen komplett.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #10
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Rendben van ebben igazad van. Valóban alkalmatlan az egész. Sorry...
    Alkalmatlan arra, hogy a GPL-t leváltsa. Másra/másoknak attól még jó.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #11
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt hittem örülni fogtok ennek a Lotusnak is.

    Tudod én ismerem a GPL-t és imádtam is. De egyszer tényleg eljön az ideje mindennek, hogy eljár felette az idő és a technika.
    Azt gondoltam nagyobb sikere lesz itt nálatok ennek a hírnek.
    Mindegy...
    Akkor így: Na VÉGRE!!!!!!

  12. #12
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az már a netkaros topikban is látszott, hogy ma sem vagy teljesen komplett.
    De Te az vagy, hogy 20 éve ugyanazt a sz*rt nyomod! GRATULA!

    (Tudom, hogy fáj ezt most itt olvasnod - de ez a nagy helyzet)

    Aki neked nem tetszőt ír, az máris nem komplett?

  13. #13
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen

    Tibi, hagyjad, a frász törje ki akkor...

    (Nem elég az egy autó, de már azért az az egy is drága)

    (Üdvözöljük Magyarországon/a pozitív hozzáállás mindenekelőtt)
    Számomra az a hihetetlen hogy te miről beszélsz. Jani sehol nem írta hogy az egy autó árával lenne a baj, mintahogy a pályánál sem kifogásolta a részletességet, bár gondolom erre magadtól is rájöttél mivel ezt a részt törölted a hozzászólásodból. Ezért inkább javasolnék egy új mottót: Szövegértés mindenekelőtt.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  14. #14
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A frász tör ki, amikor a régi autókat modern környezetbe teszik.
    Mint amikor Core Quad procin futtatják a 100-as Pentiumra írt játékokat? Bocs, ez magas labda volt, nem tudtam kihagyni

    Az iRacinges Lotus viszont akkor is jó, hogy van (lesz) Én is nagyon sajnálom, hogy a mostani játékokban nincsenek ilyen kocsik. Egyébként, a videóban szó van róla, hogy a kocsi nem csak úgy benne lesz az iRacingben, hanem a jelenleg magántulajdonban lévő Lotust vették elő, és az alapján kerül be a játékba. Nem hinném, hogy annakidején a GPL fejlesztésekor is ilyen alapossággal készültek volna az autók tervei.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #15
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Srácok-srácok!

    Tibi csak megosztott egy érdekességet, én köszönöm neki! Ettől még nem leszek iR előfizető, de akkor is.

    Többieknek meg nem kéne ide jönni észt osztani. '98-as a GPL, és??
    Még mindig veri a legtöbb mai szimet fizikában. A grafikájával meg nyilván nincs mit tenni. Én sem fikázom azokat akik irreális fizikájú szimekkel játszanak, tessék tiszteletben tartani azt, hogy nekünk továbbra is a GPL a szim!

    u.i.: olyankor mi van, amikor a moderátor keveredik vitába?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Törölve.
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 11. 06. 17:12.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    De Te az vagy, hogy 20 éve ugyanazt a sz*rt nyomod! GRATULA!

    (Tudom, hogy fáj ezt most itt olvasnod - de ez a nagy helyzet)

    Aki neked nem tetszőt ír, az máris nem komplett?
    Tényleg elgorult ma a gyógyszered... mire jó ez a kiosztós, gyakorlatilag már-már sértő stílus?

  18. #18
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg elgorult ma a gyógyszered... mire jó ez a kiosztós, gyakorlatilag már-már sértő stílus?
    ott a pont

  19. #19
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg elgorult ma a gyógyszered... mire jó ez a kiosztós, gyakorlatilag már-már sértő stílus?
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az már a netkaros topikban is látszott, hogy ma sem vagy teljesen komplett.
    Nem én kezdtem a személyeskedést.

    Egyébként ez semmire nem jó...

  20. #20
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Uraim!

    Fékezzük az indulatokat. Sosem volt jellemző ez a stílus erre a Masters tagokra, örülnék neki, ha ez így is maradna! Tartsuk tiszteletben a másik véleményét, nem vagyunk egyformák!

    Köszönöm!

    Ui.:Érdekes hír volt, köszi a megosztást Tibi!

    Scuderia Giudice #099#

  21. #21
    iRacing.com and Classic Team Lotus have announced plans to create a digital version of the renowned 1967 Lotus 49. This will be the second of the marque’s iconic Formula One cars available on iRacing, joining the 1978 World Championship-winning Lotus 79 which has been raced in the Classic Lotus Grand Prix Series since 2009.

    “We’re honored to have the opportunity to build another great Formula One Lotus,” says Divina Galica, iRacing director of partner relations. “In addition to being among the most technically significant -- and successful – Formula One cars in history, the Lotus 49 embodies a truly golden age of Grand Prix racing. I have no doubt the members of iRacing will be positively thrilled at this news.”

    Today’s announcement solidifies the relationship between iRacing.com and Classic Team Lotus. Prior to developing the virtual Lotus 79, iRacing co-founder Dave Kaemmer and his team created an early digital version of the Lotus 49 for the popular video game Grand Prix Legends in 1998.

    “We are excited to work with iRacing to develop a state-of-the-art digital version of the Lotus 49,” says Clive Chapman, managing director of Classic Team Lotus and son of Lotus founder Colin Chapman. “There are many fans of Grand Prix Legends at Classic Team Lotus, and we were delighted with the results of iRacing’s Lotus 79 project. My father was one of racing’s great innovators, and it is entirely appropriate that his famous designs are being celebrated within the rapidly emerging field of motorsports simulation exemplified by iRacing.”

    Among the first Formula One cars to employ its engine as a fully stressed chassis member, the Lotus 49 was also the first to utilize the legendary Ford-Cosworth DFV engine. On its debut in the 1967 Grand Prix of Holland, the Lotus 49 scored a famous “double” as Graham Hill captured the pole position before Jim Clark won the race itself. The design went on to 11 more Formula One wins and took Hill to the 1968 World Championship of Drivers.

    iRacing is fortunate to have access to the very Lotus 49 Clark drove to that historic victory in 1967. The car is currently owned by vintage racer Chris MacAllister of Indianapolis, who has generously offered iRacing complete access to Clark’s car during the precision modeling process. iRacing’s engineers will shortly begin measuring the Lotus 49, with a targeted release for the latter part of 2012.


    Ez olyan mint ha a Mona Lisa-t megfestenék még egyszer. De itt az a szerencse, hogy ebben az esetben Leonardo még él.

  22. #22
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Thumbs down

    Bejelentkezés nélkül néztem meg a fórumtémát, így láthattam Dr. Hanyik Saby hozzászólásait is...

    A GPL az elsó igazi hardcore szimulátor volt, az első, ami multiplay-based volt, olyanok nyomták vele a kezdetektől, akik azóta egy kicsit ennek is köszönhetően "kicsit" messzebb jutottak. Ezen kívül, ha nincs annó a Papy, nincs Kaemmer, nem csinálják már évek óta a NASCAR sorozatot, akkor biztos lehetsz benne, hogy az egész szimulátor PC-re téma évekkel később kezdett volna el kifejlődni, és nem is lenne ma még ekkora üzlet(i lehetőség) benne. Az meg, hogy az iR-nél a (jóval továbbfejlesztett) GPL-es alapokat vették elő, na meg Kaemmert, szintén nem azért lehetett, mert küldött nekik egy szerelmes levelet rózsaszín borítékban.

    Biztos, hogy a grafikája nem a legjobb, ez már '98-ban sem volt cél, egyébként meg nem zavar ez mindenkit olyan borzasztóan. Fizikából is van már részletesebb, de ebben meg nem az iR volt az első : ). Viszont azt hiszem ennyire "szado" szim azóta sem került kiadásra. A GPL-lel lefutott, régi nagy versenyek, setupolások, VROC chat-ek, éjszakába nyúló "Practice"-ek, ezek indították el annó pl. ezt az online közösséget is, és sokáig ez is tartotta össze, azt hiszem. Akárhogy is van, a GPL egy érték, és én úgy gondolom, hogy annak csak örülni lehet, ha fut a GTR-Masters berkein belül egy ilyen bajnokság.

    Bravúros, hogy olyan embereknek osztod az észt, akik valamit (nem keveset!) tesznek évek óta ennek a közösségnek a működéséért, ilyen emberek munkája nélkül lehet, hogy hozzád sem jutott volna el a szimulátorozás.

    Amikor csatlakoztam a GTR-Masters-hez, lehetett még tapasztalni valami tiszteletet egymás felé, a befizetett szerverdíjért versenyezni szerettem volna, nem leoltani mások látásmódját, hobbiját és munkáját, vagy éppen jól megírni nekik hsz-ben, hogy micsoda egy elavult dolog, amit nyomnak. Elvégre én beleültem a készbe, ezek a valakik megteremtették a feltételeket, nekem már csak 21:00-kor a JOIN-ra kellett kattintani.

    Próbáld meg szerintem te is a dolgot erről az oldaláról is megfontolni, a felesleges energiáidat meg vezesd le a neked legjobban megfelelő szimulátorban. Azért volnánk itt, nem?

    És hogy a témához is szóljak, minden savazási szándék nélkül: helytelen a téma címe, ez Lotus 49 az iR-ben : )
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  23. #23
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506
    Jól értem, hogy a koma 1988-asnak mutatja be a GPL-t?
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  24. #24
    Egyaltalan nem azert irtam be ezt a hirt, h a legkissebb vitat is kivaltsa. Felolem rakhatjatok akarmelyik topicba de törölhetitek is. Azt gondoltam e hir hallatan a gpl fanok felkapjak a fejüket es legalabb annyira varjak a Lotust mint én. Nem titok de én a "modern" Masters ligai között a Gpl-es sracok azok akikhez a legközelebb álltam. "szeglet, milan, mester, stb." Én személy szerint, mint ex gpl-es nagyon varom a verdat. Az meg, hogy ki mivel jatszik döntse el mindenki maga. Van annyira felnőtt mindőnk, h érezze mi a jo neki. En az iR mellett döntöttem mert itt l&#224;ttam jövőt. Az meg, h draga vagy nem draga ez nagyon relatív. Ennyi mindent amit az iR ad nem lehet egy 8k-s dvd* vel egy lapra venni. *ertsd egy darab szoftverre. Folyamatos fejleszteseket es napi 2-3000 ember online közösségét nem hasonlitanám mashoz.

    végsz&#242;ként azt mondanam, hogy ez olyan mintha "Ujra megfestenék a Mona Lisat annyi különbséggel, hogy Leonardo itt még él."

  25. #25
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Egyaltalan nem azert irtam be ezt a hirt, h a legkissebb vitat is kivaltsa. Felolem rakhatjatok akarmelyik topicba de törölhetitek is. Azt gondoltam e hir hallatan a gpl fanok felkapjak a fejüket es legalabb annyira varjak a Lotust mint én. Nem titok de én a "modern" Masters ligai között a Gpl-es sracok azok akikhez a legközelebb álltam. "szeglet, milan, mester, stb." Én személy szerint, mint ex gpl-es nagyon varom a verdat. Az meg, hogy ki mivel jatszik döntse el mindenki maga. Van annyira felnőtt mindőnk, h érezze mi a jo neki. En az iR mellett döntöttem mert itt l&#224;ttam jövőt. Az meg, h draga vagy nem draga ez nagyon relatív. Ennyi mindent amit az iR ad nem lehet egy 8k-s dvd* vel egy lapra venni. *ertsd egy darab szoftverre. Folyamatos fejleszteseket es napi 2-3000 ember online közösségét nem hasonlitanám mashoz.

    végsz&#242;ként azt mondanam, hogy ez olyan mintha "Ujra megfestenék a Mona Lisat annyi különbséggel, hogy Leonardo itt még él."
    Tibi nyilván nem a Te hozzászólásoddal volt gond. Úgyhogy ezúton is nyomatékosítom, hogy a jövőben is szívesen veszünk minden kapcsolódó hírt. Ki tudja mikor mivel fog meg az iR 1-2 új usert.
    A közösségünket elismerő szavakat pedig köszönjük. Kis számunkat igyekszünk nagy lelkesedéssel és odaadással kompenzálni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •