Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 51 (51 összesen)
  1. #51
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327
    Kozel 3 eve nem szimezek, de tegnap veletlenul meglattam, hogy mar ez az auto is elerheto es azt hittem nem fogok tudni aludni. Rengeteget almodoztam, toprengtem regebben milyen nagyszeru lenne ez az auto az iRacing-ben. El is kezdtem fejben osszeallitani gepet, kormany, pedalt, valtot amivel ujra lehetne kezdeni.

    Aztan jottek elo az emlekekbol a regi problemak amiert abbahagytam:
    - PC-t osszerakni szopo, kulonosen jatekra, 20 evig csinaltam, most konzolozni annyira kenyelmes es milyen gazdasagos.
    - No nem baj, tolhatom Mac-en, van mar nativ mac-es verzio, Mac-et viszont nem nagyon tamogatjak a jatekvezerlok.
    - Fanatec pedalom volt, ritkan mukodott hibatlanul, cserelni is kellett egyszer az elektronikat. Neztem az Inside Sim Racing Club Sport kormany tesztjet, azt mondjak megbizhatosag, tamogatas meg most is kritikus.
    - Idohiany, kuzdelem asszonnyal.
    - iRacing fejlesztese lassan es az en izlesem szerint rossz iranyba fejlodott. Pl. annak idejen megjelent a Type 79 limiter nelkul. Mekkora kiralysag volt a sirba forgatni a DFV-t! Aztan ket nap mulva beletettek a limiter-t a sok falabu sirasa miatt . Legalabb kapcsolhato lett volna!

    Hol jar most az iRacing? Le lehet mar fullasztani a gepeket? Van limiter a Type 49-ben? Auto texturat ujra lehet mar tolteni mint a Race07-ben vagy ujra kell inditani a szimet mikor a festest probalgatom?

    Utoljára módosította: ZTyukodi; 2013. 12. 20. 10:46.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •