Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 38 (38 összesen)

Téma: Silverstone PRO, HGPLM26/2

  1. #26
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint úgy gondolod kibírja a Loti a pro módot, én még mindig nem tudom megbízzak-e ennyire a Cosworth motorban, pedig lassan jó lenne eldönteni, nullázni meg nem akarok.
    Pozitív hullámok, pozitív hullámok.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #27
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Az ördögbe ezzel a fostalicskával, többet bele nem ülök, de éreztem hogy ez lesz, pedig direkt már 8 ezernél váltottam hogy még véletlenül se.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  3. #28
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    A sors fintora, hogy nekem este végigbírta a Lotus, ma reggel viszont szétment a hűtő az Audiban...

    Az időmérőn nem jött új PB, de a tempóval elégedett voltam, így nem bántott az ötödik rajthely. A rajt is jól sikerült, rögtön Gabi elé kerültem. És rögtön Gyula mögé. Akit aztán a célig 1-2 mp távolságból követtem. Amikor a füstölgő Ricsit leelőztük, felvillant a helycsere lehetősége, de nem mertem túlzottan erőltetni a dolgot. Lehet, hogy jobb lett volna, mert a hátralévő 5-6 körben már nem volt több lehetőségem... Maradt a harmadik hely.

    Grat a győztesnek!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #29
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A sors fintora, hogy nekem este végigbírta a Lotus, ma reggel viszont szétment a hűtő az Audiban...
    Aucs. Az milyen? Ereszti a vizet valahol?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #30
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Aucs. Az milyen? Ereszti a vizet valahol?
    Hát igen. Valahol nagyon kinyílt, mert pikpakk kijött belőle az összes. Csak gyanús volt, hogy jön ki a gőz a bal elején...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #31
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen. Valahol nagyon kinyílt, mert pikpakk kijött belőle az összes. Csak gyanús volt, hogy jön ki a gőz a bal elején...
    Gondolom akkor menet közben folyt el. Még ez a jobbik eset, mert mondjuk elindulsz vele víz nélkül, a fene se tudja mi lett volna, lehet kinyírod a motort.

    +++

    Pro futam ide, fogadkozás oda, egyetlen kört nem sikerült futnom múlt kedd óta.
    Így maradt is az edzésidőmben, de nem voltam elégedetlen. Igen szoros volt az állás, amíg Ricsi és Convar nem szállították az űridőket, addig öten voltunk 1 tizeden belül!

    A rajtot jól elkaptam, jobban indultam az első sornál, de nem volt helyem elslisszolni, fordultam harmadiknak mögöttük. Eleinte úgy tűnt, nagyjából tudom tartani Ricsiék tempóját, aztán 1-2 rosszul sikerült kanyarral 1,5 secre nőtt a különbség, és innen már nem volt visszaút, egyre nyílt az olló.
    Nem úgy Janival, aki piócamód követett végig!
    Néha sikerült pár erős körrel 2 secre növelni a távolságot, de annyira határon mentem, hogy be-bejött egy elnézett féktáv, ekkor rendre vissza zárkózott.
    Szerencsére nagyon komoly előzési helyzet nem adódott, egyszer szúrt be belső ívre a hangár egyenes végén, de a kanyarban sikerült mellette fordulni, és a kigyorsítás jobb volt nekem, a következő kanyarban már nem támadott. Mondjuk a tükrömet gyakran kitöltötte.
    5-6 körrel a vége előtt megnyomtam, hogy kényelmes legyen a befutó, volt is már az előnyöm 4 másodperc is, de aztán újra elkótyavetyéltem az előnyt, így a befutóig üldözött, jöttek szépen a zöld szektorok a pályán, a legjobb köröm is a 24. lett.

    Lesz ez még fordítva, ha úgy alakul majd, hogy Convar meg én (és persze Ricsi) eldobálunk 1-2 autót, míg a többiek Lotussal flangálnak!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #32
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    A tegnapi volt a 100. bajnokim!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #33
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Nekem jó döntésnek bizonyult a Lotus

    Persze tartottam tőle, de mivel az Eagle kevésnek tűnt az előfutam alapján (igaz, az előfutamra 0 gyakkal mentem, nyilván már csak azért sem volt olyan acélos az a teljesítmény), a Ferrarit meg alapból annak tartottam, így gondoltam egy életem egy halálom. WR repik és saját kútfőből való filózás után arra jutottam, hogy mi lenne ha nem használnék 2es fokozatot, a Lotiban úgyis annyi a nyomaték címszóval. A tempóm végülis így is megvolt és nyilván kevesebb váltás --> kevesebbet van a motor maxhoz közeli fordulatszámtartományban ill. kevesebb a speedshiftre való lehetőség, szal azt hiszem tényleg jó ötlet volt. És miután az int long teszten sem volt gubanc, kezdtem elhinni hogy igenis kibírhatja.

    Az időmérő nem úgy alakult ahogy elképzeltem. Márcsak azért sem mert késtem a meló miatt, de ami ennél is nagyobb baj volt az az volt hogy az utolsó nekirugaszkodásnál az Avast feldobott egy ablakot hogy ugyan tegyem már fel a Google Chromeot. Ami egyébként fent van No, ez levitte az fpst úgy 10-15re, vagyis dia, és akármit nyomkodtam csak nem akart eltűnni. Csak miután visszaléptem a boxba. És már hiába futottam volna neki újra, az orrom előtt csapták le a kockás zászlót. Lejárt az idő. Mindez nem kicsit bosszantott, egyrészt mert majdnem bizonyos vagyok benne hogy különben meglett volna a pole (gyakon 26,1 is volt). Másrészt meg parázhattam végig, hogy nehogy versenyen is előjöjjön.

    A versenyen aztán hálistennek nem jött elő. Amely a tavaly decemberi hondás vergődésnek homlokegyenest az ellenkezőjét hozta. A rajt után máris Ricsi elé kerültem, sztem a Coop vs. Loti miatt. Egyből el is kezdtem szakadni tőle, majd idővel kialakult egy 4-5 secnyi távolság, de aztán azt már tartotta És kb. ennyi.

    1x azért majdnem bajba kerültem, a szívem is majd megállt amikor a Becketts bejáratán, féktávon bekapott az eleje. Hú, voltak ám vészmanőverek, épphogy nem csúsztam le a pályáról

    Tehát minden összejött végül, pedig Silverstone nem éppen a kedvenc pályám, itt annyix szívtam már... ami pedig a poén, hogy miután kiléptem a serverről és visszaléptem az xpbe mi fogadott? Az "ugyanteddmárfelakrómot" ablak Végig jelen volt sztem, csak utána már nem szólt bele a játékba.
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Mas. Irjatok, hogy PB-ket futtok. Ezeket fel lehet, es fel is toltitek a rank-re? Nem akarok unnepronto lenni, de szerintem ez a verzioju 60 fps patch is befolyasolja a jatek fizikajat, bar elismerem, hogy eleg kozel van az eredetihez, de talan megsem ugyanaz.
    Sztem nem lett semmivel könnyebb a game. Én nem érzem hogy változott volna a fizika. Vagyis ha futok is PBt az sztem attól van mert fejlődtem és nem azért mert most könnyebb vezetni.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi volt a 100. bajnokim!



  9. #34
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Sztem nem lett semmivel könnyebb a game. Én nem érzem hogy változott volna a fizika. Vagyis ha futok is PBt az sztem attól van mert fejlődtem és nem azért mert most könnyebb vezetni.
    Hát, érezni én sem érzek semmit, de nekem gyanús. Szerintem én vagyok a jó példa erre.
    Ugyanis a papy pályákon már olyan PB-im vannak, amiket nekem komoly meló megdönteni. Tavasszal el is voltam maradva ezektől rendesen. És ugyanazt csinálom amit akkor: nulla, illetve egy előfutamnyi gyakorlással járok a bajnokikra. Tehát kizárt, hogy csak így helyből fussak PB-ket minden pályán, bármely autóval. Szerintem.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #35
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, érezni én sem érzek semmit, de nekem gyanús. Szerintem én vagyok a jó példa erre.
    Ugyanis a papy pályákon már olyan PB-im vannak, amiket nekem komoly meló megdönteni. Tavasszal el is voltam maradva ezektől rendesen. És ugyanazt csinálom amit akkor: nulla, illetve egy előfutamnyi gyakorlással járok a bajnokikra. Tehát kizárt, hogy csak így helyből fussak PB-ket minden pályán, bármely autóval. Szerintem.
    Szerintem annyi, hogy a nagyobb fps miatt hamarabb tudunk reagálni a dolgokra.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #36
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem annyi, hogy a nagyobb fps miatt hamarabb tudunk reagálni a dolgokra.
    Hát de ennyire?
    Silben gyakorlatilag a 3. köröm PB lett, és végül valami 6 tizedet javítottam a PB-men, már jobbat tudtam volna menni, mint a régi Lotusos PB-m...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #37
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, érezni én sem érzek semmit, de nekem gyanús. Szerintem én vagyok a jó példa erre.
    Én meg arra vagyok jó példa hogy nem változott semmi. Az eddigi 60fps versenyeimet nézve Reimsben nem javítottam, Silverstoneban sem, és Spában is csak edzésen. (olyanokat hoztam fel ahol már régebben is mentem az adott autóval) Ha ha igen, pár ezred vagy század ide vagy oda nem számít.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem annyi, hogy a nagyobb fps miatt hamarabb tudunk reagálni a dolgokra.
    Igen, talán ennyi az egész és pont itt van elásva nálam is az a pár század. Mert "nagyot" csak Spában, a qualin javítottam, azt a 3 tizedet.



  13. #38
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg a Season Managerben ki kell venni az Enforce Track Limit pipát, és akkor tovább lehet menni.

    Most jutott eszembe mi a baj ezzel a 64 pályás mókával!

    - A GPL 1.3 tudja
    - a GEM tudja
    - a pályák bazi régi install.exe-éje nem tudja.

    Egyszerűen szerintem van benne egy saját ellenőrzés, hogy ha 64 van a track.ini-ben, akkor nem telepít, el sem jut a GPL-ig a dolog. Kell egy új installer a pályákhoz, és jó lesz.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •