Oldal: 9 / 10 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (248 összesen)
  1. #201

    LAG elkerülése

    Tisztelt Versenyzők!

    Itt egy leírás, hogyan kerülhető el a pCARS futamok közbeni lag!

    Ez a leírás ugyan a RaceRoom-hoz készült, de ide is épp úgy érvényes, kérjük mindenki olvassa el alaposan:
    a LAG elkerülése


    Akik frissen regisztráltak, kérem, az adatlapjukat töltsék ki, írják be a nevüket, illetve a születési dátumukat.
    Nálunk nem elegendő csak nicknévvel megjelenni, legalább egymás nevét+életkorunkat tudjuk. Legalább névről ismerjük egymást!

    Köszönöm!

    A szervezők
    Utoljára módosította: Ronny; 2016. 02. 08. 13:14.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  2. #202
    Gondoltam, ha már van egy kis időm ránézek az online részre és azt láttam, hogy... semmit, mert kifagyott a játék. Nem jelent meg egyetlen szerver sem, és nem is mozdult sehova tovább (jobb felső X; illetve bal felül a vissza nyíl a menübe), de legalább kiírthatatlanúl befészkelte magát a task managerbe. (Tényleg, hiába próbálom lelőni, akár a steammel is, a pCars rendíthetetlenül nem reagál és figyel ott tovább.)

    A kérdés, hogy a hiba az én készülékemben van; ez a frissítéssel jött javítás; esetleg csak nekem (mint újszülöttnek) volt új, mindenki más tudja a megoldást (és esetleg hajlandó megosztani velem valaki. )

    Köszönöm!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  3. #203
    Sajnos ez meglehetősen gyakran előfordul. Mondjuk 5-6 indításból egyszer biztosan előjön a hiba. Nálam pl. ma a legfrissebb patch után fagyott le a játék rögtön az indítás után, aztán rögtön ez után még egyszer. Fekete képernyő, ctrl-alt-del, de ez sem megoldás, mivel a feladatkezelő ilyenkor megjelenik ugyan, de a CARS task lekicsinyített, fekete kockája alatt... Szóval ilyenkor marad a ki- majd bejelentkezés. Eléggé vicces és bosszantó is egyben, főleg egy olyan napon, amikor ugye kiadták a sorrendben kilencedik - nem sokat érő - javítást. Szóval ha CARS-ozol, akkor ezzel együtt kell élni, vannak hibái a játéknak gazdagon.

  4. #204
    Idézet Eredetileg El Nano írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez meglehetősen gyakran előfordul...
    Nekem 3:3 az arány. Ha napi rutin, akkor megpróbálom magam szoktatni egy darabig a gondolathoz, utána meglátjuk.
    Köszi!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  5. #205
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Versenyzők!

    Itt egy leírás, hogyan kerülhető el a pCARS futamok közbeni lag!

    Ez a leírás ugyan a RaceRoom-hoz készült, de ide is épp úgy érvényes, kérjük mindenki olvassa el alaposan:
    a LAG elkerülése


    Akik frissen regisztráltak, kérem, az adatlapjukat töltsék ki, írják be a nevüket, illetve a születési dátumukat.
    Nálunk nem elegendő csak nicknévvel megjelenni, legalább egymás nevét+életkorunkat tudjuk. Legalább névről ismerjük egymást!

    Köszönöm!

    A szervezők

  6. #206
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 3:3 az arány. Ha napi rutin, akkor megpróbálom magam szoktatni egy darabig a gondolathoz, utána meglátjuk.
    Köszi!
    Egy hirtelen ötlettől vezéreltetve hozzá adtam a tűzfal „protokollszűrésből kizárt alkalmazások” listájához és tádááám... láss csodát már működik is.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #207

    FONTOS!

    Tisztelt Versenyzők!

    A szervezők egyöntetű döntése értelmében azonnali hatállyal befejezzük a futamok rendezését a Project Cars-szal!

    Megpróbálkoztunk többfajta megoldást szállítani Nektek, sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A fejlesztők nem fektettek megfelelő energiát a meglévő hibák javítására. A DS meg egyszerűen kriminálisan rosszul paraméterezhető, programozható! Sajnos hiába állítunk be megfelelő környezetet, a kliens nem hajlandó 100%-os tudomást venni róla! Előremutatás a játékban egyedül az időjárás kezelése. Az valami fenomenális, de ez egymagában nem elég egy jó szimulátorhoz!

    Egyszóval nem szenvedünk vele tovább. Be kell látni, vannak sokkal jobbak nála! Talán a pCars 2-vel visszatérünk. Meglátjuk.

    R.I.P.


    ------------------
    Futamok más szimulátorokkal: Masters naptár


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 03. 02. 10:24.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  8. #208
    Köszönöm az eddigi szervezést! További jó versenyzést kívánok mindenkinek a többi szimulátorban!

  9. #209
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Nekem nagy kedvencem volt tavaly a játék, de úgy tűnik inkább rámentek a DLC-kre, mintsem a hibák javítására. Semmit nem lépett előre a game szinte, a megjelenése óta. Kár, több volt benne sokkal! Köszi a fáradozásaidat!

  10. #210

    pCars

    Hello! Project Cars on nem szokott bajnokás lenni?

  11. #211
    Idézet Eredetileg Czigany_Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Hello! Project Cars on nem szokott bajnokás lenni?


    Volt rá próbálkozás de a program hibái és az alacsony érdeklődés miatt sztornózva lett.

    Szvsz a közeljövőben nem lesz idő fordítva a PCARS-ra itt a Mastersnél

  12. #212
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Digiprost újra dobbantott egy pöpec videót. A videó alapján látványvilágban, vezetési élményben és fizikában is felülmulja a jelenlegi AC-t.... (sajnos) Na jó, fizikában nem biztos, de a faszi kezét elnézve elég realnak tűnik
    Utoljára módosította: csori23; 2016. 05. 06. 10:48.

  13. #213
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Fizikát erősen kétlem azért. Játszottam én vele eleget, de esőben is nagyon nehéz kicsúszni még slick-el is
    Rángatni meg need for speednél is tudom a kezemet ha akaro, az nem jelent semmit

  14. #214
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Fizikát erősen kétlem azért. Játszottam én vele eleget, de esőben is nagyon nehéz kicsúszni még slick-el is
    Rángatni meg need for speednél is tudom a kezemet ha akaro, az nem jelent semmit
    Én is mentem vele. Nem is keveset. De a NFS-től azért sokkal jobb, és a fizika sem utolsó benne. Persze nem egy iR. Látványvilága még mindig a legjobb.

  15. #215
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Digiprost újra dobbantott egy pöpec videót. A videó alapján látványvilágban, vezetési élményben és fizikában is felülmulja a jelenlegi AC-t.... (sajnos) Na jó, fizikában nem biztos, de a faszi kezét elnézve elég realnak tűnik
    Hát nem tudom, cockipt nézetben a versenyzésre koncentrálva szerintem semmivel nem nyújt többet grafikában az PC, mint az AC, sőt van olyan jelenség benne az árnyékokat illetően, ami nekem zavaró volt.
    TV Cam-ból nézve aláírom, hogy aláz, de az meg nem a normál felhasználás...

    Fizikát, meg vezetés élményt videóból meg értelmetlen leszűrni..

  16. #216
    Jah, azert jatszik kismillio ember AC val, ezzel meg gyak senki mert olyan jo....

  17. #217
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, azert jatszik kismillio ember AC val, ezzel meg gyak senki mert olyan jo....
    A Steam adatai szerint jelenleg valamivel többen tolják a PCars-t, mint az AC-t... a PCars a legnépszerűbb autóversenyzős cím a Steam-en, utána jön az AC és a Dirt Rally.
    Persze egyik sem ér a nyomába se az EuroTruck, a Train és Farming Simulator-nak... lehet csinálok is egy szervert Diesel Masters néven!

    (Ezek nem eladási, hanem valós napi használati adatok)
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 05. 06. 12:59.

  18. #218
    Marmint szimesek kozul, ugy ertettem termeszetese . De hat kinek mi, jo jatek lehetett volna a PC de az lett...Es nem sok hianyzott...talan a masodik..

  19. #219
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Én próbáltam a PC-t letöltve, de abszolult nem tetszett. Nem igazi szimulátornak éreztem, hanem inkább Arcade beütés. Kinézetben tényleg jó, de nekem az Arcade fizika miatt nem tetszett. Azóta változott valamit vele a helyzet, vagy ugyanaz még mindíg? Nem kihívás vezetni.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  20. #220
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Nyugalom emberek. Nem lázadni akarok. de ne temessük már el ezt sem. Ilyen videók láttán bennem egyből felpezseg a vér. GTR2-es időszakok felidézése jut róla eszembe ultra modern változatban

  21. #221
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ez gondolom nem online... Online összesen nincs ennyi ember a lag miatt

  22. #222
    Én szívesen versenyznék ezzel, de elsősorban esőben és/vagy sötétben, mert azt se a RaceRoommal, se az Assetto Corsával nem lehet.

  23. #223
    Ezért most sokan megfognak kövezni, de saját vélemény.
    Szerintem a Project Carsnak és AC-nak se valóságos a fizikája, nálam ez a két szimulátor kb egy szinten van, ezt érzésre mondom, Project CARS-zal szívesebben játszok mint AC-val mert több benne az autó illetve pálya, persze gyári tartalmat tekintve a modok nem érdekelnek, illetve az AC-ban a hangok botrányosak, ami szintén fontos számomra.
    Raceroom tetszik, de csak a GT3 és a DTM kategória érzésre jobban tetszik, mint az előző kettő, ami nem tetszik szintén hangsúlyozom saját vélemény, hogy külön fizetni kell tartalmakért, viszont a Sector3 jól csinálja a dolgokat, Competitionöket ír ki, most is rendez WTCC bajnokságot stb. Jobban rámegy a szimulátoros közöségre. Illetve vásárlás előtt ki lehet legalább próbálni az autókat. A hangok pedig nagyon jól meg vannak csinálva élmény hallgatni az autókat.

    Személyes egyben új kedvencem az Automobilista. rFactor alapokra épül, hangok nagyon jók, fizika is majdnem, hogy tökéletes. Autó illetve pálya választék bőséges és minőségi munka. Napszak változás elérhető benne. Minden benne van, ami kell nekem. Nagyon jó versenyeket lehet futni Racedepartment.com-om lehet nevezni. Mindennap este vannak igényes versenyek. Remélem valamelyik magyar bajnokság felveszi ezt a szimulátort bár kétlem. Mégcsak béta a játék, de jó irányba halad.

  24. #224
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugalom emberek. Nem lázadni akarok. de ne temessük már el ezt sem. Ilyen videók láttán bennem egyből felpezseg a vér. GTR2-es időszakok felidézése jut róla eszembe ultra modern változatban
    1 éve, amikor kipróbáltam, nekem is totálisan ugyanez jött át, hogy teljesen GTR2-feelingje van a cuccnak. Nem hiába, elvégre annak a SimBin-nek a jó része, aki anno a GTR2-t csinálta, most SMS név alatt fut...

    Hasonló érzésem van amúgy még R3E terén is, bár ott inkább a RACE 07 feeling jött át. Kövezzetek meg, de nekem az AC túl steril ilyen szempontból. Valahogy nincs meg az az érzésem, mintha tényleg egy versenypályán lennék.

  25. #225
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Kis Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Személyes egyben új kedvencem az Automobilista. rFactor alapokra épül, hangok nagyon jók, fizika is majdnem, hogy tökéletes. Autó illetve pálya választék bőséges és minőségi munka. Napszak változás elérhető benne. Minden benne van, ami kell nekem.
    F1-es videót nézve kicsit GP4 érzésem van, ott volt ilyen szines minden De leaglább van FPS. Laser scannelt pályák nincsenek, gondolom csak átimportálva valahonnan vagy a vanalvezetést saját kezűleg megcsinálva és feltöltve az ő textúráikkal.
    Én sokat adok a menet közbeni látványvilágra is, de 10 évvel ezelőtt néztek ki így a játékok, nekem azt idézi.
    iRacing-et próbáltad már? Az kinézetben, hangokban, fizikában, hangulatban, sztem nagyon ott van. Viszont nah az a drága. Ott minde
    tartalomért fizetni kell éves vagy havi díjat, nem tudom pontosan. Viszont rengetegen játsszák és folytamatosan fejlődik még mindíg.
    https://www.youtube.com/watch?v=S_OvxMutoFw Ezen a videón lehidaltam elsőnek ahogy kinéz, meg a hangok. A pálya is folyamatosan változik, tapadás és hőmérséglet meg gumidarabok szakadnak le a kocsiról menet közben amik gyűlnek a pályán. Sokan azt mondják ez a játék van a legközelebb a valósághoz mind fizikában, mind részleteiben, menet közbeni változásaiban.
    Te nem debreceni vagy amúgy?
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •