Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (248 összesen)
  1. #101
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Hát én visszakértem a befektetett pénzemet (10E). Mintha az lett volna mondva hogy egy teljes verziójú játékot kap az ember megjelenéskor. Ehelyett x%-ot, esetemben 20%-os engedményt adnának steam-en. 50E-ért én ugyan nemveszek játékot. Ha meg akciós lesz alapból, akkormeg nemtudom használni a kupont. Talán késöbb olcsóbban megveszem...

    Másik tényező pedig az hogy elég nagy a hype körülötte, biztos sokat elfognak belőle adni. Szép meg minden, emiatt sokan rá is harapnak, de azért vezetni, versenyezni, komolyabb szinten, ligaszerűen, nem fognak vele. Online része, sztem "pistikés" lesz... Driveclub, Forza, konzol, stb...
    Ha valakit támogatok a saját pénzemből, akkor az legyen inkább egy kissebb stúdió, aki szűkebb közönségnek késziit játékot, mondhatni szimulátorosabb réteget megcélozva. Olasz kunos, svéd(?) sector3, isi, ilyesmi.
    ^Magánvélemény.

  2. #102
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én visszakértem a befektetett pénzemet (10E). Mintha az lett volna mondva hogy egy teljes verziójú játékot kap az ember megjelenéskor. Ehelyett x%-ot, esetemben 20%-os engedményt adnának steam-en. 50E-ért én ugyan nemveszek játékot. Ha meg akciós lesz alapból, akkormeg nemtudom használni a kupont. Talán késöbb olcsóbban megveszem...

    Másik tényező pedig az hogy elég nagy a hype körülötte, biztos sokat elfognak belőle adni. Szép meg minden, emiatt sokan rá is harapnak, de azért vezetni, versenyezni, komolyabb szinten, ligaszerűen, nem fognak vele. Online része, sztem "pistikés" lesz... Driveclub, Forza, konzol, stb... Ha valakit támogatok a saját pénzemből, akkor az legyen inkább egy kissebb stúdió, aki szűkebb közönségnek késziit játékot, mondhatni szimulátorosabb réteget megcélozva. Olasz kunos, svéd(?) sector3, isi, ilyesmi.
    ^Magánvélemény.

    A következő sorok is teljesen magán vélemények lesznek,és mindenféle elfogultság nélkül íródnak,természetesen nem vitának és vita indítónak szánom,nem vagyok pCars fan.
    Volt egy időszak mikor én is gondolkodtam hogy vissza kérem a pénzem de nem tettem,talán nem bántam meg,de ezt igazából majd ha teljesen kész lesz a játék, akkor tudom megmondani.
    Az online részhez csak annyit("pistikés")
    A szimek sorából kimaradt az iRacing....véletéen vagy nem de pl nálam az online része az élen áll,hozzájuk a többi (pistikés)persze csak vicceltem.
    Pedig a legdrágább a többihez képeset,szerintem nálad ez sokat nyom a latba ahogy én látom,így egy kicsit árnyalt a véleményed,mellesleg az RRE sem épp olcsó és az online szerverek konganak az ürességtől,még mindig béta,szerintem még sokaáig az is lesz,a vezethetősége nekem nem tetszik annyira.
    Toltam már bele jó pár eurót de asszem kár volt ,de talán valamikor még vissza térek hozzá.,na mind 1 nem ez a lényeg.
    Ebben a nagy kínálatban szerintem mindenki megtalálja a magának való szimet vagy nem szimet csak játékot,mert valjuk be mindegyik csak játék elsősorban,aki ennél többet képzel bele ,ott már problémák lehetnek....
    Az elműlt pár hétben majd minden nap mentem 1-2 a pCars-l,ha jó volt a csapat több versenyt is,igaz ritkán jött össze 10 fölötti ember,1 szerveren ,de ennek ellennére nem éreztem rosszabbul magam mint az AC szerveren.
    A minap AC szerver online Spa 23 induló én az uccsó helyről rajtoltam az első kör végén előzés nélkül 9 hely ..... erre nincsenek is szavak.
    Persze tudom hogy egy Masters szerón nem ilyen durva ez de a pCarsnál is bármikor csinálhatsz privát szerót,így csak az jön akit te akarsz.
    Ugyan úgy verseny közbe beléphetsz bárhova.
    Itt sincs több idióta mint máshol...
    Még annyit mint írtam is ez a játék nem azt a célközönséget célozta meg mint az AC ,iracing,
    Már csak a multi platform miatt sem,nagy valószínűség szerint ezért nem is lett-lessz annyira szimulátos,legalább is ami a vezethetőséget illeti,de itt azért megjegyezném ,egy egyik kocsival sem egyszerű gyorsan végig menni egy adottt pályán úgy hogy élen legyél.
    Mondom ezt úgy hogy az iRacing után átültem ugyan azzal a kocsival szint úgy azon a pályán mentem, sokkal könnyebb nem volt ,gépészkedni kellett itt is rendesen.
    Igaz itt nem volt setup a kocsin defaulttal mentem.
    Ha a setupot nézem nem sokkal marad el a nagyoktól.
    Csak egy példa (ez még nem setupolás)itt is érezhető mennyi az üzemanyag a kocsiban,természetesen beállíítható.
    A gumikon is érezhető némi szim beütés,stb,stb..
    Ami a kocsi kínálatot illeti az AC sem szégyenkezhet de pl a pályáknál ez már nem mondható el,eléggé vérszegény.
    De ha erre alapoznánk egy komoly szim bajnokságot akkor aszem hamar az unalomba fulladna.
    Nyilván a pCarban is van épp elég hiányosság és marad is ,persze szigorúan a szimekkel össze vetve ,no de nem az iRacinget és az AC akarja legyűrni...de eladásokba majd ,annyi idő után lehet lesz amelyik alul marad,így a készítők megtömik a zsebüket mint mindegyik játéknál és mi csak toljuk bele a pénz ha mindig jobbat szeretnénk.....

  3. #103
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése


    Ígértek korábban egy demót, azzal nem tudod, hogy mi lehet esetleg? Elég nagy mostanság a csend körülötte.

    Én legjobban egy olyan játékot szeretnék, mint amilyen a GTR2 volt. Mármint, hogy meglegyen az a feeling-je, amitől kiráz a hideg is. Na meg az időjárás is ott elég hangulatos volt - főleg, amikor a 24 órás spai versenyen róttam a köröket, és az Eau Rouge-ba menet sokszor alig láttam valamit a lenyugvó nap miatt. Ilyen szempontból talán a pCARS élen lesz - kérdés, hogy vezethetőség terén mi lesz végül.
    Nos azt én sem tudom a demoval mi a helyzet de igazából ...nem is érdekel, meg úgy őszintén melyik mostani készjátékhoz kapunk demót.
    De ez változhat még.
    Ami a feelinget illeti itt szerintem megvan,simán beállítható hogy esőbe kezd a versenyt közbe kisüssön a nap majd köd és megint amit szeretnél.
    4 szakaszban beállíthatod az időjárás váltakozásást .
    Külön beállíthatod az idő milyen gyorasan teljen,így nem kell 24 óra hogy minden napszakot és időjárási körülmény megélhess.
    Ezt aszem nehéz lessz űberelni,még ha csak vizuális elemről beszélünk is és nincs kihatással mindig a kocsira,de ez így nem igaz mert számít milyen gumit teszel fel esőben különben csak fűnyírás van.
    De jobban nem megyek bele aki most tudja kipróbálni az nagyot néz a 2-3 hónappal ezelőtihez képest bármilyen téren ,mert nagyon ott van a szeren.
    Szigorúan a helyén kezelve a dolgokat és a játékot.
    A vezethetősére csak annyit ezt is ki kell próbálni és mindenki eldönti neki mi a jó.
    Ha ebben az állapotában marad már elégedett vagyok mind optimalizáció mind vezethetőség és egyébb nyalánkságok terén.
    A karrier meg az előzeteseket látva jónak ígérkezik.
    De nem fog így maradni mert biztos csiszolgatnak rajta és javígatják ,legalább is remélem,mert azért még itt-ott bele lehet futni pár bugba.

  4. #104
    "Kicsit" megkésve ugyan, de remélem megengedtek nekem pár helyesbítést.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha az lett volna mondva hogy egy teljes verziójú játékot kap az ember megjelenéskor.
    Nem mindenki, csak azok akik legalább 45 eurót fizettek a Full Member vagy afölötti tagságért. Kezdettől fogva írták, hogy a Junior és Team Member tagságúak csak kedvezményt kapnak majd a Limited Editionre.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szép meg minden, emiatt sokan rá is harapnak, de azért vezetni, versenyezni, komolyabb szinten, ligaszerűen, nem fognak vele.
    Már a fejlesztés alatt kialakult 2-3 liga, akik folyamatosan tesztelték a multit. Ha elég nagy lesz érdeklődés (márpedig egyelőre úgy tűnik az lesz) akkor nem tudom miért ne alakulhatnának új ligák a megjelenés után is.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Online része, sztem "pistikés" lesz... Driveclub, Forza, konzol, stb...
    Ez nagyrészt a playereken múlik. A fizika miatt szerintem az arcade rajongók gyorsan ki fognak kopni.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakit támogatok a saját pénzemből, akkor az legyen inkább egy kissebb stúdió, aki szűkebb közönségnek késziit játékot, mondhatni szimulátorosabb réteget megcélozva.
    Az SMS egyáltalán nem egy nagy stúdió. A Project CARS-ra ránézve talán nem látszik, mert eszméletlen jó munkát végeztek vele, de a Forza, GT vagy Driveclub költségének a töredékéből készült. Az meg ne zavarjon meg senkit, hogy kiadják konzolokra is. Kezdetektől fogva a simes réteget célozzák vele annyi különbséggel, hogy (legalábbis simek között) különös figyelmet kapott a gamepad support, ezért azzal is vezethető lesz, legalábbis assistokkal. SC, TC és ABS nélkül sok sikert kívánok a Lotus 49-hez minden lelkes konzolosnak. Én kormánnyal is kerülöm.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    csak grafiakailag, mert pl hőmérsékletek, széljárás, ideális iiv felszáradás, ala rf2, holvannak. "szimulátor"
    A hőmérséklet (aszfalt és levegő külön) napszaktól, évszaktól és időjárástól is függ, de ezenkívül a pályák földrajzi helye is befolyásolja. Bár széljárás jelenleg szintén van, sajnos egyelőre az autók körüli légáramlatokat nem befolyásolja. A mostani tervek szerint ez hosszabb távon változni fog. Az ideális ív felszáradása nem annyira dinamikus úgy mint az rF2-ben, a pCARS-ban mindenképp a pályán fixen kijelölt ideális szárad fel a leggyorsabban, de az autók számát és egyéb környezeti tényezőket figyelembe véve.

    Arról, hogy mennyire komolyan vették a környezeti változókat itt angol nyelvű interjú: http://www.rockpapershotgun.com/2013...alileo-engine/

    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ígértek korábban egy demót, azzal nem tudod, hogy mi lehet esetleg?
    Demó egyik platformra sincs betervezve sajnos.

    Ennél korábbról nem akartam idézni. Ha van kérdés írjatok nyugodtan. Majdnem a kezdetektől aktív tagja vagyok a WMD fórumnak, úgyhogy ha nem is tudok mindenre azonnal válaszolni, bárminek utána tudok nézni.

  5. #105
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg HardRock írta Hozzászólás megtekintése
    "Kicsit" megkésve ugyan, de remélem megengedtek nekem pár helyesbítést.



    Nem mindenki, csak azok akik legalább 45 eurót fizettek a Full Member vagy afölötti tagságért. Kezdettől fogva írták, hogy a Junior és Team Member tagságúak csak kedvezményt kapnak majd a Limited Editionre.


    Ezt pedig én helyesbíteném.
    A legelső körös 10 illetve 25 euros "befektetőknek" ugyanazt igérték mint a 45 euros később full membernek nevezett csomag esetén.
    Azért ez nagyon nem mind1, ismétlem, nekik is a teljes játékot igérték, és nekik is részesedést igértek az eladásokból, később pedig ezt a kedves tagok leszavazták kizárták őket a teljes tartalomból és a ha szóvá tetted miért, akkor kizártak a forumból is de legalább visszaadták a pénzed...ne kérdezd honnan tudom

    Azt is igérték továbbá hogy nem lesz kiadó, nem lesz PS és xbox verzió, meg azt is hogy ez lesz a legkomolyabb hardcore szimuláció, arcade elemek nélkül. Ennyire kellett a pénz, vagy ennyire megváltoztak a prioritások..? Azóta már 1 játékot kiadtak erre az engine-re és újabbak érkeznek még, bár a pcars még mindíg nincs kész.

    Demo pedig aztért nincs mostanában semmiből mert statisztikailag kimutatták, hogy 50%-al esnek az eladások ha van demo...kijátsza magát egy csomó ember és rájön, hogy ez a sz*r neki nem kell és nem veszi meg. Ezáltal ez nem jó üzleti stratégia. Helyette van elővásárlás, meg DLC, csak hogy hamarabb és többször elvegyék a lédet

  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt pedig én helyesbíteném.
    Demo pedig aztért nincs mostanában semmiből mert statisztikailag kimutatták, hogy 50%-al esnek az eladások ha van demo...kijátsza magát egy csomó ember és rájön, hogy ez a sz*r neki nem kell és nem veszi meg. Ezáltal ez nem jó üzleti stratégia. Helyette van elővásárlás, meg DLC, csak hogy hamarabb és többször elvegyék a lédet
    Ez azon játékok esetében lehet így, akik nem biztosak a sikerben. Na jó, abban senki nem lehet az, de mondjuk van félni valójuk.

    Ugyanis van ám olyan is, hogy bekerülsz még a closed beta, vagy esetleg open béta szakaszban egy játék tesztelésébe, rájössz, hogy ez baromi jó, és alig várod, hogy megjelenjen! (személyes tapasztalat)

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ez azon játékok esetében lehet így, akik nem biztosak a sikerben. Na jó, abban senki nem lehet az, de mondjuk van félni valójuk.
    Ugyanis van ám olyan is, hogy bekerülsz még a closed beta, vagy esetleg open béta szakaszban egy játék tesztelésébe, rájössz, hogy ez baromi jó, és alig várod, hogy megjelenjen! (személyes tapasztalat)
    Igen, de közben meg két másik embernek meg lehet pont nem tetszene az, ami neked meg annyira bejön és így kapásból 3 potenciális vásárlóból kettőt elvesztenek. Nem vagyunk egyformák, nem lehet mindenkinek egyszerre jót csinálni, így a kíváncsiság fenntartása összességében lehet jobb eladás ösztönző, mint egy demó.

  8. #108
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt pedig én helyesbíteném.
    A legelső körös 10 illetve 25 euros "befektetőknek" ugyanazt igérték mint a 45 euros később full membernek nevezett csomag esetén.
    Azért ez nagyon nem mind1, ismétlem, nekik is a teljes játékot igérték, és nekik is részesedést igértek az eladásokból, később pedig ezt a kedves tagok leszavazták kizárták őket a teljes tartalomból...
    Kösz, ezekszerint nem halucináltam. Nekemis valami "full retail copy final game" rémlik, fokozattól függetlenül. 50Eu(-20%)-ért kéne megvennem, a hazai 10e helyett.

    Nem szándékozom letolni a játékot, mert végülis autós, szimulátorszerűségről van szó (több előremutató megoldással), hazai pálya, nem piszkiitunk bele. Csak úgyérzem az áráért nem hozna, mert eddig nem hozott elég élményt. Offline-ba már egyre kevésbé van kedvem kőrözgetni.

  9. #109
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    A legelső körös 10 illetve 25 euros "befektetőknek" ugyanazt igérték mint a 45 euros később full membernek nevezett csomag esetén.
    Azért ez nagyon nem mind1, ismétlem, nekik is a teljes játékot igérték
    Ez nem egészen így volt. Az eredeti, nagyon korai terv szerint a pCARS free-to-play lett volna (azaz ingyen letölthető mindenki számára), mikrotranzakciókkal, vagyis mindenért külön fizetni kellett volna, kb. mint a RaceRoomban. A tagok a megjelenés után visszakapták volna a befektetésüket, amiért vehettek volna contentet. Másszóval soha senkinek nem ígérték ugyanazt a befektetésüktől függetlenül.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    nekik is részesedést igértek az eladásokból
    Ezen a téren nem változott semmi. Minden aktuális tag részesedést fog kapni az eladásokból, a befektetésük mértékétől függően.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    később pedig ezt a kedves tagok leszavazták kizárták őket a teljes tartalomból és ha szóvá tetted miért, akkor kizártak a forumból is de legalább visszaadták a pénzed...ne kérdezd honnan tudom
    Mint azt fentebb írtam a kisebb tagoknak a kezdetektől fogva kevesebb tartalom volt ígérve. Csak sejtem melyik szavazásra gondolsz. Valamikor 2012 év közepe felé felmerült, hogy a free-to-play, mikrotranzakciós model talán nem a legjobb választás (elég sok negatív kritikát kapott ez a model akkoriban, én is utálom), ezért született egy szavazás arról, hogy váltson a project a mostani dobozos terjesztésre + DLC-kre. Az eredmény ismert. Igen, így végeredményül sajnos a két legkisebb tagsággal rendelkezők nem kapják meg a játékot ráfizetés nélkül. Megértem, hogy ez sokak nemtetszését váltotta ki, de érdemes figyelembe venn, hogy mindenki szavazhatott és nem az volt a cél hogy bárkit is megszívassanak.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azt is igérték továbbá hogy nem lesz kiadó
    Nincs is. A Bandai-Namco distributor, nem publisher és mint ilyen semmi beleszólásuk nincs a játékba a terjesztésén kívül. Az SMS velószínűleg megoldotta volna a Steames terjesztést egyedül, de a dobozoláshoz és a konzolos verziókhoz kellett nekik a segítség.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    nem lesz PS és xbox verzió
    Kezdettől fogva tervezve volt konzolos verzió, csak eredetileg még PS3-ra és X360-ra. A Wii U verzióról sem tettek még le. Itt az eredeti 2011-es bejelentés sajtóanyaga: http://wmdportal.com/wp-content/uplo...lease_1011.pdf

    A 4. oldalon a táblázat első oszlopa az érdekes: "... Sales across four platforms"

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    meg azt is hogy ez lesz a legkomolyabb hardcore szimuláció, arcade elemek nélkül
    Tudsz pár példát mondani arcade elemekre?

    Az ütközésekkel vannak problémák, de nem technikai hiányosságok miatt. Túl lehet élni olyan baleseteket amik a való életben a versenyed végét jelentenék, mert a sérülések mértékét nem volt idő túl pontosan belőni. Ezen kívül az esős gumikeverékeknek a melegedése száraz pályán korántsem elég aggresszív jelenleg. Fizikával kapcsolatban így hirtelen ez a két nagyobb probléma jut eszembe. Persze vannak apróbb gondok itt-ott, de az eredeti cél, hogy pontos szimuláció legyen a pCARS nem változott sohasem az elmúlt lassan 4 év alatt és véleményem szerint semmivel sem kevésbé sim mint az iRacing, rFactor 2, R3E vagy az Assetto Corsa. Szerintem egyik sem tökéletes, mindegyikbe bele lehet kötni.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azóta már 1 játékot kiadtak erre az engine-re és újabbak érkeznek még, bár a pcars még mindíg nincs kész.
    A pCARS az első játék ami a Madness engine-t ebben a formában használja. A grafikai résznek a Shift 2 szolgált alapul legjobb tudomásom szerint, de az évek alatt durván ki lett egészítve, pl. a finoman szólva fejlett időjárással csak hogy egy dolgot említsek: http://www.rockpapershotgun.com/2013...alileo-engine/

    A fizika az alapoktól újra lett írva, ha csak a gumik szimulációjat nézzük akkor kétszer is. Csak annyit mondok, hogy sokkal korábban is megjelenhetett volna a pCARS ha nem a szimuláció lett volna a cél.

    Ja és de, mostmár kész van.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Demo pedig aztért nincs mostanában semmiből mert statisztikailag kimutatták, hogy 50%-al esnek az eladások ha van demo...kijátsza magát egy csomó ember és rájön, hogy ez a sz*r neki nem kell és nem veszi meg. Ezáltal ez nem jó üzleti stratégia. Helyette van elővásárlás, meg DLC, csak hogy hamarabb és többször elvegyék a lédet
    Sajnos a WMD fórumon pár tag ugyanezt hozta fel érvnek (a fejlesztők indokait nem ismerem), egy kutatás eredményét is idézve. Ezzel az érvvel nagyon nem értek egyet, a kutatás meg véleményem szerint több sebből vérzett, de ebbe most ne menjünk bele.
    Utoljára módosította: HardRock; 2015. 05. 05. 15:57.
    David Semperger @ WMD

  10. #110
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  11. #111
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de közben meg két másik embernek meg lehet pont nem tetszene az, ami neked meg annyira bejön és így kapásból 3 potenciális vásárlóból kettőt elvesztenek. Nem vagyunk egyformák, nem lehet mindenkinek egyszerre jót csinálni, így a kíváncsiság fenntartása összességében lehet jobb eladás ösztönző, mint egy demó.
    hááát...ha a R3E-t nem tudtam volna kipróbálni és megvettem volna 45euroért - mint mondjuk mától megvehetném a PCARS-t - akkor lehet nagyon csalódott lennék hogy inkább dobtam volna a dunába azt a pénzt..... épp ezért igen csak tanácstalan vagyok hogy mihez kezdjek ezzel....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #112
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Engem meggyőzött a videók alapján, mégha csak látvány autózásra is. Funra mindenképp jó lesz. Képzeljetek el egy 6 órás LeMansot 3 kategóriával, változó időjárással és napszakokkal...
    Mindenképp beruházok rá, de kivárok egy akciót mert az 50 ercsi most kicsit sok nekem.

  13. #113
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Engem meggyőzött a videók alapján, mégha csak látvány autózásra is. Funra mindenképp jó lesz. Képzeljetek el egy 6 órás LeMansot 3 kategóriával, változó időjárással és napszakokkal...
    Mindenképp beruházok rá, de kivárok egy akciót mert az 50 ercsi most kicsit sok nekem.
    Na, itt a tipikus potenciális vásárló, akit a demo kipróbálása esetleg visszatántoríthatna, de így biztos vevő...
    Mondom, nem hülyeség ez a módszer (az Ő szempontjukból)

  14. #114
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Amúgymeg csak halkan, kerresetek "demó" verziót a neten, és döntsétek el nektek mennyit ér.

  15. #115
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, itt a tipikus potenciális vásárló, akit a demo kipróbálása esetleg visszatántoríthatna, de így biztos vevő...
    Mondom, nem hülyeség ez a módszer (az Ő szempontjukból)
    Azt még elfelejtettem írni, hogy annó teszteltem is egy kölcsön kért accountal. Igaz, akkor még tele volt buggal , de már akkor éreztem benne potenciált. Szóval nem csak videó alapján döntöttem így.
    Meg amúgy sem szoktam blintre megvenni dolgokat. Előtte feltétlen kipróbálom "valahogy/halkan/demoként "...
    Mondom ezt úgy, hogy az R3E-be is beletoltam szintén 50 ercsit, amit nem bánok, mert a munkájukért ők is megérdemelték, de valahogy nem ragadt magával, hogy jatszak is vele.

  16. #116
    Magyar review: http://www.playdome.hu/cikk/42542/project-cars

    Ezenkívül ez még érdekelheti itt az embereket, gondolok itt az oldal alján a community eventekre: http://www.projectcarsgame.com/driver-network.html

    Egy kis Time Trial bajnokság, valódi versenyekkel egybekötve. Jó mókának ígérkezik.
    David Semperger @ WMD

  17. #117
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szia Dávid,

    Örülök, hogy végre olyan ember is akad aki részt vett a fejlesztésben és tagja a csapatnak. Én speciel örültem volna egy demónak. Bár nem szavaztam, meg nem csináltam érte semmit hogy legyen. Az R3E-nél se csináltam ilyet, ott volt. Kipróbáltam, majd sírva törültem az egészet. Sok butaságot olvastam már erről az árkád, meg NFS, meg egyéb dologról - de konkrét dolgot senki nem mondott soha. A játékot nem vettem meg - még. Próbálgatok.

    Picit kóstolgattam, elsősorban azokat az autókat, amik az AC-ben szerepelnek. E30, E190, stb. Vegyesek az érzelmeim. A hang és a megjelenés nagyon szép és nagyon jó. Nem azt mondom, hogy szebb a grafika, mint az AC-ben - más. Kifejezetten a fények tetszenek. A hang az azonban legalább egy klasszissal jobb - vitathatatlan. Az E30-nak végre hasonlít a hangja az eredetihez. Az irányítás - valószínűleg a kalibrálás miatt, még nem ad vissza annyit, mint az megszoktam az AC-ben. Az egész játékban az volt az érzésem, hogy jóval tapadósabb, valahogy úgy ragad (nem panasz) és lágyabb az egész fizika. Minden segítséget kikapcsoltam, pro módban körözgettem. Az autók beállítását még nem változtattam, default minden. Ettől független jelenleg az AC-t jobban érzem reálisnak, mint a PCars-t. Mondom ezt úgy hogy nem vezettem soha semmilyen versenyautót, szóval a tévedés jogát fenntartom.

    A kérdéseim a következőek lennének (ha linket adsz, az is jó nekem - ha nem japánul van):
    • hogy és mivel lettek a pályák modellezve?
    • a játék fizikáról és az autók (általánosságban) fizikájáról, tudnál-e bővebben infot mondani? Gondolok ez alatt arra, hogy leszorító erők, légellánállás, futóművek modellezése, meghajtási rendszerek, difi zár.
    • A pályák tapadásának változásáról tudsz-e valamit? Hogy változik, felgumizódik-e, lehet-e port felvinni? Csak az ideális ív gumizódik, vagy ahol "járunk"?
    • A későbbiekben lesz-e több gumi? Lehet nem jól láttam, de pl az E190-l csak nedves és száraz van. Lesz-e ezen belül is puha, közepes és kemény?
    • Milyen fejlesztések vannak tervbe véve?
    • Modolható-e?


    Elsőre ennyi merült fel bennem. Később ha majd többet molyolok vele, biztos más is előkerül a fejembe. Attól független, hogy jelenleg vegyes nálam a fogadtatása, tetszik - majd meglátjuk mi fő még ki ebből.

    Köszönöm.

    Szia
    Utoljára módosította: moneytoo; 2015. 05. 08. 12:44.

  18. #118
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Nekem ott van egy óriási kontraszt, hogy megnézitek azt a videót itt nem sokkal fentebb, amiben az a vicces srác Rift-ben teszteli a PCars-t.
    Hát van benne jópár kicsúszás, majd megfogás, pályaelhagyás amitől felsikoltottam.
    Ott ez az amatőr, aki meg is mondja, hogy nem ért ezekhez, azt se tudja milyen kocsiban ül, a pályát nyilván nem ismeri, persze hogy kicsúszik. Majd némi bénázás a kormányon és simán megfogja. WTF

    A másik oldalon meg a PCars felsorolja, hogy mennyi versenyzővel együtt fejlesztették, akik imádják.

    Hogy egy klasszikust idézzek, akkor most ki a hülye?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #119
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ott van egy óriási kontraszt, hogy megnézitek azt a videót itt nem sokkal fentebb, amiben az a vicces srác Rift-ben teszteli a PCars-t.
    Hát van benne jópár kicsúszás, majd megfogás, pályaelhagyás amitől felsikoltottam.
    Ott ez az amatőr, aki meg is mondja, hogy nem ért ezekhez, azt se tudja milyen kocsiban ül, a pályát nyilván nem ismeri, persze hogy kicsúszik. Majd némi bénázás a kormányon és simán megfogja. WTF

    A másik oldalon meg a PCars felsorolja, hogy mennyi versenyzővel együtt fejlesztették, akik imádják.

    Hogy egy klasszikust idézzek, akkor most ki a hülye?
    Gondolom minden segítség be volt kapcsolva nála, bár nem tudom milyen opciók vannak a játékban csak egy tipp. Bár tény, hogy elég árkádos így is.


  20. #120
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Nem mondanám árkádnak, de szimulátornak se igazán. Viszont nagyon jól lőtték be a két kategória határát. PRO módban, assistok nélkül (vagy real beállításon) igenis kihívás tempót menni, az autók érezhetően valós fizika szerint viselkednek, a kupás Clio-ról egyenesen az rFactor 2-es Honda Civic NGTC jutott eszembe. Mégis valahogy sokkal engedékenyebb a játék, kontrollálhatóbbak a megcsúszások, hibák. Úgy fogalmaznék, hogy talán kevésbé frusztráló az egész, inkább a vezetési élmény van előnyben részesítve.

    Azt kell mondjam, hogy offline körözgetésre már régóta főleg a pCARS-t veszem elő, mivel van benne valami, ami az AC-ból, Race-ből, rFactor-ból hiányzik, és oda tud szegezni hosszú órákra is akár, egy felhúzott AI ellen körözgetve karrier módban. Sajátos élményt ad, amiben jól esik elmerülni a tizedek/századok sokszor monoton hajszolása után, miközben továbbra is hihetően viselkedő gépeket terelget az ember.

    A hivatalos megjelenés éjszakáján adtam egy esélyt az online-nak is, és bár sok az idióta (publikon hol nem?), és a lagokat itt is elég furán kezeli egyelőre a rendszer, de csak úgy repült az idő, miközben Bathurst-on meccseltünk pár értelmesebb emberkével, GT autókkal, egy virtuálisan naplementétől-napkeltéig tartó hosszabb versenyen. Na ezt, a 24 órás napszakok és az időjárás ilyen szintű modellezését nem nagyon adja más vissza jelenleg!

  21. #121
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ott van egy óriási kontraszt, hogy megnézitek azt a videót itt nem sokkal fentebb, amiben az a vicces srác Rift-ben teszteli a PCars-t.
    Hát van benne jópár kicsúszás, majd megfogás, pályaelhagyás amitől felsikoltottam.
    Ott ez az amatőr, aki meg is mondja, hogy nem ért ezekhez, azt se tudja milyen kocsiban ül, a pályát nyilván nem ismeri, persze hogy kicsúszik. Majd némi bénázás a kormányon és simán megfogja. WTF

    A másik oldalon meg a PCars felsorolja, hogy mennyi versenyzővel együtt fejlesztették, akik imádják.

    Hogy egy klasszikust idézzek, akkor most ki a hülye?
    Azt a videót azért nem kell ilyen téren komolyan venni. Nem az volt benne a lényeg, hogy bemutassa, mennyire überkirály vagy nem a pCARS, hanem, hogy milyen élményt ad, pl. egy Oculus Rift-el. Na meg persze maga a videónak célja az is, hogy szórakoztató legyen.

  22. #122
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Azt a videót azért nem kell ilyen téren komolyan venni. Nem az volt benne a lényeg, hogy bemutassa, mennyire überkirály vagy nem a pCARS, hanem, hogy milyen élményt ad, pl. egy Oculus Rift-el. Na meg persze maga a videónak célja az is, hogy szórakoztató legyen.
    Nyilván, de akaratlanul is szemet szúr az a természetellenes "fizika".
    De valószínűleg Ákosnak van igaza, minden létező segítséget bekapcsolhatott (mondom ezt én is úgy, hogy fogalmam sincs milyen lehetőségek vannak) - mondjuk úgy bízom ebben.

    Nem akarom én lehúzni a játékot, de tény, demo híján, nem 50 euróért fogok vele kísérletezgetni én sem.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #123
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Ez még az egy hónappal ezelőtti állapot, azóta csiszoltak is még kicsit rajta. Szerintem nagyjából visszaadja, hogy milyen assistok nélkül menni.


  24. #124
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Thumbs down

    Nos...volt szerencsém kipróbálni...
    Nyilván akaratlanul is az emberfia összehasonlítja, ezért először beültem egy 5 körös etapra az AC-ben a Nissan GT3-ba Monzán a szerveren.
    (a pályát ismertem, auto ismeretlen) imádtam...

    Ugyanez a pC-be(nics nissan, így itt az Aston V12 GT3-at választottam):
    Ami tetszett elsőre, hogy semmi gépészkedés nem kellett, szépen látta hogy nekem jó öreg DFGT-m van...a fontosabb gombok működtek, semmi csúszkák tizedmilliméteres húzogatása nem kellett és számomra megfelelően vezethető volt a járgány.
    ez +1,
    És ezzel kb vége is a pozitívumoknak. A többi az jól eltalált Need for speed érzés. csilli villi, szépen repkednek a falevelek a replayen, de ettől nem áll fel (már bocsánat). Simán körbeszaladtam - real - egyetlen elfékezés, kipördülés nélkül, igaz nem fénysebes tempóba, de AC-ben azért kellett kis idő míg hiba nélkül körbeértem. Nem vagyok szakértője a fizikának meg ilyeneknek, ezt a R3E-nél is írtam, de nekem érzésre még a GTR2 szintjét SE hozza...az hogy szép az meg kevés.
    Gondoltam adok egy esélyt a nagy "aduásznak" jöhet a zuhé... Miután az első sikánban padlófékkel elfordultam csusszanás nélkül, majd a kijáratot sikerült megoldani padlógázzal szintén csusszanás nélkül, ki is léptem és köszönöm szépen a próbalehetőséget...ez nekem nem kell 50 euoróért.

    De hogy ne csak rosszat mondjak, a "körítés" OK..az kellene az AC-be és ketten együtt verhetetlenek lennének.

    (lehet adok még egy esélyt valami hőskori masinának....)

    upd: Ford Capri gr.5.... jááááj...
    most komolyan, miért nem fordították ezt a pénzt és energiát a GTL "felcsinosítására"...sokkal jobb lett volna...

    összességében: azt érzem hogy ez egy olyan need for speed, amit lehet irányítani kormánnyal is, mer ugye eddig azt nem volt érdemes azzal próbálni.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 05. 08. 16:46.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #125
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676

    20% os kupon

    Hello!

    van egy 20%-os kedvezmény kuponom a játékhoz steam-en, így ha valaki tervezi megvenni akkor kicsit olcsóbban hozzájuthat.

    Bár egészségére, én ingyen sem mennék vele

    privátban keressetek vagy emailben

    üdv

    Tomi
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

Oldal: 5 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •