Oldal: 4 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (248 összesen)
  1. #76
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Időközönként nekiszoktam veselkedni, kipróbálni hogy milyen, hol tart a program, ez az utolsó hétig bezárólag mindig keserű szájízzel zárult. Összevissza rázotta a kormányt, mintha ufót vezetnék, kényelmetlenül éreztem magam. Kikapcs.
    Ám egy héttel ezelött, kellemes meglepetés ért. GT3-as porschéval mentem Dubai-ban, és tökre élveztem. Ismerős környezet, a kocsi is kocsiként viselkedik, nagyjából azt csinálja amit akarok.
    Csakmint hirtelen benyomás, feeling írtam le.

  2. #77
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Időközönként nekiszoktam veselkedni, kipróbálni hogy milyen, hol tart a program, ez az utolsó hétig bezárólag mindig keserű szájízzel zárult. Összevissza rázotta a kormányt, mintha ufót vezetnék, kényelmetlenül éreztem magam. Kikapcs.
    Ám egy héttel ezelött, kellemes meglepetés ért. GT3-as porschéval mentem Dubai-ban, és tökre élveztem. Ismerős környezet, a kocsi is kocsiként viselkedik, nagyjából azt csinálja amit akarok.
    Csakmint hirtelen benyomás, feeling írtam le.
    Köszi.
    Hanyas buildnál tart most a game?
    Remélem igazak lesznek a pletykák, hogy a PC-re megjelenő változatban real lesz a fizika és az irányitás.

  3. #78
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.
    Hanyas buildnál tart most a game?
    Remélem igazak lesznek a pletykák, hogy a PC-re megjelenő változatban real lesz a fizika és az irányitás.
    1204.866
    Kissé mintha túl nagy réteget akarnának lefedni, az arcade-osabb oldalról (wiiU meg ilyenek) a keményebb szimulátorosokig mindenkit. Ilyen széles közönséget egyszerre kielégíteni nem hiszem hogy maradétalanul kilehet. Két szék közé esés is kisülhet belőle. Eléggé sokat változik a program, sokféle arca van, eltérőek a tartalmak, nemtudni milyen irányba fordulhat még...
    Feature-ben pedig olyat is igérnek, amit még senki sem tud, gondolok itt a pályán lévő időjárásra, ami ugyanolyan lenne mint élőben az adott helyszínen.

  4. #79
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.
    Hanyas buildnál tart most a game?
    Remélem igazak lesznek a pletykák, hogy a PC-re megjelenő változatban real lesz a fizika és az irányitás.
    Azoknak akiknek a grandturismo az összehasonlítási alap, azoknak igen. De ha megnézed azt a kevés konkrét infót ami kiszivárgott a fizikáról akkor abból világosan látszik hogy ez egy autós játéknak készül. (már a kezdetek óta)

  5. #80
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azoknak akiknek a grandturismo az összehasonlítási alap, azoknak igen. De ha megnézed azt a kevés konkrét infót ami kiszivárgott a fizikáról akkor abból világosan látszik hogy ez egy autós játéknak készül. (már a kezdetek óta)
    Szerintem ez az az NFS lesz, amit évek óta hiába várnak a rajongók. Hogy a sok f@sza autó mellett legyen benne végre valamennyi fizika is. Ebben úgy tűnik összejön és ha még városi pályák is lennének a kék lámpás közeggel....

  6. #81
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Lassan elkészül majd, egyszer...
    Öö, videóban GTR2 zenéje?

  7. #82
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Márciusra ígérik. Nekem már régóta megvan, tényleg sokat fejlődött. Én nem tudom megítélni, mennyire komoly a fizikája. Nekem bohóckodni jó.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #83
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Márciusra ígérik. Nekem már régóta megvan, tényleg sokat fejlődött. Én nem tudom megítélni, mennyire komoly a fizikája. Nekem bohóckodni jó.
    Kipróbáltam és szerintem teljesen jó, sokan fikázzák mert biztosan arcad jellegű lesz. Nekem eddig úgy tűnik hogy teljesen vállalható, kíváncsi leszek a végleges verzióra.

  9. #84
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Akkor jól éreztem. NFS Shift, F1 2013-nál sokkal komolyabb.
    GPL-esek is kipróbálhatják, van benne Lotus 49 és Nordschleife. Hááááát, néhány egyenest bírtam vele menni Marhára más ezeket a múzeumba való autókat vezetni, mint amihez a modern simekben hozzá van szokva az ember...

    Az benne a furcsa, hogy alig van pálya, ami a normális nevén van a játékban.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #85
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor jól éreztem. NFS Shift, F1 2013-nál sokkal komolyabb.
    GPL-esek is kipróbálhatják, van benne Lotus 49 és Nordschleife. Hááááát, néhány egyenest bírtam vele menni Marhára más ezeket a múzeumba való autókat vezetni, mint amihez a modern simekben hozzá van szokva az ember...

    Az benne a furcsa, hogy alig van pálya, ami a normális nevén van a játékban.
    Az amiatt lehet, mert nem mindegyikhez van licenszük, és ezért nem jelentetheti meg eredeti néven.

    Én arra leszek kíváncsi, hogy végül mennyire brutális gép fog kelleni hozzá. Valamikor jön majd egy demó is a megjelenés előtt, ha minden igaz.

  11. #86
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Egyelőre annyit mondhatok, hogy jobban eszi a gépet, mint az Assetto Corsa.
    Én arra is kíváncsi leszek, hogy a Windows10, és vele együtt a DirectX12 mennyire fogja megkavarni a dolgokat. Azt ígérgetik, hogy sokkal jobb, lesz, mint a 11-es, hát, úgylegyen. ATI kártyák HD7000-től felfelé kapnak win10 támogatást, és az nVidiásoknak sem kell félni.

    http://prohardver.hu/hir/ilyen_lesz_...indows_10.html

    Kíváncsi leszek erre a Win10 dolgogra, mert elvileg (ez hangzott el a beharangozóban) ingyen lesz lehetőség frissíteni még a Win7-et is Win10-re. Ez minket, játékosokat a DirectX12 miatt érdekelhet. Ha a pCars, Assetto, R3R, satöbbi belekezd a DX12-be, azzal valószínűleg jól járnánk. Jobban, mintha a Mantle API-val babrálnának, mert az az nVidiásokkal külön kicseszés.

    Kicsit ehhez kapcsolódik ez a videó.
    Bakker, mekkora gép kell ahhoz, hogy ilyen esőt rajzoljon ki?

    Project Cars | Weather test @ 1080p 60fps - GTX 970 | amazing !: http://youtu.be/A3EUiTNvP40
    Utoljára módosította: vlevi; 2015. 01. 23. 19:25.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #87
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    WMD Portal fórumon találtam ezt az infót:

    http://forum.wmdportal.com/showthrea...l=1#post836472

    We plan to support DX12 in pCARS 2.

    It has vastly improved multi threaded scaling and is a perfect match for our renderer. (I 've had a Windows 10 dev PC setup with DX12 for quite some time as we've been a part of the DX12 alpha program...)
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #88
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Aztaaaaa :O

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Azért ezért még sokáig ácsingózhatunk... Pedig uhh. Hogymondjam. Pejvajó lehetne ha a jelenlegi szimulátorokból összelehetne gyúrni egy istent.

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ezért még sokáig ácsingózhatunk... Pedig uhh. Hogymondjam. Pejvajó lehetne ha a jelenlegi szimulátorokból összelehetne gyúrni egy istent.
    Cockpit nézetben kb nullára redukálódik a grafikai különbség az AC és a PC között, sőt a PC-nek nem vagyok kibékülve pályára vetett árnyékaival. Ez az eső effekt a kamerán megy egy baromság.

  16. #91
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Cockpit nézetben kb nullára redukálódik a grafikai különbség az AC és a PC között, sőt a PC-nek nem vagyok kibékülve pályára vetett árnyékaival. Ez az eső effekt a kamerán megy egy baromság.
    Ne menjünk bele a melyik a szebbe
    Egyszerűen a napszak, illetve időjárás változás folyamatosságról van szó (és ez is csak grafiakailag, mert pl hőmérsékletek, széljárás, ideális iiv felszáradás, ala rf2, holvannak. "szimulátor").
    Az esőcseppes effekt pl szélvédőn cockpitnézetben simán megállná a helyét. Pl sebességtől felfele mennének a cseppek. aa
    Amúgy ha hamis effektről beszélünk, akkor az AC-s, meg mindegyik LansFlare-es effekt nagy kamu.
    Ésmost akkor az emberi szem VS videókamera lencse szimulálásáról beszélünk.

  17. #92
    Új update: jön a dedi..

    What’s New (Summary)

    - Custom Championships.
    - Mouse Steering. You can now select the mouse steering profile in the controller settings.
    - Track rotation in Multiplayer.
    - 3 new FFB multipliers for spring, damper and friction in FFB settings.

    Game:

    - Added Custom Championships in RRE.
    - Shadow map improvements to make car shadows smoother.
    - Put local shadow map back to 32 bits for smoother car shadows.
    - Added car shadow kernel and epsilon.
    - Implemented better device support by changing device ID to include instance, wheel type and rim type ID’s to support several devices of the same type and to differentiate between devices that share the same product ID. (Fanatec CSR and CSR Elite for example). More default profiles will be added later.
    - Fixed the mixup in ADAC championship screen where tracks showed under cars header and vice versa.
    - Fixed IBL (Image Based Lighting) not loading for Sonoma in replays.
    - Fixed AI hitting pit wall from standing start in Sonoma.
    - Fixed cut track penalty message coming up after rolling start in LBC start.
    - Changed the banger sound priority from medium to high so they play when full grid.
    - Fixed an issue with AI launch from 1st gear.
    - Fixed an issue with disappearing skid sounds.
    - Fixed triggering issues with pitcams.
    - Changed RRE timing screen a bit to make IN PIT (yellow) text more readable.
    - Added Mouse Steering.
    - Added 3 new FFB options. Spring, Damper and friction strength. These work as multiplers and multiply what is set in the driver. Default profiles have these off by default.
    - Tweaked all the default profiles due to changes. Please note your old control profiles will be backed up and won’t be usable.
    - Default Controlset: Changed ffb steer friction and damper coefficients to 0.0
    - Default Controlset: Changed ffb steer friction and damper saturations to 1.0
    - Default Controlset: Changed spring saturation and coefficient pos and neg to 1.0
    - Default Controlset: Added ffb steer spring coefficient.
    - Default Controlset: Changed default spring coefficient per axis to 1.0

    Multiplayer:

    - Implemented Time of Day per session support.
    - Implemented password support on dedicated side.
    - Implemented track rotation.
    - Implemented Server names.
    - We now cache ping in MP browser to avoid unnecessary pinging.
    - Made changes so the server list refreshes are only processed when not connected to a server.
    - Made changes to make sure pending server browser updates are cancelled when joining a server.
    - We no longer auto refresh in MP browser.
    - Added the Community Dedicated groundwork for release soon.
    - Various dedicated side improvements.

    AI & Physics & Camera & Audio

    - Sonoma - Fixed AI having issues with pit entry and tweaked AI speed.
    - Portimao – Fixed hairpin inside cut rules for Amateur
    - DTM 92 cars – AI tweaks, Improved Audi handling.
    - Revised all Gr.5 class car physics.
    - Revised all GTR2 class car physics.
    - Sonoma - Fixed helicam sound trigger.


    Art

    - Increased Shadow draw distance.
    - Lowered shadow noise in McLaren cockpit to make it less intrusive.
    - Tweaked shadow blur.
    - RUF RT12R – Fixed braking light in the middle still appearing floating after wing is gone due to damage.
    - Audi LMS Ultra – Fixed flipped KW logo.
    - Chevrolet Camaro GT3 – Fixed mapping on the driver right arm.
    - ALL CARS – General rebalancing to bring them to the same level.
    - Reduced frequency of headlight flashing on all cars.
    - Zakspeed Capri – Replaced redstone tyrebranding with Goodyear on livery 7 and 8
    - BMW 320T - Replaced redstone tyrebranding with Goodyear on livery 9 and 10


    Portal & System Backend

    - Changed the portal main webpage.
    - Added fan page directory.
    - Various store related fixes.
    - We now highlight VIP drivers, DEVs, as well as friends in MP browser.
    - Implemented a new Leaderboard Updater system for better performance and to fix the issue with Leaderboard entry sometimes not updating.
    - Added new tab in competition page that shows all past competitions.
    - RRRE competition page now shows competitions from other experience.
    - Fixed an issue with links for finished competition in fan pages.
    - Fixed an issue where purchase of alternative liveries for cars purchased via packs would not work sometimes.
    - Fixed an error when buying a livery before the car if they’re in the same cart.
    - Fixed so that the dashboard correctly redirects to user profile page.
    - Removed irrelevant text from the introduction popups in portal.
    Fixed layout issues in checkout popup.
    - Default user avatar helmets are now randomly assigned out of 24 new helmet images instead of the old helmet, to add more colour and variety to the leaderboards.

    Known Issues:
    - Multiplayer browser does not show ping times. This is only visual and the servers should work perfectly fine.
    Utoljára módosította: Bágyi Tibor; 2015. 03. 31. 21:05.
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  18. #93
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Új update: jön a dedi..
    ...
    Csak ez nem az a topic
    Utoljára módosította: dtom84; 2015. 04. 01. 08:29.

  19. #94
    Komoly ez a mai update....11.8 GB
    Kicserélik az egész játékot amit edig össze drótoztak ,vagy nem tudom
    Remélesz lesz valami érzékelhető változás benne,mivel elég közel a megjelenés ,már ha májusban valóban megjelenik.

  20. #95
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Komoly ez a mai update....11.8 GB
    Kicserélik az egész játékot amit edig össze drótoztak ,vagy nem tudom
    Remélesz lesz valami érzékelhető változás benne,mivel elég közel a megjelenés ,már ha májusban valóban megjelenik.

    Elrontották az időbélyegzőket a buildben, ezért minden file-t újnak érzékel. Emiatt tölt le mindent.
    Azt is írják, hogy ahol nincs netadó , azok letölthetik nyugodtan. Akinek ez nem fér bele, az inkább várjon egy kicsit, és rendberakják.

    http://prohardver.hu/tema/project_ca...1305-1305.html

    "
    "So, apologies for this, but there won't be a fix for this today. The build isn't "bad", it includes exactly the right code and data, but unfortunately because a new build machine was used all time stamps were updated. It does need fixing, because it affects the official D1P as well, but this won't be done until next week now. So get it now if you don't mind the download size, otherwise wait (I can't promise when next week it will happen though, apparently it's a tricky problem to solve - and yes, I've asked if we could just go back to the old build PC and apparently that isn't an option).
    Sorry again, I'm depressed that we managed to mess up the last build"
    - Andy Garton, Development Director, SMS
    Ezen felül azt is olvastam a fórumon pár napja, hogy a megjelenés előtt pár nappal a Junior és a Team Member tagok nem tudják majd elérni a játékot, mindaddig, amíg a kedvezményes kuponjukkal ki nem egyenlítették a játék árának rájuk eső részét.
    "
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #96
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Elrontották az időbélyegzőket a buildben, ezért minden file-t újnak érzékel. Emiatt tölt le mindent.
    Azt is írják, hogy ahol nincs netadó , azok letölthetik nyugodtan. Akinek ez nem fér bele, az inkább várjon egy kicsit, és rendberakják.

    http://prohardver.hu/tema/project_ca...1305-1305.html

    "
    "So, apologies for this, but there won't be a fix for this today. The build isn't "bad", it includes exactly the right code and data, but unfortunately because a new build machine was used all time stamps were updated. It does need fixing, because it affects the official D1P as well, but this won't be done until next week now. So get it now if you don't mind the download size, otherwise wait (I can't promise when next week it will happen though, apparently it's a tricky problem to solve - and yes, I've asked if we could just go back to the old build PC and apparently that isn't an option).
    Sorry again, I'm depressed that we managed to mess up the last build"
    - Andy Garton, Development Director, SMS
    Ezen felül azt is olvastam a fórumon pár napja, hogy a megjelenés előtt pár nappal a Junior és a Team Member tagok nem tudják majd elérni a játékot, mindaddig, amíg a kedvezményes kuponjukkal ki nem egyenlítették a játék árának rájuk eső részét.
    "

    Nagyon nem sikerült rendberakniuk....
    Így a megjelenés előtt pár héttel elég gáz,de mért is nem lepődöm meg.

  22. #97
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem sikerült rendberakniuk....
    Így a megjelenés előtt pár héttel elég gáz,de mért is nem lepődöm meg.
    Előfordul az ilyen sajnos.

    Nem akarok összeesküvés-elméleteket kitalálni, de azért ez így kezd kicsit fura lenni, hogy mostanság egyre több ilyen jellegű "bakiról" hallani...hol kikerül hamarabb egy update, hol az időbélyeget rontják el, stb.

  23. #98
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Előfordul az ilyen sajnos.

    Nem akarok összeesküvés-elméleteket kitalálni, de azért ez így kezd kicsit fura lenni, hogy mostanság egyre több ilyen jellegű "bakiról" hallani...hol kikerül hamarabb egy update, hol az időbélyeget rontják el, stb.
    Azért a mentségükre legyen mondva sokat fejlődött,pár hónap kihagyás után(komolyabban) elővettem ,most hogy közeleg a megjelenés,nagyon érezhető a fejlődés ,nem csak grafikailag.
    Abban nem sok vetélytársa lesz,ezt minden elfogultság nélkül mondom,(ha csak a változó napszakot említem)de úgy összességében.
    Kocsi vezethetőségében (FFb),összehasonlítva a nagyokkal,iRacing AC,teljesen jó és válalható,el soha nem fogja érni őket ,de gondolom nem is ez a cél,és célközönség,nekem pl.ezen a téren jobban tetszik az RRE-nél,ott majd minden kocsi ugyan azzal a "FFb-el megy",itt van különbség,legalább is én így látom.
    Most minden nap ha időm engedi gurulok,úgy online ,mint AI ellen.
    Az optimalizáció is elég jó képet mutat,ha még sikerül ezen is javítani akkor sok ellenfélnél esőben is jó lesz.
    Persze akkor lehet vissza kell vennem a max,full grafikai beállításokat, igaz az élsímítások(AA) így is le vannak kapcsolva mert az már sok lenne ,de anélkül is szép.(5760x1080)
    De ez is pálya és napszak függő.
    Az AI is nagyon sokat javult ,jókat lehet ellenük csatázni,persze nem max erősségen mert ott nyomukba sem érek ,de ez inkább az én "gyengeségem",de erre van a csúszka lejjeb húzom a nekem megfelelő szintre és jó.
    Ha megálsz az úton és időbe észlelik szépen kikerülnek,ha versenyzel ellenük nem akarnak minden áron letolni,(inkább lemennek a pályáról)persze van még ezen a téren is hova javulni,de mint tudjuk nincs az a játék ahol tökéletesek,talán a RRE ben a leg használhatóbbak.
    Ami miatt még várós ,na az a karrier,nagyon érdekesnek mutatkozik az előzetesek láttán ,majd meglátjuk mi sül ki belőle.
    Bocsi hogy hoszúra nyúlt ,de talán valaki még nem tudta kipróbálni és érdekelné ,merem ajánlani,persze ne azt várja mint a komoly szimekbenben(vezethetőség,FFB) de másban lehet kárpótolja ami,az AC-iRacingben soha nem lesz.
    Mint tudjuk ez multi platform lesz ,szélesebb célközönséggel,más körítéssel,stb...
    Így mások a játék irányvonalai is .
    Vidiket nem tennék be mert aki próbálta az úgy is látta milyen most,aki meg nem az elég sokat talál a neten róla.
    A garfika valóban olyan amilyen a vidiken(ha bírja a géped) a vezethetőséget meg ki kell próbálni ,és mindenki eldönti neki megfelel é vagy nem.

  24. #99
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Megjelenés előtti bemutató vidi.

  25. #100
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a mentségükre legyen mondva sokat fejlődött,pár hónap kihagyás után(komolyabban) elővettem ,most hogy közeleg a megjelenés,nagyon érezhető a fejlődés ,nem csak grafikailag.
    Abban nem sok vetélytársa lesz,ezt minden elfogultság nélkül mondom,(ha csak a változó napszakot említem)de úgy összességében.
    Kocsi vezethetőségében (FFb),összehasonlítva a nagyokkal,iRacing AC,teljesen jó és válalható,el soha nem fogja érni őket ,de gondolom nem is ez a cél,és célközönség,nekem pl.ezen a téren jobban tetszik az RRE-nél,ott majd minden kocsi ugyan azzal a "FFb-el megy",itt van különbség,legalább is én így látom.
    Most minden nap ha időm engedi gurulok,úgy online ,mint AI ellen.
    Az optimalizáció is elég jó képet mutat,ha még sikerül ezen is javítani akkor sok ellenfélnél esőben is jó lesz.
    Persze akkor lehet vissza kell vennem a max,full grafikai beállításokat, igaz az élsímítások(AA) így is le vannak kapcsolva mert az már sok lenne ,de anélkül is szép.(5760x1080)
    De ez is pálya és napszak függő.
    Az AI is nagyon sokat javult ,jókat lehet ellenük csatázni,persze nem max erősségen mert ott nyomukba sem érek ,de ez inkább az én "gyengeségem",de erre van a csúszka lejjeb húzom a nekem megfelelő szintre és jó.
    Ha megálsz az úton és időbe észlelik szépen kikerülnek,ha versenyzel ellenük nem akarnak minden áron letolni,(inkább lemennek a pályáról)persze van még ezen a téren is hova javulni,de mint tudjuk nincs az a játék ahol tökéletesek,talán a RRE ben a leg használhatóbbak.
    Ami miatt még várós ,na az a karrier,nagyon érdekesnek mutatkozik az előzetesek láttán ,majd meglátjuk mi sül ki belőle.
    Bocsi hogy hoszúra nyúlt ,de talán valaki még nem tudta kipróbálni és érdekelné ,merem ajánlani,persze ne azt várja mint a komoly szimekbenben(vezethetőség,FFB) de másban lehet kárpótolja ami,az AC-iRacingben soha nem lesz.
    Mint tudjuk ez multi platform lesz ,szélesebb célközönséggel,más körítéssel,stb...
    Így mások a játék irányvonalai is .
    Vidiket nem tennék be mert aki próbálta az úgy is látta milyen most,aki meg nem az elég sokat talál a neten róla.
    A garfika valóban olyan amilyen a vidiken(ha bírja a géped) a vezethetőséget meg ki kell próbálni ,és mindenki eldönti neki megfelel é vagy nem.


    Ígértek korábban egy demót, azzal nem tudod, hogy mi lehet esetleg? Elég nagy mostanság a csend körülötte.

    Én legjobban egy olyan játékot szeretnék, mint amilyen a GTR2 volt. Mármint, hogy meglegyen az a feeling-je, amitől kiráz a hideg is. Na meg az időjárás is ott elég hangulatos volt - főleg, amikor a 24 órás spai versenyen róttam a köröket, és az Eau Rouge-ba menet sokszor alig láttam valamit a lenyugvó nap miatt. Ilyen szempontból talán a pCARS élen lesz - kérdés, hogy vezethetőség terén mi lesz végül.

Oldal: 4 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •