Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (248 összesen)
  1. #51
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Azok a felreppenő falevelek az útról...
    Ha fizika is lesz alatta, meg meg is jelenik jövőre, akkor odab@szós cucc lesz.

  2. #52
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Azok a felreppenő falevelek az útról...
    Az már durvább,mikor nem csak azok reppennek fel egy egy online verseny során hanem a kocsik is
    De ettől függetlenül ha kerül alá egy jó fizika,ami már némely kocsinál most is elviselhető irányítás terén,akkor még bár mi lehet belőle,majd 1 év múlva csak kiderül.
    A grafikára már most sem lehet pansz,20 AI ,vagy online játékos mellett, közel full grafon is hasít,élvezhető fps-el,de ugye ez még kevés az üdvösséghez,kellene még gumi kopás és egyébb nyalánkságok stb... ami a fizikát, írányítást igazán élvezhetővé teszi,vagy megmarad ilyen se szim se árkád kategóriának,az előbbinek jobbban örülnék...... de sansos hogy nem mennek vagy nem tudnak rámenni erre az irányra.....

  3. #53
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ha fizika is lesz alatta, meg meg is jelenik jövőre, akkor odab@szós cucc lesz.
    Szerintem az ennyire "Get-real" megjelenítések csak akkor lesznek mérvadóak, ha (egy ilyen ligában, mint a Masters) mindenkinek ugyan abban a megjelenésben lehet csak játszani!
    Gondolok itt pl. arra, hogy az eddigi szimeknél is kikapcsoltam olyan effekteket mint gumifüst, mert csak rontotta a kilátást és lassította a gépet.

    Így valószínű az is, ha ez ilyen odab@szós cucc is lesz (amilyennek látszik), akkor sem fogják sokan így használni.
    Én, ha szimulátor fejlesztő lennék biztos, hogy a külsőségek háttérbe szorulnának és a fizika kapna nagyobb hangsúlyt. ...vagy, lenne legalább olyan minimum grafikai beállítás a szerveren, mint pl. a "kötelező cock pit nézet" és akkor mindenkinek lenne gumifüst, meg falevél, stb...

    Így viszont csak egy felesleges effekt az egész amit úgy se nagyon használna senki!

  4. #54
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Még kicsit csiszolnak a grafikán, kis motion blur, kamera efektek és az EA games lehúzhatja a rolót a need for speed-el.
    Az NFS szériát már rég elcseszték. A Carbon még jó volt szerintem,de amik utánna jöttek....pff.

  5. #55
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az ennyire "Get-real" megjelenítések csak akkor lesznek mérvadóak, ha (egy ilyen ligában, mint a Masters) mindenkinek ugyan abban a megjelenésben lehet csak játszani!
    Gondolok itt pl. arra, hogy az eddigi szimeknél is kikapcsoltam olyan effekteket mint gumifüst, mert csak rontotta a kilátást és lassította a gépet.

    Így valószínű az is, ha ez ilyen odab@szós cucc is lesz (amilyennek látszik), akkor sem fogják sokan így használni.
    Én, ha szimulátor fejlesztő lennék biztos, hogy a külsőségek háttérbe szorulnának és a fizika kapna nagyobb hangsúlyt. ...vagy, lenne legalább olyan minimum grafikai beállítás a szerveren, mint pl. a "kötelező cock pit nézet" és akkor mindenkinek lenne gumifüst, meg falevél, stb...

    Így viszont csak egy felesleges effekt az egész amit úgy se nagyon használna senki!
    Ez a faleveles fícsör szerintem az NFS-en nevelkedett arcade szim-fanokat próbálja megszólítani. Az NFS 3-ban iszonyat látványos effekt volt, de egy komoly szimben mit keres falevél a pályán, ugye, szóval vagy széles bázisú táborra hajaz a project, vagy valójában olyan Gran Turismo szerű semmi lesz belőle.

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kicsit elmerültem ma a Corsa videókban, mikor rábukkantam erre!

    Igaz, nem tűnik különösebb kihívásnak elvezetni a világ legbrutálabb Carpi-ját a világ legbrutálabb pályáján.. , de azért a graf és a sebességérzet üt rendesen!


  7. #57
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Insomnia? Szép a felkelő nap, ha máe lassan időben vagyunk hozzá Az a baj a játékkal fél Paks kell hozzá és inkább lesz a promó videókból promó ez,de szépnek szép az tény.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #58
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Grafikailag gond nem sok van

    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #59
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Grafikailag gond nem sok van

    Ha kipróbálsz több féle pályát,különböző kocsikkal ,már nem ennyire,egyérelmű a képlet.
    Mellesleg a Nord a legjobban optimalizáltak közül valók egyike.
    November után minden kiderül,igaz nekem már most is körvonalazódni látszik az eddigi tapaszatalatokból kiindulva....
    No de, legyen olyan amilyet mindenki szeretne.

  10. #60
    Deák Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    55
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Grafikailag gond nem sok van

    Jól néz ki, de az időjárás változást kissé eltúlzottnak érzem, illetve a a vízfüggöny az autók mögött nem a legszebb.

  11. #61
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Mondjuk attól, hogy szép, a fizikája a videók alapján sem tetszik már, /remélem tévedek/ csak meglepett mennyire pofás lett a graf.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 20. 10:48.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #62
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk attól, hogy szép, a fizikája a videók alapján sem tetszik már, /remélem tévedek/ csak meglepett mennyire pofás lett a graf.
    nem olyan rossz a fizikája sem, egy R3E-t például simán ver fizikában is...

  13. #63
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk attól, hogy szép, a fizikája a videók alapján sem tetszik már, /remélem tévedek/ csak meglepett mennyire pofás lett a graf.
    Hát a fizika nekem is elég sterilnek tűnik. Oké, hogy "csak" egy Clio és bele-bele tekergettem, de hogy 20 perc alatt a Nordon ráadásul esőben is, egy korrigálás, megcsúszás, elfékezés akármi nincsen azért az érdekes. Meg egyszer nem tűnt úgy, hogy a határon autózna, vagy nemtudom.. Ez olyan feeling lehet hogy beülök egy kávéval cigivel a gép elé, belökök valami zenét, aztán "csapatok" egyet a Nordon, miközben az egyik kezemmel telefonálok. Aztán lehet tele van rakva segítséggel..


  14. #64
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a fizika nekem is elég sterilnek tűnik. Oké, hogy "csak" egy Clio és bele-bele tekergettem, de hogy 20 perc alatt a Nordon ráadásul esőben is, egy korrigálás, megcsúszás, elfékezés akármi nincsen azért az érdekes. Meg egyszer nem tűnt úgy, hogy a határon autózna, vagy nemtudom.. Ez olyan feeling lehet hogy beülök egy kávéval cigivel a gép elé, belökök valami zenét, aztán "csapatok" egyet a Nordon, miközben az egyik kezemmel telefonálok. Aztán lehet tele van rakva segítséggel..
    autó függő nagyon, a Clio például láthatóan nincs kész még nagyon...

  15. #65
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nekem anno az tűnt fel, hogy egy videóban, hogy letört hátsó szárnyal előzött a füvön Lagunán egy ép autót a sérült. Ez olyan furcsa volt. De lehet csak a promo videó miatt. Szerintem az R3E -nek semmi baj a fizikájával. Kb. ugyanúgy viselkednek az autók,mint a Corsaban csak más a sebességérzet. mondjuk jó lenne el lennénk kényeztetve ezzel a 3 játékkal és az lenne a gond, hogy melyikkel menjünk.. Csak egy legyen végre kész a 3 -ból.

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ez olyan feeling lehet hogy beülök egy kávéval cigivel a gép elé, belökök valami zenét, aztán "csapatok" egyet a Nordon, miközben az egyik kezemmel telefonálok. Aztán lehet tele van rakva segítséggel..
    Én meg azt hittem most is így tolod..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #66
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Pcars sokat fejlodott az utobbi idoben. Sokat nem foglalkoztam vele, de a legutobbi frissites utan beleneztem, es egy teljesen uj jatek lett belole. A serules pedig olyan, hogy mindegyik jatekban allithato, hogy csak vizualis serulesek legyenek, az auto fizikaja ne valtozzon.


    Tapatalk-kal küldve az én V97 HD-el
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #67
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799

    PCars

    Akit érdekel, és eddig nem tudta kipróbálni!
    Kikerült a torrent oldalakra a 831-es bulid
    Gondolom van annyi esszük az SMS-nél, hogy rövidesen kiadják early access-ben

  18. #68
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Hallowini tréler, azé elég szépséges

  19. #69
    Kipróbáltam én is. Direkt azzal a kombóval mentem mint AC-ban, hogy legyen egy gyors összehasonlítási alap, de a csúszáson, orr túráson, kipörgésen túl, hiányzik a vezetésből valami, amit AC megad. Persze biztos lehetne ezzel is több időt eltölteni, és nem végleges termékről beszélünk, de jelenleg csalódás. Talán ha 1 évvel ezelőtt jelenik meg, rendben van. Aztán ki tudja, lehet beletolnak egy újradolgozott fizikát, mint AC esetében, akkor lehet még ütős. Grafikailag rendben, design is szép. Az eső egyelőre csak szép, de az autó vezetése elég fura rajta.

  20. #70
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    A grafikai és design mejelenités megvalósitható lesz AC-ben is, de a vezetési élményt, amit nyújt az nálam eddig verhetetlen.

  21. #71
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    A grafikai és design mejelenités megvalósitható lesz AC-ben is, de a vezetési élményt, amit nyújt az nálam eddig verhetetlen.
    Már ez adja a jobb a jobb élményt,mint az AC? Fizika milyen?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #72
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Már ez adja a jobb a jobb élményt,mint az AC? Fizika milyen?
    Neem.
    Ugy értettem, hogy kinézeten az AC is nézhet majd igy ki, mivel mind2 Directx11,szóval....
    De az AC vezetési élményere a legjobb (nekem).

  23. #73

    Némi észrevétel ehhez a Project.hez

    Remélem nem írok butaságokat de alsóhangon 6 magos gép kell ehhez a játékhoz ,úgy mint a Corsához. Na most, ha össze kéne hasonlítani a kettőt nagyon minimálisan vezet a Corsa de csak azért mert már már a valósághűhöz közel vannak az autók írányítása. Mondom azt hogy fékezés, irányítás, mozgás, reakciók, kanyar ki és be menet a segédeszközök reagálása és bizony csak is kormánnyal szabad. E sorokat nem feltétlenűl kell elhinni,. Project még fejlődő ütemben van de grafikailag már veri a Corsát és sokkal élethűbben, dinamikusabban mozognak a járművek mint a Corsában lehet van itt némi eltérés de én eszt vettem észre. Egy tény mindkettőben érezni bizonyos autóknál hogy ez nem NFS hanem kőkemény szimulátor. Aki körbe megy a Projectben a Nordschleifén egy r8.as Audival minden féle kikapcsolt segédeszközzel az előtt le a kalappal esős pályán, még ha tudjuk összekerekes is. Szóval szerintem e két játék messze messze ver mindenkit, Grid autosport, The crew, és hasonló társaik még csak nyomukban sincsenek. Persze én azokat is szeretem.

  24. #74
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Dr.Úr írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem írok butaságokat de alsóhangon 6 magos gép kell ehhez a játékhoz ,úgy mint a Corsához. Na most, ha össze kéne hasonlítani a kettőt nagyon minimálisan vezet a Corsa de csak azért mert már már a valósághűhöz közel vannak az autók írányítása. Mondom azt hogy fékezés, irányítás, mozgás, reakciók, kanyar ki és be menet a segédeszközök reagálása és bizony csak is kormánnyal szabad. E sorokat nem feltétlenűl kell elhinni,. Project még fejlődő ütemben van de grafikailag már veri a Corsát és sokkal élethűbben, dinamikusabban mozognak a járművek mint a Corsában lehet van itt némi eltérés de én eszt vettem észre. Egy tény mindkettőben érezni bizonyos autóknál hogy ez nem NFS hanem kőkemény szimulátor. Aki körbe megy a Projectben a Nordschleifén egy r8.as Audival minden féle kikapcsolt segédeszközzel az előtt le a kalappal esős pályán, még ha tudjuk összekerekes is. Szóval szerintem e két játék messze messze ver mindenkit, Grid autosport, The crew, és hasonló társaik még csak nyomukban sincsenek. Persze én azokat is szeretem.
    A PCars már 2012 óta megvan (Full Member), amikor még 5 pálya, meg talán 10 autó volt. Folyamatosan figyeltem, teszteltem a változtatásokat, de valahogy sose tudtam mi a terv. Mi a fő irányvonal? Kiknek készül ez a játék? Szimulátort készítenek, vagy csak valamilyen autós játékot? Míg az elején szerintem ők se tudták (fórumon rendre eltérő infók jöttek), addig mostanra egyre jobban látszik a cél.
    Mire is gondolok:

    Grafika: Az érezhető hogy nagyon sok energiát fektetnek a látványra, utolsó csavarig lemodellezett autók, végletekig csiszolt részletek, realisztikus környezet, dinamikus napszak, stb, ...szóval pazar, főleg ha van hozzá vasad, mivel a játék egyenlőre nagyon optimalizálatlan, még alacsony grafikai beállításon is (pozitívum, hogy a játék még így is jól néz ki!) nagy az FPS ingadozás, de ettől függetlenül a grafikai részére nem lehet panasz.

    Hang:
    Illetve zaj! Sokáig nem tudtam eldönteni hogy az irányítás, vagy az audiovizuális élmény zavar jobban. Egy 10 perces verseny után már fáj a fejem, rendkívül kellemetlen búgó szélzaj az autóban, ehhez jön a karcos motor hang, és a minden realitást nélkülöző váltás effekt, ráadásul nagyon állítgatni sem lehet, viszont SMS-ék megvannak győződve, hogy valami nagyot alkottak!

    Fizika:
    Az elején még érezhető volt hogy ezzel kezdeni akarnak valamit. Az autók jól elkülöníthető tulajdonságokkal rendelkeztek, volt egy használható FFB, ami egyes autóknál kifejezetten jól működött, pl. DTM Audi-t nagyon élvezetes volt terelgetni. Azt reméltem hogy a látvánnyal együtt ez is fejlődni fog, viszont ez mostanra eltűnt, helyette van egy egyen valami, mert fizikának, FFB-nek nem nevezném. Nem kapsz szinte semmiről visszajelzést, minden csak úgy megtörténik, nem ráz a kerékvető, nem érzed mikor blokkolnak a kereket, hogy mikor csúszik meg az autó segge, csak azért reagálsz ezekre mert vizuálisan látod.
    Sokáig nem értettem hogy ez miért jó, miért kell a "jót" szándékosan elrontani. Aztán kb. 2 hónapja rádugtam egy Xbox controllert és minden a helyére került, mert egy szimulátort (Race07-től, AC-ig) se lehet ilyen jól gamepaddal irányítani mint ezt.

    Szóval ez nem egy kőkemény szimulátor, hanem egy multiplatform játék, amit jórészt PS4-el, Xbox One-al, WiiU-val fognak játszani, és ebben a megvilágításban a játékkal már nincs is olyan nagy gond, csak összehasonlításoknál az AC - R3E - Iracing-et le kell cserélni a Forza - GT - F1 trióra.
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2014. 11. 19. 20:46.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  25. #75
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Csak hogy egy kicsit ezzel is foglalkozzunk, mert ugye márciusban jelenik meg, és jó lenne addig tisztázni milyen társaságot céloz meg a játék.
    Aki rendelkezik a játékkal, legyen már szives megosztani velünk tapasztalatait, véleményét az eddigiekről. Arcade? Szimulátor? Ahogy kb Varga Balázs is tette.
    Grafikailag nem fontos a vélemény, hisz az magáért beszél. A fizikára vagyunk kiváncsiak.
    Itt egy video. Nem tudom hanyas build ez, de itt elég realnak tűnik az irányitás és az FFb is. Gyanitom ezt kontrollerel lehetetlen lenne irányitani, persze segitségek nélkül:

    Előre is köszönjük
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 12. 04. 11:34.

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •