Oldal: 12 / 12 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12
Találatok: 276 - 278 (278 összesen)
    Bojtor László Regisztrált
    Üzenetek
    34
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Minimum gépigényt nézve nem jó mert az fps érték nagyon alacsony és nagyon kellemetlen ha beszaggat egy kocsis játék.
    Én nem tudom honnan veszik ezeket az fps értékeket... egy normál konfigon (i3 6100, gtx950, 8 giga) minimum mediumon 50-60 fps-sel szaladnia kell...
    Kicsit túl szokták tolni a gépigényeket... enyhén...
    A javasolt szinte biztos, hogy VR-hoz kell... azon a javasolt vason még a NASA is elpörögne...

full hd-ra van írva az ajánlott. A gépigényen néztem egy összehasonlító videót low és max között, hát lowon ocsmány maxon überfasza.

Tóbiás Krisztián Szervertag 2017 krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.625
    Nah kint is van a virágbolti verzió. Ma rá is nézek mit alkottak fizika terén, mert látványra iszonyat jó, ez nem kérdés
    Steam értékelések alapján amúgy nagyon bugos és az FFB se megy rendesen

Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudom honnan veszik ezeket az fps értékeket... egy normál konfigon (i3 6100, gtx950, 8 giga) minimum mediumon 50-60 fps-sel szaladnia kell...
    Kicsit túl szokták tolni a gépigényeket... enyhén...
    A javasolt szinte biztos, hogy VR-hoz kell... azon a javasolt vason még a NASA is elpörögne...
    Nem, a javasolt az ultra grafikához kell 1 monitoron 4K-ban ahogy néztem. VR ehhez képest még plusz erőforrás, szóval Ultrán a VR-t még egy 1080ti sem hajtja ki, de médiumon néz ki úgy mint az előző rész szóval ezen nincs mit csodálkozni
    Utoljára módosította: krisztiantobias; Ma 10:05.
    R * 3 + E = 0

Oldal: 12 / 12 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •