Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10
Találatok: 226 - 248 (248 összesen)
  1. #226
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    iRacing-et próbáltad már? Az kinézetben, hangokban, fizikában, hangulatban, sztem nagyon ott van. Viszont nah az a drága. Ott minde
    tartalomért fizetni kell éves vagy havi díjat, nem tudom pontosan. Viszont rengetegen játsszák és folytamatosan fejlődik még mindíg.
    https://www.youtube.com/watch?v=S_OvxMutoFw Ezen a videón lehidaltam elsőnek ahogy kinéz, meg a hangok. A pálya is folyamatosan változik, tapadás és hőmérséglet meg gumidarabok szakadnak le a kocsiról menet közben amik gyűlnek a pályán. Sokan azt mondják ez a játék van a legközelebb a valósághoz mind fizikában, mind részleteiben, menet közbeni változásaiban.
    Az éves tagsági díj 50 dollár, ezért kapsz egy 12-14 pályát és autót tartozó alaptartalmat. Utána azt veszel meg, amit szeretnél, azoknak egyszeri díja van, általában 11-15 dolcsi. Volumenkedvezmény van, ha többet veszel, illetve ha már vettél 30 vagy 40 tartalmat, akkor mindenre 30% van. Ezzel együtt nem az átlag magyar pénztárcához mértek a költségek, ez biztos.
    Egyébként az alaptartalommal is nagyon jól el lehet versenyezni, a Mazda MX5 versenyek óránként indulnak, mindig van mibe benevezni.
    Viszont! Amit kapsz ott szervezésben, bajnokságokban és úgy általában szolgáltatásokban, az egyedülálló ma. Az egész rendszer úgy van felépítve, hogy a fejlődésedet motiválja és nevel. A teszt üzemmódon kívül nem tudsz úgy a pályára menni, hogy ne legyenek konzekvenciái az esetleges bénázásnak és hülyeségnek. A Time Trial üzemmód megtanít rá, hogy megbízhatóan menj egy pályán, de légy bevállalós, csak mert megteheted. AI versenyzők nem léteznek, mindig élő emberekkel versenyzel és mindig van is kivel.
    A tartalom pedig konstans színvonalat hoz, és úgy eleve fura volt nekem eddig, hogy ami volt, az működött. Úgy, ahogyan kell, nincsenek ezek a "majd a jövőben kijavítjuk valahogy" szimptómák. És ez főként azért tud így működni, mert ekkora volumenben meg lehet valósítani ilyen fejlesztéseket. Amíg a többiek (AC, R3E, rFactor, stb...) egymással küzdenek, ők egy komplett rendszert összeraktak és működtetnek. Profin és ügyfél orientáltan, ahogy eddig tapasztaltam.

  2. #227
    Nem sok kellett, hogy jó játék legyen, de az userre bízott FFB állítás, a rengeteg bug, az idegesítő hangok, az idegesítő kormánykezelés miatt szerintem nem véletlen a kevés user.
    a szervezőnek pedig aki mégis bajnokságra adja a fejét, sok sok doboz nyugtatót javaslok

  3. #228
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    F1-es videót nézve kicsit GP4 érzésem van, ott volt ilyen szines minden De leaglább van FPS. Laser scannelt pályák nincsenek, gondolom csak átimportálva valahonnan vagy a vanalvezetést saját kezűleg megcsinálva és feltöltve az ő textúráikkal.
    Én sokat adok a menet közbeni látványvilágra is, de 10 évvel ezelőtt néztek ki így a játékok, nekem azt idézi.
    iRacing-et próbáltad már? Az kinézetben, hangokban, fizikában, hangulatban, sztem nagyon ott van. Viszont nah az a drága. Ott minde
    tartalomért fizetni kell éves vagy havi díjat, nem tudom pontosan. Viszont rengetegen játsszák és folytamatosan fejlődik még mindíg.
    https://www.youtube.com/watch?v=S_OvxMutoFw Ezen a videón lehidaltam elsőnek ahogy kinéz, meg a hangok. A pálya is folyamatosan változik, tapadás és hőmérséglet meg gumidarabok szakadnak le a kocsiról menet közben amik gyűlnek a pályán. Sokan azt mondják ez a játék van a legközelebb a valósághoz mind fizikában, mind részleteiben, menet közbeni változásaiban.
    Te nem debreceni vagy amúgy?
    Igen próbáltam az iracinget tényleg nagyon jó szimulátor, de sajnos, ahogy mondtad nagyon drága. 15$ egy pályáért illetve autóért plusz a tagsági díj. Sajnálok ennyi pénzt kiadni, pedig tényleg nagyon jó szimulátor az biztos, hogy benne van a top3-ban! Csak az ára a probléma.
    Szerintem látványilag nincs problémaa az Automobilistával, jól néz ki, azért nem egy project cars, de igényes.
    Nem vagyok debreceni.

  4. #229
    Erdekes ez az IR, usereketol leginkabb azt hallom, hogy sok a baleset, es mivel kovetkezmenye van lehet is szivni vele , hatalmasat. Azt sugalni, higy ott csak szipiszupi versenyzok vannak hulyeseg, ha csak nem tudsz elit idoket menni daralo daralo hatan.Draga, GT n es ingyenes tartalmakon kivul vadaszni kell sokszor az embereket.A fizika az meg mas kerdes....ha majd olyant mint a regi M3 ,vagy GT86 akkor dicserni fogom .....Nem jobb ott sem semmi mint RF2 ben vagy AC ban. A penz az erdekes kerdes, draga vagy nem, ha majd nem lesz kedved onlinozni onnantol kidobott penz az egesz. Megszallottaknak valo, nagyon szuk felhasznalasi terulettel....

  5. #230
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Erdekes ez az IR, usereketol leginkabb azt hallom, hogy sok a baleset, es mivel kovetkezmenye van lehet is szivni vele , hatalmasat. Azt sugalni, higy ott csak szipiszupi versenyzok vannak hulyeseg, ha csak nem tudsz elit idoket menni daralo daralo hatan.Draga, GT n es ingyenes tartalmakon kivul vadaszni kell sokszor az embereket.A fizika az meg mas kerdes....ha majd olyant mint a regi M3 ,vagy GT86 akkor dicserni fogom .....Nem jobb ott sem semmi mint RF2 ben vagy AC ban. A penz az erdekes kerdes, draga vagy nem, ha majd nem lesz kedved onlinozni onnantol kidobott penz az egesz. Megszallottaknak valo, nagyon szuk felhasznalasi terulettel....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #231
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Erdekes ez az IR, usereketol leginkabb azt hallom, hogy sok a baleset, es mivel kovetkezmenye van lehet is szivni vele , hatalmasat. Azt sugalni, higy ott csak szipiszupi versenyzok vannak hulyeseg, ha csak nem tudsz elit idoket menni daralo daralo hatan.Draga, GT n es ingyenes tartalmakon kivul vadaszni kell sokszor az embereket.A fizika az meg mas kerdes....ha majd olyant mint a regi M3 ,vagy GT86 akkor dicserni fogom .....Nem jobb ott sem semmi mint RF2 ben vagy AC ban. A penz az erdekes kerdes, draga vagy nem, ha majd nem lesz kedved onlinozni onnantol kidobott penz az egesz. Megszallottaknak valo, nagyon szuk felhasznalasi terulettel....
    Na igen, ha megnézitek Pablo Lopez videóit, utóbbi időben a versenyek első 5 percében kiperecelt.

  7. #232
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Kár a baleseteken rugózni, az mindenhol van, volt, lesz. F1-et szoktatok nézni? Volt idén tiszta rajt? Pedig nem egy public server és ez csak egy a sok sorozat közül. A zakó is velejárója a versenyzésnek, ha tetszik, ha nem. Nem, nem így kellene lennie, Nekem sem tetszik, de az ember már csak ilyen, hibázik. Csak a másikét előbb észrevesszük, vagy csak azt.


  8. #233
    En ha keso este felmegyek publik AC ra, gyak alig latok balestetet. Olyan szepen elfordulunk rajt utan ahigy kell. Nyilvan olyankor alszanak mar a gyerekek. Vagy valami Ez tudom hihetlen de igy van .

  9. #234
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Nem hihetetlen, Én is tapasztalom ezt is, meg azt is, ez a normális. Ebben pedig simán benne van, amit mondasz, hogy késő este nem csak a létszám kevesebb, hanem az résztvevők is érettebbek. De Te sem azt mondod, hogy nincs, hanem, hogy alig és ez így van rendjén.
    Van, amikor nem adja ki, ez független a platformtól, erre akartam célozni az előbb.


  10. #235
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Ha valaki érdekelt a témában -70% a Game of the year edition a steamen.
    De az összes pack külön külön is -50%.

  11. #236
    Már a jelenlegi is a legszebb grafikájú, de eléggé pépes érzés vezetni némely autót. Örülök, hogy megvettem nemrég, laza kikapcsolódásra pont megfelel, ahogy ajánlották is mások.

  12. #237
    Ahogy korábban is írtam, én ezt a játékot csak az esős versenyek miatt vettem meg. Az tényleg nagy élmény! A rengeteg kitalál, de valódinak beállított skin meg kiakaszt... Ráadásul nem is nagyon bővíthető a játék add-on pályákkal és autókkal.

    Ha már itt tartunk: az is elkeserítő, hogy mindhárom játékfejlesztő egymást majmolja, majdnem ugyanazakot az autókat és pályákat adják ki.

  13. #238
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Talán fél éve próbáltam utoljára, kíváncsi voltam mi változott.

    -Egyértelműen optimalizáltabb, jóval magasabb grafikai beállítások mellett is stabil 60-100FPS (eső nélkül)
    -Még mindig minden beállításhoz vissza kell lépni a főmenübe. Pályán csak FFB és setup van.
    -Hangok már kevésbé zavaróak, de még mindig egy egyen sablont használ és semmi közük a valósághoz. Porsche-nél ez külön fájó pont.
    -Karrier mód, menürendszer érdemben nem változott, de ezzel nem is volt különösebb gond.
    -FFB, hát ez továbbra is szar, ill. középállásnál nincs is, kanyarban is csak ellentart. Utánanéztem mit lehet/érdemes állítani. Különböző kész beállításokat is le lehet tölteni, de ezekkel még rosszabb lett, bár az is lehet hogy valamit még állítanom kellett volna. De mindegy is, tapasztalataim szerint ami alap beállításoknál nem működik, azt a mókolás sem oldja meg.

    Szóval összességében egész egyben van, Forza, GT, GRID mellet nagyon jó alternatíva, sőt a változó időjárás és napszakoknak köszönhetően még jobb is. Mert hát az tagadhatatlan, ha a játék úgy akarja eszement jól tud kinézni!

    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 01. 31. 14:26.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  14. #239
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Talán fél éve próbáltam utoljára, kíváncsi voltam mi változott.

    -Egyértelműen optimalizáltabb, jóval magasabb grafikai beállítások mellett is stabil 60-100FPS (eső nélkül)
    -Még mindig minden beállításhoz vissza kell lépni a főmenübe. Pályán csak FFB és setup van.
    -Hangok már kevésbé zavaróak, de még mindig egy egyen sablont használ és semmi közük a valósághoz. Porsche-nél ez külön fájó pont.
    -Karrier mód, menürendszer érdemben nem változott, de ezzel nem is volt különösebb gond.
    -FFB, hát ez továbbra is szar, ill. középállásnál nincs is, kanyarban is csak ellentart. Utánanéztem mit lehet/érdemes állítani. Különböző kész beállításokat is le lehet tölteni, de ezekkel még rosszabb lett, bár az is lehet hogy valamit még állítanom kellett volna. De mindegy is, tapasztalataim szerint ami alap beállításoknál nem működik, azt a mókolás sem oldja meg.

    Szóval összességében egész egyben van, Forza, GT, GRID mellet nagyon jó alternatíva, sőt a változó időjárás és napszakoknak köszönhetően még jobb is. Mert hát az tagadhatatlan, ha a játék úgy akarja eszement jól tud kinézni!
    Apám PS-en nyomja, és volt alkalmam többször is menni.
    Az egész játékkal az a legnagyobb baj, hogy iszonyat túl van bonyolítva. Kormányt belőni nagyon nem egyszerű, és a basic egy halom kaki. Aztán ha belőtted, akkor utána az autóra külön be lehet állítani dolgokat.
    A ps-en nagyon gáz bugok vannak. A semmiből láthatatlan fal effektus, bokszban ragadás, ledobálás, kerékcsere után izzó kerekek, beállított box setup helyett teljesen mást csinál. pl beállítod, hogy ne cseréljenek kereket, de hát azért a szerelők szorgalmasabbak a Pcars csapatnál. Random időjárásnál 99% hogy esni fog valamilyen szinten. És ezek után jön az, hogy összesen 16-an lehetnek max egy szerón. És ahelyett hogy mindezeket megcsinálták volna, csak az új játékon dolgoztak. Ezek után teszi fel a kérdést az ember: vajon akkor megéri megvenni, mert ha probléma lesz a kutya nem fog foglalkozni vele...

  15. #240
    Ha valakit érdekel, az idei második Humble Bundle részét képezi a Project CARS is, több mint 9.1 USD-t (~2.600 forint) fizetve az alapjátékot, legalább 15 USD-t (~4.300 forint) fizetve a DLC-ket is meg lehet szerezni, egyéb játékokkal egyetemben.
    https://www.humblebundle.com/bandai-namco-bundle

    Esetleg ha valaki még nem találkozott vele, ez egy teljesen legális dolog, a befizetett összeget jótékony célra fordítják (egész pontosan te adhatod meg, hogy az általad fizetett összeg mekkora része kerüljön a fejlesztőkhöz, illetve a kiválasztott jótékonysági szervezethez), a pénzedért cserébe pedig Steam kulcsokat kapsz.

  16. #241
    Az egyes is nagyon szép, de sajna a fizika az valami gyerekjáték.

  17. #242
    Azon gondolkoztam a Forza 7 megjelenési dátumának bejelentésekor, hogy mivel most már az is elérhető lesz PC-re, nem lesz egyszerű dolga a PCARS-nak, mert a casual játékosok eleve úgy állnak hozzá, hogy a GT és a Forza mellett úgysem tud majd labdába rúgni, a szimeseknek meg - az első rész alapján - nem nyújt elég komoly kihívást így tulajdonképpen minden tábornak van jobb alternatívája.

    Bár ettől függetlenül szerintem annyira az első rész sem volt katasztrofális, mint amennyire divat lett utálni, nem mindig van kedve az embernek tökig leizzadni vezetés közben, olyankor meg a PCARS is elmegy. Nálam a gyenge pontja a változó minőségű pályák voltak, néhány helyszín már ordítóan pontatlanul került bele, mások meg egészen korrekt módon voltak elkészítve (na meg a gokart fizika, alig vártam, hogy túl legyek azon a részen a karrierben.)

  18. #243
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    ...(na meg a gokart fizika, alig vártam, hogy túl legyek azon a részen a karrierben.)
    Uhh, én még nem értem túl azon, de szerintem az így is marad

  19. #244
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Egyidejüleg a valós Le Mans 24órás futammal a PCars-osok is futják a magukét. Viszonylag azonos körülmények között..


  20. #245
    Belenéztem egy kicsit, de a cserepilóta minden második kanyarban leszalad a pályáról, falazik, megforog, vagy kilök valakit.

  21. #246
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Belenéztem egy kicsit, de a cserepilóta minden második kanyarban leszalad a pályáról, falazik, megforog, vagy kilök valakit.
    Jah pedig az előtte levő nagyon precizen nyomta.

  22. #247
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Belenéztem!
    Nem kellet volna...

    Egy fél kört se ment és 150-el belerongyolt a falába...

    De itt még nincs vége, ugyanis tovább ment! Úgy hogy az autón karcolás sincs...
    Ennek így hatalmas "sport" értéke van... Evvel az erővel mario kartal is mehetnének 24órát...
    Az már csak hab a tortán hogy dx7-be nyomják a közvetítést, vagy nem tudom, de engem rFactor-ra emlékeztet a grafika.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 06. 17. 22:07.

  23. #248
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Belenéztem!
    Nem kellet volna...

    Egy fél kört se ment és 150-el belerongyolt a falába...

    De itt még nincs vége, ugyanis tovább ment! Úgy hogy az autón karcolás sincs...
    Ennek így hatalmas "sport" értéke van... Evvel az erővel mario kartal is mehetnének 24órát...
    Az már csak hab a tortán hogy dx7-be nyomják a közvetítést, vagy nem tudom, de engem rFactor-ra emlékeztet a grafika.
    Nyilván komolytalan társaság lehet, akik csak poénból nyomják le.
    A graff azért olyan amilyen, mert nagyon kevés bitrátával tolják fel az anyagot. Hidd el hogy te is szeretnél ilyen grafikát bármely szim alá

Oldal: 10 / 10 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •