Oldal: 1 / 10 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (248 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Project C.A.R.S.

    Community Assisted Race Sim
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 15. 04:41.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Ja igen, nem mondtam, lehet jelentkezni béta tesztre:


  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Köszi a linket!

    Sajnos regisztráció kell ahhoz, hogy a lényeg kiderüljön... Azt hiszem, még várok a kipróbálással
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 10. 12. 07:05.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a linket!

    Sajnos regisztráció kell ahhoz, hogy a lényeg kiderüljön... Azt hiszem, még várok a kipróbálással
    Beszarás milyen jól néz ki... de most komolyan a béta tesztért kell fizetni??

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #5
    Fórumozzunk pénzért. Jó ötlet.
    Itt nem akarjuk ezt bevezetni?

    Szép képek, de ha ez is microcredites game lesz, akkor már most elfelejtem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #6
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése

    Szép képek, de ha ez is microcredites game lesz, akkor már most elfelejtem.
    Na igen.
    Megnéztem többször a videót, mert valami furcsa érzésem volt. Aztán rájöttem: szerintem nem nagyon real. Soha nem csúszik meg a kocsi hátulja, egyetlen ellenkormányzás sincs benne. A vége felé van egy hosszú jobbos kanyar, koppra fordítja a kormányt, nyomja a gázt, első kerék sodródik, és bekanyarodik. Ez nem túl hiteles ám...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #7
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen.
    Megnéztem többször a videót, mert valami furcsa érzésem volt. Aztán rájöttem: szerintem nem nagyon real. Soha nem csúszik meg a kocsi hátulja, egyetlen ellenkormányzás sincs benne. A vége felé van egy hosszú jobbos kanyar, koppra fordítja a kormányt, nyomja a gázt, első kerék sodródik, és bekanyarodik. Ez nem túl hiteles ám...

    A development csapat ugye az NFS Shift fejlesztői csapata. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tudnak szimulátort készíteni, de sok jó nem is jelent. A pálya kinézete mindenesetre nagyon ütős.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Érdemes elolvasni a fejlesztési működési koncepciót is, vmi olyasmi a dolog, hogy nem a hagyományos alapon megy a fejlesztés, hogy van egy befektető/megrendelő és nekik dolgozik a team megrendelésre, hanem van egy közösségi szál, ahol is a projektben részt vevők befolyásolhatják az fejlesztés irányvonalt, illetve részvényesként vehetnek részt a cég munkájában, gondolom ezért a befizetős cucc, meg a különböző opciók a béta tesztelésért.


    Érdekes koncepció, majd meglátjuk mennyire lesz működőképes. Mindenestre lehet beszálni a buliba és szimet faragani a cuccból!

  9. #9
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes elolvasni a fejlesztési működési koncepciót is, vmi olyasmi a dolog, hogy nem a hagyományos alapon megy a fejlesztés, hogy van egy befektető/megrendelő és nekik dolgozik a team megrendelésre, hanem van egy közösségi szál, ahol is a projektben részt vevők befolyásolhatják az fejlesztés irányvonalt, illetve részvényesként vehetnek részt a cég munkájában, gondolom ezért a befizetős cucc, meg a különböző opciók a béta tesztelésért.


    Érdekes koncepció, majd meglátjuk mennyire lesz működőképes. Mindenestre lehet beszálni a buliba és szimet faragani a cuccból!
    Hát így előre azt jósolnám nekik, hogy tuti bukta. Elnézve, hogy a userek mennyit rinyálnak FULL ingyenes játékoknál, itt meg hogy fizetnek érte aztán pláne.
    Úgyis az lesz, hogy a userek 49%-ának ez kell majd, 49%-nak az ellentéte, 2% meg mindegy.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #10
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát így előre azt jósolnám nekik, hogy tuti bukta. Elnézve, hogy a userek mennyit rinyálnak FULL ingyenes játékoknál, itt meg hogy fizetnek érte aztán pláne.
    Úgyis az lesz, hogy a userek 49%-ának ez kell majd, 49%-nak az ellentéte, 2% meg mindegy.
    Persze meg lehet próbálni. Igazán nagy pénzzel kevesen fognak beszállni, de előfordulhat, hogy akad valaki, aki szívesen áldoz arra, hogy megvalósítsák az ötleteit.

    Ha letennénk az asztalra a HGPLM részéről 7-8 senior manager tagságot, akkor pl megmondhatnánk, hogy "A 30-as évek GP autóit legyetek szívesek leprogramozni 4-5 korabeli pályával!"
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #11
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Persze meg lehet próbálni. Igazán nagy pénzzel kevesen fognak beszállni, de előfordulhat, hogy akad valaki, aki szívesen áldoz arra, hogy megvalósítsák az ötleteit.

    Ha letennénk az asztalra a HGPLM részéről 7-8 senior manager tagságot, akkor pl megmondhatnánk, hogy "A 30-as évek GP autóit legyetek szívesek leprogramozni 4-5 korabeli pályával!"
    Nem reménytelen ez sem, a fejlesztők között ott van az a Ian Bell és Doug Arnao aki a GPL csapatban is ott volt, ezért is vannak a lotusok a játékban
    Érdekes koncepció ez...picit pontosítva úgy müködne, hogy a konvencionális, fejlesztőcsapat-kiadó páros helyett a fejlesztők beinvesztálták az fejlesztés első évére szükséges összeget (itt tartunk most) és a második évet az érdeklődő befektetőkkel akarják kifizettetni (velünk) ambár amennyiben a software sikeres lesz és megfelelő példányszámban kel el 2-3-4 szeres összeget kapsz vissza és a softwaret is megkapod, hisz a csapat tagja vagy.

    Grafikailag elég ütős a cucc, jól látszik, hogy a need for speed shift motorját használták fel, de nem kell teljesen megrémülni, mert az meg javarészt a gmotor2 (ISI) fizikai motorjára épült, számos változtatással és új grafikai motorral.

    Tegnap letöltöttük a cuccot, ma kipróbálom. Jelenleg pre-alpha verzió, kiadás legkorábban 1 év múlva ilyenkor várható, tehát még soksok új feature várható. A program ingyenesen beugrós - microfizetős lesz. Mindenesetre érdekes, és egy biztos, ingyenes mivolta nagyon nagyon sok olyan autómániás embert fog vonzani a szimulátorok világába aki egyébként nem próbált volna ki ilyesmit.

    Végszóként: A fenti screenshotok a cockpit nézet kivételével renderek (annak is gyönyörűűűűek).
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 10. 12. 13:49.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Egy kis prezi anyag:

    http://wmdportal.com/wp-content/uplo...rview_1011.pdf

    További érdekesség, hogy egykori GTL-es és GTR2-es készítők Simbin extagok is megtalálhatók a Team-ben...

  13. #13
    Én is leszedtem. De nálam rettenetesen akad. Akár melyiket indítom. DX11-el vagy a nélkül. Próbálgattam progin belül állítgatni de semmi. Pedig nincs régi gépem, sőt.

  14. #14
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Írna valaki egy kis rövid értékelést, hogy eddig milyen, érdemes rászánni néhány júrót? Főleg a fizika érdekelne. Előre is köszi.

  15. #15
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Írna valaki egy kis rövid értékelést, hogy eddig milyen, érdemes rászánni néhány júrót? Főleg a fizika érdekelne. Előre is köszi.
    Amíg az irányítást nem tisztítják le, addíg erről nehéz beszámolni, de egyenlőre túl könnyűnek érződnek az autók és eltúlzott a tapadás véleményem szerint (és a köridők szerint is) pedig alig alig tudom irányítani az egyébként atom mód tapadás soha meg nem pördülő verdát...szóval work in progress hatalmas igéretekkel és csillió soha nem látott featurrel, de ezeket jól megcsinálni nehéz, ha jelenleg a gázállás modellezés és a váltómodell is enyhén szólva megkérdőjelezhető.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #16
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg az irányítást nem tisztítják le, addíg erről nehéz beszámolni, de egyenlőre túl könnyűnek érződnek az autók és eltúlzott a tapadás véleményem szerint (és a köridők szerint is) pedig alig alig tudom irányítani az egyébként atom mód tapadás soha meg nem pördülő verdát...szóval work in progress hatalmas igéretekkel és csillió soha nem látott featurrel, de ezeket jól megcsinálni nehéz, ha jelenleg a gázállás modellezés és a váltómodell is enyhén szólva megkérdőjelezhető.
    Köszönöm, akkor még bőven ráér.

  17. #17
    Aki még nem látta volna:


    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #18
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ariel Atom, zsíííír!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #19
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok.

    A kormányon érezhető input laggal tudott valaki valamit kezdeni?
    Lebutított grafikával mérséklődik a lag, de így is szinte játszhatatlan. Hd felbontásban 70-80 fpst tud a gépem, ennek szerintem elégnek kéne lennie.

    G27et használok.
    Vsync off

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Ezt most találtam, a legfrisebb verzióból készült.
    http://www.youtube.com/watch?v=bKHVwue_5h0

  21. #21
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt most találtam, a legfrisebb verzióból készült.
    http://www.youtube.com/watch?v=bKHVwue_5h0

    Azért még van egy kis Shift-es beütése de alakul ,reméljük,mire elkészül olyan lesz amilyennek ígérték,na és mi is szeretnénk.

  22. #22
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  23. #23
    a látvány 10/10, de számomra továbbra is kérdés a fizika

  24. #24
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    a látvány 10/10, de számomra továbbra is kérdés a fizika
    A fizika nem kérdés. Már az NFS alatt is ez volt, azt faragják tovább.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A fizika nem kérdés. Már az NFS alatt is ez volt, azt faragják tovább.
    Az NFS SHIFT alatt ISI engine futott, Tilus pedig több ízben is beszámolt róla, hogy milyen komoly kis szim hámozható ki belőle a "butítások" visszaállításával. Ezt csak azért mondom, hogy emiatt nem kell leírni, 2013-ra akár még értelmes dolog is kisülhet belőle...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 19. 18:12.

Oldal: 1 / 10 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •