Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (248 összesen)
  1. #26
    Holló Félix Regisztrált hollofelix logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 30.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    alakul ,reméljük,mire elkészül olyan lesz amilyennek ígérték,na és mi is szeretnénk.
    A gépigényéről asszem, jobb, ha nem is beszélünk egyelőre...

    A belinkelt 1080-as DX11-es látványhoz elég, ha csak 2015-re "jelenik meg", addig úgy sem fognak gyártani olyan gépet, amin így el fog futni...

    ...hogy olyan legyen, amilyennek szeretnéd, akkor mielőbb szállj be a buliba, és építő jellegű visszajelzésekkel segítsd, hogy egyszer tényleg valósággá váljék...!

  2. #27
    Idézet Eredetileg hollofelix írta Hozzászólás megtekintése
    A gépigényéről asszem, jobb, ha nem is beszélünk egyelőre...

    A belinkelt 1080-as DX11-es látványhoz elég, ha csak 2015-re "jelenik meg", addig úgy sem fognak gyártani olyan gépet, amin így el fog futni...

    ...hogy olyan legyen, amilyennek szeretnéd, akkor mielőbb szállj be a buliba, és építő jellegű visszajelzésekkel segítsd, hogy egyszer tényleg valósággá váljék...!
    Hogy én milyennek szeretném,az csak egy dolog,nem számít semmit,de a többség milyennek szeretné na az számít igazán,ezért akik beszálltak, majd ők "építő jelleggel" megmondják a tutiit milyennek is kellene lennie,ja hogy mégsem olyan lesz esetleg ,az már nem az én gondom lesz.
    Nem azért mert nem telne rá most, hogy befizessek vagy ilyesmi ,de nem szeretem a félkész dolgokat ,majd ha teljesen kész ,akkor eldöntöm a visszajelzések alapján érdemes é beruházni rá.
    Addig meg "elcsúszkálok" azokkal amik már bizonyítottak
    Megmondom őszintén ,még ha nem is ebbe a topicba tartozik én ennél a játéknál jobban várom az Asseto Corsa-t és a többi "szimet",ha minden igaz még az idén meg is jelenik,némelyik.

    Ami meg a gépigényét illeti maradjunk annyiban,mint minden játéknál gondolom ebben is állítható lesz a grafika ,így nem kell mindenkinek full grafikán tolnia ,minden játékot .
    Így ezen részével nem nagyon tudnak megfogni.
    Nekem most is majd miden játék full grafikán fut,5900x1080-ban,de ha nem lenne elég a gép teljesítménye akkor,egy-két szintet fejlesztem,bővítem a gépem ,de szerintem,még 1-2 évig jó lesz a 6970 VGA és az i7 proci .

  3. #28
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az NFS SHIFT alatt ISI engine futott, Tilus pedig több ízben is beszámolt róla, hogy milyen komoly kis szim hámozható ki belőle a "butítások" visszaállításával. Ezt csak azért mondom, hogy emiatt nem kell leírni, 2013-ra akár még értelmes dolog is kisülhet belőle...
    Igen, nem a fizikával van a gond, hanem az alkalmazásával. NFS-nél a könnyebb vezethetőség érdekében, alacsonyabbra tették az autók súlyközéppontját és eltúlozták a tapadást.

    Amikor ebben a témában vontuk kérdőre a készítőket pCARS esetében, akkor fejek hullottak, bannok repkedtek és azt a választ kaptuk, hogy bevállt gyakorlat, hogy egy jó progiban némileg gyorsabban lehet menni mint az igazi autóval és az alienek pedíg jelentősen gyorsabbak lesznek, különben nagyon csúszkálósak lennének az autók.

    Sajnos szerintem a simulator készítés nem így kéne hogy működjön, jelenleg 6-10mpel gyorsabb minden autó (GTR2-ben is volt hasonló probléma) mint amilyennek lennie kéne. Ilyen hozzáállást látva az én támogatásomat már nem élvezi ez a csapat (sem).
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor ebben a témában vontuk kérdőre a készítőket pCARS esetében, akkor fejek hullottak, bannok repkedtek és azt a választ kaptuk, hogy bevállt gyakorlat, hogy egy jó progiban némileg gyorsabban lehet menni mint az igazi autóval és az alienek pedíg jelentősen gyorsabbak lesznek, különben nagyon csúszkálósak lennének az autók.
    Volt vmi balhé is ebből? Mennyire volt normális mindkét oldal és milyen az alapvető hozzáállása a fejlesztőknek? A normális kritikát elfogadják/megfontolják, vagy mellébeszéléssel hárítanak?

  5. #30
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Volt vmi balhé is ebből? Mennyire volt normális mindkét oldal és milyen az alapvető hozzáállása a fejlesztőknek? A normális kritikát elfogadják/megfontolják, vagy mellébeszéléssel hárítanak?
    Kezdetben minden rendben volt, figyeltek, reagáltak.
    Mostanra bannolják, törlik a topicot a forumból ha valaki vitába száll velük alapkérdésekben pedíg én semmit sértőt, személyeset nem láttam, csak ellentétes véleményeket.
    Mindenféle extra super feature lesz az tuti, nem csak grafikai szinten, de ezek megvalósítása onnantól kezdve hogy 6-10mp-el gyorsabbak az autók finoman szólva is kérdéses jelentőséggel bír...ráadásul az extra tapadás szándékos koncepció eredménye.
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 03. 20. 14:25.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Találtam egy interjút Andy Tudor-al, érdemes meghalgatni. Nekem 1-2 helyen elkerekedett a szemem pedig videó anyag egyáltalán nem tartozik a beszélgetéshez!
    De ha csak nem fejlesztenek a háttérben valami űber titkos fizikát, aminek semmi köze nincs a mostanihoz, akkor én nem tudom hogy miről beszélt...
    http://www.youtube.com/watch?v=KtYaRG3r_mY
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2012. 06. 02. 00:51.

  8. #33
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Találtam egy interjút Andy Tudor-al, érdemes meghalgatni. Nekem 1-2 helyen elkerekedett a szemem pedig videó anyag egyáltalán nem tartozik a beszélgetéshez!
    De ha csak nem fejlesztenek a háttérben valami űber titkos fizikát, aminek semmi köze nincs a mostanihoz, akkor én nem tudom hogy miről beszélt...
    http://www.youtube.com/watch?v=KtYaRG3r_mY
    Ian Bell írtam a WMD fórumon, hogy PC-re más lesz a CARS fizikája, mint konzolra, ugyanis a jelenlegi konzolok hardverei nem tudnák normálisan kezelni a komolyabb fizikát, ezért oda butított verzió kell - valószínűleg ez lesz az, amit az elmúlt félévbe csinálgattak.

  9. #34
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ian Bell írtam a WMD fórumon, hogy PC-re más lesz a CARS fizikája, mint konzolra, ugyanis a jelenlegi konzolok hardverei nem tudnák normálisan kezelni a komolyabb fizikát, ezért oda butított verzió kell - valószínűleg ez lesz az, amit az elmúlt félévbe csinálgattak.
    Ebbe már van valami fantázia. Egy újragondolt fizika mindenképp előnyére válna a CARS-nak.

    Bár az így ebben a formában nem állja meg a helyét, hogy a konzolok nem tudnák.
    Hogy mást ne mondjak a PS3-ra olyan fizikát lehetne írni ami 30%-os terhelés mellet is lemosná a mostani legprofibb pc-s szimulációkat. És az xbox sem egy hanvába holt konstrukció. Konkrétan egy igazi PPC-t raktak bele ami ennyi idő után és erős rosszindulattal sem nevezhető elavultnak a 3 magjával amik egyenként több mint 3 Ghz-en ketyegnek. Minden magba integrált FPU (több is!), SIMD vector processor, stb.. Szóval ezek a hardware-ek egy IRacing szüntű szimuláció mellet is halálra unnák magukat. Ebből a szempontból nem a hardware a korlátozó tényező. Inkább fogalmazzunk úgy hogy nincs rá lehetőségük hogy olyat írjanak, amit a konzolok is eltudnak futtatni.

  10. #35
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ebbe már van valami fantázia. Egy újragondolt fizika mindenképp előnyére válna a CARS-nak.

    Bár az így ebben a formában nem állja meg a helyét, hogy a konzolok nem tudnák.
    Hogy mást ne mondjak a PS3-ra olyan fizikát lehetne írni ami 30%-os terhelés mellet is lemosná a mostani legprofibb pc-s szimulációkat. És az xbox sem egy hanvába holt konstrukció. Konkrétan egy igazi PPC-t raktak bele ami ennyi idő után és erős rosszindulattal sem nevezhető elavultnak a 3 magjával amik egyenként több mint 3 Ghz-en ketyegnek. Minden magba integrált FPU (több is!), SIMD vector processor, stb.. Szóval ezek a hardware-ek egy IRacing szüntű szimuláció mellet is halálra unnák magukat. Ebből a szempontból nem a hardware a korlátozó tényező. Inkább fogalmazzunk úgy hogy nincs rá lehetőségük hogy olyat írjanak, amit a konzolok is eltudnak futtatni.
    Pontosan idézném Ian Bell-t (WMD fórum, nem igazán szoktak ilyen infókat elhinteni):

    "Consoles won't be able to handle the processing needed for the new physics model. Next gen should though."

    rF2 kapcsán jöttem rá egyébként, hogy egy komolyabb fizikai modell mennyire is le tudja terhelni a hardvert.

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan idézném Ian Bell-t (WMD fórum, nem igazán szoktak ilyen infókat elhinteni):

    "Consoles won't be able to handle the processing needed for the new physics model. Next gen should though."

    rF2 kapcsán jöttem rá egyébként, hogy egy komolyabb fizikai modell mennyire is le tudja terhelni a hardvert.
    Az ISI esetében nem a fizikai modell veszi el a cpu időt, ez már a GTR-ben is nyilvánvalóvá vált, hanem az optimalizálatlanság, az elavult architektura, a kismillió bug és a kismilliárd poligon, meg csillogás, köd, vízfelverődés és egyébb efektek amit a legtöbb szimulátoros az első indításnál kikapcsol mert csak zavarja a vezetésben.
    A netKar alatt sokkal gépigényesebb fizika dolgozik mint az ISI. (nem pre definált táblákkal hanem realtime számol szinte mindet!) Ehhez képest a gépigénye még kisebb is... Igaz cserébe nem csillog az aszfalt.

  12. #37
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az ISI esetében nem a fizikai modell veszi el a cpu időt, ez már a GTR-ben is nyilvánvalóvá vált, hanem az optimalizálatlanság, az elavult architektura, a kismillió bug és a kismilliárd poligon, meg csillogás, köd, vízfelverődés és egyébb efektek amit a legtöbb szimulátoros az első indításnál kikapcsol mert csak zavarja a vezetésben.
    A netKar alatt sokkal gépigényesebb fizika dolgozik mint az ISI. (nem pre definált táblákkal hanem realtime számol szinte mindet!) Ehhez képest a gépigénye még kisebb is... Igaz cserébe nem csillog az aszfalt.


    Bedőltél a promo szövegeknek...olvasd át a modder tutorialokat, ami van rF2-höz, érdemes.

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Ez elég ütős kis videó lett.

  14. #39
    tetszetős bár kérdés, hogy a csili-vili graf érdekében mit áldoztak be ?

  15. #40
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    néha olyan volt a videó mintha nem is animáció lenne, ha a fizikája is ilyen akkor verhetetlen lesz

  16. #41
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344
    én több beta-testertől hallottam, hogy sajnos a fizika egyelőre felér egy vödörnyi hasmenéses széklettel, hogy szépen fogalmazzak... kár lenne érte, ha valóban így maradna!

  17. #42
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Egyenlőre azt nem igazán lehet fizikának nevezni ami most van. A CARS inkább szép mint jó. De nem hiszem hogy arról lenne szó hogy Ian Bell elfelejtette hogy kell szimulációt készíteni. Ez egyenlőre nem nekünk szól. De nem kizárt hogy ez idővel változnifog.

  18. #43
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    én több beta-testertől hallottam, hogy sajnos a fizika egyelőre felér egy vödörnyi hasmenéses széklettel, hogy szépen fogalmazzak... kár lenne érte, ha valóban így maradna!
    Egyetértek az előttem szólóval.
    Egyrészt ehhez a grafikához 580as nvidia vagy nagyobb kell jelenleg, (ati felejtő, optimizálatlan) másrészt az irányítást legalább sikerült helyretenni (nálam már nincs lag, ismétlem: nálam) Fizikában viszont komoly gondok vannak és félek többsége a koncepcióból adódik (ala shift1-2)
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #44
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek az előttem szólóval.
    Egyrészt ehhez a grafikához 580as nvidia vagy nagyobb kell jelenleg, (ati felejtő, optimizálatlan) másrészt az irányítást legalább sikerült helyretenni (nálam már nincs lag, ismétlem: nálam) Fizikában viszont komoly gondok vannak és félek többsége a koncepcióból adódik (ala shift1-2)
    Kösz, végre ezt is megtudtam,hogy az ati kártyáknál ez a helyzet, már kezdtem azt hinni hogy,a gépemmel van gond.
    Remélem azért megoldják ,mire kész lesz.
    A többiről meg nem nyilatkoznék,inkább megvárom a teljesen kész állapotot,mert egyenlőre,hogy úgy mondjam "kiforratlan" ,de 1 év alatt sok minden történhet,igaz nagy csodákat nem várok,mert így nem ér nagy csalódás.
    Még annyit a videóhoz,hogy ha ilyen lenne maga a játék ,mikor én használom egy szót sem szóltam volna,ebből is látszik hogy azért egy ilyen videóra nem lehet alapozni,szerintem.
    Utoljára módosította: endy papp; 2012. 06. 27. 08:25.

  20. #45
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek az előttem szólóval.
    Egyrészt ehhez a grafikához 580as nvidia vagy nagyobb kell jelenleg, (ati felejtő, optimizálatlan) másrészt az irányítást legalább sikerült helyretenni (nálam már nincs lag, ismétlem: nálam) Fizikában viszont komoly gondok vannak és félek többsége a koncepcióból adódik (ala shift1-2)
    Akkor lehet az én 8800gt-m kicsit gyenge lenne.

  21. #46
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A grafikára biztosan nem lessz panasz.

  22. #47
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A grafikára biztosan nem lessz panasz.
    Arra nem.... de 2 hete az irányításba úgy sikerült belenyúlniuk hogy az valami katasztrófa lett,pedig előtte már már "szimes" beütést véltem ,helyenként felfedezni,kezdtem is örülni hogy ilyen jól haladnak vele.
    Igaz a tegnapi legújabbat még nem volt időm kipróbálni,de hamarosan arra is sor kerül.
    Amúgy már benne van a multi is , de 1 hete mikor kipróbáltam abba kellett hagynom ,mert az irányítás is élvezhetetlen volt ,no meg a multi része még gyerekcipőben van,de még messze a vége.
    Majd csak kialakul.

  23. #48
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473


    Build 512

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Még kicsit csiszolnak a grafikán, kis motion blur, kamera efektek és az EA games lehúzhatja a rolót a need for speed-el.

  25. #50
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése


    Build 512
    Azok a felreppenő falevelek az útról...

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •