Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (81 összesen)

Téma: HGTRM9-GT3-Abu Dhabi-2011.10.23.

  1. #51
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Joey01 írta Hozzászólás megtekintése
    Először is bocs Fehér Norbinak az első kanyarban történtek miatt!
    Semmi gond, valahogy nem haragudtam akkor sem. (Amúgy nem az 1., hanem a 2. kanyarban löktél ki.) Valószínű éreztem, hogy ez a versenyem már ott elment, hogy nem volt elég időm gyakorolni, így a verseny setupot is időmérőn csináltam meg, ezért a kval köröket sem nagyon erőltettem. Sikerült egy 2.14.2, ami 6 tizeddel gyorsabb, mint a prekval időm és még maradt benne.
    "B" szerver
    Q: 3
    R: 2
    A 2. kanyaros kiforgatás miatt egyből a mezőny végén találtam magam (, pedig a rajtot nagyon jól kaptam el, szinte ráestem a pole-ból induló Sziszkára). A mezőny végéről fél óra kellett, hogy a dobogó közeli pozícióba felzárkózzak és egy légüres térbe kerüljek. Ekkor figyeltem először, hogy 22mp hátrányom van az 1.-höz képest. Ez körönként minimum 1mp-cel tudtam csökkenteni a sérült autóval is. Sajnos az első boxkiállásnál túlcsúsztam a szerelőimen , úgyhogy mehettem még egy kört, hogy tankoljanak, lecseréljék a kerekeket és megszereljék az autót. Aztán persze kijöttem még egyszer, hogy meglegyen a 2 normális boxkiállás. Itt ment végleg el az 1. hely reménye, bár nyomtam amit bírt, de csak közelíteni tudtam (körönként 2mp-et) Sziszkára. Gondolom, ha beértem volna, akkor ő is más tempóra kapcsol, de azért kíváncsi lettem volna, hogy őt is meg tudtam-e volna előzni, ahogy mindeni mást sikerült.
    Ahogy néztem a 2.14.9-es versenykör az "A" szerver közép tempójához teljesen jó lett volna. (Enyit számít, ha nincs időm gyakorolni. )
    Azért élveztem a versenyzést.

    Valahogy nem lehetne lecserélni a BMW Z4 hangját, mert a visításától a verseny végére megfájdult a fejem.

  2. #52
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Nagyon jó ez a pálya de ebben a formájában sajna elég problémás a boxból kijönni. Csecse pl. belém jött oldalról mikor jött ki a boxból mert nem jelezte semmi,hogy jövök nem villogott a kék lámpa....szerencsére nem a versenyen volt. No meg a célvonal a féktáv után van(nekem), s így két-három gyors kört nem igazán lehet menni. Hogy lehet ezt így megcsinálni....nem értem
    A király nem Elvis volt...

  3. #53
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Mostanában eléggé elhanyagolom a szimulátorozást, így a tegnap esti futamra se készültem sok időt. (legalábbis amennyit ez az "új" pálya igényelt volna.) Így gyakorlatilag a futam végéig folyamatosan újabb és újabb íveket, tizedeket találtam benne. Persze ehhez figyelni kellett az előttem haladok íveit is, amiket a következő körben Én is kipróbáltam!

    Időmérő:
    Rendkívül jól indult, hiszen az első mért körömre PB-t futottam. Tudtam, hogy ez a pole-ra nem elég, de legalább nyugodtan mehettem neki a fennmaradó 40 percnek. Majd az egyik körömnél az első mérőpontnál +1xx-ban voltam, de gondoltam próbálom még tolni, hogy találjak újabb tizedeket a fennmaradó két szektorban. A második időmérő ponthoz érve aztán láttam, hogy -5xx-ben vagyok, így az utolsó szektort kellett csak hibátlanul teljesíteni, ami nagyjából sikerült is, így 2,12,093-al átvettem Nibitől a vezetést...
    Még a kezemet le se vettem a magasból, amikor látom, hogy Nibi pár századdal megelőzött... Végül is prequal alapján ez benne volt a pakliban, de akkor is...
    Még volt vissza 8 perc körül, hát erőltettem tovább. Utolsó megkezdett körnél első mérőpontnál -199, mondom "na, most megcsípem a pole-t"....de sajnos a varázslat elmaradt a középső szektornál, így maradt az előkelő 2. hely, amivel nagyon elégedett voltam!

    Verseny:
    A rajtom szokásos szerint szürkére sikerült, így Sinka Dani bejött elém, viszont Nibivel az első két kanyarnál hibáztak, így a jobbos nyújtott kanyarban Danit kívülről próbáltam előzni, de az első sikánhoz érkezve csúnyán benéztem a féktávot, így vágnom kellett a kanyart! Mivel Dani mellettem volt, így jogtalan lett volna az első helyet megtartani, így a hosszú egyenes végén visszaengedtem Danit.
    Innentől fogva próbáltam Dani tempóját tartani, ahova Cola is becsaklakozott, így hárman kezdtünk meglépni a mezőnytől. Elég nehezen bírtam a Danit tartani, így folyamatosan kisebb hibák jöttek és Cola szorongatott hátulról. Aztán úgy tűnik Daninak is nagy volt a tempó, mert a célegyenesre fordítónál nagyot hibázott, így átvettem a vezetést Colával a nyakamon.
    Közben a folyamatos csatáink miatt annyira belassultunk elöl, hogy Nibi 10 másodperces hátrányát 2 másodpercre tudta lefaragni, amikor jött a boxkiállás. Nibivel azonos körben jöttünk ki, Ő mögöttem 2 másodperccel. Beállok a boxba, azonnal nyomok egy entert, majd figyelem Nibit, milyen taktikán lehet. Nibit lerakják, indul, Én még mindig bent szobrozok...majd go-go-go
    Boxból kimenve +2 másodperccel vagyok Nibi mögött, gondoltam Ő most nem tankolt, csak kereket cserélt, így jogos a 4 másodperces előnye! Szép lassan lép meg Tőlem, ami egyelőre nem izgatott, tartottam a saját tempóm. Aztán jött a fekete leves, hogy Nibi is azonos taktikán volt, így a boxban 4!!! másodpercet vert rám! Ennyivel gyorsabban nem nyomhatta meg az entert!!!!
    A második boxnál nem volt se gumicsere, se tank, mégis megint kaptam Nibitől pár másodpercet....Nem értem!
    Végül bejöttem a 2. helyre, ami ebben a mezőnyben abszolút kecsegtető szezonkezdésnek számít és így az úja csapatomnak értékes pontokat gyűjtöttem!

    Kíváncsian várom a GT futamot!

  4. #54
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Q: 18. talán
    R: DQ

    Nincs mese, le kell cserélnem a gépemet. Már a 24 óráson is gyanús volt, de most már egyértelmű, hogy ezt az új mod-ot, illetve az addon pályákat már nem bírja... Bizonyos kanyarokban annyira leesett az FPS, hogy alig bírtam bevenni... Amíg a prekval ment, még oké volt, de tegnap az időmérőn 25 emberrel... na az már sok volt neki (mondjuk mit is várjunk egy 7 éves konstrukciótól...).
    A rajtnál ahogy kigyulladt a zöld lámpa, befagytam. Ilyenkor eltelik 2-3 mp, mire visszakapom az irányítást. Addigra már mindenki a T1-ben volt. Aztán később is volt ehhez hasonló befagyásom, amikor valaki kilépett a játékból. Ez amúgy a 24 óráson is megtörtént... Elnézést kérek mindenkitől, akinek problémát okoztam ezekkel!
    Azokban a bizonyos kanyarokban végig szaggatott a játék, tök lutri volt, hogy be tudom-e őket venni vagy nem... Persze ilyen körülmények között teljesen elvesztettem a fonalat, hibáztam is rengeteget... (pofa be Csicsi, tudom, hogy évek óta mondom, de most már tényleg le lesz cserélve a gép...).
    A végén DQ-t kaptam, feltételezem azért, mert lett volna a sok pálya elhagyás miatt egy box áthajtásom, de azt meg nem hallottam...

  5. #55
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó ez a pálya de ebben a formájában sajna elég problémás a boxból kijönni. Csecse pl. belém jött oldalról mikor jött ki a boxból mert nem jelezte semmi,hogy jövök nem villogott a kék lámpa....szerencsére nem a versenyen volt. No meg a célvonal a féktáv után van(nekem), s így két-három gyors kört nem igazán lehet menni. Hogy lehet ezt így megcsinálni....nem értem
    Ha emlékeim nem csalnak, akkor a boxból kijövetelnél sárga lámpa van, ami működik. Alap feltétel egy add-on pályánál, hogy online működjön. Mivel teszteltük és jó volt, így most használjuk
    A rajt/cél vonal eleinte tényleg ott volt, ahol most van, utána rájöttek a turbánosok, hogy ez így nagyon nem oké, és kb az egyenes felére vagy még egy kicsivel hátrébb vitték. Ha érkezik frissítés a jövőben, amit nagyon remélek, akkor tesztelni fogjuk azt is

    Scuderia Giudice #099#

  6. #56
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha emlékeim nem csalnak, akkor a boxból kijövetelnél sárga lámpa van, ami működik.
    Oké,hogy sivatagos részen van a pálya és sok a sárga de a kék lámpa az kék, nem sárga. Mint a zászló is..... van ilyen is és olyan is, nem összekeverendő a kettő jelentése.....
    A király nem Elvis volt...

  7. #57
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Végül bejöttem a 2. helyre, ami ebben a mezőnyben abszolút kecsegtető szezonkezdésnek számít és így az úja csapatomnak értékes pontokat gyűjtöttem!
    Szép munka volt Taky, már megérte a szerződtetésed!

  8. #58
    Bandl Gábor Regisztrált gabber logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 11.
    Város
    Rácalmás
    Üzenetek
    11
    Ami a pályát illeti: a 8-as kanyarban kicsúsztam és ha jól emlékszem az egész sikánt kikerültem, hogy ne tartsam fel az utánam jövőket. Nem tudom hogy mi van ott, lehet egy bug, vagy direkt egy bukkanó, de fel- illetve megakadt az autó, mintha a 4-ből, 3 kerék a levegőben lett volna... Már azt hittem, hogy fel kell adnom, de nagy nehezen megmozdult végül.

  9. #59
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Néda Tomcy milyen időt tolt futamon.
    Bár gondolom a szokásos taktikája miatt...

    Amúgy köcce az elengedést, épp hatalmas menekülésben voltam, de mire villogtál hogy elengedsz már rákészültem egy bazi rövid féktávra.
    Egy-két lekörözés nem volt valami fényes... leginkább Szeghy Rolanddal nem voltam megelégedve... Azé az neccesre sikerült. Éreztem hogy ez nem egy szokványos szitu villogtam is már jó időben, és a féktáv körül engedtél csak el, majd majdnem belém is fékeztél. Azé ennyire ne centizzük már a körelőnyben lévőt, köszi. Dobtam tőle pár mpet...
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 10. 24. 16:18. Indoklás: Név javítása.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Néda Tomcy milyen időt tolt futamon.
    Bár gondolom a szokásos taktikája miatt...

    Amúgy köcce az elengedést, épp hatalmas menekülésben voltam, de mire villogtál hogy elengedsz már rákészültem egy bazi rövid féktávra.
    Egy-két lekörözés nem volt valami fényes... leginkább Szeghy Rolanddal nem voltam megelégedve... Azé az neccesre sikerült. Éreztem hogy ez nem egy szokványos szitu villogtam is már jó időben, és a féktáv körül engedtél csak el, majd majdnem belém is fékeztél. Azé ennyire ne centizzük már a körelőnyben lévőt, köszi. Dobtam tőle pár mpet...
    Azért ahhoz a féktávhoz lett volna 1-2 szavam nekem is ha kekeckedni akarok.
    Amúgy nincs mit!

    Nem a szokásos taktika miatt futottam azt a kört hanem mert jó vagyok és szerény.

  11. #61
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Oké,hogy sivatagos részen van a pálya és sok a sárga de a kék lámpa az kék, nem sárga. Mint a zászló is..... van ilyen is és olyan is, nem összekeverendő a kettő jelentése.....
    bakker...name tags+hátranézés és minden probléma megoldva...

    sehol nem nézem a lámpákat, mert idiótaságot mutatnak...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  12. #62
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Q4!elég jó bár maradt benne pár tizedde gondoltam majd versenyen meglátjuk mire leszünk képesek.
    R6!Rajt jól alakult.Nibi első körös bohockodásának köszönhetően máris 3. voltam,aztán próbáltam beállni 1 biztos tempóra,de nagyon szenvedtem az első szektorban a csikicsukiban,és amit megnyertem a pálya többi felében ott elis buktam,aztán ahogy teltek a körök kezdtem ráérni Takyra és Danira,majd mikor Dani hibázott,máris 2.hely no biza már már reménykedtem valamniben,de mikor kértem a kiállást a boxba,semmi nem tőrtént eltoltam még 1 kört,de már annyira csuszkáltam hogy sokat vesztettem,a friss gumikon még 1-1 jó kört tudtam is menni de aztán totál elfáradtam,3 pörgés 2 lefulladás,gedva kuplung persze out,a 2.boxnál is leállt a motor na azis felbaszott,aztán jött Tomcy,háméne mikor volt már elég bajom:P,előtte a Rupa Zoli biggyesztett meg,no a kiállásnál még azt is szerelték,maradjunk annyiban hogy örülök a 6.helynek.
    összegezve a versenytempóm és a sebesség az jó volt,3. leggyorsabb kör az enyém,na az ott jó szoros 6 ill 15 ezred ha kicsit összeszedettebb vagyok akkor a dobogó elérhető lett volna mindenképp.
    grat a dobogósoknak
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #63
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Kis beszámoló.

    A qual szokásosan rossz volt.

    A rajtot meglepően jól kapta el mindenki elöttem így sokat nem tudtam előre jönni, a nagy egyenesre ráfordítóban volt egy kicsi koccom Barzo Lacival bocsi érte, majd a 2. időmérő pont elötti balosban Nagy Laci a pályán félig meddig kívülről jött vissza és gondolom nem látta, hogy ott jövök a belső íven én meg azért nem láttam mert teljesen mellette voltam és nagyon rám csapta az ajtót aminek az lett a következménye hogy kiforgattam, mert nem tudtam már annyira lefékezni és beljebb menni, pedig számítottam rá, hogy ott lesz valahol mellettem ezért is mentem olyan szűken, de arra nem gondoltam hogy ennyire rám borítja a kocsit. Bocsi!
    Utána jött a még nagyobb gond, ahogy kikerültem Lacit balról tempót vesztettem és amint visszajöttem a pályára kicsit húzódtam befele, de közbe néztem hátrafele, hogy mi történik szegény Lacival, majd amint elengedtem a gombot és újra előre néztem abban a pillanatban egy ütést éreztem a kocsin és amint a tükörbe néztem látom, hogy pörög egy TC-s kocsi kifele!
    Mint utóbb kiderült Terjék volt az, csak ő jobbról került ki Lacit és ő is full hátrafele figyelt közben meg balra húzódott és pont akkor nézett előre amikor a csatt volt ezért úgy megrémült, hogy azt sem tudta hol van.

    A verseny további része is jó volt, miután sikerült felküzdenem magam Csicsiék mögé, el kezdtem agyalni, hogy maradjak vagy kimenjek, mert tudtam tartani a tempójukat aminek örültem mert ott volt Bazsy és Rupa is, viszont a gumik kicsit jobban koptak mint kellett volna ezért inkább kimentem.
    Utána nyomtam neki ahogy bírtam, Wegával volt egy nagy csata, ott nagyon féltem mert még mindig orosz rulett érzésem volt.
    Aztán csodák csodájára egyszer feltűnt elöttem Cola ahogy a boxból jön kifele, gondoltam ennek a térfa sem fele ezért megpróbáltam utolérni ami sikerült is, persze 2x is elcsesztem így mindig elment 1,5-2secre, de a végén sikerült egy kis hibázásra bírni így el tudtam menni mellette.
    Viszont az durva hogy az a bmw mennyre megy az egyenesben!!!!
    Elmondása szerint 9-es szárnnyal ment én meg 4-essel az Alfával és csak akkor tudtam tartani a tempót ha jobban jöttem ki a kanyarból, persze akkor is csak szélárnyékban, amikor ő is jól elkapta akkor úgy ment el ahogy nem akart...(most már tudom milyen érzése lehetett tavaly sepangban az évadzárón amikor az 550-el kb ugyan ezt csináltam vele)

    A taktikám bevált ezért 5. lettem, Rupa még talán fogható lett volna, ha Colával nem megy el annyi időm.

  14. #64
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ahhoz a féktávhoz lett volna 1-2 szavam nekem is ha kekeckedni akarok.
    Hát én azt tudom , de reménykedtem benne, hogy te is rájössz, hogy gyorsabb vagy ha nem küzdesz, úgy sem velem voltál csatában...
    Bár ott akkor ez is későnek tűnt.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 10. 24. 17:22.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #65
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    40
    Üzenetek
    728
    Én kemény fél órával a rajt előtt hazaértem, gyors zuhi és ültem is a gép elé.
    Nagy nehezen összekapartam uazt az időt amit prequalon, pedig nagyon nem volt benne, de gondolom ez annak is köszönhető, h piszok friss voltam már megint.
    Rajt magamhoz képest nem volt rossz, bár erősen kamilláztam, h kimaradjak mindenből.
    Első kör végén kimentem letudni az első boxot, merthát azt gondoltam, h mivel piszok fáradt vagyok nem akartam galibát okozni, menjen el a mezőny én meg majd elkörözgetek egyedül. Visszagondolva magam sem értem ezt, h is gondoltam, mivel ahhoz kb 2 km-s boxutca kéne.
    Na mind1 viszajöttem szépen a sűrűjébe, Sanya is és TT is Úr volt elengedtek, köszönöm szépen.
    Aztán megérkeztem ha jól emlékszem Szummer Tibi és Biesz Zsolti mögé. Ott rengeteget vesztettem, nem tudtam előzni, mert túl sok volta hátsó szárny, az egyenesekben szélárnyékból otthagytak. Egyszer aztán mikor Biesz Zoltit előzte Tibi akkor egyből beszúrtam én i, de gondolom erre nem számított és én húztam a rövidebbet. Pár kör múlva uez volt a felállás, előttem volt Zsolti nagyon hosszan fékezett, én meg megijedtem berántottam belülre és a rázón megforogtam. Majd megint utólértem mikor TT-vel csatázott, majd jött az akciófilmbe illő jelenet, mondjuk akkor tele volt a gatyesz
    A boxolásnál volt egy eset ami azóta is bánt kissé, épp végeztem indultam tőgázon,, mikor Holly pont érkezett és kanyarodott be a helyére én meg nem tudtam lereagálni és megforgattam a boxban. Mégegyszer bocs Holly!
    Egész verseny alatt volt kit üldözni, de a végére jött a legizgibb. Utólértem Wegát, nyeltem is nagyokat. Egyszerűen hiába csúszkált össze-vissza egyenesben mindgig otthagyott, éreztem, h csak vmi kamikaze akcióval tudnám megelőzni, de tudtam, h úse hagyná szívesen és nem akartam kiesni.
    Egyszer mondjuk valszeg bealudhattam, mert nagyon megérkeztem asikánnál a féktávon, de mentett helyettem, bocs Laci! A vége előtt kb 2 körrel kiment a boxba, akkor piszok ideges voltam, mert azt hittem van még boxa csak engem szivat, de aztán olvastam, h s&go volt. Uccsó két körre több mint 4 mp-re volt Csecse, gondoltam bepróbálom hátha, utolsó pár kanyarra beértem, kicsit benézegettem belső ívekre, hátha lecsúszik vhol, de esélyem se volt, aztán szegény a legvégén hibázott és az ölembepottyant a 8. hely.
    Végülis ahhoz képest ahogy nekiindultam, jó kis verseny lett élveztem, jöhet a GT.
    Barzó Lacinak pedig grat az edzéseredényekért, csak ezt pontokban is szeretnénk látni, persze úgy, h nem kalapálsz el mindig így.
    Utoljára módosította: suhi84; 2011. 10. 24. 21:19.

  16. #66
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    jót tesz a kis lelkemnek hogy semmi szidást nem kapok, tényleg fasza kis futam volt, rengeteg csatával, ezt a fajta vezetési stílust szeretném egész évadban használni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  17. #67
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Oké,hogy sivatagos részen van a pálya és sok a sárga de a kék lámpa az kék, nem sárga. Mint a zászló is..... van ilyen is és olyan is, nem összekeverendő a kettő jelentése.....
    Lassan írom, hogy megértsd!
    Ezen a pályán nincs kék lámpa. A célegyenesben érkező pilótatársra villogó sárga jelzés figyelmeztet!

    Scuderia Giudice #099#

  18. #68
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Lassan írom, hogy megértsd!
    Ezen a pályán nincs kék lámpa. A célegyenesben érkező pilótatársra villogó sárga jelzés figyelmeztet!
    Lol
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #69
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Életkor
    46
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Lassan írom, hogy megértsd!
    Ezen a pályán nincs kék lámpa. A célegyenesben érkező pilótatársra villogó sárga jelzés figyelmeztet!
    Akkor a hiba az én készülékemben van, mert nekem folyamatosan világit a sárga.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  20. #70
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Nah, most hogy a tápom visszatért az élők közé, röviden elemzem a versenyt.

    Q előtt jóval router reset, modem reset. Ennek ellenére 3x dobott le a szerver "connection lost" miatt. Bár ahogy néztem a netkapcsolat nem szakadt meg. Furcsa. Valahogy sikerült megfutni az addigi PB-met, de ezzel se jutottam volna be A-ba. Rajtot egész jól elkaptam, László viszont nem , így a T1-ig sikerült pozíciót nyernem, csak izgulásom és jószándékom miatt túl sok helyet hagytam, annyira sokat, hogy lementem a pályáról. T2 után meg nagy kavalkád volt. Itt feljöttem a 3. helyre. Egészen az első kiállásig hezitáltam, hogy jó ötlet volt-e soft-tal nekifutni. Végül maradtam softnál. Kiállás után kissé érthetetlen volt számomra a helyezéseket mutató GTRXD progi. De pár kör múlva helyreállt minden. Meglepetésemre 2. helyen mentem. hol közeledtem, hol elqrtam és lemaradtam. De a 2. boxkiállásra felzárkóztam és sikerült megelőzni Lászlót. Király volt, vezettem a versenyt! Aztán pár kanyarban bénáztam, meg gumi is kopottas volt, épp jött a boxkiállás... és a legnagyobb baklövés és GTR BUG. Túlcsúsztam a boxomon és mivel nem tartalékolok benyát már nem értem volna körbe, nem nyúltak a kocsimhoz és szépen a vérnyomásom az egekbe szökött. Kénytelen voltam Esc-et nyomni. addigra már nem csak a dobogót buktam el hanem az utolsó helyet is sztem. Az idegsejtjeimről nem is beszélve. Továbbiakban oda fogok figyelni erre. Nagyon tetszett a pálya, a versenyzés Lászlóval mégjobban. De a Simbin-nek küldök egy ajándék F**K Y**-t.

  21. #71
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    épp jött a boxkiállás... és a legnagyobb baklövés és GTR BUG. Túlcsúsztam a boxomon és mivel nem tartalékolok benyát már nem értem volna körbe, nem nyúltak a kocsimhoz és szépen a vérnyomásom az egekbe szökött. Kénytelen voltam Esc-et nyomni.
    Ez ennyi! Kiállásnál jelez, hogy lassíts! Néha belecsúszunk. Én is beleestem ebbe a hibába a futamon, de én a defektem miatt nem tudtam megállni, így mennem kellett még egy teljes kört defekttel, első spoiler nélkül, egy élmény volt. Nem BUG, így van programozva. Kiállást mindig benyával a tankban kell megoldani, így továbbcsúszás esetén még van egy kör.

  22. #72
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Simbin mellé az párosul, hogy "Get real". Akárhogy kutatok az emlékeimben , nem rémlik, hogy valaha is láttam volna versenyen olyat (pl F1-ben), hogy valaki kicsit továbbcsúszik és ezért mennie kell még egy kört. Ha pedig így van leprogramozva az mégrosszabb, bár bug lenne. De megtanultam ezt a drága leckét.

  23. #73
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.635
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...Első kör végén kimentem letudni az első boxot, merthát azt gondoltam, h mivel piszok fáradt vagyok nem akartam galibát okozni, menjen el a mezőny én meg majd elkörözgetek egyedül. Visszagondolva magam sem értem ezt, h is gondoltam...
    Ezt én sem értettem mikor rajtam kívűl a kutya nemvolt előtted. Én meg úgyis elengedtelek volna ha utolérsz. Első a csapat.

    Barzó Lacinak pedig grat az edzéseredényekért, csak ezt pontokban is szeretnénk látni
    A prequalos eredményem elsősorban annak köszönhető hogy jó autót választottatok. Legalábbis a sikán az nagyon feküdt neki. Én azért annyira jónak nem tartom. Ahogy számolgattam a hibákat, 1sec-et még biztos hogy hagytam benne. De azért köszi a bíztatást.
    Qual-ra nem vártam jobbat. A versenyt azt sajnálom. Nem szeretem feladni, valahogy elküzdöttem féltávig. Gondoltam hogy friss gumikkal kicsit lazíthatok, de nemtudtam már koncentrálni.

    Warmup-on feltettem a hard-ot. 2 kör alatt sikerült felmelegíteni, után már csak minimális tapadás különbség volt a med-hez képest. Gondoltam kipróbálok egy ilyen féltávos taktikát.

    Az első boxkiállásig csak csúszkáltam mint malac a jégen...
    A motecre még kíváncsi leszek, de egyenlőre nem tudom hová tenni a dolgot. Minden esetre erősen úgytűnik hogy a hardot itt sem fogom használni...

    Tomcy val kicsit csatáztunk. Kár hogy ezúttal nemvolt sok esélyem. Az első kocc az nem kelletvolna. A másodiknál viszanézve a replayt fair voltál, csak így sikerült. Részemről nincs harag.

    Még két dolog amit szerintem érdemes lenne szemelőt tartani, és akkor pályázhatsz a fairplay díjra.
    Az első körben nem azért vesszük el a gázt, mert nemtudnánk nyomni. Hanem mert nincs hová menni.
    A másik dolog hogy ahol nincs hely oda nem érdemes betenni. Ebből ha jól emlékszem két eseted is volt az első körbe.

  24. #74
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    Én már nagyon vártam, hogy elkezdődjön a bajnokság, nem is csalódtam, jó kis futam volt, sajnos volt egy 6 seces fagyásom, ami kicsit bosszant, mert nem tudtam a végén küzdeni a dobogóért, de másképp nézve szerencsém volt, hogy be tudtam fejezni a versenyt. Csináltam egy rövid összefoglalót a futamról, semmi extra, csak a 'szokásos'.

  25. #75
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én már nagyon vártam, hogy elkezdődjön a bajnokság, nem is csalódtam, jó kis futam volt, sajnos volt egy 6 seces fagyásom, ami kicsit bosszant, mert nem tudtam a végén küzdeni a dobogóért, de másképp nézve szerencsém volt, hogy be tudtam fejezni a versenyt. Csináltam egy rövid összefoglalót a futamról, semmi extra, csak a 'szokásos'.
    Állat videó lett! Ha van rá mód és lehetőség, akkor minden futamról készülhetne egy ilyen! Köszönjük!

    Scuderia Giudice #099#

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •