Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)

Téma: Spa, HGPLM26/1

  1. #26
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Rovid lesz az elmenybeszamolom, megint robbant a motorom a start pillanataban, mar nem tudom, hogy mit gondoljak a dologrol. Start elott nem porgetem a motort, bar a zold zaszlo lecsapodasakor nyomok egy padlot, de ugyanigy tettem ezt mar 2001-ben is, nem ertem, hogy miert durrognak a motorjaim az elmult egy evben (Spa-ban masodszor par honapon belul). Aki tudja a megoldast, az szoljon legyszi, mert nagyon idegesit
    Nekem rajtnál talán sosem robbant motorom, 1 Watkins Glen dereng halványan, de ennek is utána kéne nézni.
    Viszont én a zöld után sem nyomok padlót, két okból:
    - sokszor nem tudnám egyenesben tartani a kocsit, úgyis vissza kéne venni
    - motorkímélés

    Nem mondom, hogy ez az egyetemes recept a rajtra, mert tény, hogy jobban rajtolni szoktak nálam, de mondom, 99%-ban megmarad a motor.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #27
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Spa:

    Az edzésen sikerült tovább javítani a múlt heti 3:15.2-es PB-n, az új eredmény 3:15.0 lett, pribin pedig ott volt a 14-es idő. Ez a stabil 2. helyet jelentette, ugyanis Convar ellen esélyem nem volt.
    Így aztán már a feltankolt autót próbálgattam, bízva abban, hogy verseny körülmények között eltűnik az a majd 1 mp különbség.
    Ez be is jött, hiszen hasonlóan a múlt héthez, Gábor lefulladt kicsit a rajtnál, így sikerült a "Rúzs" előtt elé kerülnöm. Azonban nagyot változott a további forgatókönyv, ugyanis ezúttal nem lett 2 mp-es előnyöm, hanem inkább kábé 2 tized, azonnal támadni kezdett, és komolyan!
    Az első 4-5 kör az nézni (és videóba) való, számtalan helycsere, oda-vissza előzgettük egymást egy körben akár kettő vagy többször is.
    Adaléknak még annyi, hogy érzésre már jó 20 perce csatáztunk, mondom elment a fél verseny, aztán nézek fel a pribire, látom, hogy még csak a 3. kör!
    Aztán pont féltávra Convar összeszedett 1,5-2 sec előnyt, miután csúnyán elrontottam a Mastát. Ez roppant mód bosszantott, mert úgy éreztem innen már nem fogom meg. Erre fél kör nem telt el, látom a füstcsíkkal félreálló Sast.
    Ez engem is óvatosságra intett, Janival szemben kényelmes előnyöm volt, így figyelve a váltásokra vezettem a célig.
    Igen jó kis csata volt, csak kár, hogy egy futam után le kell mondanom az Eagle-ről.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  3. #28
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Mégsem eolc-n gyaktál, hogy korábban kiderült volna?
    Hétfőn kezdtem volna gyakot, írtam is korábban erről, de már akkor sem volt jó, kedden meg megint nem tudtam megcsinálni. 4-5 órát csesztem el kb. erre, de ami az igazi gáz, hogy ötletem sincs mi lehet a baja.. Offba megy 36/60fps-el is, csak mikor online akarok csatlakozni Vrocból nem a pálya tölt be, hanem a multi menü, aztán ott vége is. Csütörtökön és vasárnap meg lenne Eolcos Spa Pro/Challange ott sem hiszem hogy tudok menni.

    Hétvégén majd szépen legyalulom az egész op. rendszer meg a GPL-t, csak a replayek, meg a setupok maradnak, aztán újra megy fel az egész... ilyen is rég volt

  4. #29
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Hétfőn kezdtem volna gyakot, írtam is korábban erről, de már akkor sem volt jó, kedden meg megint nem tudtam megcsinálni. 4-5 órát csesztem el kb. erre, de ami az igazi gáz, hogy ötletem sincs mi lehet a baja.. Offba megy 36/60fps-el is, csak mikor online akarok csatlakozni Vrocból nem a pálya tölt be, hanem a multi menü, aztán ott vége is. Csütörtökön és vasárnap meg lenne Eolcos Spa Pro/Challange ott sem hiszem hogy tudok menni.

    Hétvégén majd szépen legyalulom az egész op. rendszer meg a GPL-t, csak a replayek, meg a setupok maradnak, aztán újra megy fel az egész... ilyen is rég volt
    Én nem esnék neki egyből az oprendszernek.
    Hagyd ki a vroc-ot először: én évek óta nem használom.
    Van egy gpl.exe-d, indítsd direktbe, és így próbálj csatlakozni valahová.
    Vagy ha használsz gem-et, akkor értelemszerűen a gplc67.exe-t.
    Aztán hátha kiböki mi baja.

    Tűzfal is lehet, bár írtad, hogy próbáltad nélküle.
    Milyen oprendszer, win7?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #30
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem esnék neki egyből az oprendszernek.
    Hagyd ki a vroc-ot először: én évek óta nem használom.
    Van egy gpl.exe-d, indítsd direktbe, és így próbálj csatlakozni valahová.
    Vagy ha használsz gem-et, akkor értelemszerűen a gplc67.exe-t.
    Aztán hátha kiböki mi baja.

    Tűzfal is lehet, bár írtad, hogy próbáltad nélküle.
    Milyen oprendszer, win7?
    1. Gpl.exe direkt indításával eljutva a mutliplayer menübe sem lehet csatlakozni sehova, sőt új IP-t sem lehet beírni, az add-remove-delete gombok működnek meg le tudom nyitni a saját IP-s fület és a JOIN-t tudom átváltani HOSTRA... kb ennyi, hiába copy-ztam bele az eloc-os IP-ket address.ini-be, nem lehet lenyomni a zöld fület a jobb sarokban, ja még a piros gomb a balosban az működik
    2. Tüzfal volt az első amit lekapcsoltam, de még router kihagyásával is próbálkoztam öcsém legnagyobb örömére...
    3. Gem-et 2-3x tettem újra akárcsak a játékot, gpl 2004 demo install aztán copy minden összetevője bele a pályákkal+repykkel+beállításokkal teli "ős" mappába ahonnét előzőleg letörölve minden ini meg exe... ennek előtte még azzal a 2 másik GPL-el ami fent van a gépemen... (GEM-ben átváltva elérési utat, meg VROC-ban is)...

    Jah és ugye OFF-ba mindenhogy elindult...


    Végülis megoldottam, most jövök VROCról, már megy... kormány driver sincs még fent, leirtottam win7et aztán új oprendszerrel elindult a 100x szétbuzerált "ős" GPL, GEM+60fps felrakása után... kb. 50 perc volt...

  6. #31
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    1. Gpl.exe direkt indításával eljutva a mutliplayer menübe sem lehet csatlakozni sehova, sőt új IP-t sem lehet beírni, az add-remove-delete gombok működnek meg le tudom nyitni a saját IP-s fület és a JOIN-t tudom átváltani HOSTRA... kb ennyi, hiába copy-ztam bele az eloc-os IP-ket address.ini-be, nem lehet lenyomni a zöld fület a jobb sarokban, ja még a piros gomb a balosban az működik
    2. Tüzfal volt az első amit lekapcsoltam, de még router kihagyásával is próbálkoztam öcsém legnagyobb örömére...
    3. Gem-et 2-3x tettem újra akárcsak a játékot, gpl 2004 demo install aztán copy minden összetevője bele a pályákkal+repykkel+beállításokkal teli "ős" mappába ahonnét előzőleg letörölve minden ini meg exe... ennek előtte még azzal a 2 másik GPL-el ami fent van a gépemen... (GEM-ben átváltva elérési utat, meg VROC-ban is)...

    Jah és ugye OFF-ba mindenhogy elindult...


    Végülis megoldottam, most jövök VROCról, már megy... kormány driver sincs még fent, leirtottam win7et aztán új oprendszerrel elindult a 100x szétbuzerált "ős" GPL, GEM+60fps felrakása után... kb. 50 perc volt...
    Hát... akkor a lényeg, hogy most megy.
    Következő tippem valami hálókártyás hiba lett volna: mivel minden ment, csak a multiplayer nem, lehet valami nem volt kóser network témában az előző rendszereden.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #32
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Nos, azt hiszem Gyulával kedden megadtuk az alaphangot, már ami a szezont illeti Tényleg őrült egy kezdés volt, sz.rtunk mi bele hogy a Masta előtt nem kéne előzni, meg hasonlók Ez még talán az itteni tavaszi nathanos csörtén (65 Groundhog) is túltett. De ez így jó, így buli, ez az autóverseny, amihez persze 2 ilyen jó de mindig higgadt fejjel gondolkodó versenyző kell mint ő és én. A Stavelot kijáratán volt csak 1x meleg a pite, nagyon csúsztam kifelé, vagyis rája. Ez volt a 2. dejavum a versenyen (az első a rajt volt ), mert mintha már voltunk volna ilyen cipőben.

    A motorhiba, és így az esély elvesztése arra hogy megnyerjem a versenyt persze b.tat egy kicsit, de így, hogy műszaki probléma miatt estem vissza messze nem annyira mintha én dobtam volna el. Az meg ilyenkor mindig bennevan, 1 seces előnynél nem lehet spórolni...

    Miután visszaestem Gabó mögé és utolértem, vele is volt egypár adok-kapok, szal arra igazán nem panaszkodhatok, hogy unalmas versenyem lett volna Mindezekhez persze kell egy ilyen istenkirály pálya is, de tényleg, itt tényleg nagyon jókat lehet meccselni, itt aztán meg lehet mutatni a másiknak hogy milyen tökös gyerek vagy

    Am 2x találkoztam a szalmabálákkal is, mind2x a La Sourceban. Először akkor amikor a Gyulát ki akartam volna fékezni. Igen ám, csakhogy ő is a befelé húzódott így aztán volt is olyan vészmanőverezés hogy ihajj De én voltam a hülye, hogy azt hittem majd szépen az ideális íven akar fordulni. Eszembe se jutott hogy védheti a belső ívet A 2. is elég vicces volt, akkor Gabó előtt voltam és nagyon későn akartam ott fékezni hogy még csak eszébe se jusson mellém tenni a vasat. Hát, tényleg nagyon későn sikerült
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Convarnak a pole időhöz,...
    Á, inkább az FL-hez kéne, olyan most sikerült először (Egyébként hihetetlen...)
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Gabinak pedig különdíj, amiért képviselte az autópark nem-Eagle-ös részét.
    Vagy inkább citrom díj mert meghiúsított egy márkaversenyt (jóvan, nem ám )
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont én a zöld után sem nyomok padlót,...
    Én is nyomok, máshogy el sem tudnám képzelni Sőt, még utána is addig tartom magas fordulaton amíg csak tudom. Így persze bennevan az amit te is mondtál, hogy túlpöröghetnek a kerekek és kitörik a kocsi, és akkor úgy járok mint most mind2x Spaban, hogy lerajtolsz.

    Úgyhogy Gabó, passz. Én a helyedben visszanézném a repit, a rajtot, a többieket. Akár több repit is. Hátha találsz bennük vmit
    Utoljára módosította: convar; 2011. 10. 13. 03:18.



  8. #33
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Úgyhogy Gabó, passz. Én a helyedben visszanézném a repit, a rajtot, a többieket. Akár több repit is. Hátha találsz bennük vmit
    Nem hinnem, hogy talalnek valamit, 9 evig mukodott a startom, egy eve pedig bohockodik. Mindenesetre mostantol kezdve 1000-es fordulaton fogok indulni, figyeljetek majd mogottem a startoknal
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  9. #34
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hinnem, hogy talalnek valamit, 9 evig mukodott a startom, egy eve pedig bohockodik. Mindenesetre mostantol kezdve 1000-es fordulaton fogok indulni, figyeljetek majd mogottem a startoknal
    Én annyit tudok hozzátenni a témához hogy sosem nyomok padlógázt, és emlékeim szerint még sosem robbant fel a motorom rajtnál, szerintem itt lehet a kutya elesve, amúgy sem tudom mi haszna lehet egy padlós fröccsnek, már ha csak IRL nézzük is, bőven elég autótípustól függően olyan 8 ezer környékére felpörgetni sztem, az ezres fordulat kicsit túlzásnak tűnik, sztem.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  10. #35
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Én annyit tudok hozzátenni a témához hogy sosem nyomok padlógázt, és emlékeim szerint még sosem robbant fel a motorom rajtnál, szerintem itt lehet a kutya elesve, amúgy sem tudom mi haszna lehet egy padlós fröccsnek, már ha csak IRL nézzük is, bőven elég autótípustól függően olyan 8 ezer környékére felpörgetni sztem, az ezres fordulat kicsit túlzásnak tűnik, sztem.
    Amig a kerekek tapadnak, padlot tolok, amikor elkezd tancolni az auto hatulja, akkor veszem vissza a gazt egy ertelmes szintre. Eddig ez bejott, startoknal nem nagyon tort ki a hatulja, es szerintem startolni sem startoltam rosszul (beleszamitva azt, hogy az elso fokozatot mindig hosszura veszem). Minden ilyen tanacsot megszivlelnek, ha nem 10 eve gyurnem mar a GPL-t, amibol 9 evig semmi ilyesmi gondom nem volt (ezalatt talan egyszer, Snetterton-ban robbant a motorom a startnal). Most majd probalok alacsony fordulaton startolni, meglatjuk, hogy mi tortenik, foleg pro futamokon

    Azert kivancsi lennek, hogy hogyan szamolja az ilyen meghibasodasokat a GPL, mert ugye ilyenkor meg elegetni sincs ido a motort.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •