Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)

Téma: Spa, HGPLM26/1

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Spa, HGPLM26/1

    Néhány érdekesség a '67-es belga versenyről
    - Gurney (Eagle) a második helyről rajtolhatott, viszont nem tette sebességbe az autót a startnál, úgyhogy cseppet lemaradt...
    - Parkes (Ferrari) az első körben elcsúszott a Stewart BRM-jéből kifolyt olajon és kb. 240 km/h-val csattant a Blanchimont kanyarban. Túlélte, de ezzel vége is volt F1-versenyzői karrierjének...
    - A 12. kör végén Gurney kiment a boxba, de meg sem állt, csak közölte a szerelőkkel, hogy alacsony a benzinnyomás.
    - Stewart vezetett, de váltóproblémái támadtak és kb. a verseny felétől csak egy kézzel kormányzott, mert a másikkal a váltókart tartotta
    - A 21. körben Gurney aztán megelőzte Stewartot, majd megszerezte az Eagle első és egyetlen GP-győzelmét





    Előfutam
    Versenysorozat: Köztes hetek 1967
    Dátum: 2011. 10. 04.
    Időmérő edzés: 20 perc
    Versenytáv: 5 kör / 71 km
    Mód: 1967
    Autó: tetszőleges

    Bajnoki
    Versenysorozat: 60fps kupa
    Dátum: 2011. 10. 11.
    Időmérő edzés: 30 perc
    Versenytáv: 10 kör / 141 km
    Mód: 1967
    Autó: tetszőleges
    Pályacsúcs (1967): 3:12.759s – Ulrich Tamás, Eagle T1G
    A pályacsúcs 110%-a: 3:32.035s

    További info itt: http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=kiiras&raceid=2601

    Versenyszabályzat: http://hgplm.gtr-masters.hu/?page=szabalyzat

    Aki még nem tette, itt nevezzen: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3712

    Figyelem! Már az előfutamon is új jelszó lesz érvényben, amelyet a verseny napján adok közre itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?2542

    Információk a szervertagságról itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3710
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 09. 28. 12:49.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Hm, nagyobb a lemaradásom a "csúcs" formámtól mint gondoltam, egyenlőre még megközelíteni se sikerült a pb-met, vagy lehet hogy ez a csúcs már elmúlt, és akkor innen már csak lefelé van a lejtőn?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  3. #3
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Néhány érdekesség a '67-es belga versenyről
    - Gurney (Eagle) a második helyről rajtolhatott, viszont nem tette sebességbe az autót a startnál, úgyhogy cseppet lemaradt...
    - Parkes (Ferrari) az első körben elcsúszott a Stewart BRM-jéből kifolyt olajon és kb. 240 km/h-val csattant a Blanchimont kanyarban. Túlélte, de ezzel vége is volt F1-versenyzői karrierjének...
    - A 12. kör végén Gurney kiment a boxba, de meg sem állt, csak közölte a szerelőkkel, hogy alacsony a benzinnyomás.
    - Stewart vezetett, de váltóproblémái támadtak és kb. a verseny felétől csak egy kézzel kormányzott, mert a másikkal a váltókart tartotta
    - A 21. körben Gurney aztán megelőzte Stewartot, majd megszerezte az Eagle első és egyetlen GP-győzelmét

    Kályhacsővel, hogy francba került az élre Stewart, mindenki kihullott előle?!

  4. #4
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Kályhacsővel, hogy francba került az élre Stewart, mindenki kihullott előle?!
    http://www.grandprix.com/gpe/rr154.html

    Spán talán nem volt olyan nagy hátrány a BRM, illetve Stewart is elég jó volt ahhoz, hogy tudja hogyan kell vezetni. Plusz a többiek problémái is segítettek.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #5
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Hm, nagyobb a lemaradásom a "csúcs" formámtól mint gondoltam, egyenlőre még megközelíteni se sikerült a pb-met, vagy lehet hogy ez a csúcs már elmúlt, és akkor innen már csak lefelé van a lejtőn?
    Jó kérdés, magamra is kiváncsi vagyok hogy meddig fog még tartani az a korszak amikor még rendszeresen faragok a PBmből ha visszatérünk egy pályára.

    Itt pl. 3,14,616 a rekordom. De nem tudom mit várjak, mivel legyek elégedett: 3,13mal, u.ezzel vagy örüljek ha 15 eleje meglesz? Tényleg passz. Ez az elkövetkezendő még bő egy hét nagy kérdése számomra



  6. #6
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation

    Figyelem! Aki holnap indulni szeretne, az ne felejtse el még ma befizetni a tagságit!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #7
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Jó volt újra nagyobb mezőnyben versenyezni, bár ez is relatív, de a nyári futamokhoz képest mégiscsak előrelépés. Edzésen a második mért körömben összetörtem a vasat, pedig éppen kezdtek bemelegedni a gumik, mivel 4 körre voltam tankolva egy újabb etapnak már nem kezdtem neki, így elég hátulról indultam.
    Rajtnál Gabó elég nehézkesen indult, rövid hezitálás után azért beszúrtam a "rúzs" előtt, annak ellenére hogy tavaly megtanultam nem ez az ideális előzési hely. Az pálya első szektorában díszpáholyból figyeltem ahogy Jani nekiesett Convarnak, Jani látványos driftelésébe a Malmedy után annyira belefeledkeztem, hogy végül én pörögtem meg, összegyűjtve a mögöttem érkezők nagy részét. Jó 25 szekundumos hátrányból indultunk a mezőny eleje után, Benő hibázott, Gabó még az utolsó körben elkapta Tomit, nekem már nem sikerült.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Az első (fél) kör izgalmai után hamar holtpontra jutott a versenyem. Egészséges távok alakultak ki előttem és mögöttem is. A negyedik kör végén ledadogott a Cosworth, így az utolsó kört új autóval kezdtem. A hideg gumik aztán megtréfáltak a Malmedy előtti hosszú jobbosban, de sikerült egyben tartani az autót. Ha nincs ez két malőr, akkor meglett volna a második hely....
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Jó volt pár hét szünet után újra a cockpit-ben, szerencsére a pálya is olyan, hogy 2 kör, és felvettem a ritmust. Bár az edzésen az első mért köröm eldobtam, de a második már 15-ös volt, aztán persze szokás szerint jött Convar és robbantott.

    Viszont a rajtot elrontotta, és elég simán álltam az élre, majd meglepetésemre csata helyett 2 mp-re nőtt az előnyöm.
    A versenyen még egy új PB is sikerült, 3:15.2, erre végképp nem számítottam, jó lenne ha jövő hétre menne a 14 is.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #10
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.grandprix.com/gpe/rr154.html

    Spán talán nem volt olyan nagy hátrány a BRM, illetve Stewart is elég jó volt ahhoz, hogy tudja hogyan kell vezetni. Plusz a többiek problémái is segítettek.
    Nomeg sztem azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a GPLben azért nem egészen u.azok az erőviszonyok mint irl-ben voltak. Bár a BRM perspeciel tényleg csapnivaló kocsi volt, és nyilván tényleg kellett egy Stewart is azokhoz az eredményekhez, amiket ő ért el 67ben ezzel az autóval (bár inkább csak edzéseredményekről beszélhetünk, hiszen össz-vissz 2 futamon ért célba).

    A Cooper és a Honda is kb. stimmel, és persze a Lotus (a Lotus csak technikai problémák miatt nem nyert ha nem nyert, elsősorban az akkor vadonatúj Cosworth motorok gyermekbetegségei miatt) is.

    De az Eagle-Ferrari-Brabham hármas valójában inkább fordítva volt. Gurney Spa-n és Mosport-on kívül nemigen tudott jó eredményeket hozni, ellenben mint tudjuk a Brabham volt 1967 bajnokcsapata mind egyéniben mind csapatban Ha a Lotikat nem is verték tempóban, a többieket rendszeresen. Hulme vagy Brabham mindig ott volt a lepattanóért Clark és Hill mögött.

    Egy szónak is száz a vége, sztem ami nem reális a GPLben az az, hogy az Eagle túl jó, a Brabham viszont túl gyenge kocsi a gameben. Sztem, én így látom.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont a rajtot elrontotta, és elég simán álltam az élre, majd meglepetésemre csata helyett 2 mp-re nőtt az előnyöm.
    Az enyémre is



  11. #11
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Annyira jó olvasni, ahogy elemzitek a versenyeket, illetve az F1 hihetetlen történelmét is!
    Annyit hadd jegyezzek meg, hogy az összképhez hozzátartozik a Ferrari gyengélkedésének, gyengeségének ténye is, amihez nagyban hozzájárult egy olyan formátumú versenyző elvesztési is, mint Bandini, mely a jövőre nézve is nagy veszteség volt pilota szempőntból a csapat számára, mert ugye azért az a Ferrari nem volt olyan rossz, és persze sztem gyönyörű is volt, vagy nem?!
    Nyugodtan javítsatok ki! Vagy Amon ekkor vált a azon kétes cím birtokosává, aki legtöbbet vezetett egy futamon, de sosem nyert?!
    Joz Jozko

  12. #12
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira jó olvasni, ahogy elemzitek a versenyeket, illetve az F1 hihetetlen történelmét is!
    Annyit hadd jegyezzek meg, hogy az összképhez hozzátartozik a Ferrari gyengélkedésének, gyengeségének ténye is, amihez nagyban hozzájárult egy olyan formátumú versenyző elvesztési is, mint Bandini, mely a jövőre nézve is nagy veszteség volt pilota szempőntból a csapat számára, mert ugye azért az a Ferrari nem volt olyan rossz, és persze sztem gyönyörű is volt, vagy nem?!
    Nyugodtan javítsatok ki! Vagy Amon ekkor vált a azon kétes cím birtokosává, aki legtöbbet vezetett egy futamon, de sosem nyert?!
    Igen, sok emberben van egy olyan érzés (bennem is), hogy az a kocsi talán többre volt hivatott, de ez már sosem fog kiderülni...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #13
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Versenysorozat: 60fps kupa
    Dátum: 2011. 10. 11.
    Időmérő edzés: 30 perc
    Versenytáv: 10 kör / 141 km
    Mód: 1967
    Autó: tetszőleges
    Pályacsúcs (1967): 3:12.759s – Ulrich Tamás, Eagle T1G
    A pályacsúcs 110%-a: 3:32.035s


    A nap kérdése: Sikerül megdönteni Totó pályacsúcsát?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #14
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése

    A nap kérdése: Sikerül megdönteni Totó pályacsúcsát?
    Muhaha, az elég stabilnak látszik. Esetleg ha Ricsi egy 2 hetes csendes felkészülésben van.

    Én sajna megint nem mentem egy percet se múlt kedd óta, ma meg foci, így ez már marad is holnapig. Szóval betartottam amit Convar-nak ígértem, múlt kedden megmutattam a maxomat.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #15
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Muhaha, az elég stabilnak látszik. Esetleg ha Ricsi egy 2 hetes csendes felkészülésben van.

    Én sajna megint nem mentem egy percet se múlt kedd óta, ma meg foci, így ez már marad is holnapig. Szóval betartottam amit Convar-nak ígértem, múlt kedden megmutattam a maxomat.
    Csak óvatosan a focival!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #16
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak óvatosan a focival!
    Nem vagy alaptalan, majd vigyázok!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #17
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Muhaha, az elég stabilnak látszik. Esetleg ha Ricsi egy 2 hetes csendes felkészülésben van.

    Én sajna megint nem mentem egy percet se múlt kedd óta, ma meg foci, így ez már marad is holnapig. Szóval betartottam amit Convar-nak ígértem, múlt kedden megmutattam a maxomat.
    Ma kezdem a felkészülést Eagle-vel valamelyik Eolcos szerveren, semmit nem mentem még.... Múlt héten pénteken vagy talán szombat hajnalban utaltam Sziszka számlájára éves szerverpénzt (2000), szal utolsó pillanatban , remélem keddig megérkezik hozzá...

    Akinek van kedve jöjjön Eolcra, sztem 20:00 körül kezdek, kb 9-ig fél 10-ig nyomatom majd...

  18. #18
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    mert ugye azért az a Ferrari nem volt olyan rossz, és persze sztem gyönyörű is volt, vagy nem?!
    De Én a gplben azért kedvelem különösen a Ferkát, mert az az egyetlen kocsi, amiben tisztán látszódik hogy hanyasban van a váltó
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy Amon ekkor vált a azon kétes cím birtokosává, aki legtöbbet vezetett egy futamon, de sosem nyert?!
    68tól. 3 pólja is volt, de mindig közbejött neki vmi.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Versenysorozat: 60fps kupa
    Dátum: 2011. 10. 11.
    Időmérő edzés: 30 perc
    Versenytáv: 10 kör / 141 km
    Innye, aszittem int long táv, vagyis 9 kör lesz. Csak aztán majd holnap el ne felejtsek többet tankolni
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval betartottam amit Convar-nak ígértem, múlt kedden megmutattam a maxomat.
    Hát én sem javultam sokat, stabilabbnak stabilabb lesz a vezetésem, de nem gyorsabb Képtelen vagyok 15 alá menni. Pedig direkt visszanéztem a januári 14,6os köröm, semmi extra, semmi olyan amit most ne tudnék, 1xűen kijött minden...most viszont 1x se állt össze a tökéletes kör, pedig ha összeállna, simán menne a 14. Mert a 2. szektorban am találtam vagy fél secet

    De mostmár lesz... (majd hátha kedden ). Am is csak 2 órát gyaktam összesen, úgy érzem ide elég az Nincs kedvem napokon keresztül PBért görcsölni, csak felidegesíteném magam.



  19. #19
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Eagle Practice 3:16.939

    Ez máris új PB, de remélem, hogy este még sikerül faragni belőle.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #20
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Ehh...

    Mentem 3 kört ráhangolódásképpen: mindháromszor elrontottam a Mastát, köridők 3:19; 3:24; 3:25.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #21
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624

    Spa kimarad!

    Háááát, széjjelrobbanok, tegnap este óta szívok a játékkal, offba szépen megy, viszont nem tudok internetre csatlakozni, Vroc-ban a pálya kiválasztása után a játék Multiplayer-es menüje jön be és onnét nem tudok továbblépni, persze itt IP-vel sem csatlakozik, csak a piros gomb működik a bal sarokban. Core.ini-t cserélgettem feltettem 2x a GPL 2004 demo-t felpacheltem (bw, felbontás, 60fps, pribi...stb), 2-3 újratettem a GEM-et, semmi... sehogy sem értem, tűzfalat kinyomtam, router is kihagytam már csak modemről próbálkoztam.... nincs ötletem... 2 hét alatt csak összejön

  22. #22
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Egy erős közepes versenyem volt. Az időmérőn hoztam a PB-közeli maximumot, a versenyt meg végigtoltam hiba nélkül. Kivéve persze a rajtot, amit elszúrtam... Azért örülök, mert a második hely kiváló eredmény így a szezon elején, Silverstone-ban is szeretnék valami hasonlót mutatni.

    Grat Convarnak a pole időhöz, Gyulának a győzelemhez! Gabinak pedig különdíj, amiért képviselte az autópark nem-Eagle-ös részét.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #23
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Nem egészen ilyen bajnoki rajtot terveztem, dehát ahogy a népi bölcsesség is tartja a vásár után okos a paraszt. Utólag nem tűnik annyira bölcs döntésnek új kormánybeállítások applikálása a futam előtt minimális gyakorlással párosítva, elég idegenül éreztem magam az autóban, de ha sikerül megszokni a nagyobb kormány elfordulást azért látok benne potenciált még. Egyébként is kicsit kakukk tojásnak éreztem magam az egyszem Lotusomban a sok Eagle között, dehát ha egyszer kifejtük a tejet a tehén tőgyéből akkor azt már nem lehet oda visszatölteni. Az új kormánybeállítással végre sikerült megközelíteni a pb-met edzésen, ami a negyedik helyre volt elegendő, kiegyeztem volna a futamon is ezzel a pozícióval. Rajtnál Jani irányt vett balra a korlát felé, így harmadik helyre jöttem fel, a Malmedy-ig tudtam a lépést tartani a vezető duóval aztán lemaradtam. Később Jani megelőzött nem is volt ezen semmi meglepő az edzésidők alapján. A negyedik kör környékén a remek Cosworth motorom kilehelte a lelkét, belerobbant Gabó képébe aki igen közelről követett akkoriban. A reset miatt teljesen kizökkentem a ritmusomból, és igen eredményes visszaesést produkáltam, mivel hibát hibára halmoztam. Utolsó pár körre rendeztem soraimat és Benő hibája után őt még sikerült megelőzni.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  24. #24
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kis Richard írta Hozzászólás megtekintése
    Háááát, széjjelrobbanok, tegnap este óta szívok a játékkal, offba szépen megy, viszont nem tudok internetre csatlakozni, Vroc-ban a pálya kiválasztása után a játék Multiplayer-es menüje jön be és onnét nem tudok továbblépni, persze itt IP-vel sem csatlakozik, csak a piros gomb működik a bal sarokban. Core.ini-t cserélgettem feltettem 2x a GPL 2004 demo-t felpacheltem (bw, felbontás, 60fps, pribi...stb), 2-3 újratettem a GEM-et, semmi... sehogy sem értem, tűzfalat kinyomtam, router is kihagytam már csak modemről próbálkoztam.... nincs ötletem... 2 hét alatt csak összejön
    Mégsem eolc-n gyaktál, hogy korábban kiderült volna?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #25
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Rovid lesz az elmenybeszamolom, megint robbant a motorom a start pillanataban, mar nem tudom, hogy mit gondoljak a dologrol. Start elott nem porgetem a motort, bar a zold zaszlo lecsapodasakor nyomok egy padlot, de ugyanigy tettem ezt mar 2001-ben is, nem ertem, hogy miert durrognak a motorjaim az elmult egy evben (Spa-ban masodszor par honapon belul). Aki tudja a megoldast, az szoljon legyszi, mert nagyon idegesit
    fejes gabo [2 Laps Negative]

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •