Oldal: 5 / 22 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (544 összesen)

Téma: FIA WTCC 2012

  1. #101
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    más: Tarquini , ha motort cserélt, neki miért nem járt a 10 rajthelyes bünti?
    Azért, mert ő idei motort cserélt idei motorra, viszont úgy tudom Wéber Gabinak tavalyi motort tettek be az idei helyett.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  2. #102
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Azért, mert ő idei motort cserélt idei motorra, viszont úgy tudom Wéber Gabinak tavalyi motort tettek be az idei helyett.
    A szpíker azt mondta, hogy a tavalyi autókban nem lehet bünt inélkül cserélni (pl. Bömös),de az új fejlesztésekben igen, mert nem kiforrott még a technológia. Igen bólogattott erre a másik Eurosportos arc, hogy ez így igazságos, de nem tudtam egyetérteni vele. Az , hogy valami nem kiforrott arról ne az tehessen már aki tavalyi autóval megy, ez teljesen nonszensz. Tipikus WTCC szabály
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  3. #103
    Technikailag próbálom megérteni hogy állíthat el egy futóművet egy galamb, de nem jön össze. A TV-ben látható volt hogy a kocsi nem sérült meg, lámpabúra is épp maradt. Esetleg ha mutatták volna zengőék hogy sérült a kocsi, akkor talán érthető lenne.
    Amúgy összességében az eredmény szép. AZ volt a legnagyobb, amikor vagy 4-en voltak mögötte, 3CHevy,1BMW és a T1-ben visszaverte őket.

  4. #104
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Technikailag próbálom megérteni hogy állíthat el egy futóművet egy galamb, de nem jön össze. A TV-ben látható volt hogy a kocsi nem sérült meg, lámpabúra is épp maradt. Esetleg ha mutatták volna zengőék hogy sérült a kocsi, akkor talán érthető lenne.
    Amúgy összességében az eredmény szép. AZ volt a legnagyobb, amikor vagy 4-en voltak mögötte, 3CHevy,1BMW és a T1-ben visszaverte őket.
    Sérült az, nem annyira látványosan, de sérült. A fényszórótol kicsit "lefele-középen" volt egy kis lyuk, ott betört kicsit. Amikor először hallottam hogy a galamb én is azt mondtam magamban, hogy áá, az kizárt, de a franc tudja. Azt is számításba kell venni, hogy ezek a szénszálas cuccok elég rugalmas anyagok, lehet hogy nem lyukad át és esik darabokra mert "rugózik", de közben lehet hogy mögötte nagyon közel van egy alkatrész amit nem szerencsés megütni.
    De mindegy is igazából. Hirtelen annyira belassult, hogy nem hiszem hogy saját hibás volt a dolog, aztán hogy a galamb, vagy valami váltó hiba, esetleg turbo, az már szinte mindegy.

  5. #105
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    galambot láttam, de eszembe nem jutott, h az ekkora kárt tett az autóban..
    ?
    Gondolj bele 220-nál 1 kg-nak mekkora ereje van (jóltáplált galamb) jaaj ez de szar
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    galambot láttam, de eszembe nem jutott, h az ekkora kárt tett az autóban..
    más: Tarquini , ha motort cserélt, neki miért nem járt a 10 rajthelyes bünti?
    200 km/h-val bármi elég nagy kárt tud tenni egy autóban!

    A motorcsere tilalom nem vonatkozik még a friss fejlesztésű motorokra, csak pár futam múlva lép életbe az esetükben.

  7. #107
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Az OK, hogy megsérül a kocsi de ez egy sima túra autó semmi lényeges aerodinamikai cuccokkal ott elöl.....No meg az, hogy úgy érezte mintha kiszakadt volna a futómű...
    Mért nem mondta azt, hogy szénné védekeztem a gumikat és nem volt már tapadás, senki nem róhatta volna föl neki negatívan a teljesítményét. De, hogy egy galamb.....nevetséges, no meg a hangyaboly, ami pont a féktávon volt az is biztos zavaró lehetett...meg a többi dolog amiről nem tudunk.
    A király nem Elvis volt...

  8. #108
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    hát az van hogy még semmit nem tudnak,jön haza a kocsi itthon meglesik,és majd közzéteszik.
    viszont ezt nézzétek meg jót nevettem Juni az kész a végén van
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Az OK, hogy megsérül a kocsi de ez egy sima túra autó semmi lényeges aerodinamikai cuccokkal ott elöl.....No meg az, hogy úgy érezte mintha kiszakadt volna a futómű...
    Nagy sebességnél az emberi test is képes átpréselődni egy pár centi vastag résen, nem hibába kérem meg mindig autóban a mögöttem ülőket is hogy kapcsolják be a biztonsági övüket, nem a bírság vagy a testi épségük miatt, hanem semmi kedvem azért meghalni, mert az agyvelőmön keresztül repülnek előre a szélvédőig..
    (ezt nem kitaláltam, haltak már meg bekötött emberek amiatt, hogy mögöttük nem voltak bekötve)

    Na most gondold el, hogy 1 kiló csupa csont és izom 200-zal beleplaccsan/préselődik a motortérbe vmilyen résen keresztül és valamelyik csont elvág egy vezetéket, vagy megrongál vmilyen kényes alkatrészt. Valamint az is világosan látszott, hogy pont az eset lassult le jelentősen Norbi.


    Egyébként az Eurosport kommentátorai nem tudom mi az isten néznek futam közben, de elég nehéz volt nem észrevenni a madarat, meg hogy mi történt...
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 12. 20:32.

  10. #110
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hát az van hogy még semmit nem tudnak,jön haza a kocsi itthon meglesik,és majd közzéteszik.
    viszont ezt nézzétek meg jót nevettem Juni az kész a végén van
    Ettől én is feküdtem a röhögéstől
    Mellesleg jól gondolta Juni .....,a galamb valóban kavicsot,apró köveket is eszik ,mint minden madár ,kell az emésztésnek.
    Ha ettől az ütéstől lassult le Norbi kocsija akkor szerintem,valami nagyon nem kóser,a kocsival... is.
    Érdekes módon mikor Huff megtolta Müllert a sikán előtt és ő akkorát forgott mint egy ház,ment a füvön mindenhol ,gondolom a futóműnek meg mindennek, direkt jót tett a manőver ,és csak egyre gyorsult,mivel a végén megnyerte a futamot.
    Hiába az élet csupa meglepetés.

  11. #111
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ettől én is feküdtem a röhögéstől
    Mellesleg jól gondolta Juni .....,a galamb valóban kavicsot,apró köveket is eszik ,mint minden madár ,kell az emésztésnek.
    Ha ettől az ütéstől lassult le Norbi kocsija akkor szerintem,valami nagyon nem kóser,a kocsival... is.
    Érdekes módon mikor Huff megtolta Müllert a sikán előtt és ő akkorát forgott mint egy ház,ment a füvön mindenhol ,gondolom a futóműnek meg mindennek, direkt jót tett a manőver ,és csak egyre gyorsult,mivel a végén megnyerte a futamot.
    Hiába az élet csupa meglepetés.
    nagyon jó arcok )

  12. #112
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes módon mikor Huff megtolta Müllert a sikán előtt és ő akkorát forgott mint egy ház,ment a füvön mindenhol ,gondolom a futóműnek meg mindennek, direkt jót tett a manőver ,és csak egyre gyorsult,mivel a végén megnyerte a futamot.
    Azért azt ne feledd el, hogy Müller és Huff között nem volt 200+ km/h sebesség különbség, mint Norbinál. Ráadásul Müller csak csúszott, a futómű nemigen kapott ütést. De nézd még pl. Tarquinit. Müllerhez képest gyök 2-vel ment neki a rázókőnek, és a futóműnek annyi. Csak pont oldalról kapta az ütést.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #113
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Mindjárt az RTL Fókuszban!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #114
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Tibi meg mondta előre:
    "Ebben az életben,semmi sem véletlen."

    (hú,de szörnyű)

  15. #115
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #116

  17. #117
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Tehát dupla-pech. Talán így még rosszabb, mintha minden a galamb miatt lett volna...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #118
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát dupla-pech. Talán így még rosszabb, mintha minden a galamb miatt lett volna...
    ÁÁÁÁÁÁ!

  19. #119
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát dupla-pech. Talán így még rosszabb, mintha minden a galamb miatt lett volna...
    Erre szoktak olyasmit mondani szegény embert még a galamb is sújtja
    Kár érte hogy a gátló eltörött,a madár miatt nem lett volna ekkora lassulás.
    Nagyon sajnálom ,igazán jó eredmény lehetett volna.

  20. #120
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát dupla-pech. Talán így még rosszabb, mintha minden a galamb miatt lett volna...
    Szerintem így jobb. A madár nélkül sem lett volna esélye. A galamb nem osztott nem szorzott, csak meghótt.


    (aki nem bírja az angol humort, attól bocs)

  21. #121
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem így jobb. A madár nélkül sem lett volna esélye. A galamb nem osztott nem szorzott, csak meghótt.


    (aki nem bírja az angol humort, attól bocs)
    márpedig : 'a Kék norvég csak pihen..'

  22. #122
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Azért meg kell hagyni, hogy Norbi jó nagyot galambolozott!

  23. #123
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem így jobb. A madár nélkül sem lett volna esélye. A galamb nem osztott nem szorzott, csak meghótt.


    (aki nem bírja az angol humort, attól bocs)
    Nem feltétlenül, mert valszeg a végsebességet nem befolyásolta a gátló, viszont akik rá voltak tapadva a seggére ugyan úgy nem tudtak Norbi miatt jól kigyorsítani szóval ott nem volt előnyük, viszont az egyenesben meg hiába nyomta neki nem ment a vas ezért simán elmentek mellette erőből, szóval szerintem itt a galamb volt a legnagyobb baj, ha az nincs akkor a 4-5. hely meglett volna.

  24. #124
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez azért így szerintem nem állja meg a helyét.
    Egyrészt már féktávon is sokkal rosszabb az autó lengéscsillapítás nélkül, másrészt ahogy ez meg is történt, a lesmo2 kanyarból néhány km/ó-val jobban kigyorsítva erőből el lehetett menni mellette. És akkor is elment volna, ha nincs a motorerő csökkenés. Főleg a parabolica kanyarnál, ahol ráadásul több használható ív is van.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #125
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlenül, mert valszeg a végsebességet nem befolyásolta a gátló....
    Ezt ha végiggondolod, te is rájössz, hogy mekkora balgaságot mondtál. Akkor lenne max igaz, ha egy FWD-ról beszélnénk, de ebben az esetben a hátsó kerekeken át kellett volna leadni a motorerőt az aszfaltra, ami nem hiszem, hogy ugyanolyan működőképes lett volna, mint amikor egyben van a gátló!

Oldal: 5 / 22 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •