Oldal: 2 / 22 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (544 összesen)

Téma: FIA WTCC 2012

  1. #26
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg raybacsi írta Hozzászólás megtekintése
    Argentína helyett északi szomszédunk Szlovákia ugrik be.
    Természetesen az európai fordulók sorában kapott időpontot, a Hungaroringi forduló előtt egy héttel. Logisztikailag tökéletes megoldás szerintem.

    2012 FIA World Touring Car Championship Calendar


    Március 11 - Monza, Olaszország
    Április 1 - Valencia, Spanyolország
    Április 15 - Marrakech, Marokkó
    Április 29 - Slovakiaring, Szlovákia
    Május 6 - HUNGARORING, MAGYARORSZÁG
    Május 20 - Salzburgring, Ausztria
    Június 3 - Estoril, Portugália
    Július 22 - Curitiba, Brazília
    Szeptember 23 - Sonoma, USA
    Október 21 - Suzuka, Japán
    November 4 - Shanghai, Kína
    November 18 - Makaó
    akkor 2 magyar helyszínünk is lesz ahol lehet bizonyítani
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #27

    2012-es évre nevezett csapatok és pilótái

    Ez idáig nyilvánosságra hozott csapatfelállások:
    RML - Chevrolet Cruze 1.6T (Yvan Muller, Alain Menu, Robert Huff) Nem változtattak a jól bevált triumvirátuson.
    Bamboo Engineering - Chevrolet Cruze 1.6T (Pasquale Di Sabatino, Alex MacDowall)
    Arena Motorsport - Ford Focus S2000 TC (Tom Chilton, James Nash) Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihozni magukből a Chevyk-hez képest.
    Lukoil Racing Team - SEAT León WTCC (Gabriele Tarquini, Alexey Dudukalo) Képesek lesznek-e az élbolyba lenni az új Seat turbó motorral?
    Special Tuning Racing - SEAT León WTCC (Tom Boardman, Darryl O'Young) Ez a Boardman gyerek nem szívbajos: http://www.youtube.com/watch?v=xDkYwlK0UKI 0:32-nél Itt pedig visszanyalt a fagyi: http://www.youtube.com/watch?v=Ealgl4UcUxQ
    Sunred Engineering - SEAT León WTCC (Andrea Barlesi, Fernando Monje)
    Tuenti Racing Team - SEAT León WTCC (Pepe Oriola, Tiago Monteiro)
    Liqui Moly Team Engstler - BMW 320 TC (Franz Engstler, Charles Kaki Ng)
    Roal Motorsport - BMW 320 TC (Tom Coronel, Alberto Cerqui)
    Scuderia Proteam Racing - BMW 320 TC (Mehdi Bennani, Isaac Tutumlu)
    Wiechers-Sport - BMW 320 TC (Stefano D'Aste)
    Zengő Motorsport - BMW 320 TC (Michelisz Norbi, Wéber Gabi)
    TMS Sport - Lada Granta(James Thompson) (Egyelőre két futamon H.ring és Estoril)
    J.A.S. Motorsport - Honda Civic 1.6T(pilóták?) (Távol keleti fordulókon)

    Jó kis szezonnak nézünk elébe:
    (9 BMW, 8 Seat, 5 Chevrolet, 2 Ford), 2 magyar pilóta és több BTCC-és gladiátor érkezik, hogy mi lesz itt...
    Utoljára módosította: raybacsi; 2012. 03. 05. 23:55.

  3. #28
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Még az is lehet, hogy Szlovákiába is el fogok menni, de a Hring tuti!!!
    Mehetünk

    Scuderia Giudice #099#

  4. #29
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    A Honda nem csak 2013-ban fog belépni a WTCC-be?

    Remélem, hogy Chilton meg Nash kifújja végre Yvánka orrát

  5. #30

    Bamboo Engineering Chevrolet Cruze 1.6 turbo

    bamboo.png
    Alex MacDowall(BTCC) és Pasquale Di Sabatino(WSbR,AutoGP) a két idei pilóta.
    Az RML Chevy-nek nagyon erős hátvédjei lesznek. Ezek a srácok már nem gentleman driverek. Lehet, hogy az első öt hely ki lesz bélelve velük. Ráadásul ha még Rydell is teljes szezont fut akkor nem tudom, hogy lesz-e az idei szezonban más márka(BMW,Ford,Seat)futam győzelem. Meglátjuk...

  6. #31

    sziasztok

    sziasztok olvastátok ezt:Szépen alakul a magyar autóversenyzők 2012-es évadja. WTCC: Michelisz Norbert és Wéber Gábor (Zengő Motorsport - hivatalos bejelentés napokon belül). én nagyon örülnék még egy zengő densionos autónak

  7. #32
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok olvastátok ezt:Szépen alakul a magyar autóversenyzők 2012-es évadja. WTCC: Michelisz Norbert és Wéber Gábor (Zengő Motorsport - hivatalos bejelentés napokon belül). én nagyon örülnék még egy zengő densionos autónak
    "Megnéztem és a WTCC és az F1 naptár öt alkalommal is üti egymást, úgyhogy nem tudom mennyi valóságtartalma van a hírnek, lehet, hogy Gábor csak egy-két versenyen fog elindulni."

  8. #33
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok olvastátok ezt:Szépen alakul a magyar autóversenyzők 2012-es évadja. WTCC: Michelisz Norbert és Wéber Gábor (Zengő Motorsport - hivatalos bejelentés napokon belül). én nagyon örülnék még egy zengő densionos autónak
    Aztán hol lehet ilyet olvasni?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  9. #34
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok olvastátok ezt:Szépen alakul a magyar autóversenyzők 2012-es évadja. WTCC: Michelisz Norbert és Wéber Gábor (Zengő Motorsport - hivatalos bejelentés napokon belül). én nagyon örülnék még egy zengő densionos autónak
    Forrást tudnád linkelni?

  10. #35

  11. #36
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok olvastátok ezt:Szépen alakul a magyar autóversenyzők 2012-es évadja. WTCC: Michelisz Norbert és Wéber Gábor (Zengő Motorsport - hivatalos bejelentés napokon belül). én nagyon örülnék még egy zengő densionos autónak
    "WG szerintem az etcc-ben sanszosabb, már csak a kupás Seat Leon-ok megjelenése miatt is."

  12. #37

    sziasztok

    norbi benne lessz e a monzai mezőnybe?

  13. #38
    Idézet Eredetileg Kiss Dominik írta Hozzászólás megtekintése
    norbi benne lessz e a monzai mezőnybe?
    Persze!

  14. #39
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Holnap reggel 9:00 WG facebook-on "nagy" bejelent valamit!
    WTCC? ETCC? Utóbbit én nem tartom annyira nagy cuccnak a 4 versennyel, hogy szenzáció legyen.
    Tavalyi (pénztelen, teszttelen) év után pedig meglepne egy 2 pilóta.
    Na majd kiderül!

  15. #40
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Holnap reggel 9:00 WG facebook-on "nagy" bejelent valamit!
    WTCC? ETCC? Utóbbit én nem tartom annyira nagy cuccnak a 4 versennyel, hogy szenzáció legyen.
    Tavalyi (pénztelen, teszttelen) év után pedig meglepne egy 2 pilóta.
    Na majd kiderül!
    Több helyről is lehet hallani, hogy Gabi megy a WTCCbe.. reméljük így lesz. Mondjuk az is izgalmas, hogy ki lesz az új szponzor, a Dension elméletileg kiszállt..

  16. #41
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Újra együtt a csapat!
    WTCC 2012 - Zengő Motorsport

    Hónapok óta dolgoztunk rajta, de most már biztossá vált: idén a WTCC-ben folytatom a Zengő Motorsporttal, Michelisz Norbi csapattársaként, egy BMW 320 TC volánjánál!

    ... Négy évet kellett várni rá, hogy ismét együtt versenyezzünk, és a tavalyi német kitérő ellenére végig az volt a célom, hogy a világbajnoki mezőnyben folytassam. Hogy teljes legyen a váltás márkát is cseréltem, így a hosszútávú versenyek után itt is BMW-vel állok rajthoz. Ebben ugyan Norbi a tapasztaltabb, de semmi esetre sem a sétakocsikázás a célom, minden erőmmel azon leszek, hogy valamelyikünk a privát bajnokság élén végezzen.

    A tavaly év végi kézsérülésemből pont végszóra épültem fel, így a jövő heti monzai tesztnapon már csak az autóra kell figyelnem. Az idei mezőnyt elnézve cseppet sem lesz sétagalopp ez az idény, de pont az ilyen kihívásokat szeretem.

    Drukkoljatok nekünk idén is – azaz most drukkoljatok csak igazán!

    Gábor

  17. #42
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Újra együtt a csapat!
    WTCC 2012 - Zengő Motorsport

    Hónapok óta dolgoztunk rajta, de most már biztossá vált: idén a WTCC-ben folytatom a Zengő Motorsporttal, Michelisz Norbi csapattársaként, egy BMW 320 TC volánjánál!

    ... Négy évet kellett várni rá, hogy ismét együtt versenyezzünk, és a tavalyi német kitérő ellenére végig az volt a célom, hogy a világbajnoki mezőnyben folytassam. Hogy teljes legyen a váltás márkát is cseréltem, így a hosszútávú versenyek után itt is BMW-vel állok rajthoz. Ebben ugyan Norbi a tapasztaltabb, de semmi esetre sem a sétakocsikázás a célom, minden erőmmel azon leszek, hogy valamelyikünk a privát bajnokság élén végezzen.

    A tavaly év végi kézsérülésemből pont végszóra épültem fel, így a jövő heti monzai tesztnapon már csak az autóra kell figyelnem. Az idei mezőnyt elnézve cseppet sem lesz sétagalopp ez az idény, de pont az ilyen kihívásokat szeretem.

    Drukkoljatok nekünk idén is – azaz most drukkoljatok csak igazán!

    Gábor
    Ez a hír egy ULTRA-GIGA-MEGA-BRUTÁL LIKE-ot érdemel! Ezentúl WTCC FOREVER a TV előtt.
    Bár csak csendben jegyzem meg, kissé azért aggódom is, mert tavaly 1 autót is nehézkesen tartottak fenn, most pedig 2-t kell. Azért szurkolunk mindkettőtöknek. Kívánjuk a legjobbakat!

  18. #43
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Újra együtt a csapat!
    WTCC 2012 - Zengő Motorsport

    Hónapok óta dolgoztunk rajta, de most már biztossá vált: idén a WTCC-ben folytatom a Zengő Motorsporttal, Michelisz Norbi csapattársaként, egy BMW 320 TC volánjánál!

    ... Négy évet kellett várni rá, hogy ismét együtt versenyezzünk, és a tavalyi német kitérő ellenére végig az volt a célom, hogy a világbajnoki mezőnyben folytassam. Hogy teljes legyen a váltás márkát is cseréltem, így a hosszútávú versenyek után itt is BMW-vel állok rajthoz. Ebben ugyan Norbi a tapasztaltabb, de semmi esetre sem a sétakocsikázás a célom, minden erőmmel azon leszek, hogy valamelyikünk a privát bajnokság élén végezzen.

    A tavaly év végi kézsérülésemből pont végszóra épültem fel, így a jövő heti monzai tesztnapon már csak az autóra kell figyelnem. Az idei mezőnyt elnézve cseppet sem lesz sétagalopp ez az idény, de pont az ilyen kihívásokat szeretem.

    Drukkoljatok nekünk idén is – azaz most drukkoljatok csak igazán!

    Gábor
    Meglesz. Drukkolunk

  19. #44
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ide kapcsolódó hír : http://www.hatharom.hu/article/29fb5...agi-versenyere

    De nem úgy volt, hogy ingyenes lesz?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #45
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ide kapcsolódó hír : http://www.hatharom.hu/article/29fb5...agi-versenyere

    De nem úgy volt, hogy ingyenes lesz?
    Szerintem nem volt úgy! Bár, ha be is ígérték volna, látva a sok embert, akkoris benyögték volna, hogy mégis fizetős lesz...

  21. #46
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Mindegy, ennyit szerintem még kibírok, egyébként is "dupla" az élmény, mert Wéber Gabi is indul, sőt, mintha mégvalakit is olvastam volna, csak azt nem tudom hol.
    Egyszóval nem kell nyivákolni, dobálom az aprópénzt a malacperselybe, májusig meglesz a belépő ára
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Én meglepődtem az áron, többre számítottam. Ez a jegyár, csak zsebpénz a benzin árához képest, amit elautózok a Hungaroringig, meg vissza.


  23. #48
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, ennyit szerintem még kibírok, egyébként is "dupla" az élmény, mert Wéber Gabi is indul, sőt, mintha mégvalakit is olvastam volna, csak azt nem tudom hol.
    Egyszóval nem kell nyivákolni, dobálom az aprópénzt a malacperselybe, májusig meglesz a belépő ára
    Szerintem te Tim Gáborra (http://www.gabor-tim.com/) gondolsz, de mivel lesz ETCC futam is nálunk így valszeg ő és ifj. Ficza Ferenc ( http://www.enjoytherace.hu/index.php...ews&newsID=139) is abban indul majd! Amúgy nem csak a magyar fiúkért érdemes kimenni hiszen elméletben a LADA Granta is nálunk mutatkozik be először, ha minden jól megy!

  24. #49
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem te Tim Gáborra (http://www.gabor-tim.com/) gondolsz, de mivel lesz ETCC futam is nálunk így valszeg ő és ifj. Ficza Ferenc ( http://www.enjoytherace.hu/index.php...ews&newsID=139) is abban indul majd! Amúgy nem csak a magyar fiúkért érdemes kimenni hiszen elméletben a LADA Granta is nálunk mutatkozik be először, ha minden jól megy!
    Így van, ETCC-ben lesz a két srác, egy Peugeot 406-tal, és egy Alfa 156-tal. Viszont futam nálunk nem lesz, Monza, Slovakiaring, Salzburgring, Imola.

  25. #50
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    De nem úgy volt, hogy ingyenes lesz?
    Legalábbis felvetés szinten...
    http://www.michelisz.net/hu/news/jov...ai-wtcc-futam/

Oldal: 2 / 22 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •