Oldal: 12 / 22 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (544 összesen)

Téma: FIA WTCC 2012

  1. #276
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Hanyik Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.fiawtcc.com/videogallery/list/id/42

    A 'Slovakia Ring - Inside WTCC - Trailer'-be érdemes belenézni...

    23 sec, de tartalmas!
    Na nálam ezért jár egy bonusz csont Ivánka részére, nekem ez egy őszinte "sorry"-nak tűnt még ha magyarázkodott is, de inkább tanácsot adott, ha kell ha nem.
    Az persze más amit interjúban mondott de hát ott mégsem nyilatkozhat úgy mint szemtől-szembe.

  2. #277
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    A kommentàtor is mondta hogy szájròl lehetett olvasni...
    A magyar kommentátor? Mert szerencsére azt nem nézem...

  3. #278

    Angry

    [QUOTE=Adam Jonas;151086]A magyar kommentátor? Mert szerencsére azt nem nézem... [/QUOT
    Eurosporton vagy hol volt. Röhögtek és nem akarták hangosan elismételni.

  4. #279
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Hanyik Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Pityu, ne viccelj már! Hamarabb kellett volna behúzni a BMW-t? Még a végén kihozod, hogy Michelisz volt a hibás, amiért Tarquini kilökte??? Még el is ismerte Gabriele, hogy hibázott, és elnézést kért. Kinn voltunk a pályán szombat-vasárnap, és a futamok után Zengő Zoli is azt mondta, hogy a két eset közül a Müller-é volt a durvább. Chevy-éket, mikor jöttek "elnézést kérni", ZZ el is hajtotta k*rva idegesen, totál ki volt akadva.

    És ráadásul Müller még nem is ismerte el, azt mondta: hogy rázárt Norbi!

    Na mindegy, a 2 világbajnok bemutatkozott az egész Világ előtt, hogy ilyen ügyesek tudnak lenni, ha nincs meg a nyers tempójuk, hogy előzzenek. Müllernek nem 'driving throw' penalty-t kellett volna adni, hanem egy egyfutamos eltiltást minimum.

    Zengő még annyit mondott, hogy ő az ilyen esetek elkövetőjét nem boxutca-áthajtással, hanem baseball-ütővel sujtaná. Kissé volt csak kiakadva...
    Geri basszus, lehetett volna az esetből 1 monzai Menu vs Muller eset is. Ahoyg megvolt a "bakkanó" akkor húzta be a kocsit, kicsit olyan késői reagálásos dolognak tűnik. Ne legyünk elvakultak... Annyira váratlanul érte Gabrielet h biztos izomból taposott a fékbe, csak úgy nem szitál be 1 fwd hátsója, nyitva volt a jobboldal. Egyértelmű volt h megpróbálja Tarquini, te is megpróbáltad volna, csak Hírtelen behúzta a kocsit Norbi. Nem feltétlen ezen ment el, a második eset volt a legsúlyosabb mert Dudukalot megette volna Norbi, nem 1 kanyarban bepróbálta az oroszt, csak nem kockáztatott (pedig szerintem elfordulhatott volna rajta.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  5. #280
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Norbi nagyon jól ment csak gratulálni lehet neki ahogy Wéber Gabinak is, egy kicsit jobb helyzetfelismerés & agresszió persze a legjobb pillanatban és akkor nem marad el a jutalom.
    Könnyű ezt mondani főleg olyan ellenfelekkel mint amilyenek vannak. A lényeg hogy egy "kis" csapat meg tudja szorongatni a nagymenőket és ez a lényeg.
    Hajrá Zoli - Hajrá Norbi - Hajrá Gabi!!!

  6. #281
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    megvolt a "bakkanó" akkor húzta be a kocsit, kicsit olyan késői reagálásos dolognak tűnik. Ne legyünk elvakultak... Annyira váratlanul érte Gabrielet h biztos izomból taposott a fékbe, csak úgy nem szitál be 1 fwd hátsója, nyitva volt a jobboldal. Egyértelmű volt h megpróbálja Tarquini, te is megpróbáltad volna, csak Hírtelen behúzta a kocsit Norbi.
    Ha Tarquini-t ez váratlanul érte, hogy túraautó futamon az előtte autózó teljesen szabályosan zárja az ívet, akkor most azzonal fáradjon a portához és adja le a világbajnoki címét. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy kicsit naív (felelőtlenül optimista ) volt az öreg, aztán meg emeli fel a kezét, hogy "jaj, erre nem számítottam, én mindent megtettem, tapostam egyből a féket".

    Ló....t, ha a másik seggébe mész, akkor előbb kell taposni a féket a szokásosnál és visszaengedni, ha meglököd és szabálytalanul előződ meg...

    Értem én, hogy necces eset és hogy bárkivel előfordul, de attól még szabálytalan és egyértelműen 100%-ban Tarquini felel érte és némi ejnyebejnyét mindenképpen megérdemel a dolog. Müller meglökéséért szintúgy.

    (amúgy mengéztem volna Müllert egy BMW-ben, hogy fogja meg a nagypofájú )

  7. #282
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha Tarquini-t ez váratlanul érte, hogy túraautó futamon az előtte autózó teljesen szabályosan zárja az ívet, akkor most azzonal fáradjon a portához és adja le a világbajnoki címét. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy kicsit naív (felelőtlenül optimista ) volt az öreg, aztán meg emeli fel a kezét, hogy "jaj, erre nem számítottam, én mindent megtettem, tapostam egyből a féket".

    Ló....t, ha a másik seggébe mész, akkor előbb kell taposni a féket a szokásosnál és visszaengedni, ha meglököd és szabálytalanul előződ meg...

    Értem én, hogy necces eset és hogy bárkivel előfordul, de attól még szabálytalan és egyértelműen 100%-ban Tarquini felel érte és némi ejnyebejnyét mindenképpen megérdemel a dolog. Müller meglökéséért szintúgy.

    (amúgy mengéztem volna Müllert egy BMW-ben, hogy fogja meg a nagypofájú )
    Végül is a te felfogásodban 99%ban mindig a hátul haladó a hibás, tehát aki hátul van meg se próbálja betenni a kocsit, kifékezni stb mert biztos h ő lesz a hibás. Csak várjon arra, h hibázzon az elöl haladó,
    nem kell az előzés. Majd itt is lesz majd kinyíló szárny stb mint az f1ben mert csak úgy lehet előzni. Többet ebben a témában nem szólok mert, biztos hülye vagyok, és ha nem Norbiról lenne szó akkor ez természetes eset. Meg tuti kinyitom a bicskát mindenki zsebében...
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  8. #283
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Végül is a te felfogásodban 99%ban mindig a hátul haladó a hibás, tehát aki hátul van meg se próbálja betenni a kocsit, kifékezni stb mert biztos h ő lesz a hibás. Csak várjon arra, h hibázzon az elöl haladó,
    nem kell az előzés. Majd itt is lesz majd kinyíló szárny stb mint az f1ben mert csak úgy lehet előzni. Többet ebben a témában nem szólok mert, biztos hülye vagyok, és ha nem Norbiról lenne szó akkor ez természetes eset. Meg tuti kinyitom a bicskát mindenki zsebében...
    Sosem mondtam, hogy mindig a hátul jövő a hibás, azt sem hogy nem lehet betenni a kocsit a másik mellé, meg megpróbálni kifékezni, eselteg megelőzni. Rád se mondtam (és nem is utaltam rá), hogy hülye vagy, sőt még Norbi felé sem hajlik a kezem, amennyiben egy incidens kiértékeléséről van szó. (nézd vissza például tavaly a hungaroringi manőveréről mi volt a véleményem)

    Bicska sem nyílt a zsebemben, szimplán leírtam a véleményem, ami eltér a tiédtől. Annyit mondtam csupán, hogy Norbi viselkedése egy teljesen várható és szabályos manőver volt és Tarqiuini-nek nem mentség rá, hogy ezzel nem kalkulált... kérlek ne forgasd ki a véleményemet, ne menjünk el ilyen irányba, csak mert nem értünk egyet egy kérdésben.



    Ui.: ha az előző hsz-em indulatos volt, akkor elnézést kérek, természetesen nem feléd irányult, hanem az eset kapcsán vagyok dühös... ha ezt vetted a szívedre, akkor bocsánatot kérek
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 05. 01. 01:28.

  9. #284
    Sajnos Istvannak igaza van. Keson kezdte el behuzni a kocsit, ha mar a domb elott levedi az ivet, az oreg tuti kivulrol probalkozott volna.... igy meg ez jott ossze

  10. #285
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Dehogy forgatom ki, bocsi ha félreérthetően fogalmaztam. Egy balesetet, vagy lökést sose ítélek elsőre. Sajna a futamot nem néztem élőben, mert telek volt gulyásozás stb Csak a rádióban hallottam, h kilökték Norbit 2x és h nem tetszett senkinek. Hazaértem fater is ezzel kezdte h 2 szemétláda stb. Már én is felhúztam magam h ilyen nincs. Leültem gyorsan a gép elé, futam letölt. Közben elintéztem mindent. Majd rögtön a futam. És mikor megláttam az esetet először nekem se tetszett, h milyen szemétség, visszatekertem nem 1x, és mint mindig igyekszem a másik szemszögéből is nézni az esetet. És arra jutottam (persze utólag mindenki okos), Norbi lassabban kezdett behúzódni a belső ívre ezt látta Tarquini is behúzta a kocsit jobbra majd úgy húzta be hirtelen Norbi is, nem azzal a tempóval, folyamatossággal ahogy elkezdte az elején, hanem "hirtelen". És erre mondtam, h lehetett volna belőle 1 Menu vs Muller eset is ami azt jelenti h rosszabbul is járhatott volna Norbi. Látni a Seaton a reakciót amit kiváltott belőle a hirtelen behúzódzkodás, beszitáló far, füstölgő gumi. Még mindig azt mondom h a már a dombtető előtt bent kellett volna tartani a kocsit. De mi lett volna ha nyitva hagyja Norbi a kaput? 1xre fordulnak, Norbi a külső íven Gabriele belül, és a köv kanyar az biza balos ami Norbinak jött volna jobban ki. mind1 ez már sajna nem így történt meg és ezen nem lehet változtatni. Sorry ha félreérthetetlen voltam. Saját vélemény és most nem az volt szerintem mindt eddig h Seatnak kedvezünk, mert jó lenne ha jövőre jönnének rendesen, vagy mint 2011ben h a volvo annyi engedményt kapot stb és mégis hülyét csináltak mindenkiből mert nem jöttek a wtccbe. Szóval most jó vb döntés volt, a Muller eset meg szintén, ott látványosan tette azt amit. Figyelmeztetés is akkor járt volna Tarquininek ha többször löki meg, mint 2011ben curitibában coronel vs muller esetben.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  11. #286
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Uh ez hosszú lett, tényleg 1 regényt lehetne írni és példálózni.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  12. #287
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Nos én nem akarok vitatkozni senkivel, de én úgy látom hogy Norbi folyamatosan húz jobbra és még jóval a bukkanó előtt kezdi a manővert, és továbbra is két alattomos tettnek tartom, dehát ismerjük már ezeket jól, mióta Norbi először bekerült közéjük osztják rendesen.
    De nem is ez a fő probléma, hanem ne legyenek illúzióink ha a két eset fordított felállásban történik, akkor aztán röpködtek volna a többfutamos büntetések, mint Gabinál is láttuk, és ez bizony úgy tűnik hogy kettős mérce.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  13. #288
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Lehet ragozni ezt a 2 szitut, Mülleré egyértelmű, felfogástól függetlenül, az olaszé szerintem nem, viszont a lényeg annyi, amíg Norbit nem tisztelik, ergo nem vívja ki a nagyok tiszteletét, addig lesznek még ilyen esetek dögivel. A pénz beszél, és amíg Norbiéknak vigyázni kell az autóra, nyílván bolond lesz "tekintélyt parancsolni" a bömbi segítségével.

  14. #289
    Ez tökéletesen így van, szerintem lehet ez a végszó

    Az F1-ben lehet látni ilyeneket, hogy mindenki próbál a lehető legtovább agresszív maradni, és van egy pont amikor valaki visszaveszi (aztán az esetek felében senki, és akkor csatt), de én mindig a Webber-Alonso eau rouge-os előzésére gondolok, ami egy minta eset ebből a szempontból, Alonso az utolsó utáni másodpercben vette vissza a gázt. Azóta Webberrel máshogy állnak bizonyos szitukban. Túraautózásban meg pont ez a minimális különbség van egy bajnok és egy nem bajnok között.

    ui: Müller-Tarquini esetben meg azért nem volt bünti, mert pályán maradt Müller és a helyezés sem változott. Ott nem lett volna értelme kiosztani bármit is.

  15. #290
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    ui: Müller-Tarquini esetben meg azért nem volt bünti, mert pályán maradt Müller és a helyezés sem változott. Ott nem lett volna értelme kiosztani bármit is.
    Minimum egy figyelmeztetést azért kaphatott volna, mint pl. Coronel Valenciában.
    Sajnos valóban kettős a mérce, de azért Gabinál vegyétek figyelembe, hogy VB újoncként 1. versenyen érthetően szigorúbban büntették.
    Ami a tiszteletet illeti, szerintem az megvan, hiszen Norbi tudását, képességeit elismerik. De amíg tudják, hogy jobban védi a technikát, mint amennyire keménykedik, ez lesz.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #291
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sosem mondtam, hogy mindig a hátul jövő a hibás,
    Dehonnem csak változtál egy kicsit jóirányba
    Utoljára módosította: tdawe; 2012. 05. 01. 10:15.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  17. #292
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Igazából szerintem Gabitól kellene átvenni Norbinak az agressziót, ahogy láttam a felvételeken Gabi nagyon keményen rátette a kocsit szinte mindenkire aki a közelébe volt és veszélyeztette a pozicióját, persze most nem jött neki össze.

    Pl a 2. verseny rajta után a kanyar elött simán sokkal elöbb rázárhatott volna a mellette lévő kocsira és akkor talán nem lökte volna meg ismét Tarq, plusz utána a következő kanyar utána is kapásból be kellett volna menni a jobb oldalra, és akkor nem szorul ki, és ezt egy kicsit agresszívabb viselkedéssel meg lehetett volna oldani szerintem és akkor nem veszít 5 helyet amiért kiesik a vonatból.

    Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy be kellene pár kemény futamot vállalni ahol tényleg odaver mindenkinek aki a közelébe van aztán utána nem szarakodnának vele.
    Nézzétek meg Coronelt hiába utálom, de ilyet mint amit Norbival megtesznek azt vele nem merik még Müller sem mert tudja hogy a következő futamon vagy az első adandó alkalommal visszakapja úgy hogy kiskanállal szedik össze a kocsiját mert nem szarozik.

    Pl valenciába amikor beforgatta az egyenesbe a sevit nagyon keményen, mert be húzta elé a kocsit.
    Itt Norbi véleményem szerint elvette volna a gázt és beengedi a sevit Coronel meg tolta tovább, és ez a nagy különbség a kettejük között.

  18. #293
    Ráadásul WTCC még korrektnek mondható. Mi megy a BTCC futamokon.... ha van egy tiszta kör, ahol senkit sem borítanak fel, már csettintesz.

  19. #294
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul WTCC még korrektnek mondható. Mi megy a BTCC futamokon.... ha van egy tiszta kör, ahol senkit sem borítanak fel, már csettintesz.
    Jah me vezetni nem tanultak meg, így azt helyettesítik derbyvel.
    Azért valljuk be nagyon buták tudnak lenni ott... Inkább kiesnek de derbyznek, mint hogy pontot hoznának...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #295
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nehogy már Norbi legyen a hunyó.Azért azt el kéne fogadni, hogy ő ment elől és aki támadta az hibázott, itt játék közben is elég sokszor esünk bele ilyen hibákba. Közel megyünk a másikhoz és későn fékezünk, majd füstölgő kerekekkel toljuk az előttünk levőt . Persze hogy taposta a féket hiszen nem akarta összetörni a kocsikat. Nézzünk magunkba én is csináltam ilyen pöciket tegnaptól úgy hívom őket hogy kimüllerezni. Ezek a minden hájjal megkent versenyzők nehogy, ne használják már ki ezeket a lehetőségeket,kevesebb bennük a kockázat mint a a kemény előzésekben ennek az esélye 50-50 míg egy előzés 30% eséllyel hajtható végre biztonságosan.És néztem a vidit amin Norbi süti le a szemét mikor Müller magyarázza a bizonyítvány és veregeti a Norbi vállát. Nincs elég nagy here a csapat alatt. Nem anyázni kell meg verekedni nem így értem, határozottabb, dominánsabb versenyzést Poleokat és élen befejezett versenyeket és ha ehhez kell két három lökhárító hát kell mert ez egy ilyen sport. Szeretném úgy nézni a versenyt,hogy na ezt megnyeri,nem úgy hogy meddig bírja az első helyen mikor darálják be.
    Köszönöm

  21. #296
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Én alapból Lalival értek egyet az ügyben, a gond ott van, hogy ha ezt Norbi csinálná, már megkapta volna kb. az eltiltását. Nézzétek meg Coronelt, neki persze járt a bünti rögtön, pedig ő még egy fokkal "státuszban" közelebb áll a nagyfiúkhoz.
    Szóval idő kell szerintem, hogy meg legyenek azok a helyzetek amikor Norbi is ráfoghatja hogy véletlen volt... De ehhez az igaz, hogy mindenképp kell egy kis plusz kapjátok be hangulat Norbitól, nagyon jó versenyző és nagyon szimpatikus ember, de nagyon úgy néz ki hogy ez utóbbit a pályán el kell felejteni ahhoz hogy igazán eredményes lehessen.

  22. #297
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Én nem akaork belemenni a dolog ezen részébe, hogy csúnya gonosz részlehajlók a bírók, meg hogy mindig Norbival geciznek, míg a gyári csapatoknak mindnent elnéznek... mert tudom, hogy ez egy nagyon "kényelmes" gondolat a számunkra, de ahhoz, hogy ezt kijelenthessük az összes idei incidenst és az érte kirótt/nem kirótt büntetést végig kéne nézni és összesíteni, és lehet kicsit összetettebb kép jönne ki a végén, mint amit mi szeretünk gondolni...

    Mert annak, hogy kiragadunk pár minket igazoló esetet a sok közül és arra verjük a nyálunkat, hogy megint áldozatot csinálhassunk magunból, annak szerintem nem sok értelme van. Biztosan van jónéhány ellenpélda is, ha figyelmesen véginézzük az egész szezont és a VB munkásságát...



    Ami pedig az estetet illeti:
    Sajnos csak 1 rendkívül rossz kameraszögből van meg a incidens, ebből nem látszik jól a ki merre, meddig. Ahogy én látom, Norbi folyamatos egyenletes tempóban (de 2 ütemben) húzódik jobbra, Tarquini a seggében hirtelen kivág jobbra, azt hiszi lesz neki hely jobb oldalt, de addigra már Norbi is odaér és hátulról meglöki. Norbi emiatt megcsúszik féktávon, nem bírja bevenni a kanyart és ketten megelőzik.

    • Mondhatjuk azt, hogy Norbi hülye volt, hogy behúzta elé, ezzel bezárta a kaput és Tarquini már nem tudott mit tenni, így Norbi kvázi megérdemelete
    • Mondhatjuk azt, hogy Tarquini-t váratlanul érte a dolog és adott helyzetben már nem tudott mit tenni, így felelősség sem terheli.
    • Ugyanakkor mondhatjuk azt is, hogy Norbi manővere teljesen logikus, kiszámítható és szabályos volt, Tarquini pedig szimplán nem akart számolni ezzel a kézenfekvő szeknárióval és hátulról (nem oldalról) meglökte Norbit és az hogy nem volt szándékos, az senkit se érdekel, attól még tény, hogy szabálytalan az előzés.


    Innentől ez csak elvi kérdés, ami pedig mindig nehéz ügy. Nem tudom mit mond erről a szabályzat, de azt is megkockáztatom, hogy nem fogalmaz világosan.

    Már többször leírtam, hogy a balesetet el lehet kerülni úgy is, hogy mindkét versenyző betarjta a szabályokat és a kötelességeit, meg úgy is, ha az egyik versenyző feladja a jogait a saját kárára, hogy inkább elkerülje a bajt, ha úgy látja a másik versenyző nem teljesítit a saját kötelességeit.

    Tarquini a legkisebb mértékben sem volt Norbi mellett, egyértelműen mögötte volt, így Norbinak sem volt kötelessége helyet hagyni neki a belső íven, Taquini-nek ezzel egyértelműen számolni kellett volna és korábban fékezni... ez nagyon nem ugyan az, mint a tavalyi Menu/Müller féle rázárós, leszorításos, kiforgatós eset.
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 05. 01. 12:58.

  23. #298
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Szó se róla, Norbi későn zárt, viszont a mozgásával egyértelműen jelezte a kopasznak, hogy belül nem fogja elengedni. És a lényeg ezután jön, a bőrfejű szándékosan továbbnyomta belül, mert tudta, hogy valamennyire megtolva Norbit, ki fogja őt billenteni az egyensúlyából és valszeg el tud menni belül. És mivel a helyzet nem szólt 100%-ig ellene, még abban is biztos lehetett, hogy ha a kontakt nem lesz durva, akkor nem meszelik el a manőverért. És milyen szépen bejött neki. Ezt ugye lehet rutinnak is nevezni, sportszerűtlennek is, meg gyökérségnek is.

    Szerk:Most nézem, hogy neilszab is írt egy kisregényt. Tarquinitől nem várhatunk hasonló szitukban sportszerűséget sose, ezt a jövőben majd figyelembe kell venni.
    Utoljára módosította: prost; 2012. 05. 01. 13:08.

  24. #299
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    VÁÁÁÁÁÁÁÁ! Kéne egy kis tekintéj ,akkor kevésbé barmolnák el így , A sevysek vadparasztok.
    Ez a négy vén f*sz (Menu, Müller, Coronel, Tarquini, de ide értendő Plato is a BTCC-ből) senkire sincs tekintettel, egymást is fékezés nélkül lökdösik ki, láthattad a második futamon. Nincs ebben semmi új, a fiatalok is hibáznak néha, de legalább alapvetően megpróbálnak ütközések nélkül menni.

    Muller a BTCC-s időkből:


    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 05. 01. 13:45.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #300
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Rutinos sportszerűtlen, gyökér de eredményes kontra kezdő, sportszerű, szimpatikus de eredménytelen. Na mindegy elmúlt ennyit róla.

Oldal: 12 / 22 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •