Oldal: 22 / 22 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22
Találatok: 526 - 544 (544 összesen)

Téma: FIA WTCC 2012

  1. #526
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Gyerekek hogy ez mekkora egy szar,fos,hugy pálya! Már megbántam hogy egyáltalán felkeltem megnézni.
    Amig ilyen gané pályák lesznek ebbe a viccsorozatba szerintem nézni sem fogom.
    Grat Norbinak.
    Kettő 0-ás futam, gratulálok...
    Elsőnél nem csinált semmit a VB az egy vicc volt!
    Simán beperelném a sponzorok helyében a pályát mert onnantol kezdve 1secre sem mutatták a hátrébb lévőket, talán ha megteszik akkor kiveszik ezt a fos pályát a naptárbol.
    Érdekes a btccben nincsenek ilyen pályák és isten a sorozat itt meg a versenyek 1/3-a ilyen városi szar.
    Komolyan egy astra kupa izgalmasabb és komolyabb mint ez.

  2. #527
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek hogy ez mekkora egy szar,fos,hugy pálya! Már megbántam hogy egyáltalán felkeltem megnézni.
    Amig ilyen gané pályák lesznek ebbe a viccsorozatba szerintem nézni sem fogom.
    Grat Norbinak.
    Kettő 0-ás futam, gratulálok...
    Elsőnél nem csinált semmit a VB az egy vicc volt!
    Simán beperelném a sponzorok helyében a pályát mert onnantol kezdve 1secre sem mutatták a hátrébb lévőket, talán ha megteszik akkor kiveszik ezt a fos pályát a naptárbol.
    Érdekes a btccben nincsenek ilyen pályák és isten a sorozat itt meg a versenyek 1/3-a ilyen városi szar.
    Komolyan egy astra kupa izgalmasabb és komolyabb mint ez.
    Az időmérőt én is letöltöttem, és csak azt mutatták ahogy a Chevyk cruze-olnak.... Ezt én is észrevettem

  3. #528
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Macau egy legendás helyszín mint Monza-Monaco-SIlverstone vagy mondjuk Daytona. Próbára tesz embert és gépet egyaránt, az hogy huff vagy oriola belehibázott benne van, és ez akkor is benne lett volna ha első vagy második versenyhétvége macau az évben.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #529
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Macau egy legendás helyszín mint Monza-Monaco-SIlverstone vagy mondjuk Daytona. Próbára tesz embert és gépet egyaránt, az hogy huff vagy oriola belehibázott benne van, és ez akkor is benne lett volna ha első vagy második versenyhétvége macau az évben.

    Monaco is egy nagy szar, én örülnék a világon a legjobban ha azon a gané "pályán" (pályának nem nevezhető valamin) nem lenne többé verseny.

    Engem nem érdekel, hogy legenda vagy sem ha egy unalmas szar versenyt látok mindig, értelmetlen pályákat ki kellene irtani és olyan pályákat betenni amin élvezetes versenyt lehet csinálni, nem csak vonatozni, mert az nem autóverseny, mivel itt még kerékcsere sincs, ami miatt esetleg változna valami.
    Én egy ilyen pályán ha előre kerülnék, az isten nem tudna megelőzni...
    Van millió pálya ahol tök jó versenyt lehet csinálni nem bohóckodni ilyen semmirekellő pályákkal.

    Monacoban is nem tudom hogy mi a nagy dicsőség amikor sehol nem lehet előzni rajta, 1 kigyorsítás van amit jól meg kell csinálni és kész, ha a boxot nem cseszi el a csapat akkor esélytelen hogy megverjen bárki is ha az élen vagy hiába gyorsabb, szóval az én szememben az ilyen győzelem semmit nem ér ugyan úgy ahogy ezen a pályán is.

  5. #530
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy ilyen pályán ha előre kerülnék, az isten nem tudna megelőzni...
    Ja csak nem tudnál végigmenni....
    Na meg ugye a kérdés még az, hogy mégis hogy kerülsz előre?


    Ezeken a pályákon jó tempóban hiba nélkül végigmenni és eredményesen szerepelni óriási versenyző teljesítmény, még akkor is ha a te a TV előtt pöffeszkedve és chips-szet zabálva nem élsz át segglyuktágító izgalmakat..

  6. #531
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Monaco is egy nagy szar, én örülnék a világon a legjobban ha azon a gané "pályán" (pályának nem nevezhető valamin) nem lenne többé verseny.
    ...
    távozz tőlem sátán!!!!
    :inq:
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  7. #532
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    VILÁGBAJNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szar volt nézni hogy mindkét versenyen szopóra volt állítva a Norbi! De még így is jó, mert az igazság nem engedte hogy másképp történjenek a dolgok.

  8. #533
    Na én most néztem vissza, az elsőn is és a másodikon is volt néhány kemény előzés. A HUFF nem is értem hogy előzte meg Müllert... Az nagyon brutál volt.
    Valamint a másodikon amikor a Norbi vissza előzte Macdowellt és ment mögötte Oriola...na az nem volt gyenge. Komolyan le a kalappal! Gondolom Oriolara meg rászóltak, hogy próbálja meg bármi áron....mondjuk megértem de így utólag kifizettetném vele a kárt!
    Szerintem Zengő Zoli több infarktust is megélt a második versenyen.
    Az FIA meg felébredhetne már, ha Grosjan-t elzárták a versenyzéstől, Müllert le kéne csukni. A Macdowelles perec nem volt gyenge, csoda hogy kiszállt.

  9. #534
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    . A Macdowelles perec nem volt gyenge, csoda hogy kiszállt.
    Én meg most olvasom, hogy ketten is meghaltak ezen a Macau-i versenyhétvégén...

    http://sportgeza.hu/sport/2012/11/16...hirhedt_palya/

  10. #535
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Tomcy: Monaco-val egyetértek Szívesebben látnék helyette mondjuk 1 francia pályát, ha már francia motorgyártó van a mezőnyben (1 HTTT méltó lenne rá).
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  11. #536
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Az FIA meg felébredhetne már, ha Grosjan-t elzárták a versenyzéstől, Müllert le kéne csukni. A Macdowelles perec nem volt gyenge, csoda hogy kiszállt.
    Tulajdonképpen egyetértek veled, de pont most, ebben a konkrét esetben Müllernek esélye nem volt elkerülni az ütközést. A kanyar előtt még bőven volt távolság közöttük, de a kanyar után McDowall autója megbillent, gondolom emiatt elvette a gázt, és így érte utol Müller, egy olyan kanyarban, ahol amúgy is padlón, faltól falig mennek, és nem tudsz hova kitérni. A közvetítésben is látszott, hogy még az ütközés előtt fékezett, de ez kevés volt.
    Amúgy az a fal akkor ott, nagyon sokat kapott

    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #537
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonképpen egyetértek veled, de pont most, ebben a konkrét esetben Müllernek esélye nem volt elkerülni az ütközést. A kanyar előtt még bőven volt távolság közöttük, de a kanyar után McDowall autója megbillent, gondolom emiatt elvette a gázt, és így érte utol Müller, egy olyan kanyarban, ahol amúgy is padlón, faltól falig mennek, és nem tudsz hova kitérni. A közvetítésben is látszott, hogy még az ütközés előtt fékezett, de ez kevés volt.
    Amúgy az a fal akkor ott, nagyon sokat kapott

    Még 0:15-nél a Ford és a BMW is vicces még

  13. #538
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ja csak nem tudnál végigmenni....
    Na meg ugye a kérdés még az, hogy mégis hogy kerülsz előre?


    Ezeken a pályákon jó tempóban hiba nélkül végigmenni és eredményesen szerepelni óriási versenyző teljesítmény, még akkor is ha a te a TV előtt pöffeszkedve és chips-szet zabálva nem élsz át segglyuktágító izgalmakat..

    Attól még egy szar pálya és gyakorlatilag 2 féktáv van amire figyelni kell ha az megvan akkor nincs gond még ha lassabb is vagy a pálya többi részén, persze szar ennyire a falak között menni, de azért ilyen szinten szerintem 10 kört jól megcsinálni nem egy ördöglakat.

    Amúgy meg azért van az egész sorozat, hogy mi nézők jól szórakozzunk, ha nem így lenne akkor nem kellene közvetíteni, csak kiirni a végeredményt.
    Márpedig ezeken a pályákon mindent lehet csak szórakozni nem, olyan az egész mint ha felvezető kocsi után mennének csak gyorsabban, unalmas.
    Plusz ennyire hozzá nem értő pályabírók és vezetők szerintem nincsenek más pályán.

    Nem is értem, hogy mi lett volna ha nem tudják az első versenyen kiemelni a kocsikat és az a 6 kocsi utóléri a várakozókat aztán beállnak kávézni mögéjük vagy nem tudom.

  14. #539
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    távozz tőlem sátán!!!!
    :inq:
    Ha vonatozást akarok nézni akkor kimegyek a pályaudvarra.

    Magny cours 100x jobb pálya és azon lehet versenyezni nem úgy mint ezen.

  15. #540
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Még túl korai felvenni a topicot, ezért ideírom.

    Renault? WTCC? 2014???
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #541

  17. #542

  18. #543
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Szimulátoros utalás Norbinál megvan?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  19. #544
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Király
    Ahogy D'Aste meg woodoo-zta a Cheviket, az nagyon komoly.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Oldal: 22 / 22 ElsőElső ||| 12 18 19 20 21 22

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •