Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 94 (94 összesen)

Téma: HTCM 5 !!!

  1. #76
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről: érdeklődés még lenne is, de ha du-s vagyok, akkor a rajtra érek haza. Tehát kb sajna teljesen mindegy, hogy érdekel-e vagy sem.
    Igen régebben én is két műszakoztam és ugyan ez volt a problémám, ráadásul mivel két hetente van verseny így 100% hogy lemaradsz a futamokról.
    Sajnos nagyon úgy néz ki hogy a jövő is a több műszakról fog szólni, úgy hogy a hétköznapi versenyzésről le kell mondanom. Gyanítom hogy a hétvégi futamok felejtősek a HTCM sorozatban.

  2. #77
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Igen régebben én is két műszakoztam és ugyan ez volt a problémám, ráadásul mivel két hetente van verseny így 100% hogy lemaradsz a futamokról.
    Sajnos nagyon úgy néz ki hogy a jövő is a több műszakról fog szólni, úgy hogy a hétköznapi versenyzésről le kell mondanom. Gyanítom hogy a hétvégi futamok felejtősek a HTCM sorozatban.
    Mivel jelenleg van még 3 másik liga is, akiknél általában fix napokon, időpontokban vannak a futamok évek óta és szerintem nem lenne célszerű olyan napra rakni a versenyeket amikor esetleg máshol is futam van, mert ezzel olyan emberrel csesznénk ki aki esetleg több bajnokságban indul és akkor esetlegesen emiatt nem jönne ide.

    Szerintem aki a jövőben szervezni fogja ezt az egészet azért előtte csinálni fog egy felmérést, hogy melyik a jobb a hétköznapi vagy hétvégi verseny legalábbis szerintem. Úgyhogy nem biztos, hogy le kell tenned arról hogy, versenyezz!

  3. #78
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel jelenleg van még 3 másik liga is, akiknél általában fix napokon, időpontokban vannak a futamok évek óta és szerintem nem lenne célszerű olyan napra rakni a versenyeket amikor esetleg máshol is futam van, mert ezzel olyan emberrel csesznénk ki aki esetleg több bajnokságban indul és akkor esetlegesen emiatt nem jönne ide.

    Szerintem aki a jövőben szervezni fogja ezt az egészet azért előtte csinálni fog egy felmérést, hogy melyik a jobb a hétköznapi vagy hétvégi verseny legalábbis szerintem. Úgyhogy nem biztos, hogy le kell tenned arról hogy, versenyezz!

    Csak mint gondolatmenet:
    Vasárnap foglalt: GTR2
    Nem tudom mikor van (egyáltalán nem követtem): netCar, GPL, de azok a napok sem jók...
    Szombat ugye a bulik napja, vagy ha valaki elutazik hétvégére...
    Péntek ugyanaz mint a szerda, vagy bármely más hétköznap. A kétműszakban tengődők számára csöcs.

    Tényleg nem sopánkodás / nyafi, csak hangosan végig gondoltam melyik más nap lehetne jó. Hát... ez van. :-)

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Péntek ugyanaz mint a szerda, vagy bármely más hétköznap. A kétműszakban tengődők számára csöcs.

    Tényleg nem sopánkodás / nyafi, csak hangosan végig gondoltam melyik más nap lehetne jó. Hát... ez van. :-)
    Bocsánat ha nagyon tudatlan a kérdésem, de kéthetente egy napra nem lehet úgy kérni/intézni a műszakot hogy fixen kijöjjön a lépés? Megdumálni a főnökkel, cserélni egy kollégával, stb...

  5. #80
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Erről a dologról csak annyit, hogy itt a Masters-en mindig törekedtünk arra, hogy a hétvégék szabadok legyenek (család, kocsma, buli, stb.). De majd nyilván kialakul, hogy továbbra is marad-e a trend, vagy lesz hétvégén is ligafutam.

  6. #81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat ha nagyon tudatlan a kérdésem, de kéthetente egy napra nem lehet úgy kérni/intézni a műszakot hogy fixen kijöjjön a lépés? Megdumálni a főnökkel, cserélni egy kollégával, stb...

    Semmi baj a kérdéssel, teljesen rendben. Normális helyeken ez gondolom nem is okoz gondot...
    Mindegy. Olyan időpont egyébként amúgy sincs, ami mindig, mindenkinek jó, tehát ha úgy jön ki, akkor részemről idén sem, így jártam, oszt jó napot. :-)

  7. #82
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Ez az a kérdés, amire sajnos nincs ideális megoldás! Hétvége vegyes megítélésü számomra, hiszen van, aki otthon pihen, így belefér a versenyzés, de aki például beleveti magát a péntek és/vagy szombat éjszakába, azok valszeg nem indulnának sem péntek, sem szombat este. Illetve fontos figyelni, igazodni más ligák naptáraihoz, ezzel megnyitni a lehetőséget a párhuzamos versenyzésre 2, esetleg 3 ligában. Szóval majdhogynem a legnehezebb kérdés ez a "mikor legyenek futamok?".

  8. #83
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Hát amióta HTCM van, azóta az szerda...

  9. #84
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Hét végén futamot szervezni szerintem nem szerencsés. Valamit hagyni kell a családnak is. Hétközben ellenben rendezhettek váltott napokon is futamot. Páros héten szerda, páratlan héten kedd, vagy hétfő, stb... Olyan időpont biztosan nem lessz, ami mindenkinek egyformán jó.

  10. #85
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    HTCM nyári kupa

    ...egyforma teljesítményű autók
    ...egyforma esély
    ...izgalmas pályák
    ...ha még nem tudod hol versenyezz nyáron
    ...HTCM Nyári kupa 2012!

    Részletek hamarosan!

  11. #86
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    ...egyforma teljesítményű autók
    ...egyforma esély
    ...izgalmas pályák
    ...ha még nem tudod hol versenyezz nyáron
    ...HTCM Nyári kupa 2012!

    Részletek hamarosan!
    Alfa Romeo 75 turbo?

  12. #87
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    HTCM Nyári Kupa

    Tisztelt versenyzőtársak!
    Engedjétek meg nekem, hogy a Nyári Kupával kapcsolatos részletes információk előtt bemutatkozzunk Nektek. A HTCM 5. szezonja nemrég ért végett, és úgy gondoltuk megragadjuk a kínálkozó lehetőséget, és átvesszük a stafétabotot, ami a túraautós bajnokság szervezését illeti.
    A csapat jelenleg négy fős, szeretnék pár szót szólni arról, ki, milyen feladatot fog ellátni a jövőben:
    Kóródi István: versenybírói feladatok ellátása mellett, promóciós videók elkészítéséért fog felelni, emellett a bajnokság felépítéséhez szükséges szervezési feladatok aktív részese is lesz Pisti.
    Béres Péter: szintén versenybírói feladatkör lesz az övé, emellett kihasználjuk szakértelmét a promóció területén is. Természetesen az ötletelés, szervezésből is kiveszi a részét.
    Vida Zoltán: amellett, hogy segítségével próbálunk minél szinvonalasabb, és közönségcsalogatóbb bajnokságo(ka)t szervezni, ő fogja tálalni Nektek a részleteket, szöveges formában, és, mint mindnyájunk a szervezés, ötletelés is feladatköre lesz.
    Matejka Zoltán: Tulajdonképpen mint versenyigazgató fogok ténykedni, továbbá promóciós feladatokat ellátni. Összeszedni, összetenni mindent, ami egy jó, és színvonalas bajnoksághoz szükséges, méltóképp a masters-ligákhoz. Nekem fogjátok majd küldeni a skineket, én készítem el a szükségesl etöltendőket Nektek,velem kontaktolhattok ha bármi kérdésetek van.
    Ami biztos, próbálunk mindenki számára izgalmas, élvezetes, korrekt körülményeket biztosítani, lesz sok dolog újdonságként bevezetve, próbálunk minden más ligától különbözőt nyújtani Nektek, elsőkörben nyáron, nyárra, és mivel majdnem komplett a nyári kupa, annyit elárulhatok, hogy valóban nem a megszokott gépekkel, nem a megszokott pályákon lesznek a versenyek, azonban bővebb részleteket később tennénk közre!
    Ha bármi kérdésetek van, megtaláltok itt, forduljatok bátran hozzám.
    Üdv.:
    Zoli

    szerk.: Mint sokan tapasztalhattátok beizzítottuk ismét a facebook-os oldalunkat, csatlakozzatok, mindenki hozzon magával mégegy embert, vagy amennyit tud, sok érdekességet, információt fogtok majd megtalálni az oldalon is!!
    Utoljára módosította: zolibphc; 2012. 06. 10. 21:50.

  13. #88
    Varga Zsolt Regisztrált Enzooka logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 26.
    Üzenetek
    296

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt versenyzőtársak!
    Engedjétek meg nekem, hogy a Nyári Kupával kapcsolatos részletes információk előtt bemutatkozzunk Nektek. A HTCM 5. szezonja nemrég ért végett, és úgy gondoltuk megragadjuk a kínálkozó lehetőséget, és átvesszük a stafétabotot, ami a túraautós bajnokság szervezését illeti.

    Sok sikert srácok!

  15. #90
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Na, erre én is kíváncsi vagyok, mit hoztok össze... és drukkolok, hogy jó legyen! Még az is lehet, hogy újra felrakom a Race07-et...

  16. #91
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Na, erre én is kíváncsi vagyok, mit hoztok össze... és drukkolok, hogy jó legyen! Még az is lehet, hogy újra felrakom a Race07-et...
    Köszönjük, és ez a cél, hogy akinek nincs fent, az tegye újra, akinek meg ott van használja azt az exe-t

  17. #92
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt versenyzőtársak!
    Engedjétek meg nekem, hogy a Nyári Kupával kapcsolatos részletes információk előtt bemutatkozzunk Nektek. A HTCM 5. szezonja nemrég ért végett, és úgy gondoltuk megragadjuk a kínálkozó lehetőséget, és átvesszük a stafétabotot, ami a túraautós bajnokság szervezését illeti.
    A csapat jelenleg négy fős, szeretnék pár szót szólni arról, ki, milyen feladatot fog ellátni a jövőben:
    Kóródi István: versenybírói feladatok ellátása mellett, promóciós videók elkészítéséért fog felelni, emellett a bajnokság felépítéséhez szükséges szervezési feladatok aktív részese is lesz Pisti.
    Béres Péter: szintén versenybírói feladatkör lesz az övé, emellett kihasználjuk szakértelmét a promóció területén is. Természetesen az ötletelés, szervezésből is kiveszi a részét.
    Vida Zoltán: amellett, hogy segítségével próbálunk minél szinvonalasabb, és közönségcsalogatóbb bajnokságo(ka)t szervezni, ő fogja tálalni Nektek a részleteket, szöveges formában, és, mint mindnyájunk a szervezés, ötletelés is feladatköre lesz.
    Matejka Zoltán: Tulajdonképpen mint versenyigazgató fogok ténykedni, továbbá promóciós feladatokat ellátni. Összeszedni, összetenni mindent, ami egy jó, és színvonalas bajnoksághoz szükséges, méltóképp a masters-ligákhoz. Nekem fogjátok majd küldeni a skineket, én készítem el a szükségesl etöltendőket Nektek,velem kontaktolhattok ha bármi kérdésetek van.
    Ami biztos, próbálunk mindenki számára izgalmas, élvezetes, korrekt körülményeket biztosítani, lesz sok dolog újdonságként bevezetve, próbálunk minden más ligától különbözőt nyújtani Nektek, elsőkörben nyáron, nyárra, és mivel majdnem komplett a nyári kupa, annyit elárulhatok, hogy valóban nem a megszokott gépekkel, nem a megszokott pályákon lesznek a versenyek, azonban bővebb részleteket később tennénk közre!
    Ha bármi kérdésetek van, megtaláltok itt, forduljatok bátran hozzám.
    Üdv.:
    Zoli

    szerk.: Mint sokan tapasztalhattátok beizzítottuk ismét a facebook-os oldalunkat, csatlakozzatok, mindenki hozzon magával mégegy embert, vagy amennyit tud, sok érdekességet, információt fogtok majd megtalálni az oldalon is!!
    Sok sikert Srácok!!!

  18. #93
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Magam is csak sok sikert tudok kívánni ehhez a kihíváshoz.
    Reméljük, minden zsír lesz.

  19. #94
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Magam is csak sok sikert tudok kívánni ehhez a kihíváshoz.
    Reméljük, minden zsír lesz.
    Azon leszünk, és köszönjük a bíztatást!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •