Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (53 összesen)
  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Szervertagság 2011/12

    A GTR-Masters.hu éves szerverdíj ellenében vehető igénybe.
    Akik befizetik az éves díjat szervertaggá válnak, így számukra a szerveren folyamatos hozzáférést biztosítunk a GTR2, RACE07 és GTL szerverekhez, illetve minden GTR-Masters.hu által szervezett bajnokságban.
    A díj befizetője jogosultságot kap a fórum szervertagok számára fenntartott oldalainak böngészésére, ahol a versenyekhez használt jelszavak és más hasznos információk vannak.
    A szerverdíjakból fedezzük a szerver, a tárhely, a honlap, a díjak, valamint a működés egyéb költségeit a tőlünk már megszokott magas színvonalon.

    A 2011/12-es szezonban terveink között szerepel GTR2, RACE07, GT Legends valamint GPL bajnokságok indítása, mindegyik bajnokságban a előző évihez hasonló értékes nyereményekkel.
    A GTR2, RACE07 és GT Legends szerverek a GPL bajnokság futamának (kedd este) kivételével minden nap 24 órában fognak működni. A GPL csak a bajnoki futamok időpontjában működik.

    A GTR-Masters.hu szerver használati díja évi 4000 Ft.

    Akik csak a GPL bajnokságban indulnak, azok számára továbbra is 2000 Ft az éves díj.

    A szerverdíj 2011. szeptember 12-től 2012. szeptember 30-ig érvényes.
    A szervertagság minden jelenlegi szervertag pilóta estén 2011. szeptember 30-ig automatikusan érvényes, a 2011/2012-es szerverdíjat eddig az időpontig kell átutalni.

    Természetesen idény közben is lehet bármikor csatlakozni a ligához, amennyiben az idény felétől csatlakozol, akkor a szerverdíj az alábbi szerint módosul:
    - 2012. február 1-től: 2000 Ft (csak GPL 1000 Ft)

    ROOKIE tagság:
    Amennyiben soha nem voltál még GTR-Masters szervertag, akkor lehetőség van 1 alkalommal Rookie tagság kiváltásra fél szezonra, amely szintén minden a GTR-Masters.hu által szervezett bajnokságra érvényes:
    - 2011. szeptember 12.-től 2012. február 1-ig: 500 Ft
    - 2012. február 1.-től 2012. szeptember 30-ig: 500 Ft


    Szerverdíj befizetése:
    Az összeget az alábbi számlára kérjük átutalni:
    Számla-tulajdonos: Szabó Szilárd
    számlaszám: 10700457-66727840-51100005
    számlavezető bank: CIB Bank
    a közlemény rovatba:
    - HGTRM és a TELJES NEVED (teljes tagság esetén) vagy
    - HGPLM és a TELJES NEVED (csak GPL esetén) vagy
    - ROOKIE és a TELJES NEVED (Rookie tagság esetén)

    Sajnos postai rózsaszín átutalási csekket a folyamat lassúsága és költsége miatt nem áll módunkban elfogadni.
    Ezért amennyiben nincs lehetőség banki átutalásra, akkor lehetőség szerint egy helyi CIB Bank fiókban fizesd be az összeget a fent megadott számlaszámra, az összeg ilyenkor késedelem nélkül megjelenik a számlán.


    Kérjük, hogy amint befizetted valamelyik változatra a pénzt azt www.gtr-masters.hu oldal Kapcsolat menüpontjánál jelezd!
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 16. 18:58.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Kádár József Regisztrált RupertGiles logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    110
    Távol álljon tőlem, hogy értetlenkedek, de a
    - HGTRM és a TELJES NEVED
    teljes neved az a regisztrált név, vagy a valódi név?

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg RupertGiles írta Hozzászólás megtekintése
    Távol álljon tőlem, hogy értetlenkedek, de a

    teljes neved az a regisztrált név, vagy a valódi név?
    Valódi név.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    501

    Szervertagság

    Gratulálok a szervezőknek, ezt nagyon jól kitaláltátok...

  5. #5
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Kérjük, hogy amint befizetted valamelyik változatra a pénzt azt www.gtr-masters.hu oldal Kapcsolat menüpontjánál jelezd!
    És itt melyiket adjam meg?



  6. #6
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    És itt melyiket adjam meg?
    T. Adminok, komolyan kérdeztem. Ha tudnám, nem kérdezném

    Rég volt már tavaly szeptember, elfelejtettem, na!



  7. #7
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    nem igazán értem a kérdést...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    T. Adminok, komolyan kérdeztem. Ha tudnám, nem kérdezném

    Rég volt már tavaly szeptember, elfelejtettem, na!
    Neharagudj de nekem sem világos hogy mi a kérdés.

    Ha gpl-es szervertagságot fizettél be, akkor kijelölöd a "Szerverdíj befizetés"-t és üzenetnek beírod hogy HGPLM Oláh Gábor.

  9. #9
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Neharagudj de nekem sem világos hogy mi a kérdés.

    Ha gpl-es szervertagságot fizettél be, akkor kijelölöd a "Szerverdíj befizetés"-t és üzenetnek beírod hogy HGPLM Oláh Gábor.
    Oké, így tettem

    Egyébként én a felső sorra kérdeztem rá, a Neved: -re, mivel ott alapból a nicknevet írja be a fórum és ezt kicsit furcsálltam.



  10. #10
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, így tettem

    Egyébként én a felső sorra kérdeztem rá, a Neved: -re, mivel ott alapból a nicknevet írja be a fórum és ezt kicsit furcsálltam.
    nincs azzal gond, mert így egyértelmű megtalálni - mert mondjuk lehet 8 Oláh Gábor de convar csak 1...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #11
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Üdv.

    Engem ez a Rookie tagság érdekel, mert nem voltam még szerver tag nálatok. De akkor ez csak fél szezonra jó? Utána akkor mennyit kell még befizetnem, hogy 2012.09.30-ig szerver tag lehessek(2000Ft)? Ill. kérdezném, hogy lehet e akkor az egész összeget egyszerre átutalni? Köszi a válaszokat!

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.

    Engem ez a Rookie tagság érdekel, mert nem voltam még szerver tag nálatok. De akkor ez csak fél szezonra jó? Utána akkor mennyit kell még befizetnem, hogy 2012.09.30-ig szerver tag lehessek(2000Ft)? Ill. kérdezném, hogy lehet e akkor az egész összeget egyszerre átutalni? Köszi a válaszokat!
    Szia, igen fél szezon a Rookie és lehet egyszerre is utalni a két összeget... de akkor majd kérlek szólj ránk január végén a kapcsolat fülön, hogy nehogy elfelejtsük majd átállítani a státuszod.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A mai naptól fogva már csak az érvényes 2011/2012-es Szervertagsággal rendelkező versenyzők látogathatják a szervereket!

  14. #14
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149

    Üdv !

    Engem is a rookie tagság érdekelne, nincs tapasztalatom a szervertagságot illetően. Ezért is kérdezném, hogy hogyan is működik a dolog. Befizetem az összeget, tag leszek, és indulhatok a szerver által szervezett futamokon. Az nem világos még nekem, hogy a szervert hogyan érem el. A játékon keresztül (Race on)? Azaz az internetes játék módban találom majd meg a megfefelő szervert/szervereket? Mi a nevük, és hogy kapom meg a belépő jelszót?
    Lehet, hogy triviális kérdések, de egyenlőre nem látom át a dolgot. Ha kapok választ és letisztul a dolog, akkor szívesen csatlakoznék.

    Köszönettel,

  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is a rookie tagság érdekelne, nincs tapasztalatom a szervertagságot illetően. Ezért is kérdezném, hogy hogyan is működik a dolog. Befizetem az összeget, tag leszek, és indulhatok a szerver által szervezett futamokon. Az nem világos még nekem, hogy a szervert hogyan érem el. A játékon keresztül (Race on)? Azaz az internetes játék módban találom majd meg a megfefelő szervert/szervereket? Mi a nevük, és hogy kapom meg a belépő jelszót?
    Lehet, hogy triviális kérdések, de egyenlőre nem látom át a dolgot. Ha kapok választ és letisztul a dolog, akkor szívesen csatlakoznék.

    Köszönettel,
    Igen a játékon belül az online szervereknél látni fogod a GTR-Masters szervert, és ha tag leszel, megtudod a szerverkódot a szervertagok fórumában a szerverjelszó topickban. Csak akkor lesz elérhető számodra az a rész ha tag leszel.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.631
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is a rookie tagság érdekelne, nincs tapasztalatom a szervertagságot illetően. Ezért is kérdezném, hogy hogyan is működik a dolog. Befizetem az összeget, tag leszek, és indulhatok a szerver által szervezett futamokon. Az nem világos még nekem, hogy a szervert hogyan érem el. A játékon keresztül (Race on)? Azaz az internetes játék módban találom majd meg a megfefelő szervert/szervereket? Mi a nevük, és hogy kapom meg a belépő jelszót?
    Lehet, hogy triviális kérdések, de egyenlőre nem látom át a dolgot. Ha kapok választ és letisztul a dolog, akkor szívesen csatlakoznék.

    Köszönettel,
    A wtcc-ben való induláshoz szükséges infókat itt találod meg. http://forum.gtr-masters.hu/content.php?191-Indul-a-HTCM5!!!

  17. #17
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Igen a játékon belül az online szervereknél látni fogod a GTR-Masters szervert, és ha tag leszel, megtudod a szerverkódot a szervertagok fórumában a szerverjelszó topickban. Csak akkor lesz elérhető számodra az a rész ha tag leszel.
    Oké, kösz a válaszokat. Kipróbálom, utalom a rookie tagsághoz szükséges összeget.

  18. #18
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Na, befizettem a (rookie) tagságit. Most várom a tagságot. Az utalás után mennyi idővel leszek szervertag? És honnan tudom meg, kapok e-mailt?

  19. #19
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Na, befizettem a (rookie) tagságit. Most várom a tagságot. Az utalás után mennyi idővel leszek szervertag? És honnan tudom meg, kapok e-mailt?
    Üdv!

    1-2 napon belül leszel tag. Amikor a ROOKIE titulust látod a neved alatt, akkor már az vagy
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #20
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Na, befizettem a (rookie) tagságit. Most várom a tagságot. Az utalás után mennyi idővel leszek szervertag? És honnan tudom meg, kapok e-mailt?
    kb....
    most..

    a névhasználattal kapcsolatos dolgokat nézd át még...
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...%E1lat&p=66442
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #21
    Hello.

    Ha csak jövőhéten fizetem a tagságot akkor még mehetek a bajnokságban??

    Üdvözlet.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Várkonyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Hello.

    Ha csak jövőhéten fizetem a tagságot akkor még mehetek a bajnokságban??

    Üdvözlet.
    Amennyiben a pénz megjelenik a számlán még a futam előtt és Sziszka is van olyan kedves, hogy egyből megnézi és beállítja neked, akkor természetesen a jelszavak birtokában onantól fogva nincs akadálya!

  23. #23
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Én elutaltam a hétvégén, le is vonták.
    Szerdán elvileg futam. Ha megmutatom a bank online kivonatát az ér? Nemtudom, hogy megérkezik-e addig bevallom őszintén.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Én elutaltam a hétvégén, le is vonták.
    Szerdán elvileg futam. Ha megmutatom a bank online kivonatát az ér? Nemtudom, hogy megérkezik-e addig bevallom őszintén.
    Hétvégén nem igen tudsz utalni, a pénzzel legkorábban hétfőn történik érdemben vmi, de ne aggódj, szerdára meg fog érkezni a pénz a számlára, 3 napnál nem szokott ez tovább tartani. Viszont kivonatot nem igen tudunk elfogadni...

    De a leggyorsabb megoldás mindig a CIB fiókba való befizetés, az a pénz azonnal megérkezik!

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Aki szeretne indulni a hétvégi HGTRM9 szezonnyitó futamon, annak javaslom, hogy minél előbb intézze el a szerverdíj utalásokat, mert az utalásról szóló ScreenShot-okat nem tudunk elfogadni.

    Az elektronikus banki utalásra 2-3 nap átfutási időt kell számolni, míg ha befizeted egy CIB fiókban a számlára a a tagságit, akkor az egyből megérkezik.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •