Szavazás eredménye: Mikor kezdődjön az időmérő? (GTL)

Szavazók
20. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • 21:15

    0 0%
  • 21:00

    6 30,00%
  • 20:45

    4 20,00%
  • 20:30

    8 40,00%
  • 20:15

    1 5,00%
  • 20:00

    1 5,00%
Találatok: 1 - 24 (24 összesen)

Téma: GTL futamok kezdési időpont

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    GTL futamok kezdési időpont

    No, mint gondolom már sejtitek lassan végéhez ér a követekező GTL bajnokság megtervezése/beröffentése és hamarosan kezdetét veszi a HGTLM7!!

    Pár utolsó simítás van még hátra az ötleteitek alapján, viszont egy dolgokban szeretnénk még kikérni a véleményeteket.


    Többször felmerült már, hogy kicsit az éjszakába nyúlnak a futamok, ami nem feltétlenül jó a korán kelőknek, ezért kiírunk egy szavazást a következő kérdéssel:

    Mikor kezdődjenek a GTL futamok?


    Kérjük, hogy mindenki, aki indulni szeretne a GTL futamokon, az jelőlje be azt a legkorábbi időpontot, amikor még jóérzéssel meg tud jelenni a szerveren, hogy nekilóduljon az időmérőnek!


    Az elmúlt években rendszerint 9-kor kezdtünk az időmérővel (endurace futamok esetén 8-kor), majd körülbelül mindennel együtt (futam utáni chat, fórumozgatás) 11 körül szokott vége lenni a mókának.

    Nem tudom, hogy esetleg eddig hányan maradtak távol a futamoktól a késő kezdés miatt, de nem szeretnénk a ló túloldalára sem esni, az lenne a cél, hogy olyan időpontot találjunk, ami lehetőleg minél többünknek -még akár némi kényelmetlenség árán is - megfelel és minél többen fel tudunk sorakozni a rajtrácson.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 01. 23:13.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Hétfőig lehet szavazni!


    Tibi, csak nem lehet hogy beugrasz?

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hétfőig lehet szavazni!
    Sztem még nem szavazott mindeki...

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sziasztok,

    Úgy látom, hogy a fél 9-es kezdés sokaknak megfelelne, viszont többen vannak olyanok is, akik 9 előtt nem tundak jönni, és a cél az, hogy minél többen ott tudjunk lenni a rajtrácson, ezért:

    maradunk a 9 órás kezdésnél.

  5. #5
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ezt hogyan sikerült kikövetkeztetned? A 20:45-ös kezdés az nem 21........Ráadásul aki 20:30 előttre szavazott, valszeg neki is megfelel ez az időpont. Tehát végképp nem értem, hogyan jutottál erre a döntésre, de te tudod.
    A 20:45-ös időpont, valószínüleg 14 embernek kompromiszummal elfogadható, de 6 ember aki arra szavazott, hogy 21:00 az több?
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 09. 08. 09:27.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #6
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hogyan sikerült kikövetkeztetned? A 20:45-ös kezdés az nem 21........Ráadásul aki 20:30 előttre szavazott, valszeg neki is megfelel ez az időpont. Tehát végképp nem értem, hogyan jutottál erre a döntésre, de te tudod.
    A 20:45-ös időpont, valószínüleg 14 embernek kompromiszummal elfogadható, de 6 ember aki arra szavazott, hogy 21:00 az több?
    Pedig csekély logikai érzékkel belegondolva sem túl bonyolult... 20:30-kor rajthoz tud állni 10 ember, 20:45-kor 14 arc, 21:00-kor 20 (mínusz akinek közben fellövik a pizsit, de szerintem ez elenyésző, tekintve, hogy két hetente egy alkalmat a nagyon korán kelők is kibírnak...). Hány indulóval szeretnél versenyezni? 10, 14, vagy 20?

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hogyan sikerült kikövetkeztetned? A 20:45-ös kezdés az nem 21........Ráadásul aki 20:30 előttre szavazott, valszeg neki is megfelel ez az időpont. Tehát végképp nem értem, hogyan jutottál erre a döntésre, de te tudod.
    A 20:45-ös időpont, valószínüleg 14 embernek kompromiszummal elfogadható, de 6 ember aki arra szavazott, hogy 21:00 az több?
    Úgy, hogy az volt a kérdés kedves Dawe, hogy mindenki írja le a legkorábbi időpontot, amikor oda tud érni futamokra.

    És a társaság egy jelentős része (a szavazók 30%-a) nem tud 9 előtt odaérni és ezért inkább kezdjünk 15 percel később, mint hogy kevesebben legyünk, vagy hogy aki jön, ne tudjon tisztességesen odaülni a gép elé.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 09. 01:38.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig csekély logikai érzékkel belegondolva sem túl bonyolult...
    hehe, látom Dawe bicskanyitogató stílusa emberére akadt, nekem akkó má' semmi dolgom!

  9. #9
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    hehe, látom Dawe bicskanyitogató stílusa emberére akadt, nekem akkó má' semmi dolgom!
    Nem hiszem. Próbálja ki, és utána irogasson felelőtlenséget szal maradjunk annyiban, hogy inkább nem reagálok rá mert ...
    A bicskanyitogató stílus meg nem ilyen, majd egyszer elmesélem neked hogyan néz az ki

    Amúgy ismét egy értelmetlen szavazás volt ,mivel a 30% "nyert"... ezt nézhetjük akárhonnan. Ugyanis pont az volt a lényege, hogy kezdjük korábban, de mennyivel. Nem pedig az, hogy ha nem felel meg 5-6 résztvevőnek, akkor marad minden a régiben.
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 09. 08. 12:26.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  10. #10
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Hány indulóval szeretnél versenyezni? 10, 14, vagy 20?
    Hidd el nem azon a 15 percen múlik mennyien nem érnek oda, viszont múlik rajta, hogy mennyien nem lesznek ott

    Csak hogy tudd, a futamok előtt 15 percel már szinte mindenki fenn körözget a szerveren szal erről ennyit.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  11. #11
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy, hogy az volt a kérdés kedves Dawe, hogy mindenki írja le a legkorábbi időpontott, amikor oda tud érni futamokra.
    A szavazásban az szerepel kérdésként: Mikor kezdődjön az időmérő? (GTL)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Hidd el nem azon a 15 percen múlik mennyien nem érnek oda, viszont múlik rajta, hogy mennyien nem lesznek ott
    És ez fordítva miért nem igaz? Ha választani kell, hogy később kezdjünk, mert valaki nem ér oda és a között, hogy korábban, mert a végén már valaki álmos, akkor az előbbit választjuk. Ugye most tudod, hogy 15 percen vitatkozunk... , de Dawe, ha 15 perc miatt nem akarsz jönni, akko' ne gyere!


    Csak hogy tudd, a futamok előtt 15 percel már szinte mindenki fenn körözget a szerveren szal erről ennyit.
    Csak, hogy tudd, futamok előtt sokan körözgetnek már a szerveren, de nem mindenki!


    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    A szavazásban az szerepel kérdésként: Mikor kezdődjön az időmérő? (GTL)
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 08. 12:59.

  13. #13
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És ez fordítva miért nem igaz? Ha választani kell, hogy később kezdjünk, mert valaki nem ér oda és a között, hogy korábban, mert a végén már valaki álmos, akkor az előbbit választjuk. Ugye most tudod, hogy 15 percen vitatkozunk... , de Dawe, ha 15 perc miatt nem akarsz jönni, akko' ne gyere!




    Csak, hogy tudd, futamok előtt sokan körözgetnek már a szerveren, de nem mindenki!
    Rendben van ezt aláírom, ez is igazság. Nem 15 percről vitatkozunk te is tudod hanem valami elvről :P egyébként is 20:30-ra szavaztam.

    Persze én sem szoktam körözgetni, mert nekem elég 1 kör, nem úgy mint neked aki akkor gyakorol :P
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 09. 08. 12:41.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  14. #14
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Hiába, akkor is
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #15
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Na, jó! Szabi!

    Mivel a legtöbb szavazat arra érkezett, javaslom a 20:30-as kezdést -hogy Dawe ne érezze magát vesztesnek a szavazáson- 10 emberrel. Mi többiek pedig majd másnap elolvassuk a fórumon, milyen volt a verseny. És még egy előnye lesz ennek: Dawe könnyedén Top 10-ben lesz mindig...

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Sajnos nem mindenkinek sikerült megértenie, hogy ez nem egy sima többségi szavazás volt, hanem azt hivatott eldönteni - mint ahogy le is volt írva -, hogy mi a legkorábbi időpont, ami mindenki számára még elfogadható a kezdésre.

    Ha 20 szavazat jött volna a 8 órára és 6 db a 9-re, akkor is 9-kor kezdtünk volna, mert a résztvevők jelentős arányának nem jó még a 8 óra, és az a lényeg, hogy minél többen fizikailag ott tudjunk lenni a futamokon. 1-2 ember beáldozását nehéz szívvel talán még elfogadtam volna, de 6-ot már nem.

    Azt meg, hogy ki mennyire kényelemből szavazott és tényleg nem tud-e 9 előtt biztonsággal a gép elé érni, azt nem tudom megítélni, ez mindenki saját becsületére van bízva.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 08. 17:54.

  17. #17
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése

    Dawe könnyedén Top 10-ben lesz mindig...
    Ha most erre érdemben reagálnék, lehet kissé megtépáznám az önérzeted, ezért inkább nem leszek ilyen felelőtlen... remélem érted a célzást.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  18. #18
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 20 szavazat jött volna a 8 órára és 6 db a 9-re, akkor is 9-kor kezdtünk volna, mert a résztvevők jelentős arányának nem jó még a 8 óra, és az a lényeg, hogy minél többen fizikailag ott tudjunk lenni a futamokon. 1-2 ember beáldozását nehéz szívvel talán még elfogadtam volna, de 6-ot már nem.
    Ez így korrekt, de akkor meg minek volt szavazás?? Ezt előre bárki megmondhatta volna, hogy 1-2 embernél többen fognak szavazni arra, hogy ne legyen változás.

    Más... Mikor fog kihirdetésre kerülni a versenynaptár?
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ha most erre érdemben reagálnék, lehet kissé megtépáznám az önérzeted, ezért inkább nem leszek ilyen felelőtlen... remélem érted a célzást.
    Nehéz lenne nem érteni, de hát majd meglátjuk, hogy muzsikálsz idén!

    Én mindenestre azon leszek, hogy elkennyem a szád ...és minél több hozzászólást írsz, annál több támogatóm lesz ebben!



    *a helyesírás tekintetében ez a hozzászólás szóbeli közlésnek tekintendő :-)
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 09. 01:37.

  20. #20
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én mindenestre azon leszek, hogy elkennyem a szád


    *a helyesírás tekintetében ez a hozzászólás szóbeli közlésnek tekintendő :I
    pff .. nehéz lesz amúgy a sárgád nem tudom elolvasni szal ha nem akarod hogy írkáljak, akkor írj ilyennel (lusta vagyok ezért állítani bármin is)

    módosítok ráállt a szemem majd hívom Ervint és ezt vele kell megbeszéljed :P
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 09. 08. 23:50.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  21. #21
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ha most erre érdemben reagálnék, lehet kissé megtépáznám az önérzeted, ezért inkább nem leszek ilyen felelőtlen... remélem érted a célzást.
    Szaladj vissza gyorsan Öcsielvtárs, mert valahol félúton idefele jövet elhagytad a humorérzékedet!

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Más... Mikor fog kihirdetésre kerülni a versenynaptár?
    Most hegesztem épp, elvileg holnap szeretnénk kitenni, de lehet rá fogunk csúsznia hétvégére... összecsapni nem akarjuk és sajnos melós dolog beizzítani egy szezont.


    A szavazásban meg nem az volt a kérdés, hogy akar-e változás és mikor szeretne kezdeni, hanem hogy mikor tud legkorábban odakerülni a gépe elé versenyzésre készen. A szavazás szerint a résztvevők 30%-a 9 előtt nem tud, amennyiben mindannyian becsülettel és nem önző módon szavaztak. De majd tartunk egy kínzással egybekötött kihallgatást, hogy megbizonyosodjunk erről. A kínzás lényege az lesz, hogy veled kell rögtönzött, értelmetlen témákról vitatkozniuk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 09. 01:52.

  23. #23
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Komolyan... be lehet rosálni Rajtatok!
    De azért bírom a Csapatot!

    Én ugyan nem használom ezeket a kis animált színes golyókat, még zárójeles kettőspontot se, de azért vigyorgok ám rendesen itt, olvasva ezt a jó kis adok-kapot homokozást!

    Utána olvastam ennek a "netes írásmód" történetnek, természetesen vannak komoly nyelvész szakemberek, akik szerintem már feladták az állandó szélmalomharcot a botrányos internet-közlésmóddal, és inkább írtak vastag pénzért(?) egy-egy tanulmányt, aminek az lett a végkicsengése: ezen már úgysem lehet változtatni, tehát így marad.
    (- Kérek egy almát!
    - Kettő lett, maradhat?)
    Szabi "sárgájára" egy kis reflexió: van ugyan helye a fonetikusra hajazó, stilárisan megfelelő helyen és módon alkalmazott torzított írásmódú szavaknak, kifejezéseknek, a stílust színesítő, pontosító, humorizáló vagy egyéb hasonló közegekben, úgymond simába' (most direkt ezért használok én is egy ilyet) elszórva azonban inkább csak a felkészületlenséget és tudáshiányt tükrözi, azaz kellemes és könnyen értékelhető bizonyítvány a "feladóról".
    Ennek ellenére itt sok helyen megfelelnek ezek a kis stílusfullánkok a célnak (parasztosan: egymás kiállhatatlan basztatása céljából...).
    Nagyon szerény tanácsom: mértékkel, de közben a mondandó lényegét világosan és tisztán leírva, azt csináltok, amit akartok (persze, csak ha rám hallgattok).

    További legjobbakat!
    Tuza Ervin

  24. #24
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan... be lehet rosálni Rajtatok!
    De azért bírom a Csapatot!

    Én ugyan nem használom ezeket a kis animált színes golyókat, még zárójeles kettőspontot se, de azért vigyorgok ám rendesen itt, olvasva ezt a jó kis adok-kapot homokozást!
    Hiszen pont ez a lényeg! Legalábbis részemről. Hogy aki olvas, az vigyorogva olvasson. Mindig is szerettem az ilyen jellegű csatározásokat. Sokszor tudatosan használom a helyes(helytelen)írást és mintegy jelzésként a vigyorgömböket, nyomatékosítandó a vicc jelenlétét. Azt kell mondjam, néha így sem veszi le a lényeget, akinek szól...

    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    (- Kérek egy almát!
    - Kettő lett, maradhat?)
    Ez tényleg pont ez az eset. Ennél jobban le sem lehetne írni...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •