Szavazás eredménye: Mi legyen a fődíj?

  • komolyabb tárgyi nyeremény a bajnokoknak

    3 8,82%
  • kisebb hangvételű tárgyi nyeremény minden dobogósnak

    8 23,53%
  • élmény jellegű nyeremény minden dobogósnak (mint pl. az Atom)

    23 67,65%
  • ne legyen fődíj, hanem alacsonyabb szerverdíj

    0 0%
Szavazók
34 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 73 (73 összesen)
  1. #51
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Vannak nagyon tuti (külföldi) könyvek is, szóval lehet azért meríteni.
    Á, a könyvekkel már többször le lettem szólva...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy mégis mondjak valamit:nehéz általános ajándékot találni, mert sokan sokfélék vagyunk. Mi az ami összeköt minket? Az autók, a versenyzés.
    Azért ez nem olyan elveszett terület.
    Persze, ez nyílvánvaló


    Szerintem valami minőségi autómodell, netán RC autó mindenkinek kedvére lenne.
    Vannak nagyon tuti (külföldi) könyvek is, szóval lehet azért meríteni.
    Igen magam is ezekt dobnám fel, és ezeknél nem jutott tovább én sem... mert hát valjuk be, lehet akármilyen tuti könyv, vagy autómodell, 1 hétig örülsz neki, meg nézegeted...aztán felkerül a polcra porosodni, ozt mán csak a helyet foglalja és rá se bagozó'...

  3. #53
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Szabi! Azt kell mondjam hogy egyet értek Wegával. VSR az tényleg pffffffff. Engem hívtak, autót is festettem, 2 kategóriában is indultam, de nem sok versenyen vettem részt, mert azon a 2-3-4 futamon az jött le hogy: letollak, kilöklek ha nem tűnsz el előlelem. És sajnos következmények nélkül történnek az esetek. Szal a Masters az kőkemény szabályok és a lehető legtisztább versenyzés folyik, míg VSR-en amolyan üsd, vágd, ne kiméld jellegű. És ugye mi a tisztességes versenyeket szeretjük.

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    De most nem leszólni kéne! Más a téma. Ne indíts háborút!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! Azt kell mondjam hogy egyet értek Wegával...
    Lehet Wegával egyet érteni, de attól még teljesen fölösleges leszólni egy másik ligát, mert ez nem erről szól. (nem erről kéne... )

    Hanem itt potenciális új versenyezőkről és tagokról van szó, hogy Ők mi alapján váltasztanak, mivel lehet rájuk hatani, és ők miként látnak minket és a több ligát?


    (egyébként meg nyilván minden aktív versenyző úgy gondolja, hogy a saját ligája a legjobb, legfaszább, szóval már csak ezért is tök hülyeség ebbe belemenni ...meddő, értelmetlen szájcséplés csupán, minden pozitív kimenetel nélkül )
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 01. 20:02.

  6. #56
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Szerintem más ligák nemtartoznak a témához és nemis lenne jó ha ezt belekevernénk. Mindenhol más a "módi", és mindenki eldöntheti hogy neki melyik tetszik és ott versenyzik. Szerintem ezt nemkell se kommentálni se véleményezni. Azon kívűl hogy értelmetlen, azoknak akik mindkét helyen versenyeznek még kellemetlen is...

    Hogy a témához is hozzászóljak valamit.
    Ennek a szervertagságnak van egy másik oldala is. Amiről kevés szó esett, pedig szerintem sokkal inkább befolyásolja a taglétszámot mint a pénz. Szomorú, de a szimezés az nem a tömegek vonzásáról szól. Ehez türelem kell és kitartás, illetve elszántság. És sajna az ilyen emberek nem hömpölyögnek tömegekben.
    Amikor kikerül valami friss, akkor fellángol az érdeklődés. Mindenki lázasan próbálgatja, még nincsenek wr-ek. "Bármi lehetséges." Ez egy darabig pótolja az elszántságot. A GTR-nem ment, de majd a GTR2-be én leszek az ász. Igazából szerintem az a csoda hogy a GTR2 még a 8. szezonjában is megtudott tölteni két szervert. Szerintem ez nagydolog. Ha új embereket akartok, akkor motíváció kell. Aki itt "akar" versenyezni, az dalolva fogja kicsengetni az 5e forintot. Aki meg nem "akar" annak az ingyen is soklesz. GTR3-at sajna nemtudtok kiadni, úgyhogy valami mást kell kitalálni ami megmozgatja az emberek fantáziáját. Engem az sem érdekel ha színes kockákkal kell versenyezni, csak a gyári autóknál nelegyen gagyibb fizikája.

    Ami az anyagiakat illeti, tegnap beugrottam a boltba. 3e ft-ot hagytam ott és mégcsak nemis volt nehéz a kosár...
    Itt pedig 5e-ért 3-féle szervert éjjel nappal, kultúrált fórumot, ts-szervert egy éven át, és színvonalas díjakat kapunk.
    Amit tegnap vettem, meg már rég megettük...

  7. #57
    Kádár József Regisztrált RupertGiles logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    110
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Csapatruházat kajak ötlet. Lenne hozzá téli kabát is?!
    Hímzett homológ versenyoverál

    Ez a 3 dobogós+1 sorsolt emberke jutalmazás valóban jól hangzik.
    - Én személy szerint (bár úgy látom egyedül vagyok ezzel) nem vagyok "élmény" autózás párti. Valahogy sosem vonzott az, hogy olyan autót nézzek (kiállítás), üljek benne, vezessek, amit soha a büdös életben nem fogok látni, vezetni.
    - Tárgyi nyereményt is értem, hogy aki nyer, az valszeg' nem formula force-val nyomja. Így neki egy kormány nem nagy ajándék. Utána meg az értékesítés valóban furán veszi ki magát. Aki nyer legyen kívánság füzet, ahol kiválaszthatja mit szeretne nyerni az illető

    Amúgy csak megjegyezném, hogy én csak kupákat kaptam. Sima egyszerű pár száz HUF-os, de a kis plakettjébe bele van gravírozva, hogy hol, mikor, mit értem el.
    Akár mikor rájuk nézek eszembe jut 1-2 eset, kanyar. Jobban örültem a kis 15cm-es különdíj kupának amit csak azzal kaptam meg, hogy egyedüli széria induló voltam, mint mikor kaptam egy vásárlási kupont.

    hogy hozzá is szóljak: szerverdíj legyen, kupa a dobogósoknak+pezsgő (kocsival vagy? nem kell azt meginni. lehet locsolni is), aki minden futamon részt vesz: póló, és 3+1 élményautózás (tudom, hogy nem ezt mondtam, de úgyse nyerek, szal' nem számít mi nem érdekel )

    U.i.: valaki írta, hogy nem legyen egységes a tagsági díj, ez szerintem nem jó ötlet. Ha nem egyenlő a teher viselés mindig cirkusz van belőle.

    U.i2.:
    Hanem itt potenciális új versenyezőkről és tagokról van szó, hogy Ők mi alapján váltasztanak, mivel lehet rájuk hatani, és ők miként látnak minket és a több ligát?
    Én és kolléga azért jöttünk ide szétnézni, mert ahol előtte voltunk le sem voltunk szarva. Bocs. Szóval csak az voltunk. Nem mi, újoncok (teszem hozzá csak a serverükön újoncok), hanem úgy általában mindenki, aki nem a kövülethez tartozik. Az meg nekem nem multi, ha belogolok, köszönök és egyből chatblock-ot nyomok. Mondanám, hogy életkor, de az hasonló, mint itt, csak ha ide írok valahogy emberek reagálnak rá.
    Haver véleményét is leírva nekünk a szimulált fizika az az LFS, de imádom a régi verdákat, emberszámba vesznek, nem borít le a pályáról senki csak azért, mert eddig nem látta a nevemet. Szal' tuti jövünk
    Utoljára módosította: RupertGiles; 2011. 09. 02. 09:34.

  8. #58
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    A szerverdí relatíve nem kevés, de felesleges csökkenteni, aki akar versenyezni befizeti, végülis éves szinten 5000 HUF plusz kiadás, nem a világ vége.

    Fődíj kérdéshez érdemben nem tudok szólni, valaki már írta, hogy nem az a fontos, hanem a közösség. Nem szólok mások nevében, de kétlem, hogy szerdánként az indulás előtt van olyan, akinek a kupa, meg a nyeremény lebeg a szeme előtt. Ettől függetlenül jó lehet bajnokságot nyerni, ill. futamokat! Ha nem lenne semmi tárgyi nyeremény se hinném, hogy csökkenne a létszám, de ki tudja.

    Online Tv jó ötlet, teljesen mindegy melyik liga használja már, hamár itt tartunk szerintem nem túl korrekt "kilökős" ligának titulálni egyik-másik oldal bajnokságát, mindenhol vannak akik ész nélkül mennek, itt is, ott is, sok difi nincs.

    Egy kis újítás, reform elférne, mindenképpen motiváló lenne a tömeg számára, csak ahogy néztem anno, az 5-10€-t sokan sajnálják, szóval kétoldalú dolog, van aki örülne neki, van aki emiatt nem nevezne. Van sok remek mod, esetleg lehetne használni őket, de nem is sorolom, nem ez a topik fő irányelve....

  9. #59
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg RupertGiles írta Hozzászólás megtekintése
    ...nem borít le a pályáról senki csak azért, mert eddig nem látta a nevemet.
    Szerintem ez a legnagyobb előnye ennek a ligának!
    Ha bármiben tudok segíteni keressetek nyugodtan!

  10. #60
    En csak a wtcc reszhez tudok hozzaszolni. Onmagaban, a tagdij eddig nem volt veszes. Hiaba indultam mashol is, mindig befizettem mert itt volt a legerosebb a mezony. Volt, sajnos, mert barki barmit mond a htcm4re eltunt az elmezony. Igaz nekem technikai problemaim voltak, de ha ezt tudom elore biztos nem fizetek be. Szoval nehez kerdes, a konkurens oldalak, ligak viszont bekemenyitettek es Norbinak koszonhetoen hiszitek vagy sem, szerintem egy kicsit tobb ember kezdte el tolni race07-el, csak azok nem ide jonnek.
    Nyeremeny tolem lehet barmi, engem az igazan sosem erdekelt, csak egy plussz dolog. Itt onmagaban ligat nyerni egy nivos dolog volt szerintem. Az, hogy az emberek eladtak vagy sem, Mo.-on elunk sajnos az embereknek szokszor penz kell:/

  11. #61
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    En csak a wtcc reszhez tudok hozzaszolni. Onmagaban, a tagdij eddig nem volt veszes. Hiaba indultam mashol is, mindig befizettem mert itt volt a legerosebb a mezony. Volt, sajnos, mert barki barmit mond a htcm4re eltunt az elmezony. Igaz nekem technikai problemaim voltak, de ha ezt tudom elore biztos nem fizetek be. Szoval nehez kerdes, a konkurens oldalak, ligak viszont bekemenyitettek es Norbinak koszonhetoen hiszitek vagy sem, szerintem egy kicsit tobb ember kezdte el tolni race07-el, csak azok nem ide jonnek.
    Nyeremeny tolem lehet barmi, engem az igazan sosem erdekelt, csak egy plussz dolog. Itt onmagaban ligat nyerni egy nivos dolog volt szerintem. Az, hogy az emberek eladtak vagy sem, Mo.-on elunk sajnos az embereknek szokszor penz kell:/

    Na Én pont ezért mondtam, hogy nem csak az lenne a cél, hogy ismeretlen új arcokat vonzunk ide, hanem a legjobbjainkat meg tudjuk tartani!

  12. #62
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen magam is ezekt dobnám fel, és ezeknél nem jutott tovább én sem... mert hát valjuk be, lehet akármilyen tuti könyv, vagy autómodell, 1 hétig örülsz neki, meg nézegeted...aztán felkerül a polcra porosodni, ozt mán csak a helyet foglalja és rá se bagozó'...

    Aztán pár év múlva véletlen a kezd ügyébe kerül és elnézegeted, netán fellapozod, s közben eszedbejut, hogy juj de jó volt, de ügyesen mentem, nekemjöttek, megbüntettek:P stb.....


    Akkor most emelkedni fog a szerverdíj? mert már mindenhol azt olvasom, csak jó lenne tudni, mert a nagy különbség (1k) az odafigyelést fog igényelni a kiadáskasszánál; az 4 milka!
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 09. 02. 22:28.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor most emelkedni fog a szerverdíj? mert már mindenhol azt olvasom, csak jó lenne tudni, mert a nagy különbség (1k) az odafigyelést fog igényelni a kiadáskasszánál; az 4 milka!
    Nem volt róla szó (csak régebben sokáig 5 volt és gondolom berögzült ), viszont még ki kell találnunk, hogy hogy legyen, mert ha a 3 dobogós mellé akartok még egy sorsolásos díjazottat is az aktív résztvevők közül, akkor azt finanszírozni is kell valamiből... vagy valami barmi jó konstrukciót kell tudnunk találni/kiharcolni egy olyan programban, amiben azért van kráft!

  14. #64
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    "ki meg befizeti a szerverdíjat ide az tudja hogy hova jön versenyezni"... aki csak most kezdi, az mégis honnan tudná?? Neki a Masters is csak egy liga a sok közül, ami még ráadásul többe is kerül, az pedig hogy egy liga mennyire menő, vagy nívós, azt ki tudja, hogy miből szűrik le a mezei látogatók? ...lehet hogy abból, hogy mennyire csilivili a honlap, milyen menő az aktuális MOD, közvetíti-e a "TV", stb...


    Nagyon olyan szemszögből nézed, mint aki már évek óta Masters-es és fogalmad sincs róla, hogy mi játszódik le annak a fejében és miként dönt az, aki még csak most kezdi és Ő hogy látja kívülről a Masters...

    Viszont ha nem akarsz előbb utóbb egyszál magad körözgetni a szerveren, akkor a "kívülállók" szemszögéből is meg kell nézni magunkat..

    hát nem tudom, mikor én befizettem először a tagdíjat ide tudtam hogy hova jövök, szval nem hiszem hogy ez visszatartó erő lenne
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  15. #65
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    hát nem tudom, mikor én befizettem először a tagdíjat ide tudtam hogy hova jövök, szval nem hiszem hogy ez visszatartó erő lenne
    Nekem gőzöm se volt róla hova jövök. (Csak úgy betoppantam idény közepén. )
    De szerencsére megtaláltam itt azt ami nekem fontos.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #66
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem volt róla szó (csak régebben sokáig 5 volt és gondolom berögzült ), viszont még ki kell találnunk, hogy hogy legyen, mert ha a 3 dobogós mellé akartok még egy sorsolásos díjazottat is az aktív résztvevők közül, akkor azt finanszírozni is kell valamiből... vagy valami barmi jó konstrukciót kell tudnunk találni/kiharcolni egy olyan programban, amiben azért van kráft!
    Sorsolásos díjazás?? nemá lottó?, vagy hogy? Van elég 4. 5. helyezett, (s megosztott 3.is.) Idén is mennyire jó ötlet volt (szerintem) , hogy így lett elosztva.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  17. #67
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Szerintem csinálhatnánk azt mint régen, hogy aki tök új és még soha nem indult az éles bajnokságban, csak a nyári kupában, azoknak a normál szerverdíj felét kellene csak fizetni, ezzel a döntésüket is megkönnyítenénk, még sem ingyenes lenne, és a tagok száma is emelkedne.

    Ha így végig nyom 1 szezont az új emberke akkor jövőre már tudja, hogy miért fizet és örömmel fog akár 5k-t is fizetni.

    Ha meg még így sem képes 2500Ft-ot kifizetni akkor nem is ide való, és ez nem az anyagi helyez miatt, de ahhoz hogy normálisan tudj versenyezni elég nagy befektetés kell(tudjuk mindannyian, hogy kormány, játék, net, szgép, stb benne van nem kevés pénzbe), és ha ez a töredék összeg valakinek az akadály akkor az nem való ide!

    De lejjebb ne adjuk, ez a bajnokság és a GTR-Masters mindig is egy elit hely volt, és szerintem ne menjünk el Open szerveres irányba, mert az senkinek sem jó, az újaknak azért nem mert csinál egy nagyon durva dolgot és kitiltjuk az egész szezonból, a régieknek meg azért mert adott esetben jó pár versenyét gallyra teheti és azért nem indul majd, de én azt gondolom, hogy az itt versenyző top 10-es emberek bármelyik másik ligába élből a top 5-be lennének erre a nyakamat tenném szóval a szinvonakat tartani kell.

  18. #68
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán pár év múlva véletlen a kezd ügyébe kerül és elnézegeted, netán fellapozod, s közben eszedbejut, hogy juj de jó volt, de ügyesen mentem, nekemjöttek, megbüntettek:P stb.....
    Aztán megint (hogy Neilszabot idézzem), 1 hétig örülsz neki, meg nézegeted...aztán visszakerül a polcra porosodni, és ismét csak a helyet foglalja mert rá se bagozó.

    Tomcynek am tökigaza van a végén: kell a szerverdíj, hogy legyen nívó.



  19. #69
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem csinálhatnánk azt mint régen, hogy aki tök új és még soha nem indult az éles bajnokságban, csak a nyári kupában, azoknak a normál szerverdíj felét kellene csak fizetni, ezzel a döntésüket is megkönnyítenénk, még sem ingyenes lenne, és a tagok száma is emelkedne.

    Ha így végig nyom 1 szezont az új emberke akkor jövőre már tudja, hogy miért fizet és örömmel fog akár 5k-t is fizetni.

    Ha meg még így sem képes 2500Ft-ot kifizetni akkor nem is ide való, és ez nem az anyagi helyez miatt, de ahhoz hogy normálisan tudj versenyezni elég nagy befektetés kell(tudjuk mindannyian, hogy kormány, játék, net, szgép, stb benne van nem kevés pénzbe), és ha ez a töredék összeg valakinek az akadály akkor az nem való ide!

    De lejjebb ne adjuk, ez a bajnokság és a GTR-Masters mindig is egy elit hely volt, és szerintem ne menjünk el Open szerveres irányba, mert az senkinek sem jó, az újaknak azért nem mert csinál egy nagyon durva dolgot és kitiltjuk az egész szezonból, a régieknek meg azért mert adott esetben jó pár versenyét gallyra teheti és azért nem indul majd, de én azt gondolom, hogy az itt versenyző top 10-es emberek bármelyik másik ligába élből a top 5-be lennének erre a nyakamat tenném szóval a szinvonakat tartani kell.
    10 ember hogy fér top 5-be?
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #70
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    10 ember hogy fér top 5-be?
    Szűken!

  21. #71
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    10 ember hogy fér top 5-be?
    Áááááááááá

  22. #72
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Szűken!
    T1 ?

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán megint (hogy Neilszabot idézzem), 1 hétig örülsz neki, meg nézegeted...aztán visszakerül a polcra porosodni, és ismét csak a helyet foglalja mert rá se bagozó.

    Tomcynek am tökigaza van a végén: kell a szerverdíj, hogy legyen nívó.
    Köszi, engem régen is az spanolt amikor elkezdtem, hogy volt kihívás, még ha akciós tix volt akkor is.

    De komolyan, emlékszem, hogy az első versenyemre úgy készültem suli mellett, hogy az éles bajnokság utolsó 4 futamára jöttem, és az első futamom Magny volt, még a pályán is alig találtam el, de közel 200 kört mentem rajta a versenyig, és olyan stresszben voltam mint még soha, a rajt elött ha nem volt 250 a pulzusom akkor semennyi, és akkora csatát vívtam egész verseny alatt amit szerintem azóta sem, pár kanyarig még a versenyt is vezettem és 7. lettem és lefostam a bokám a gyönyörtől, kb úgy örültem mint ha a lottó 5-öst nyertem volna meg!
    Nem tudom hogy milyenek ezek a mai kölkök, de nekem ennyi bőven elég volt, hogy megfertőzzön és ez azóta sem múlt el.

    Szóval tényleg kell nekik valami engedmény, de aki nem lusta és normálisan készül, és megy 2-3 versenyt és nem fertőzi meg azt ahogy felénk mondják "megbaszta a kutya" és nem érdemes vele tovább szenvedni!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •