Szavazás eredménye: Mi legyen a fődíj?

  • komolyabb tárgyi nyeremény a bajnokoknak

    3 8,82%
  • kisebb hangvételű tárgyi nyeremény minden dobogósnak

    8 23,53%
  • élmény jellegű nyeremény minden dobogósnak (mint pl. az Atom)

    23 67,65%
  • ne legyen fődíj, hanem alacsonyabb szerverdíj

    0 0%
Szavazók
34 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (73 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Masters fődíjak

    Kedves Versenyzők és fórum látogatók!

    Mi a GTR-Masters szervezősége évről-évre igyekszünk mindig valami olyan fődíjjal előrukkolni és elétek állni, amitől megindul az ember nyáltermelése, ami kellően nívós, különleges és egyedi és amiért érdemes küzdeni és talán még meghalni is!

    Két éve egy-egy RacerSeat cockpit volt a fődíj, tavaly Fanatec Porsche 911 GT3 RS kormány ClubSport pedállal, idén pedig az igen jól sikerült Ariel Atom tesztvezetés!


    Nos közeleg az új szezon, mi pedig újra el kezdtük törni a fejünket, hogy mi legyen a GTR-Masters legújabb fődíja...?


    Ebben a kérdésben szeretnénk egy kis közvélemény kutatást végezni és megtudni, hogy Ti mit szeretnétek, mi az, amiért szívesen vonultok harcba? Illetve az is felmerült bennünk - tekintve ugyanis, hogy mindannyiunk közös célja, hogy minél többen legyünk - ,hogy talán nem is olyan lényeges a fődíj, hanem inkább a szervertagsági díjon lehetne jelentősen csökkenteni...

    Ti mit gondoltok, a kecsegető fődíj, vagy inkább az alacsony szerverdíj vonzana futamról futamra minél több rendszeres résztvevőt a pályára? És ha már fődíj, akkor mi legyen az, valamilyen tárgyi nyeremény mint amilyen a Fanatec GT3-as kormány volt, vagy inkább élmény jellegű, mint amilyen az Atomozás is volt?


    Szavazzatok és írjátok le a véleményeteket, ötleteiteket... azok is bátran, akik - egyelőre - "csak" olvasói a fórumnak!



    ***************
    Személyes vélemény:

    A szervertagsági díj mértékeben nem tudok állást foglalni, én aki már évek óta versenyzem, tudom, hogy az élmény nevetve megéri 2-3 mozi árát, de viszont azt is meg tudom érteni, hogy sok egyelőre még csak szemlélődő, szimpatizáns számára esetleg nagy ellentartó erő lehet az a pár ezer forint az első lépések megtételében, mert első nekifutásra talán túllépi azt a bizonyos lélektani határt, amit az ember látatlanban ezért jó szívvel kifizetne, még ha nem is olyan nagy összegről van szó. De sajnos azt megítélni nem tudom, hogy ha olcsóbbak lennénk, akkor érdemben mennyivel lennénk többen...
    Illetve az is felmerült bennem, hogy ha olcsóbbak lennénk és nem lenne fődíj, akkor lehet ugyan, hogy több lenne a szervertag, de a versenyeken aktívan résztvevők száma pedig lehet kevesebb lenne, mert nem lebegne az ember szeme előtt sem a fődíj, sem pedig az, hogy "ha már ennyit befizettem, akkor már ki is használom rendesen!" ...tényleg nem tudom

    A fődíjak tekintetében viszont egyértelműen az élmény alapú jutalmak mellett foglalnék állást, egyrészt mivel nagyon nehéz olyan tárgyi nyereményt találni, ami mindenkinek egyformán tetszik, megfelel és még hasznos/használható is... az élmény alapúval viszonylag kevés ilyen probléma van, az egyediség és a nívó is szinte garantált, lehet köré jó hangulatú kis találkozót szervezni, valamint nem utolsó sorban egyszerűbben megoldható, hogy ne csak az első, hanem a további helyezettek is díjazásban részesüljenek... és nem utolsó sorban rendkívül jó móka és még maga az élmény is maradandó!
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 08. 29. 07:02.

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Én azt mondom a szerverdíj nem igazán számít, vannak nyílt futamok időről időre, így akit a légkör érdekel ki tudja próbálni így is úgy is.
    Akit megfertőz a dolog annak a pár ezer Ft nem fog számítani, akinek meg sok a pár ezer Ft ezért a ligáért, az akkor se lenne rendszeres részt vevő ha ingyen lenne. Persze biztos vannak kivételek, de nem hiszem hogy tömegesen.

    Ami a díjakat illeti, én azt mondom hogy élmény jellegű, de a lényeg az, hogy minél többen kapjanak ! Ha csak a ligák győztese kapna mint tavaly előtt akkor alig van motiváló ereje a társaság nagy részére nézve. Az lenne a jó, ha legalább az első 5 tudna díjazásban részesülni ligánként.

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Én is azt mondom, hogy a szerverdíjjal nincs gond. Sőt kifejezetten ellenzem, hogy esetleg ingyen lehessen indulni.
    Oké, mondhatjátok, hogy persze, mert én csak GPL-ben indulok, viszont arra meg azt mondom, hogy ennek ellenére teljes szerverdíjat fizetek.
    Szóval szerintem egy évre nézve ez a pár ezer forint ma már diákként sem okozhat gondot. Legalábbis annak, aki netet fizet elő, hogy játszhasson, kormányt vesz, hogy játszhasson, a játékot megveszi, hogy játszhasson.

    A díjakat tekintve én mindenevő vagyok. Biztos tudnék örülni egy értékesebb tárgynyereménynek is (azt még pont nem nyertem, csak kupát), de tény, hogy az idei Atomozás (és ami körülvette) felejthetetlen élmény.
    De a lényeg, hogy ne csak a bajnok nyerjen, hanem a dobogósok is.

    Ja, és mindegy opció nincs a szavazáson.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    A tagság átlagéletkorát elnézve 80% biztos hogy dolgozik akinek nem lehet gond az éves tagság.A fiatalság meg kettö bulit lightossabra vesz aszt megvan a lé.
    A dijazás , nem is tudom.Kérdezzük meg Colát mit szeretne.
    Komolyabban sztem nagyon jo mindegyik, majdnem aszt mondanám hogy egyik évben ilyen másikba olyan.De elsö három helyezettig mindenképp.
    Meg egy kis aproság, igaz aki hozza a kupákat lehet ezzel a pokolba kiván.Örvendetes lenne sztem mindenki számára hogy ha a csapatok értékelésénél a 2-3-ik csapat is kapna egy kis kupát.Gondolom anyagilag nem oly vészes de aki kapja annak felemelö.

    üdv:CS


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Én is azt mondom, hogy a szerverdíjjal nincs gond. Sőt kifejezetten ellenzem, hogy esetleg ingyen lehessen indulni.
    Ingyenesek biztos nem leszünk, hiszen mind a fórumnak, mind a szervernek, mind a tárhelynek és a domain-nek is azért vannak komolyabb költségei, hogy az elvárt/megfelelő/megszokott színvonalon tudjunk működni.

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    A dijazás , nem is tudom. Komolyabban sztem nagyon jo mindegyik, majdnem aszt mondanám hogy egyik évben ilyen másikba olyan.De elsö három helyezettig mindenképp.
    A tárgyi nyeremény és a dobogósok díjazása kombóval az a gond, hogy ugye ugyan az a keret oszlik meg egyre több ember között, és hát mi olyan dolgot lehetne kitalálni, aminek mindenki egyformán örül és mindenkinek egyformán hasznos/használható és nem olyan húzós az értéke... no meg nem végzi porfogóként a polcon, vagy az adok-veszek topikban a fórumon...

    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Meg egy kis aproság, igaz aki hozza a kupákat lehet ezzel a pokolba kiván.Örvendetes lenne sztem mindenki számára hogy ha a csapatok értékelésénél a 2-3-ik csapat is kapna egy kis kupát.Gondolom anyagilag nem oly vészes de aki kapja annak felemelö
    A kupák is jelentős kiadási oldalát képezik a költségvetésnek, számoljátok csak össze hány kupa (+oklevél) kerül így is kiosztásra, és ezeknek ekkora tételben már ára is van. Ha csapatonként 3 tagnak és ligánként 2 csapatnak kell még kupát osztani, az már több, mint +22-26 db kupát jelentene az eddigiek mellé... szóval nem mondom, hogy nem lehet, de azért nem olyan apróság, mint gondolod...

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, és mindegy opció nincs a szavazáson.
    Nem véletlenül, szeretném ha mindenki valamilyen állást foglalna a kérdésben, ami neki a leginkább szimpatikus
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 08. 29. 16:26.

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Azt gondoltam könnyű lesz állást foglalni, de akik eddig írtak, mindig új oldalról közelítettek, és elgondolkodtattak.

    Ettől függetlenül szerintem fantasztikus volt az élmény alapú nyeremény , pláne hogy többen voltak így a "díjazottak", és a srácokat is jobban összehozta a buli.

    Az talán tényleg még jobb lenne ha a top 5 részesülne a díjazásban. Bár a kivitelezése (hogy így is nagyon elhúzódott a tesztvezetés), és az ára, az már más téma, arra nincs rálátásom, de jobb lenne.

    Ezért mindenképp jobban hajlok az élmény alapúra.

    Tagdíj csökkentése... hááát nem tudom... Ebből a pénzből az is csoda hogy ilyenekre futotta.

    Csapatruházat kajak ötlet. Lenne hozzá téli kabát is?!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 08. 29. 22:17.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Az olyan jellegű ötleteket, hozzászólásokat is várjuk ám, hogy konkrétan mi legyen a fődíj?

    Akik például a kisebb hangvételű tárgyi nyereményre voksolt, az mire gondolt: könyv, DVD, headset, csapatruházat?

    Igazából én nem tudok elképzelni olyat, aminek mindenki örülne (ha pedig igen, akkor még nincs is meg neki)...de lehet csak én vagyok fantáziátlan , lehet nyomni az ötleteket!

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    na és mit szolnátok hozzá hogyha a nyertesek dobogósok kiruccannánk egy Gt-WTTC-vagy valami nívos versenyhétvégére hát elérhető távolságra persze:P,Spa-ba mennék szivesen ha nyerek hanem
    nyilván hozzácsapódhatnának a túrához azok is akik csak nem szeretnének kimaradni a buliból:P
    én 100%-ig az élményre teszek,de ez csak egy ötlet volt, és persze azért ebbe belekell szálni anyagilag,de meggondolandó mindenképp szerintem.

    A tárgynyeremény engem, annyira nem vonz,de megmondom őszintén hogy nekem az Atom baromira tetszett,de borzasztó kevés az az idő amit eltőltesz benne,és még mutogatnak is hogy lassitsáDDszóval köv annyira nem fogna meg.
    A szerverdíj az szerintem egy korrect ár azért amit kapok érte 1 évig ,és nem csak 1 bajnokságot jelent hanem akár 4-et is,szóval az mindenképp maradjon 5 ezerig.

    Elég sokat jártam lanpartikra és elég sok alkalommal lehetett pólot vásárolni amin rajta volt a Lan logója,és amit a nick neveden kívül akartál ráiratni azt is ráirták,na jó ez egy kicsit macerásabb dolog de ebből is lenne némi bevétel, csak ezért irtam,na persze ha van rá igény és ha van aki foglalkozik vele.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A poló nem nagy dolog, ha már rendelünk mondjuk 100 db-ot lényegesen olcsóbb mint mondjuk 10 db persze darabra lebontva. de itt inkább a fődíj és a tagdíj a lényeg.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #10
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Bár esélyem nagyon nincs rá, vagy csak hangyakukinyi, de én épp úgy örülnék a tárgyinak mint az élményinek is.
    Tárgyiba az első helyezetteknek el tudnám képzelni a 22-23 colos monitort, vagy valami olyasmit ami a szimulátorozáshoz használható, akár VGA kari is, de pl amit Nibi haverommal már megcsináltuk, de lehet hogy még sokaknak van, de lehet hogy nem, ez pl. a TypeR óra Rev burnerral.
    Ha már az első 3-4-5 emberke kap jutalmat ligánként, akkor élményibe tudnék elképzelni egy jó kis öxnépi gokárt futamot, vagy valamilyen autósporta belépőt valahova, akár az F1-re vagy akármilyen autó tesztvezetése.

    A szerverdíj meg szerintem se csökkenjen, az első évemben ami 2009. 6.hó-ban kezdött a nyári ligákkal Nibi haverom javaslatára, és nem sajnáltam a szervertagságra azt a pént. Tehát aki akar indulni az úgy is fizet.

  11. #11
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Bár esélyem nagyon nincs rá, vagy csak hangyakukinyi, de én épp úgy örülnék a tárgyinak mint az élményinek is.
    Tárgyiba az első helyezetteknek el tudnám képzelni a 22-23 colos monitort, vagy valami olyasmit ami a szimulátorozáshoz használható, akár VGA kari is, de pl amit Nibi haverommal már megcsináltuk, de lehet hogy még sokaknak van, de lehet hogy nem, ez pl. a TypeR óra Rev burnerral.
    Ha már az első 3-4-5 emberke kap jutalmat ligánként, akkor élményibe tudnék elképzelni egy jó kis öxnépi gokárt futamot, vagy valamilyen autósporta belépőt valahova, akár az F1-re vagy akármilyen autó tesztvezetése.

    A szerverdíj meg szerintem se csökkenjen, az első évemben ami 2009. 6.hó-ban kezdött a nyári ligákkal Nibi haverom javaslatára, és nem sajnáltam a szervertagságra azt a pént. Tehát aki akar indulni az úgy is fizet.
    Tárgyival az a baj amit Szabi is írt, hogy hát hogy is mondjam... megnyeri az illető aztán árulja a fórumon ez olyan erkölcstelen dolog... Mondhatni vagy kidobja vagy eladja. Ennek így nem sok értelme van...
    Egyéb kisebb szgépes kiegészítő eszközök az jó öti, most pl amit mondtál az RPM mérő. Viszont ennyiből már Atomozni lehet.
    Persze kinek mi éri meg...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #12
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Most úgyis iracing őrület tombol, lehetne ilyen "Gold-Silver-Bronz" csomagokat kiosztani, és esetleg nem is lennének ilyen drágák. Esetleg az 5000ből is lehetne engedni, mert most ahogy számolgatok nekem picit sok lesz, 2-3 max belefér a wtcc-zgetéshez mert sajna hiába szeretnék gtr2-zgetni, de ahoz még vagy nagyon kezdő vagyok vagy baromira nincs időm, de főleg 1-1,5 óra full koncentrációra képtelen vagyok 10 óra meló után Ingyen meg semmiképpen ne legyen mert vérpistikékre nincs szükség.

    Az f1 belépők se halott dolog, vagy egyéb Hungaroringes dolog, pl élményautózás clió vagy suzzer kupás emberkékkel, mert valjuk be az anyós ülés is nagy élmény.
    Utoljára módosította: speedr; 2011. 08. 29. 21:15.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  13. #13
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Most úgyis iracing őrület tombol, lehetne ilyen "Gold-Silver-Bronz" csomagokat kiosztani
    Bár legtöbbünk nem konkurenciaként tekint az iR-re, de azért az mégiscsak furcsa lenne, hogy oda lehetne nyerni kedvezményt...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Egyéb kisebb szgépes kiegészítő eszközök az jó öti, most pl amit mondtál az RPM mérő. Viszont ennyiből már Atomozni lehet.
    Persze kinek mi éri meg...
    Hát igen, csak tudod még ez is olyan, hogy a franc se tudja kinek jönne be. Én például hót fölöslegesnek tartom a forimérőt és egy 23 colos moncsival sem tudnék mit kezdeni, hiszen - és gondolom sokan vagyunk így - ami kell, az már itt csücsül előttem a szobában, tényleg nem tudnék egy másikkal érdemben mit kezdeni. Mint ahogy hangfallal, VGA karival, vagy akár egy másik kommersz kormánnyal se nagyon...


    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    ...vagy egyéb Hungaroringes dolog, pl élményautózás clió vagy suzzer kupás emberkékkel, mert valjuk be az anyós ülés is nagy élmény.
    Esetleg tudsz mondani konkrétumot, vagy linket, ilyesmit?

  15. #15
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Nincsenek ilyenek csak felvetettem, szerintem valamelyik csapattal biztos le lehet beszélni, nem 1 "tecsöved" videóban vannak magyar felvételek h 2en ülnek a verdában.

    Valamiért nem tudok neked privit küldeni.
    Utoljára módosította: speedr; 2011. 08. 29. 23:30.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  16. #16
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    72
    Szerverdíj: sztem megérdemli a liga, nem csökkentenék rajta. Talán esetleg külön venném tagság szempontjából a 3féle bajnokságot. De ez csak egy szvsz.

    Nyeremény: mindenképpen élmény jellegű. Talán egy ötlet. Ha pl élményautózás vagy ilyesmi lenne, lehetne ha csak 1 db helyet feldobni és sorsolni azok között is, akik a bajnokság min 80%án részt vettek becsülettel, és nem az elejébe vannak. Biztos izgatottan várnánk a sorsolást, s talán lehet sokan ez miatt végigmennének a szezonban.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Valamiért nem tudok neked privit küldeni.
    Most próbáld, vagy ott az e-mail lehetőség is


    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Talán egy ötlet. Ha pl élményautózás vagy ilyesmi lenne, lehetne ha csak 1 db helyet feldobni és sorsolni azok között is, akik a bajnokság min 80%án részt vettek becsülettel, és nem az elejébe vannak. Biztos izgatottan várnánk a sorsolást, s talán lehet sokan ez miatt végigmennének a szezonban.
    Nem hülyeség!

  18. #18
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nyeremény: mindenképpen élmény jellegű. Talán egy ötlet. Ha pl élményautózás vagy ilyesmi lenne, lehetne ha csak 1 db helyet feldobni és sorsolni azok között is, akik a bajnokság min 80%án részt vettek becsülettel, és nem az elejébe vannak. Biztos izgatottan várnánk a sorsolást, s talán lehet sokan ez miatt végigmennének a szezonban.
    Like.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #19
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Amivel még lehetne csökkenteni a kiadásokat - minimálisan, de lehet - az a GTL-ben, ha nem lenne külön őszi és tavaszi szezon. Nagyon nem fair a többi kategóriával szemben, ahol 1 évadon belül csak 1 díjazott van, ellenben a GTL-ben 2.

  20. #20
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Amivel még lehetne csökkenteni a kiadásokat - minimálisan, de lehet - az a GTL-ben, ha nem lenne külön őszi és tavaszi szezon. Nagyon nem fair a többi kategóriával szemben, ahol 1 évadon belül csak 1 díjazott van, ellenben a GTL-ben 2.
    A GPL-ben is két szezon van, illetve volt, mert éppen most hosszítunk. Viszont a fődíjak meg pont hogy a két szezonból vannak/voltak számolva. Épp a GTL-nél igen komoly rendszer épült erre.



    Más:
    A szavazásokat mindig nyilvánosra írjátok ki!
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 08. 30. 19:32.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Amivel még lehetne csökkenteni a kiadásokat - minimálisan, de lehet - az a GTL-ben, ha nem lenne külön őszi és tavaszi szezon. Nagyon nem fair a többi kategóriával szemben, ahol 1 évadon belül csak 1 díjazott van, ellenben a GTL-ben 2.
    Nincs két díjazott, csak két nyertes.

    Két szezon mindenképpen lesz a GTL-ben, mert így tartjuk jónak. De ha az emiatt kiosztott +5 db kupát nem érzitek fair-nek, akkor szóljatok és nem lesz.

    (De Ti is 2 bajnokságot szerveztek ugyan azzal a játékkal! )

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Más:
    A szavazásokat mindig nyilvánosra írjátok ki!
    Miért?

    Direkt tettem titkolózóssá, hogy Bazsy bepipálhassa magának a nagy tárgyi nyereményt, annélkül hogy szégyelnie kéne magát érte!

  23. #23
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Basszus Szabolcs, itt valami gáz lesz. Olyan dolgokat írtál eddig, amikkel egyetértek. omg (nem lesz ez így jó szedösszemagad)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Miért?

    Direkt tettem titkolózóssá, hogy Bazsy bepipálhassa magának a nagy tárgyi nyereményt, annélkül hogy szégyelnie kéne magát érte!
    Így nem lehet tudni, hogy a szavazatokban mekkora a nem-szervertagok aránya.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Élmény jellegű nyereményt minden résztvevőnek (mint pl. az Atom) !!!

    László Peti ötlete tetszik eddig a legjobban. Sajnos a bajnokság megnyerésére kevés embernek van lehetősége, így a létszám növekedése érdekében, mindenféleképp a nagyobb számú díjazás mellett voksolok én is.
    .

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •