Oldal: 20 / 21 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 UtolsóUtolsó
Találatok: 476 - 500 (503 összesen)

Téma: Eladó cuccok

  1. #476
    Van valakinek elado Valve index headsetje?2 Base station controller stb minden johetne...

    Ha van elado valaki ek akkor csorogjon aztan lehet meg tudunk egyezni: 20 4730263

    Esetleg ismetlem esetleg egy jo pimax 8k plus vagy x is erdekelhet de inkabb idex az elso prio...

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  2. #477
    Idézet Eredetileg TDIZolika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Eladó egy T300 Alcantara. Max egy éves lehet. Érintetlen gyári pereccel és gyári pedál szettel. Tudok adni hozzá egy 350mm átmérőjű kesztyűs kormányt átalakítóval. 110e

    Eladó Fanatec CSL Elite loadcell pedálgép. Ez sincs egy éves. Gázpedál poti koszos lehet mert eléggé "ugrál" a jel. 50e

    Eladó SHH New-t váltó. Kb fél éves lehet, hibátlan. 25e

    Eladó wheelstand pro álvány 15e

    Eladó fix kagyló ülés, fekete, sínnel. Annyi hibája van, hogy a háttámlában a rugó nyöszörög. 15e

    Van egy általam 1 óra alatt öszedobott rig is 7,5x15-ös fenyő gerendából. Ha egyben viszel mindent akkor ez ajiba jár hozzá.

    Egyben az egész: 200e

    Posta nincs, megnézni, kipróbálni a 18. ker-ben lehet. Kérésre tudok képet küldeni email-ben.

    Érd: zolika.tdi@gmail.com, 203884642
    Elkelt minden, ha gondoljátok törölhető.

  3. #478
    Keresek ASUS M5A99X EVO alaplapot és Amd FX 8120 processzort (Black edition)

  4. #479
    Eladó Gigabyte GV-N166SOC-6GD Gtx1660 Super OC 6GB Gddr6 videokártya (még 8 hónapig garanciális a PCX-nél), de inkább valamilyen AMD RX 5500 XT-re cserélném.

  5. #480

    ELADÓ BenQ EX3203R Gaming ívelt monitor

    https://hardverapro.hu/apro/elado_be.../hsz_1-50.html

    Eladóvá vált 2db BenQ monitor, mivel én sajnos nem tudok 3 monitoros setupot építeni helyhiány miatt Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor pü vagy a hirdetésbe található telefonszámon el tud érni!

  6. #481
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Eladnám 2 éves Playseat Challenge összecsukható versenyszékemet!
    Az ok:
    Komolyabb cockpit-et veszek,mivel már túl sok hardvert(H váltó ,load cell pedál,telefon tartó stb.) aggattam rá,amitől az összecsukhatóságát elvesztette.
    Egy egyszerű kormány+pedál kombóval viszont nagyon mobil!
    Nekem semmi bajom nem volt az évek során vele,eléggé stabil,strapabíró,és kényelmes!
    Állapota újszerű,kivéve a pedáltartót,mivel azon puha műanyag szivacs van,amin azért látszik a sok órás használat,és már ragasztottam is meg szakadás miatt!
    Természetesen ez a használhatóságát nem befolyásolja.
    Kipróbálható a 6.kerületben,és ha érdekel akkor fotót,videót is küldök róla!

    30000huf

    Kedves Gáspár Gergely!

    Olvastam a hírdetésed és láttam,hogy Neked is egy challenge-ed van. Az lenne a kérdésem,hogy hogyan oldottad meg a váltó(g29) rögzítését? Ha esetleg tudnál képet mutatni akkor az istevepolo@gmail.com-ra küld el! Válaszod előre is köszönöm! További szép napot!

    Üdv.: Polosport

  7. #482
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Hátha érdekel itt valakit!
    https://hardverapro.hu/apro/bluetoot.../hsz_1-50.html
    Kormány OSW-hez

  8. #483
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Hátha érdekel itt valakit!
    https://hardverapro.hu/apro/bluetoot.../hsz_1-50.html
    Kormány OSW-hez
    Ez szerintem a legjobb ar ertek aranyu simucube cucc. Jo rajta a gomb a valto es wireless. Es akarmilyen kormanykereket ra lehet rakni

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

  9. #484
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Sziasztok!

    Van e valakinek jelenleg eladó cockpitje?
    Ha igen, kérnék fotókat méreteket!

    Köszi

  10. #485
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sziasztok! Kihasználatlanság miatt eladóvá vált az Oculus CV1-esem, próbáltam a piaci ár alá lőni, hogy ne porosodjon rajtam:

    https://hardverapro.hu/apro/oculus_r...hsz_1-200.html

  11. #486

    Szimulátorozáshoz Wilwood olajos pedálszett 99 e ft

    iRacing

  12. #487
    Eladóvá vált a monitorom, ha esetleg érdekel valakit. 34-es Samsung, 21:9, 3440x1440, 5ms, ívelt. Pécsett, de tudom majd vinni Budapestre pár hét múlva.
    https://hardverapro.hu/apro/elado_sa.../hsz_1-50.html
    Ára 90.000 ft.

  13. #488
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Eladóvá vált a monitorom, ha esetleg érdekel valakit. 34-es Samsung, 21:9, 3440x1440, 5ms, ívelt. Pécsett, de tudom majd vinni Budapestre pár hét múlva.
    https://hardverapro.hu/apro/elado_sa.../hsz_1-50.html
    Ára 90.000 ft.
    Módosítva 80-ra, mert nem 144 HZ-es, ahogy emlékeztem.

  14. #489

    Heusinkveld Sprint pedál

    iRacing

  15. #490

  16. #491

  17. #492

    Buttkicker Gamer 2

    Eladó a címben szereplő Buttkicker Gamer 2 teljes szett, kb 1 hónapja vásároltam a hivatalos buttkicker oldalról, doboza és papírjai megvannak kb 5 órát használtam.
    Felszerelhető bármilyen cockpitre vagy gamer székre, használható autószimulátorokhoz de akár FPS játékokhoz is, tökéletesen vissza adja a játékban történő hangeffektek alapján a rezgéseket, pl autószimmel ahogy a rázókőn átmész ez úgy rezegteti élethűen a cockpitet.

    Hardverapró link

  18. #493

    Eladó DSD P1 P2 Sim Racing Controllers, Button Box

    iRacing

  19. #494
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    Sziasztok!

    Sajnos nincs rá idő, így eladásra kínálom kihasználatlanság miatt. Minden állítható rajta, a pedál dőlésszög és távolságtól kezdve a kormány távolság, magasság és dőlésszög, ülés döntés és előre hátra. A felfogató furatok kompatibilisek több kormánnyal is fanatec stb... Egy Logitech G25-el kínálom eladásra. Pedál és váltó tökéletesen működik, a kormányt viszont szét kell szedni és átnézni mert melegszik, én csak 20% ffb-vel mertem használni. A szett ára így ahogy van egyben 85 Eft. Nem postázom a súlya miatt. Átvehető Debrecen mellett, Hajdúsámsonban.

    Versenyauto_szimulator_cockpit_639752187642190.jpgVersenyauto_szimulator_cockpit_634022187642191.jpg
    Utoljára módosította: Zozzer; 2022. 09. 19. 12:50.

  20. #495
    Laczkó Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    45
    Utoljára módosította: Zozzer; 2022. 09. 28. 11:31.

  21. #496

    Vr szemüveg

    Sziasztok!

    Keresek elsősorban HP Reverb G2-t (de más is érdekelhet) szimulátorozáshoz.

    Ha esetleg van valakinek eladó írjon rám!

    Üdv

  22. #497

    Ülésmozgató kit

    Sziasztok, eladó az ülésmozgató szettem, ami az üléstartót a kitámasztó mechanikát és az actuátorokat tartalmazza.
    Mai áron ez a szett 1900dollár + vám, áfa, szállítás lenne. Én is meglepődtem, azért írtam le
    Remélem van még köztünk legalább egy aki annyira nem normális mint én, és megveszi tőlem.

    20210714_114259.jpg
    iRacing

  23. #498
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, eladó az ülésmozgató szettem, ami az üléstartót a kitámasztó mechanikát és az actuátorokat tartalmazza.
    Mai áron ez a szett 1900dollár + vám, áfa, szállítás lenne. Én is meglepődtem, azért írtam le
    Remélem van még köztünk legalább egy aki annyira nem normális mint én, és megveszi tőlem.

    20210714_114259.jpg
    Atyagatya, nem semmi!

  24. #499

    Eladó Thrustmaster T3PA pedálszett

    Eladó egy kifogástalan esztétikai és műszaki állapotú Thrustmaster T3PA pedálszett - elkelt, köszönöm!
    Utoljára módosította: paulusz66; 2022. 12. 04. 10:39. Indoklás: Elkelt!

  25. #500

    Thrustmaster T3PA pedálszett - elkelt!

    Idézet Eredetileg paulusz66 írta Hozzászólás megtekintése
    Eladó egy kifogástalan esztétikai és műszaki állapotú Thrustmaster T3PA pedálszett.
    Elkelt, köszönöm!

Oldal: 20 / 21 ElsőElső ||| 10 16 17 18 19 20 21 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •