Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 34 (34 összesen)

Téma: Reims 60fps/Stop-n-Go HGPLM67

  1. #26
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    36 fps = 3
    60 fps = 5

    36/60 = 3/5

    Így a szerver jelküldözgetése összhangban marad az fps-sel.

    Ezt a core.ini változtatást a readme csak a szerverinstallnál írta, de amikor felléptem 3-assal, akkor a Q csík igen stabilon rossz kapcsolatot mutatott. Miután átírtam a core.ini-met minden rendben lett.

    Sajnos úgy tűnik, hogy ezt mindig változtatni kell, ha a két fps között ugrál az ember.
    Kibírható.

    Viszont azt végképp nem értem, hogy mentem itt korábban 58.3-at. Megfeszültem, és ekkor is csak 59.8.

    Nagyobb baj, hogy valami (!?) törölte a player.ini-mből az összes köridőt, csak a 11 papy pálya maradt benne...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #27
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Kibírható.

    Viszont azt végképp nem értem, hogy mentem itt korábban 58.3-at. Megfeszültem, és ekkor is csak 59.8.

    Nagyobb baj, hogy valami (!?) törölte a player.ini-mből az összes köridőt, csak a 11 papy pálya maradt benne...
    Hát, passz. Mindenesetre a Rankről töltsd le a legjobb időket.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #28
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Jó kis fun race volt ez. Olyan igazán nagy csatába ugyan nem tudtam bonyolódni, de azért jó volt a harc a tizedekért. Az utolsó előtti körben volt egy komolyabb hibám, az első hajtűben ki kellett engedjem az autót a szervízútra, de még éppen sikerült Gyula előtt visszaszaladnom a pályára. A boxkiállásom lehetett volna merészebb is, de legalább nem pörögtem meg indulásnál, mint Trentonon
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #29
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Nekem egy meleg pillanatom volt, amikor a 2. körben a T2ben elnéztem a féktávot. Épphogy a pályán bírtam maradni (az az egy kanyar am is elég genyó sztem, igazából az egyetlen "nehéz" kanyar a pályán).

    Tapasztalataim a tesztelt dolgokkal kapcs.:


    - a 60 fpssel továbbra sem volt semmilyen problémám. Játék közben. Mert am igen, a RAm sajnos nem olvassa be a tegnapi repit:

    RA.JPG

    De miért nem? Help!


    - kötelező boxkiállás: sztem itt és most nem hozta a várt eredményt, sőt inkább az ellenkezőjét hozta. Magyarán: csak szétszakította a mezőnyt. Ha nincs, lehet hogy meccs lehetett volna az első helyért hiszen én, Gyula és Jani egy tempót tudtunk. Persze half távon jobban lenne idő kompenzálni egy esetleges box bakit, de az biztos, hogy egy 8 körös versenynél túlzottan is végeredmény befolyásoló tényező ez.

    De ti is megírhatnátok az érzéseiteket, tapasztalataitokat...jó lenne egy folyamatos konzultáció ezekről
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Jó kis fun race volt ez. Olyan igazán nagy csatába ugyan nem tudtam bonyolódni, ...
    Nem csoda. Ezzel a pályával u.az van mint a Le Mansi egyenessel: nagyon rá kell ugrani az előtted lévőre hogy kigyorsítás közben ne szakadj le róla.

    Viszont 65 moddal, azzal a szélárnyék fizikával hatalmas fun lehet ez is, akárcsak mint Monza vagy Spa. Jani, itt vagy az angoloknál 1x legyen már egy 65 Reims, please
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, passz. Mindenesetre a Rankről töltsd le a legjobb időket.
    Azt hogy? Lehet pályánként is? Ha nem lehet, akkor töröl minden jelen per pillanat a gameben, a BEST LAPSnál látott időt, igaz?



  5. #30
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    a 60 fpssel továbbra sem volt semmilyen problémám. Játék közben. Mert am igen, a RAm sajnos nem olvassa be a tegnapi repit: De miért nem? Help!
    60fps miatt nem olvassa be. Csak feltetelezem, replay adatot is surubben ment mint a 36fps, ezert a RA rosszul olvassa a replay file-t.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    60fps miatt nem olvassa be. Csak feltetelezem, replay adatot is surubben ment mint a 36fps, ezert a RA rosszul olvassa a replay file-t.
    Igen. Volt erről valami a readme-ben is. Szerencsére a riportot meg tudja csinálni belőle.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hogy? Lehet pályánként is? Ha nem lehet, akkor töröl minden jelen per pillanat a gameben, a BEST LAPSnál látott időt, igaz?
    http://gplrank.schuerkamp.de/php-pub...p?generateFile

    A mentett fájlból kézzel kell áttenni a player.ini-be.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #33
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    - kötelező boxkiállás: sztem itt és most nem hozta a várt eredményt, sőt inkább az ellenkezőjét hozta. Magyarán: csak szétszakította a mezőnyt. Ha nincs, lehet hogy meccs lehetett volna az első helyért hiszen én, Gyula és Jani egy tempót tudtunk. Persze half távon jobban lenne idő kompenzálni egy esetleges box bakit, de az biztos, hogy egy 8 körös versenynél túlzottan is végeredmény befolyásoló tényező ez.

    De ti is megírhatnátok az érzéseiteket, tapasztalataitokat...jó lenne egy folyamatos konzultáció ezekről

    Nem csoda. Ezzel a pályával u.az van mint a Le Mansi egyenessel: nagyon rá kell ugrani az előtted lévőre hogy kigyorsítás közben ne szakadj le róla.
    Az utolsó bekezdésben leírtak miatt szerintem éppen hogy esélyt adott a boxkiállás, még ezen a rövid távon is.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #34
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    http://gplrank.schuerkamp.de/php-pub...p?generateFile

    A mentett fájlból kézzel kell áttenni a player.ini-be.
    Köszi, megvolt



Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •