Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: HGTRM 2011 Nyári Add-on kupa-2010 LMP2-Mondello Park-2011.08.07.

  1. #1
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330

    HGTRM 2011 Nyári Add-on kupa-2010 LMP2-Mondello Park-2011.08.07.

    Időpont: Augusztus 7. vasárnap
    Pálya: Mondello Park International
    Autó: 2010 LMP2
    Időjárás: Száraz
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13:00
    Futamtáv: 50%
    Kötelező kiállás: 2
    Rajt: Állórajt

    A Futam nyitott a szervertagsággal nem rendelkezők számára is, csupán a pályát kell hozzá letölteni.

    Jelszó: summercup2011


    A Mod letölthető innen:
    http://www.gtr-masters.hu/download/a...Mod_Sakhir.zip

    A pálya letölthető innen.
    A mappa tartalmát a GTR2/GameData/Locations mappába kell belemásolni.



    Jó versenyt mindenkinek!
    Utoljára módosította: Wega; 2011. 08. 01. 09:09.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #2
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Üdv!
    én is egyetértek azzal a véleménnyel, miszerint a Mondello Park egy nagyon lassú pálya ezeknek az autóknak.
    a javaslatom az lenne, hogy Mondello helyett következzen most az Oran Park, ami sokkal belevalóbb pálya, és a GT1-es futam legyen majd Mondello-n.
    Az Oran Park-al viszont az a gond, hogy az aszfalt úgy "csillámlik", mintha millió kis pixelhiba lenne a képen, nem tudom, ez csak engem, vagy másokat is zavar?

    Tisztelettel,
    H. Szilárd
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  3. #3
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Életkor
    45
    Üzenetek
    284
    Nem szoktam fikázódni, de ez a pálya most tényleg komoly? Ritmustalan (nekem), semmi érdekes/izgalmas rész, rövid, lassú, élvezhetetlen.
    Az előző két pályához képest, -amin mentem (Sebring, Mugello) ez a pálya egy nagy rakás...
    Szerintem erre kár az "értékes" teszt időt pazarolni, még nem késő egy másik pályát betenni...

    Üdv, Peti

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Nem értelek titeket, eddig untátok a gyári pályákat most hogy add on van az a baj. Mondello egy igazán technikás pálya főleg az LMP2 es autókkal. tessék körözni, tegnap én is vagy 30 kört mentem mire végig tudtam menni szinte hiba nélkül.

    Oran park-ot megnézem nálam nem jelentkezett ez a csillogás.(thx Info)
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    szerintem itt nem azzal van a bajunk hogy addon vagy nem. Pl mugello elég sok embernek tetszett ha jól tudom.
    LMP-s vasnak vmi jó gyors, tempós kanyargós pályát tudnék elképzelni, ha addon ha nem.
    De ezek csak egyéni vélemények, nem rosszindulatból írtam(írtuk).

  6. #6
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem itt nem azzal van a bajunk hogy addon vagy nem. Pl mugello elég sok embernek tetszett ha jól tudom.
    LMP-s vasnak vmi jó gyors, tempós kanyargós pályát tudnék elképzelni, ha addon ha nem.
    De ezek csak egyéni vélemények, nem rosszindulatból írtam(írtuk).

    a nyári kupa versenynaptára elég rövid és 3 teljesen más autó típust kell tesztelnünk, a pályákat már elég régen kiválogattuk módosítani elég nehezen tudunk rajta, így próbáltuk a gyorsabb pályákra rakni az lmp-t, de a technikás pályákat is kell tesztelni. pályát csak akkor módosítunk ha olyan hiba jön ki amit eddig nem észleltünk.(lásd Lime Rock)
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #7
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek titeket, eddig untátok a gyári pályákat most hogy add on van az a baj. Mondello egy igazán technikás pálya főleg az LMP2 es autókkal. tessék körözni, tegnap én is vagy 30 kört mentem mire végig tudtam menni szinte hiba nélkül.

    Oran park-ot megnézem nálam nem jelentkezett ez a csillogás.(thx Info)
    feltöltöttem egy videót a jelenségről (screenshootot nem tudtam lőni a programból)



    sajnos a felvételen kevéssé látszik, ez a konvertálás miatt van, nagyjából mindenhol kétszer ennyi fehér pötty van, egyes pályarészeken tényleg zavaró. majd még megpróbálom más beállításokkal is, hogy akkor jelentkezik-e.
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  8. #8
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Sziasztok. Én tegnap csavarodtam pár kört. Tényleg elég perverzül hat elsőre ez a kombó, de egy kis edzés után kegyetlen kellemessé válik a helyzet. Tessék edzeni rendesen és meg lehet találni a ritmust (mert van, nem is kicsit jó) illetve meg lehet szeretni a pályát is.

    Scuderia Giudice #099#

  9. #9
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Jó technikás pálya csak a kocsit kell szokni,mert az nem egyszerű....Még semmi bug-ot nem fedeztem fel,csak legyünk minél többen vasárnap,hogy tesztelhessük!
    A király nem Elvis volt...

  10. #10
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    A pálya még csak csak, igaz rajtnál én nem láttam lámpákat, elég hülye a vonalvezetése amúgy, de megszokható.

    Az LMP-s kocsik szerintem nem jók, normális csatát nem lehet velük vívni, főleg nem ilyen pályán ahol hely sincs.
    Ha kicsit rosszabbul jössz ki a kanyarból akkor nagyon ellép a másik, a rövid egyenesek miatt a szélárnyékot felejtsd el, és nagyon hirtelen kanyarodnak, szerintem rossz.
    Én tuti nem megyek velük se bajnokságban se máshol, szerintem felesleges is tesztelni őket mivel FIA GT és NGT bajnokságunk van nem LMP.
    LMP-vel LeMansba kell menni nem máshol, oda valók.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2011. 08. 07. 22:08.

  11. #11
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya még csak csak, igaz rajtnál én nem láttam lámpákat, elég hülye a vonalvezetése amúgy, de megszokható.

    Az LMP-s kocsik szerintem nem jók, normális csatát nem lehet velük vívni, főleg nem ilyen pályán ahol hely sincs.
    Ha kicsit rosszabbul jössz ki a kanyarból akkor nagyon ellép a másik, a rövid egyenesek miatt a szélárnyékot felejtsd el, és nagyon hirtelen kanyarodnak, szerintem rossz.
    Én tuti nem megyek velük se bajnokságban se máshol, szerintem felesleges is tesztelni őket mivel FIA GT és NGT bajnokságunk van nem LMP.
    LMP-vel LeMansba kell menni nem máshol, oda valók.
    1-et értek, és bocsi a koccért, kicsit kitört a verda segge.

  12. #12
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    A pálya nagyon tetszik mint már korábban is írtam a kocsi megizzasztja az embert egy verseny alatt az biztos. Sajnálom ezt a létszámot már megint, kemény 7 fő jött tesztelni.... Mikor elmúlt a varázs és ott autóztam egyedül megtaláltam Tomcyt, kergetőztünk és mindig megvártam mikor hibázott mint egy jó versenyzőtárstól ez illik..... majd mentünk tovább.
    A rajtnál 4. v. 5. voltam nem láttam a lámpából semmit,pontosabban csak hittem,hogy azt figyelem mikor kiderült,hogy az a box pilácsa. Stop&Go járt a teligázas boxlátogatásom után,a kék lámpa is villog mikor jöttem ki.... Bug-ot nem észleltem sehol pedig ki is próbáltam esni a pályáról hátha lebegek egy kicsit de becsapódtam csak.
    Tehát a pályát használnám a köv. szezonban az tuti.
    A király nem Elvis volt...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •