Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 36 (36 összesen)

Téma: HGTRM 2011 Nyári Add-on kupa-2010 GT1-Mugello-2011.07.31

  1. #26
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Ezt tedd fel: http://vitumo.de/ és akkor láthatsz elég sok adatot menet közbnen is

  2. #27
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    csak egy vélemény.
    szerintem ez a mondello nagyon lassú az lmp 2 -es autóknak.
    esetleg egy 2011-es donington tesztelésképpen, vagy vmi más???

  3. #28
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt tedd fel: http://vitumo.de/ és akkor láthatsz elég sok adatot menet közbnen is
    Köszönöm szépen, ez sokat fog segíteni
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  4. #29
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    menj gyorsabban és akkor majd melegedik az:P
    Jó majd teszekrá rakétát.
    Mondjuk attól föggetlenül hogy az íveket mégcsak próbálgattam a gumikat nemkíméltem. Telitank, soft - soft és a hosszabb kanyarokban hagytam folyamatosan sodródni a fenekét, úgy mentfel 105-110 fokig az ívkülső hátsó, de az egyenes végére mindig visszahült... Offline mentem párkört a Salen-el is és annak már a második körben izzottak a hátsók ahogy kell. Viszont az brutális hogy hogy húz. Lehet hogy csak a default váltó áttételek rövidebbek mint a GT40-nél de a Salen sokkal erősebbnektűnt. Elsőre vagy 2sec-el jobb kört is mentem vele. Bár nyilván ez még nem összehasonlítási alap.

  5. #30
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó majd teszekrá rakétát.
    Mondjuk attól föggetlenül hogy az íveket mégcsak próbálgattam a gumikat nemkíméltem. Telitank, soft - soft és a hosszabb kanyarokban hagytam folyamatosan sodródni a fenekét, úgy mentfel 105-110 fokig az ívkülső hátsó, de az egyenes végére mindig visszahült... Offline mentem párkört a Salen-el is és annak már a második körben izzottak a hátsók ahogy kell. Viszont az brutális hogy hogy húz. Lehet hogy csak a default váltó áttételek rövidebbek mint a GT40-nél de a Salen sokkal erősebbnektűnt. Elsőre vagy 2sec-el jobb kört is mentem vele. Bár nyilván ez még nem összehasonlítási alap.
    attól függetlenül hogy jobbat mentem a ford-al még a saleen ,simán 40.5 alá bemegy
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #31
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Nekem az volt meglepő, hogy a Nissannal alig tudtam futni 45-ös köröket, igaz minimális gyakorlás volt, de versenyre med-med gumival simán mentem vele 44-45-ös köröket teli tankkal és akik qualon 2seccel gyorsabbak voltak egyszer csak elöttem voltak és toltam őket végig.

    Ahogy néztem a Nissannal nagyon rövid féktávot lehet venni és egyenesben is jól megy.

    Nekem jó ez a mod mert így kibír alattam 1 teli tankot a kocsi 1 gumival.
    Ha meg duplán fogyna akkor ugyan az lenne mint elötte.

    Amúgy a gyári kocsik tényleg mások, azoknál szerintem jobban lehet érezni a setup változásokat, vagy csak már rég mentem vele, de nem nagyon éreztem ezzel a moddal a változásokat a kocsin, csak azt hogy nem áll meg meg nem kanyarodik de a kormány nem adott annyi visszajelzést szerintem, mondjuk lehet ez csak a kormányom beállítása.

  7. #32
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a gyári kocsik tényleg mások, azoknál szerintem jobban lehet érezni a setup változásokat, vagy csak már rég mentem vele, de nem nagyon éreztem ezzel a moddal a változásokat a kocsin, csak azt hogy nem áll meg meg nem kanyarodik de a kormány nem adott annyi visszajelzést szerintem, mondjuk lehet ez csak a kormányom beállítása.
    Én is pont így vagyok vele. A legnagyobb hiányosság a FFB. Teljesen jól megfogalmaztad!

  8. #33
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Én is pont így vagyok vele. A legnagyobb hiányosság a FFB. Teljesen jól megfogalmaztad!

    Végre valamit.
    Amúgy tényleg szar benne, én kint a winben is feltettem 103%-ra meg a játékban is feltoltam 100%-ra az effektek meg high-on vannak és nem sok visszajelzés jön, azt hittem a G27 szar de akkor nem csak nálam van probléma.


    Mind 1 a 24-órásra midenképpen megyek, csak valami jó kocsit kell választani, Saleen vagy Nissan pl.

    Amúgy a Ford tényleg túl jó, amikor a Nissannal mentem 46-os köröket kipróbáltam a fordot és simán mentem vele 44-es időt egy vaktába állított settel.

    Ja és nekem továbbra sem jön be a ford hangja, nagyon idegesít, mert az én fülemnek nagyon kellemetlen a hangszine, anno a ringen sem szerettem.

  9. #34
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Nekem nincs baj az effektekkel, a pálya is nagyon tetszik, úgyhogy bejövős a dolog...
    A király nem Elvis volt...

  10. #35
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Nekem sincs gond az FFB-vel, minden tökéletesen működik, néha majdnem kiveszi a kormányt A hiba az Ön/Önök készülékében van!

    Scuderia Giudice #099#

  11. #36
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    én nem használok ffb-t de majd kipróbázom

    a mod egyébként számomra kellemes nagyon, lehet csak az új autók miatt, de nagyon jó. az autók között nem nagyon érzek különbséget, bár számomra a Ford kínszenvedés(Problem Matech?)gyors meg minden de fék az nincs rajta. eddig ami nagyon tetszik a maserati illetve a corvette, az aston se rossz. de ezért tesztelünk hogy kiderüljön milyen a mod és használható e éles szezonba is.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •