Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 64 (64 összesen)

Téma: Mercedes-Benz SSK 1928 mod

  1. #51
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg yoda73 írta Hozzászólás megtekintése
    VB megfontolhatná ezt az ötletet, biztos ott lennék az indulók között. Ervin autóit amúgyis élmény vezetni...
    Ha erről érdemben beszélgetnénk, úgy javaslom ezt a gondolatcserét egy másik topic-ra átvinni, ha egyetértetek...

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Ha erről érdemben beszélgetnénk, úgy javaslom ezt a gondolatcserét egy másik topic-ra átvinni, ha egyetértetek...
    Ha Ervin rábólint, hogy szerinte készen van a mozdony, akkor tolhatunk vele egy Fun/Teszt futamot... ráér a topi akkor

  3. #53
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha Ervin rábólint, hogy szerinte készen van a mozdony, akkor tolhatunk vele egy Fun/Teszt futamot... ráér a topi akkor
    Szabikám,
    a gép futtatásra abszolút kész, ha megalkusznak a fiúk a kidolgozatlan hanggal, aminek a gyurmázását még ki kell tapasztalnom, mert eddigi gépeimnél csak a különböző hangfájlok sima egymás mellé helyezésével tudtam jó hangokat kicsiholni a kocsikhoz, ennél azonban bele kell nyúlni egy-egy kisebb fájlba, és annak hangerejét, színezetét stb. kell még állítgatni, és valószínűleg hozzá kell keverni valamilyen markánsabb, vastagabb alap-motorbőgést, mert a jelenleginél a kísérő hangok remekül működnek - gondolok a váltó sivítására, a futóműzajra stb. - de a motor nem eléggé hangos és "ordítós", a legmagasabb fordulatokon egyszerűen kiürül.
    Ennek ellenére (vagy ezzel együtt) szerintem nyugodt szívvel meg lehet futtatni, már csak a jó kis csúszkálás öröméért is. Az optika teljesen kész (már amit meg akartam benne csinálni), ennél kevesebb gépterhelést már csak nagyon sok olyan aprómunkával lehetne belőle kisajtolni, ami szerintem már nem éri meg a ráfordított munkát, a fizika még tartogathat kisebb javítani valókat, de ennek kiderítéséhez pont kellene egy ilyen futam, ahol mindenki kockázat nélkül, a játék örömével eltelve figyelheti meg alaposabban a verda viselkedését, és a kritikák alapján esetleg még lehet rajta reszelgetni picit. A melegedések-kopások szerintem rendben vannak, nyilván ízlés kérdése, hogy ezeken még lehet állítgatni egy fun-race tapasztalatai alapján.
    Én jó szívvel ajánlom a csapatnak tesztelésre.
    Az egyetlen gond az, hogy ez a különlegesség bizonyára egyedül marad a GTL-ben, mivel sem kortársait, sem hozzá illő kategória-társakat nem csinál (jelenleg) senki, pedig egy-két csodálatos óceánjárót még nagy királyság lenne itt látni, amiből kijöhetne egy harmincas évekbeli mezőny (pl. Bugatti-k, Bentley-k, stb.).
    Talán, ha valamelyik ügyeskezű kolléga kitenne a netre, youtube-ra egy-két jól sikerült videót, aminek a címében mindenképpen benne kell(-ene) lennie a GTL szónak meg a Mercedes SSK szavaknak, hogy a rákereséseknél minél többen "beleakadjanak", az meghozhatná a fejlesztők kedvét szerte a nagyvilágban...

    Tuza Ervin
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 07. 31. 20:30.

  4. #54
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, kipróbáltad?
    Mik a tapasztalatok?
    Hát, ilyen is, meg olyan is. Máshogy alakult a hétvégém, mint terveztem, így nem sok időt tudtam a mozdonnyal tölteni. Ettől függetlenül a masina fenomenális. Egy élmény vele küzdeni a csíkon. Csörög, csattog, prüszköl, de megy. Persze jót tesz a vezethetőségének egy pici finomítás a futómű setupban, de marha jó vele körbecsattogni a pályán.

    Viszont van vele némi problémám is. Leszedtem az új csomagot. Azt az utat választottam, hogy a régit egy az egyben töröltem és felraktam az újat. Ennek ellenére továbbra is csak a 2-es rajtszámú kék skint látom/választhatom. Ha betöltök egy pályát, mondjuk TC-65-ös verseny/gyakorlás, mindig kapok egy SSK-s ellenfelet. Azonban az ellenfél SSK-ja "láthatalan" kasztnival fut, gyakorlatilag csak a 4 kerék+váz és rajta két fószer. És furcsa mód az én gépemre meg nem jutott másodpilóta. Bár ezek lehet csak az én opcióimból adódó problémák, majd rápillantok.

    Ettől függetlenül nagyon élvezetes a nagy csühös

    Apropó Ervin! Amit írtál bogár és alfa, az elérhető valahol? Kipróbálnám azokat is...

  5. #55
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Kedves Zoli (és Mindenki)!




    Köszönöm,hogy foglalkoztál a bringával (másoknak is ajánlom persze), dehát nem erőszak a disznótor.

    Nos, tudtok még produkálni furcsa dolgokat, erre a betöltési-kiválasztási gondra most nem tudok mit gondolni, még ötletem se nagyon van.

    Mert: ha a kocsival valamilyen gond lenne, akkor generálisan nem szabadna a kocsinak megjelennie, semmilyen formában. Ha egy-egy adott autóval lenne probléma (elvileg nem lehet, mert gondosan kipróbáltam mindegyiket, egyenként) akkor csak annak nem szabadna megjelennie a „forgószínpadon", de ezt átugorva a következő (kis várakozás,5-6 másodperc után) kocsinak meg kell jelennie és válaszhatónak kell lennie.

    Abban az esetben, ha megjelent egy autó, az biztosan válaszható kell, hogy legyen, ha netán mégis van benne egy olyan prücök, ami csak a futtatásban derülne ki, akkor a betöltés végén kell, hogy ledobjon (ebben a masinában azonban elvileg nem lehet).

    A kék színű, kettes sorszámú kocsi a sor elején található, mivel ennek a legkisebb értékű a rajtszáma, a sor végén áll a144-es.

    Esetleg próbáld ki, hogy a showroomban nem előre „lapozol” a nyilakkal, hanem hátra: ebben az esetben csökkenő rajtszámsorrenddel kellene látnod az újabb és újabb autókat. Ha így lapozgatva megint elakadnál a megtekintésben, akkor kérlek, írd meg a problémás kocsi rajtszámát, megnézem, mit lehetne vele barkácsolni.

    Az egyes autók mind a megjelenésben, mind a „személyzet” számában eltérőek, ugyanis nem minden autóban lesz szerelő – ez annak idején is így volt, mint a régi képeken láthatod a korábbi bejegyzésemben. Általában a hosszabb országúti versenyeken vittek magukkal szerelőt a pilóták, de a rövid városi futamokon (pl. a képeken is látható, 34-es rajtszámú autóban, amelyik éppen Monaco-ban nyomul) inkább egyedül gépészkedtek (részben a súlymegtakarítás miatt is persze).

    Ne lepődj meg tehát, ha a 2-esben éppen nincs segéderő melletted.

    Az install-t szerintem jól csináltad, mert valóban az a jó, ha a teljes régi SSK-mappát töröljük, ami a korábbi verziót tartalmazta (a hang ugyanaz, tehát az maradhat éppen).

    Az is tiszta rejtély, hogy az ellenfél Mercik „csupaszon”, szellemautóként futnak – na, erre végképp semmi ötletem, hacsak nem úgy van beállítva a játékod az opciókban, hogy a részletezettséget alacsonyabbra állítottad, mivel ebben az esetben az ellenfél autók az első 20-30 méterig alacsonyabb részletezettségű (de ennek ellenére biztosan látható) ruhában vesznek részt a futamban.

    Azt kéne kipróbálnod, hogy az opciókban vedd fel max.-ra a részletezettséget meg az egyes alkatrészek láthatóságát (pl. kerekek részletezettsége, beltér részletezettsége, stb.), legyen bejelölve a karosszéria feliratozása is, az árnyékot vedd alacsony vagy közepes részletezettségűre, a fényszóró-hatást alacsonyra, a látótávolságot Normál-ra vagy inkább Távol-ra!

    Innen (ha így rendben megjelennek és kijelölhetők az egyes autók, bármelyikük), futtass egy kis próbakört (akár csak egy kis kiállást a boxból) és ha megindul minden, valamint az ellenfél SSK-k is rendesen, kasznival látszanak, fokozatosan „butítsd” a megjelenítést az opciókban addig, amíg valami zavar keletkezik:itt a határ, innen lejjebb a Te gépeden valószínűleg nem lehet egyszerűsíteni ezt a kocsit.

    Mindamellett csodálkoznék, ha mégis gubanc lenne, mivel ezt a gépet abszolút a GTL alapszerkezetének megfelelően szerkesztettem meg, de lehetnek még csodák.

    Ha mégse menne, akkor írj újra, és kicserélem a feltöltött autót a tárhelyen egy bővített optikával felszerelt változatra, ki tudja, hátha akkor rendben lesz minden.

    A másik két add-on kocsira csak fél mondat: ezeket inkább akkor tenném ki, Szabi és Sziszka engedélyével, ha itt kialakulni látszik majd az add-on autók újabb pakkjának a sorsa, aminek a tisztázásán éppen gőzerővel dolgozom (tudod, a moneytoo-Horvát Joe -féle pakkra gondolok).

    Szerintem haladjunk módszeresen, előbb oldjunk meg kielégítően egy problémát, aztán lássuk a következőt – ha egyetértetek.

    Kellemes próbálkozást, aztán tedd közzé az eredményt, kérlek!




    Kellemes csapatást!




    Tuza Ervin

    P.s.:
    Biztos, ami biztos: már ki is cseréltem, ugyanarról a linkről lehet levenni (ld. feljebb), kb. 55-60 másodperc alatt biztosan lenn van.
    Az installnál teljesen kitörölni a régi SSK mappát (hang maradhat) és újként bepakolni az ExtraCars mappába (ha simán rákattintasz a másolásra, automatikusan oda teszi be magát, és ez fontos is. Lehet, hogy Nálad nem ott volt eredetileg?
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 08. 01. 17:43.

  6. #56
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése


    Esetleg próbáld ki, hogy a showroomban nem előre „lapozol” a nyilakkal, hanem hátra: ebben az esetben csökkenő rajtszámsorrenddel kellene látnod az újabb és újabb autókat. Ha így lapozgatva megint elakadnál a megtekintésben, akkor kérlek, írd meg a problémás kocsi rajtszámát, megnézem, mit lehetne vele barkácsolni.

    Ne lepődj meg tehát, ha a 2-esben éppen nincs segéderő melletted.

    Az is tiszta rejtély, hogy az ellenfél Mercik „csupaszon”, szellemautóként futnak – na, erre végképp semmi ötletem, hacsak nem úgy van beállítva a játékod az opciókban, hogy a részletezettséget alacsonyabbra állítottad, mivel ebben az esetben az ellenfél autók az első 20-30 méterig alacsonyabb részletezettségű (de ennek ellenére biztosan látható) ruhában vesznek részt a futamban.

    Azt kéne kipróbálnod, hogy az opciókban vedd fel max.-ra a részletezettséget meg az egyes alkatrészek láthatóságát (pl. kerekek részletezettsége, beltér részletezettsége, stb.), legyen bejelölve a karosszéria feliratozása is, az árnyékot vedd alacsony vagy közepes részletezettségűre, a fényszóró-hatást alacsonyra, a látótávolságot Normál-ra vagy inkább Távol-ra!

    Innen (ha így rendben megjelennek és kijelölhetők az egyes autók, bármelyikük), futtass egy kis próbakört (akár csak egy kis kiállást a boxból) és ha megindul minden, valamint az ellenfél SSK-k is rendesen, kasznival látszanak, fokozatosan „butítsd” a megjelenítést az opciókban addig, amíg valami zavar keletkezik:itt a határ, innen lejjebb a Te gépeden valószínűleg nem lehet egyszerűsíteni ezt a kocsit.

    Mindamellett csodálkoznék, ha mégis gubanc lenne, mivel ezt a gépet abszolút a GTL alapszerkezetének megfelelően szerkesztettem meg, de lehetnek még csodák.

    Üdv Ervin!

    Nos, tettem egy próbát az este. Nyugodtság legyen a te szívedben , a probléma úgy tűnik lokális volt. Érdekes módon a showroomban nem engedett lapozgatni a skinek között, mert azok még nem voltak "megvásárolva" de más úton hozzájuk jutottam, így kipróbálhattam több verziót is. (csak csendben jegyezném meg, hogy azóta viszont megjelennek a meg nem vett autók is...)

    A szellemautó rejtéje is megoldódott, az autók megjelenítése butítva volt nálam közepes értékre, magas-ra állítva már hibátlanul jelennek meg a verdák. Úgy tűnik, a gyengécske gépnek nem csak felső korlátai léteznek, hanem alsók is...

    Így, hogy elhagytam a hibákat, igen kellemes másfél órát töltöttem el a nagy vasakkal Spa-ban, tényleg versenyérett a technika! Az izgalmakat csak fokozta, hogy a 6-7. karika táján már erősen csúszkálni kezdett a gép hátulja, ahogy fogytak a diagonálok...

    Már csak egyetlen gondom van vele: Amikor indítok egy versenyt, sajnos nem lehet olyan opciót választani SP-ben, hogy CSAK az SSK-k legyenek a pályán, ugyanis a kölün választható autók listájában nem jelenik meg a nagy mozdony. Így marad a TC65 és kicsit zavaró, mikor a kanyarokban a Fiat Abarth 1000-es letol a pályáról, az egyenesben pedig állva hagyom..

    Ettől függetlenül munkás gép, jó vele "csapatni"...

    U.i.: már csak a korra jellemző öreg pályákat kellene valahonnan megszerezni...

    U.i.2: Azért a Szisz Ferenc Renaultját még kipróbálnám...
    Utoljára módosította: endrodiz; 2011. 08. 02. 08:58.

  7. #57
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Kipróbáltam Spa-ban a gépet Én is!

    Észrevételeim:
    -A motor gázadásra (terhelés mentesen üresben) nagyon gyorsan felpörög, mint egy agyonkönnyített lendkerekes rally kocsinál.
    -Lehet így jó a kaszni, de Nekem nagyon merevnek tűnt. Sokkal inkább arra számítottam, hogy majd lengeni fog a kanyarokban.
    -Először alap setupal mentem, de nem akart egyáltalán fordulni a gép. Miután az első kerekeknél negatív összetartásra állítottam az értéket (-0,10), azonnal tudta, hogy be kell fordulnia a kanyarban.
    -Egy körön 4-5%-ot kopott a motor.

    Nekem annyira nem adta át a feelinget, mint anno a Bogár, vagy akár a Volvo! Ettől függetlenül elismerésem a munkádért, mert nagyon szép lett a kocsi!

    Én 3,22,847-et tudtam 10 kör alatt kihozni belőle!

  8. #58
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Kedves Barátaim!

    Ismételten csak köszönettel tartozom a tesztelésért és a hozzászólásokért.
    Az a legnagyobb vicc ebben az SSK modban, hogy valójában csak magamnak gondoltam megcsinálni, a kocsihoz való személyesebb kötődések (korábban írtam) miatt, meg azért is, mert ebben a kategóriában valóban nincs még egy hasonló autó egyik hasonló szimulátorban sem, tehát a különlegesség varázsa is vonzott (túl azon, hogy valóban bőséges és színvonalas szakirodalomból dolgozhattam, mivel annak idején egy gyönyörűséges királykék W126 280 SEL tulajdonosaként bizonyos "személyes kapcsolatot is ápolok" a Mercedessel).
    Azt is hozzá kell tennem, hogy a legősibb autó, amit volt szerencsém vezetni, egy 1936-os veterán volt, tehát igazából lövésem sincsen (de elképzelésem annál inkább), hogy a valóságban milyen viselkedése lehet egy ilyen 1928-as kiadású "csühösnek" (copyright by endrodiz).
    Elsőre úgy látom, a fizikát a motor kivételével nagyjából rendben lévőnek tekinthetjük, a motorra a végén még kitérek.
    A gumikopást és a hozzá kapcsolódó melegedést azért állítottam ilyen alacsony szintekre (és a tapadási értékeket is persze, a megfelelő csúszási jelleggörbéket adó számsorok mellett), mert a korabeli versenyek leírásaiból kb. hasonló tulajdonságokat véltem kimazsolázni.
    Azt tudni kell, hogy ezekben az időkben még aligha számíthattunk acélszálas gumiabroncsokra, a szerkezet vászonszövetre vulkanizált diagonál volt - vagyis több egymással párhuzamos igen erős vászoncsíkot hengerítettek a formára, s erre-ebbe sütötték bele a korabeli, természetes kaucsukból nyert "rug-gyantát". Ennek megfelelően a gumik igencsak gyenge oldaltartással rendelkeztek, defekt esetén szinte garantáltan lefordultak a felniről, nem ritkán igen súlyos balesetet okozva, és az anyag kopásállósága is fényévekkel maradt el a mai korszerű, félszintetikus abroncsokétól.
    A motor élettartamát is szándékosan csökkentettem le erre az értékre: verseny-körülmények között azért még ezek az acélszörnyetegek is hamar kifeküdtek a gyenge kenőanyagok és az alacsony hatásfokú hűtés miatt, nem beszélve a csikorogva beinduló, sivító kompresszor által adagolt kemény túlterhelés okozta plusz-kopásról.
    Azt is illik tudni persze, hogy ezt a gépet alapvetően kopresszor nélküli üzemre tervezték, és az üzemidő 95%-ában így is használták, az országúti versenyeken szinte be se kapcsolták, leginkább csak a rövidebb körpályákon jutott szerephez. A kocsi kompresszióviszonya erre az üzemmódra volt tervezve, és ezért jelentett borzasztó komoly túlterhelést a mindössze négy főtengely-csapágyra (!) a kompresszor bedurrantása.
    Alapon a motor "csak" 180 lovat mozgósított, csak a Roots-fúvó csalogatta elő a teljes, 250 lovas ménest!
    Ez a problémakör szinte az egész harmincas-negyvenes évek versenytechnikáját végigkísérte, egészen a vadászgépek motorjának teljesítmény-fokozó rendszereiig: pl. a szintén Daimler-Benz gyártmányú csodálatos V-12-es DB-601/605 motorok vagy a BMW 801-es csillagmotorok is csak 5-6 percig (!) viselték el a víz-metanol befecskendezést és a pótlólag adagolt kéjgázt (nitrogén-oxid), amivel a teljesítményt kb. 10 %-kal lehetett fokozni: ha valamelyik pilóta kihasználta a teljes időtartamot, leszállás után azonnal jött a motorcsere.
    Mivel a játékban nincs lehetőség (sajnos - bezzeg az Il-2-ben simán kapcsolgatható a "Göring-mischung") a kompresszor ki-bekapcsolgatására, ezért folyamodtam ehhez az élettartam-csökkentéshez.
    Most pedig néhány szó a motor túl gyors felpörgéséről.
    Ezt a jelenséget én is a kezdet kezdetén úgy ítéltem meg, hogy kéne ezzel valamit kezdeni, mert az az alapmotor, ami hasonló kvalitásokkal rendelkezik a játékomban (mint korábban is írtam, megcsináltam hat különböző fordulatszám-és teljesítmény-osztályú megbízhatóan működő alapmotort korábban, és minden autóm fejlesztésénél ezekből választok egy megfelelő karakterisztikájú gépet az új autóhoz), mint amit ide be kell építeni, túl "pörgős".
    Az volt a helyzet, hogy egy ilyen alacsony fordulatszám-tartományban üzemelő, teljesen eltérő nyomaték-eloszlású "hajómotor" nincs a fellelhető forrásokban, tehát nekem kellett megcsinálni egy 8.000 fordulatú és kb. 250-300 lovas gép "átkonstruálásával", ahol a fordulatszámok felezésével és a megfelelő teljesítmény-görbe beállításával már meg is volt a megfelelő motor - csak...
    Csak arra nem számítottam, hogy valami rejtélyes összefüggés alapján, ha felezem a fordulatokat, kétszer gyorsabb lesz a felpörgés sebessége!
    Mindezidáig együtt is éltem ezzel a gubanccal, amíg bele nem akadtam a megoldás (talán lehetséges) kulcsába.
    Történt pedig, hogy csinálom itten nagy bőszen moneytoo barátom add-on pack-ját, és éppen korábbi egyik kedvencemet, a Fiat 131 Rally és Turbo változatokat próbálom behegeszteni a játékba/csomagba.
    Volt már korábban egy-egy megfelelő(-bb) fizkával megcsinált változatom erre a méltatlanul mellőzött autóra, ami ugyan nehezen illeszkedik a játékba, de azért kőkemény ellenfél tudna lenni két "méretosztályban" is.
    Nos, elővettem újra, és egy próbamotorom erős átírásával próbáltam befércelni egy új motort az alap-131-esbe. Olyan sikeres lett az átírás, hogy egy annyira lusta motort sikerült szerkesztenem, ami szinte lassított felvételként működik!
    Most azzal foglalkozom, hogy ennek a hibás motornak a számsorait kell elemeznem, megy-nem megy módszerrel, és kiagyalom, mi a lassú fel-és lepörgés kulcsa a kódban.
    Még elvagyok vele, de tudjátok: előbb-utóbb mindent megoldok a GTL-ben, tehát üzenem Taky-nak: egy-két napon belül meglesz az autentikus motor!
    Mellesleg persze a Fiat-ot is megcsináltam már kiadhatóra (alapvetően új futóművet kellett hozzá írni, és persze a kétféle új motor is megvan immár, a próbaköröket rovom délutánonként), aztán hamarosan jöhet Joe új pakkja Mindenki örömére!
    További kellemes csapatást

    Tuza Ervin

  9. #59
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    ...tehát üzenem Taky-nak: egy-két napon belül meglesz az autentikus motor!...
    Ervin,

    részemről nem sürgős, csak megemlítettem, mint észrevétel!

  10. #60
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ervin,

    részemről nem sürgős, csak megemlítettem, mint észrevétel!
    Már fut az új, "lustább" verzió - csak az még a gond, hogy ehhez az új, gyökeresen megváltozott karakterisztikához hozzá kell idomítani az erőátvitel számait, meg a gumik is túlzottan tapadósak most már ehhez a konfigurációhoz, tehát - tesztkörök, tesztkörök, tesztkörök...
    Azért már nagyon közel a (szerintem) jó megoldás, csak még kicsit egymáshoz kell csuszmákolni a különböző tulajdonságokat.
    Küszöbön a 0.92 béta...
    Hogy legyen ebben némi vonzerő, csinálok hozzá még egy-két új skin-t is!

  11. #61
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Már fut az új, "lustább" verzió - csak az még a gond, hogy ehhez az új, gyökeresen megváltozott karakterisztikához hozzá kell idomítani az erőátvitel számait, meg a gumik is túlzottan tapadósak most már ehhez a konfigurációhoz, tehát - tesztkörök, tesztkörök, tesztkörök...
    Azért már nagyon közel a (szerintem) jó megoldás, csak még kicsit egymáshoz kell csuszmákolni a különböző tulajdonságokat.
    Küszöbön a 0.92 béta...
    Hogy legyen ebben némi vonzerő, csinálok hozzá még egy-két új skin-t is!
    Majd linkeld, meglesem...!

  12. #62
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Hírünk a világban...
    http://www.nogripracing.com/gallery/...p?photo=132707
    Spanyol barátom, Cele kirakta a jó öreg csühöst.
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2011. 09. 29. 20:36.

  13. #63
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Cele Spanyolországból készített ikonokat és kisfilmeket is a gépezethez, aki akarja, pakolja fel az eredeti add-on kocsik mellé (ld. melléklet).
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  14. #64
    Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Város
    Sajószöged
    Üzenetek
    9

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •