Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)

Téma: HTCM SC - Curitiba

  1. #1
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    HTCM SC - Curitiba

    Pálya: Curitiba 2007
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 21:00
    Futamtáv: 2x14 kör (100%)
    Rajt: állórajt mindkét futamon

    jelszó: summercuritiba

    Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-50 helyezett pilóták vehetnek részt.

    Abban az esetben ha a nevezettek száma max 30 fő, akkor mindenki az A szerveren indulhat. Ha 31, akkor az első 25 megy A-n az utolsó 6 pedig B-n.

  2. #2
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Szeretnék indulni, de kellene egy kis segítség!
    Nem tudok belépni, mert amikor a versenyek listáját tölti, valami Steam crash miatt kivág az asztalra!
    Szerintetek?

    Ha úgy sikerül helyreállítani, indulhatok nevezés nélkül?

  3. #3
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Az miért van hogy most futottam egy 23.9-es kört, de a prekvalis lista nem hozza? Akkor ez a köröm elveszett az éterben?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    ha megjavul a netem lehet indulok már 2 napja nincsentcom
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Az miért van hogy most futottam egy 23.9-es kört, de a prekvalis lista nem hozza? Akkor ez a köröm elveszett az éterben?
    Tárgytalan, mérgemben mentem egy jobbat.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  6. #6
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    Robi!

    elfelejtettem nevezni, mehetek?

  7. #7
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Robi!

    elfelejtettem nevezni, mehetek?
    Meg én is?

  8. #8
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Gyertek.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  9. #9
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    mennék én is ha lehet

  10. #10
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    mennék én is ha lehet
    Jöhetsz.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  11. #11
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Eddig van 20 nevező és +3 ember. Tehát még van 7 szabad hely, mert 30 fős a szerver. Én most nem leszek. Szóval aki még akar jönni, ide írjon, és számolja hol tart a létszám.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  12. #12
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Elég régóta nem játszottam és már vártam nagyon hogy a volán mögé ülhessek. Sajnos eléggé fáradt vagyok ami meg is látszott verseny alatt, nagyon nehezen tudtam koncentrálni ezért kicsit lesodródtam a pályáról. Na mind1 majd legközelebb rápihenek.

  13. #13
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Első futamon elnézést a rajtnál. Én okoztam a galibát, graf beállítás végett a játék utsó pillanatban kezdte rajzolgatni a kocsikat :///
    Persze ez nem mentség -- nyomtam még 1 gázt ahol már régen fékezni kellett volna. Nemtudom kivel ütköztem, de elnézést, hogy elrontottam a futamot.

    2. futam hosszú jobbosában valahol a felnél meg totál elnéztem a féktávot. Lemászott a kocsi eleje és esélytelenül vágodtam a BMW-be
    ellenben a második futam első körében nem tudom kinek sikerült úgy megelőzni, hogy sóderbe küldött majdnem engem és akit még "megmentettem" azt is, célegyenes ráfordítóba. Nem volt mókás

    Betett ez a brazil nyár

  14. #14
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Én jól éreztem magamat, fair csaták voltak az élmezőnyben, pedig elég szorosak voltak a befutók.
    R1, R2: 2

  15. #15
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680
    1. futam:
    A 10. körtől nem volt semmi tapadás a bal elsőn, szóval csúszkáltam minden felé. De jó verseny volt, volt forgalom, nem unatkoztam.

    2. futam:
    Megtanultam rajtolni megnéztem a visszajátszást is, majdnem teljesen elégedett vagyok. Sajnos nem voltam elég versenyképes, így csak tartani tudtam a távolságot, előzni nem volt lehetőségem, csak ha hibázott valaki előttem.

    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    2. futam hosszú jobbosában valahol a felnél meg totál elnéztem a féktávot. Lemászott a kocsi eleje és esélytelenül vágodtam a BMW-be
    Amikor láttam, hogy defekt, nem voltam boldog, de nem vagyok már mérges, előfordul(t már velem is!!!).

  16. #16
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Q: benne hagytam 2 tizedet 5. hely.
    R1: Átlagos rajt (bár nálam bmwvel jó volt ), az élmezőnnyel nem tudtam felvenni a tempót, körönként 2-3 tizeddel gyorsabbak voltak. Így biztonsági kocsikázást toltam 4. hely.
    R2: nah itt tessék megtapsolni, 1 év wtcc-zés és 1 rajtot nem tudok normálisan megcsinálni pedig itt csak a gázt kell adagolni. Pont mikor felengedtem volna megpörögtem mint 1 amatőr. Odab*sztam a futóműnek, majd kezdtem feljönni. Volt előttem 1 TDi picit szokatlan féktávokat vett az 1ik kör T1ben volt is 1 nagy lassulás buktam is 4 helyet. Utána meg Szeredi Norbival volt adok kapok... A végén már nem bírtam cérnával és kiléptem. Eléggé fáradt voltam/vagyok ma sorry.
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  17. #17
    Dózsa Attila Regisztrált Dózsa Attila logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Város
    Deszk
    Életkor
    45
    Üzenetek
    680
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    ...Volt előttem 1 TDi picit szokatlan féktávokat vett...
    No igen, aki az élmezőny idejét tudja futni, annak fura lehet, hogy 2 autóval hamarabb fékez valaki, aki csak +2.0mp-el tudja követni az elejét. Ha jó féktávot venne, lehet nem a végén menne, nem?
    (A "TDi"-s neménvótam' )

  18. #18
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Dózsa Attila írta Hozzászólás megtekintése
    No igen, aki az élmezőny idejét tudja futni, annak fura lehet, hogy 2 autóval hamarabb fékez valaki, aki csak +2.0mp-el tudja követni az elejét. Ha jó féktávot venne, lehet nem a végén menne, nem?
    (A "TDi"-s neménvótam' )
    Nem panaszkodom, távol álljon tőlem, csak meglepett nagyon Meg mondom türelmetlen voltam+fáradt. De amúgy is én is ott voltam hátul
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  19. #19
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    hali
    elöször indultam itt nálatok, és nagyon tetszik a mezöny.
    eddig fwd-kel mentem, de most kiprobálom magam rwd-ben is .hát gondoltam benézek.
    Q: fényévnyire az élmezönytöl, majd 8ik.
    R1: hát persze hogy lefullad de igy is megvolt az 5ik hely, majd a végére no gumi,és maradt a driftelés. egy tdi igy el is ment mellettem,
    R2: na most kivételesen kiválo rajt. 2 körig birtam a mezönyt tartani, de hibáztam.
    majd jöttem fölfelé, de ucso kör/kanyarjában kaptam egy fenekest valakitöl, igy tizen valahányadik lettem.

    összegezve nagyon élveztem a csatákat.

  20. #20
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Életkor
    49
    Üzenetek
    72
    Kvali: 5.-ik körül, majd megfagyott 3 perccel id.mérő vége elött a játék.
    Újrabeléptem utsó hely.
    1.rajt: 21ről feljöttem 5-re. Persze voltak kiesők, de jól muzsikált a tdi, féltem tőle hogy 51 fokos aszfalton széteszi a gumit.
    2.rajt: asszem 3iknak fordultam, mindenhol csak bmw-k
    aztán vmi csoda folytán jó pár körig mentem első helyen, néha még el is hittem hogy Tomi nem tud rám mászni, mert nem közeledett. aztán begyújtotta a rakétát és megjött majd még Csányi Balázs és Cola is. Végén kivédekeztem egy 3.-ik helyet.
    Elől nagyon szépen vigyáztunk egymásra, Tomi is nagyon türelmes volt, pedig kellett neki az első hely, és szépen kifárasztott, nem csak bumm bele. GRAT.

  21. #21
    Wágner Tamás Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Üzenetek
    44
    Fain kis futam volt, nem szeretem curitibát mert van 1 kanyar amit 2 év utan se tudok hiba nélkül bevenni... az a balos visszafordító... vhogy sehogy nem ment, Bazsy érkezett is rám mindig azon a részen. A versenyenen jó tempót sikerült menni és a gumik is bírták, elégedett vagyok. Gratula lappetya, Bazsy. Fehér Zoli min húztad fel magad?

  22. #22
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Üdv. mindenkinek!

    Én is most indultam nálatok először, hogy lássam mire vagyok képes, de úgy látom még nagyon sokat kell tanulnom. Lehetséges, hogy én voltam az a "Tdi-s" aki furcsa féktávokat vett, de mindkét futamon az utolsó lettem, úgyhogy mögöttem max. az elsők köröztek volna le de az sem jött össze mert az első futam végén a falnak csaptam a SEAT-ot a cél egyenes előtti gyors kanyarkombinációban. Sajnos nem tudtam beállítani a gépet úgy, hogy versenyképes legyen ezen a téren nagyon sokat kell még tanulnom. Setupolást most próbáltam élesben először eddig gyári beállításokkal versenyeztem. De tudom, hogy a továbbfejlődés érdekében meg kell találnom a megfelelő beállítást a vezetési stílusomhoz.

    SAJNÁLOM, ha esetlegesen valakinek a versenyét elrontottam volna, de mivel a mezőny végén kullogtam, max. a rajtnál találkoztam pár emberkével akik viszont rendkívül agresszíven viselkedtek. Én próbáltam normálisan akár még a fűre lehúzódva is elengedni a gyorsabb autókat. Nem voltam versenyképes ezzel én tisztában voltam a mezőny elejéhez képest több mint 3mp-es lemaradásom volt. A második futamon az előttem lévő kicsuszások miatt sikerült egy ideig a 13-dik helyen autóznom, de aztán egy elmért féktáv miatt a fűben landoltam, így visszaestem az utolsó helyre amit aztán sikeresen meg is tartottam.
    Mivel az elsődleges célom az, hogy megismerjem ezt a bajnokságot, ill. felmérjem az itt vezető ellenfeleket (meg magamat) ezért előre is elnézést kérek mindazoktól akiket esetleg 1-1 versenyen feltartok, vagy gondot okozok. Mit tagadjam kezdő vagyok!
    De részemről mindig fair versenyzés és viselkedés betartását várhatjátok.
    Esetlegesen aki tudna abban segíteni, hogy a setupolást hogyan kell jól csinálni, ill. egy leírást ahol valamilyen fogalmam legyen a dologról, azt megköszönném. Próbálkozok mások setupjaival, de valahogy a gyári beállítással futok mindig jobb időket mint azokkal.

    Bocs ha kicsit hosszú voltam talizunk a pályán legközelebb is, addig GL mindenkinek. természetesen külön gratulálok a mindkét futamon az első helyezeteknek és a dobogósoknak!

  23. #23
    Belme József Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 06. 13.
    Üzenetek
    4
    Időmérő P2, eddig minden oké. Kiléptem a rajtrácsra kép megáll puffff, grafika szétesett csak template részleteket láttam szélvégőm egy nagy narancssárga műanyag darab. Első futam kuka, másodikon utolsó helyről mindent bele. 6. helyig tudtam feljönni, funnak jó volt, de dobogóért is csatáztam volna de ez van have FUN

  24. #24
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Már kétszer mentem a tdi-vel, úgyhogy úgy döntöttem most kipróbálok egy benzinest, próbálgattam az örök favorit ladát, meg a seatot is, végül úgy döntöttem legyen rwd azaz bmw.
    Edzésen találtam még két tizedet a prekvalis időmhöz képest, 15. hely.
    R1: azt hittem csak a tdi-vel nem tudok rajtolni, hát jelentem bmw-vel se, meg óvatos első kör, visszaesés, autókázás, pár helyezés visszaszerzés, 12.hely.
    R2: rajt megint elrontva, de jó helyezkedések, előre 8. helyig, ketten megelőznek, megintcsak jó helyezkedések, és végül 8. hely. Nem is olyan rossz.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  25. #25
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    huha ennyire kényelmetlenül még nem éreztem magamat a bömösbe,egyszerüen nem az én napom volt,már a q-n is csak erőlködtem 3.
    race1,szenvedve olyan 4. rossz féktávokkal, vagy hamar vagy már túl későn,és volt is belőle nem csak egy.
    Race 2,jó rajtal sikerült többet is előre lépnem,de a szenvedésem tovább folytatódott,talán 3. de nem tutimindkét versenyen volt egy rossz előzési kisérletem,sry
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •