Találatok: 1 - 15 (15 összesen)
  1. #1

    Le Mans Series 2009-2010

    Talán érdekelhet néhány rajongót.
    Összeállítottam egy modot, ami a Le Mans 24 2009-2010 évi autóiból áll.
    Még tavaly csináltam, de csak kevesen érdeklődtek, ami 'valszeg az oldal eldugottságából is fakadhat. Most, azt gondoltam, hogy megér még egy uccsó próbát, jelentkeznek-e annyian, hogy érdemes legyen belevágni. Akit érdekel, az megtekintheti az általam készített - roppant igénytelen - oldalt, és ha kategóriánként a min. 5 pilóta biztos, akkor el lehet kezdeni. Ha írtok, először mindenképpen az elérhetőségemre írjatok. Majd a későbbiek során fórumozgatunk.

    http://www.szimulatorgaming.lapok.eu...unlemansseries

    Amennyiben, ez sérti a GT Masters érdekeit, akkor töröljétek, és elnézést kérek.
    Üdv, Batmanci.

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  2. #2
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Talán érdekelhet néhány rajongót.
    Összeállítottam egy modot, ami a Le Mans 24 2009-2010 évi autóiból áll.
    Még tavaly csináltam, de csak kevesen érdeklődtek, ami 'valszeg az oldal eldugottságából is fakadhat. Most, azt gondoltam, hogy megér még egy uccsó próbát, jelentkeznek-e annyian, hogy érdemes legyen belevágni. Akit érdekel, az megtekintheti az általam készített - roppant igénytelen - oldalt, és ha kategóriánként a min. 5 pilóta biztos, akkor el lehet kezdeni. Ha írtok, először mindenképpen az elérhetőségemre írjatok. Majd a későbbiek során fórumozgatunk.

    http://www.szimulatorgaming.lapok.eu...unlemansseries

    Amennyiben, ez sérti a GT Masters érdekeit, akkor töröljétek, és elnézést kérek.
    Üdv, Batmanci.
    Kár hogy a reklámok minden információt eltakarnak.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy a reklámok minden információt eltakarnak.
    Nekem tökéletesen tiszta az oldal. Minden olvasható, és tökéletesen látható.
    A szöveg takarja el félig a Rudolf Peti videóját. Hogy miért, azt nem tudom.
    Üdv, Laci.

    Kitöröltem a videót, hátha másnál másképp jelenik meg.
    Ezen kívül, csak a google helyezett el - nem reklámokat, csak linkeket.
    Nálam csak az oldal szélén vannak linkek.
    Utoljára módosította: Batmanci; 2011. 06. 30. 14:19. Indoklás: Jav

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  4. #4

    Potrero de los Funes

    Egy kis ízelítő. Nem túl jó minőség, de a lényeg látszik.

    http://www.youtube.com/watch?v=x8aV-xd2ZL0

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  5. #5
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis ízelítő. Nem túl jó minőség, de a lényeg látszik.

    http://www.youtube.com/watch?v=x8aV-xd2ZL0
    elnézést kérek előre...
    de ez a pálya siralmas
    a verda tetszik, főleg a hangja
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #6
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    elnézést kérek előre...
    de ez a pálya siralmas
    a verda tetszik, főleg a hangja
    Minden nem lehet tökéletes.

    @Mindenkinek!

    Csak akkor tudom meg, hányan gondolják komolyan, ha emilben jelentkeznek.
    Kábé így:

    Szia, Batmanci!
    Jelentkezem a Magyar Le Mans Sorozatra!
    A teljes nevem: xx
    Becenevem: x (ez azért, hogy 'tuggyam ki vagy)
    Már 10 ember van. Nehogy majd ne jussatok üléshez.
    Köszi, Laci.

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  7. #7
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Pár ember még jöhetne!
    Kérdés ügyben keressetek.
    MSN:hummelpetter@hotmail.com
    Skype: petterhummel
    vagy TS
    Utoljára módosította: Petter; 2011. 07. 12. 21:33.

  8. #8
    Eddig nyolcan vagyunk, engem is beleértve.
    Elég sovány, de még ketten gyakorolnak.
    A poén, hogy mikozben nézelődtem a neten, a Németek indítanak júliusban egy 20 órás, ha minden igaz, Spaban egy versenyt, és nem lehet beférni. Ráadásul az rFactor fosával csinálják. ('Nemtom, láttátok-e, én kipróbáltam rFactor alatt, szörnyű)
    Nem értem, hogy miért csak 8 ember áll készen egy komolyabb megmérettetésre?
    Hol van a Magyar Virtus?
    Nincs a magyaroknak vér a ****ban!
    Minden **** feladnak, mielőtt még elkezdenék.
    Ez a lesújtó igazság.
    Persze ez még változhat, hiszen csak néhány napja indítottunk komolyabb kampányt, de azért mégis csak furcsának találom...
    Hogy mit? Azt, amit a német, a francia, az angol meg tud csinálni, azt mi nem, mert pont mikor el kéne indulni, beszarunk. Ne kérdezzétek mitől, mert nem tudom.
    Olyan, szinte tökéletes - épp ezért nem is könnyű -, moddal autózhatnánk, hogy már csak az igazi áll felette, és kellene 20 embernek, amiből 10 csak otthon, egyedül autózna.
    Felrakom a modot nemsokára valahová, vigyék. Nem vagyok irigy, csak az AI a nullával egyenlő. Nem fogod élvezni. Egy jó csapattal viszont fenomenális élmény.
    Tévedés ne essék, a német nem azért megy az rFactorral, mert az olyan "klafa", csupán azért, mert nem rakott még össze egy igazi jó GTR 2 Le Mans-i modot senki. Biztos nem én vagyok az egyetlen, akinek eszébe jutott, de mást nem láttam, aki össze is állította volna. Már csak be kéne autózni. De 10 emberrel nem állok rajthoz, mert még az sem biztos, hogy mindannyiukban van kitartás.
    Ha minden kategóriában lenne 5-5 komoly ember, na úgy már igen.
    Korábban már írtam, hogy egyszer indultam egy ilyenen franciahonban. Félelmetes volt. Mindenki tudta, hol a helye (Pl., hogy neki csak a GT2 megy jól, vagy csak az LMP2-vel boldogul eredményesen), vigyáztak egymásra, talán jobban, mint azt élőben tették volna. Igen, 4 órát visszatartottam a pisit, de ha nem lett volna más, inkább magam alá hugyozok, semminthogy feladjam. A második lettem LMP1-ben, és rohadt büszke vagyok rá. Nagy meccs volt.
    Ilyen élményeket szeretnék nektek is, akik részt kívánnak venni.
    Nem mondom, van bennem egy kis önzés is, hiszen újra át akarom élni azt a régi élményt!
    Ráadásul magyarokkal, akikkel csapatrádión tudunk beszélni is? (megvallom, igen keveset ugatok franciául)
    A modhoz még annyit, hogy nemcsak jól összeállítottam, de időjárásgenerátor is van benne. Nem a gyári, itt menet közben is leszakadhat az ég, vagy felszáradhat. XD és saját szerverről futó csapatrádió. Magát a progit nem én csináltam, de összeállítani így, ezt a sorozatot, azt már igen.
    Azok, akik valóban "igazi" élményt akarnak, de biztosabban ülnek a kisebb kategóriákban, eleve gyúrjanak arra. Attól, mert egy 200 lóerővel több, 3x nagyobb tapadással és kétszer rövidebb féktávval rendelkező autó elmegy melletted, attól nem kell, hogy rosszul érezd magad. Versenyezz a kategórián belül. Ha elegen vagyunk, akár 7 versenytársad is lehet, 7 különböző autóban.
    Ha valaki úgy érzi, megsértettem, akkor jó.
    Rendben, nem sírok tovább, ha kellek, tudjátok hol találtok.
    Üdv, Laci.

    Ja, valamit elfelejtettem...
    Mindez, rohadtul ingyen!
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 07. 13. 14:54. Indoklás: nyelvezet...

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  9. #9
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    A hozzászólásban elég sok a káromkodás, + nem nagyon tetszik hogy egy másik ligát hirdetsz a mi oldalunkon
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #10
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig nyolcan vagyunk, engem is beleértve.
    Elég sovány, de még ketten gyakorolnak.
    .......
    Ha valaki úgy érzi, megsértettem, akkor jó.
    Rendben, nem sírok tovább, ha kellek, tudjátok hol találtok.
    Üdv, Laci.

    Ja, valamit elfelejtettem...
    Mindez, rohadtul ingyen!
    ehm...nézd engem érdekelne, mert imádom a hosszútávú versenyeket, de a videó alapján mint mondtam az a pálya hmmm - hmmm...
    és csak kipróbálnám a kocsikat mielőtt belevágok egy ekkora izébe.

    És csak mondom:
    http://www.gtweb-live.com/site/index...rance#position
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...eb-Spring-2011
    És ez tényleg 24 órás, ez is ingyenes - volt de gondolom az is marad - és GTR2, és igencsak profi szervezés...és lesz ősszel is ahová meg leszünk hívva.

    (És a mod-od gyanúsan hasonlít rá, bár ez tökmindegy, a lényeg én előbb rápróbálnék mielőtt azt mondom hogy benne vagyok.)

    szerk: ja látom ugyanarról beszélünk, csak nem volt kedvem a "bevezetőd" után tovább olvasni....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 07. 12. 18:13.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #11
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    A hozzászólásban elég sok a káromkodás, + nem nagyon tetszik hogy egy másik ligát hirdetsz a mi oldalunkon
    Üdv, Wega!
    Nem tudom emlékszel-e rám, de én igen.
    Bár ez lényegtelen.
    Tisztelettel kérdezem, melyik volt túl erős?
    Idézném magam egy előző háeszemből:
    "Amennyiben, ez sérti a GT Masters érdekeit, akkor töröljétek, és elnézést kérek."
    Ez most is áll.
    Egyébként, mivel kis hazánkban még csak közelítőleg sincs ilyen sorozat, ezért bátorkodtam előhozakodni vele. Nem hinném, hogy a legcsekélyebb mértékben is tudnék- vagy akarnék konkurencia lenni, vagy embereket ettől a ligától elcsábítani. Elég gáz lenne, ha havi 1 futammal el tudnék tántorítani valakit, aki évek óta tag itt.
    Ha, már liga...
    Amit én szeretnék, még csak nem is liga. Ez leginkább egy több futamos funrace, olyanok számára, akik a hosszú távokra vannak kiéhezve.
    Remélem megbocsájtod, hogy reagáltam, de én nem érzem egyik vádpontodat sem sértőnek. De nem vagyunk egyformák. Ha megbántottam a jóizlésed, vagy bárkiét, elnézéseteket kérem, nem ez volt a cél.

    @Kedves, Sziszka!
    Szerinted dagályos vagyok, rendben.
    De lenne egy kérdésem. Csak egyetlen pályát tudsz elképzelni?
    Az, hogy neked nem tetszik, na, bumm. Tetszik esetleg más.
    A video inkább az autó mozgását, hangját próbálta érvényre juttatni.
    Teljesen igazad van, mivel magát a modelleket nem én gyártottam, de nem jogvédettek, ezért bátran fel mertem őket használni. Nem vagyonfokozás, vagy egyéb haszonszerzés céljából. Nem szokásom idegen tollakkal ékeskedni, így is mindenki madárnak néz.
    Amire a figyelmem felhívtad, és később említetted, észrevetted, hogy egyről beszélünk.
    Velük mentem egyszer egy négyórást.
    24, az több emberes, és még ide sem férsz be, nem egy rövidebb versenyre. Sem itt, sem a németeknél, angoloknál.
    A profi szervezésről csak ennyit: egyedül vagyok!
    Mivel, a GTR 2-höz elérhető az a mod, amiből én összeállítottam ezt a "gyanús" verziót
    (Amit annyira tartok magaménak, mint azt az autóbuszt, amivel elmegyek egyik megállóból a másikba), ami - megjegyzem - több hónapomba került, így nyugodtan letöltheted, és kipróbálhatod akár egy másik pályán. Fizkai, menettulajdonságbéli különbség nincsen. Le Mans, vagy Prototípusként keresd.
    Kissé beletiportál a lelkembe, de már lepattan.
    Mindenesetre, én minden jót kívánok neked.
    Tisztelettel üdvözöllek, Laci.

    Még egy valami, ami piszkálja a csőröm...
    Ennek a pályának, ezen verziója, kevesebb, mint egy hónapos. Ha a megjelenése pillanatától nyomod, és nem tetszik, oké. De szerintem, Te ezen a pályán olyan sokat nem mentél, mert akkor tudnád, hogy jól beautózni, akármely autóval, igencsak nehéz. Rengeteg beláthatatlan féktáv, végre a domborzat valóban olyan, hogy az emelkedőket bizony megérzed, és a megfelelő helyeken az egyenetlenségeket is visszaadja. Ez egyébként szinte teljes egészében közút. (Már, amikor nem verseny folyik rajta.)
    A FIA is tudja, és oda is vitte a 2008-2010-es GT futamokat. Továbbá, komoly lobby folyik, hogy Mr Eccleston vigye vissza Argentínába a forma egyet, erre a "siralmas pályára".
    Most már, 'télleg csá!
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 07. 13. 14:52. Indoklás: nyelvezet...

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Laci,

    - nyár van, ne lepődj meg, ha most éppen nincs érdeklődés
    - trágárságok nélkül is ki lehet borulni, kérlek figyelj oda a szavaidra
    - a szabályzat szövege több helyen is gyanúsan hasonlít a Masters ligákéra, ezt nem nagyon szeretjük
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Batmanci írta Hozzászólás megtekintése
    @Kedves, Sziszka!

    Amire a figyelmem felhívtad, és később említetted, észrevetted, hogy egyről beszélünk.
    Velük mentem egyszer egy négyórást.
    24, az több emberes, és még ide sem férsz be, nem egy rövidebb versenyre. Sem itt, sem a németeknél, angoloknál.
    éhm...felhívnám a figyelmed a 24h Sakhíri futamon a GT-Devils csapat a miénk volt a 3. helyen...szóval be lehet férni, és képzeld a szervezők hívtak meg, és szeretnék ha továbbra is mennénk, de sajnos nem nagyon vannak az emberek kihegyezve a hosszútávú versenyzésre, ezt viszont el kell fogadni.
    (Őszre talán 2-3 csapattal ha tudjuk magunkat képviseltetni az már szép lesz)

    A pályának meg nem a vonalvezetésével van a bajom, hanem a videó alapján én ne mennék rajta 2 - de fél - órát se mert randának látom....és egy hosszútávú versenynél ez is számít - nekem legalábbis.
    A mododdal meg csak annyi bajom hogy olyan titokban tartod mintha atomfegyver lenne, könnyen előfordulhat hogy ha kimehetnék pl a fent említett pályára és köröznék rajta kicsit akkor más lenne a véleményem, de az emiledben említett :
    "Mod csak akkor van, ha megvannak a jelentkezők."
    dolog után inkább nem volt kedvem tovább foglalkozni a dologgal, hozzáteszem nekem nem a GTR a fő profilom....

    A szervezésbe ez is beletartozna ha embereket akarsz akkor "fogd meg" őket és ne ilyen hangnemmel....

    NA további szépeket.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 07. 13. 22:05.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #14
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Laci,

    - nyár van, ne lepődj meg, ha most éppen nincs érdeklődés
    - trágárságok nélkül is ki lehet borulni, kérlek figyelj oda a szavaidra
    - a szabályzat szövege több helyen is gyanúsan hasonlít a Masters ligákéra, ezt nem nagyon szeretjük
    Köszi a kiigazítást.
    Nem szándékom, senkit se megbántani, se ráerőltetni valamit.
    A szabályzat nyílván nem az én agyszüleményem, de nem innen származik, hanem több oldalról. Nem véletlen, mert nem sok változata van a versenyzés szabályainak. De mivel nem szeretitek, törölni fogom az oldalról, sőt, lehet, hogy az egészet törölni fogom, és akkor nem kell többet foglalkoznom vele. Legalább, jut időm másra.
    Távolról sem borultam ki, inkább humorosabbra próbáltam venni a figurát, de írásban ez sosem jön ki túl jól. Pedig már megfogadtam, hogy nem fejtem ki a gondolataimat, mert mindig félreértenek. 'Valszeg, bennem a hiba. Komolyan!
    A káromkodásról csak annyi lenne, ha megnézed a híradót, abban komolyabbak vannak, de természetesen, nem teszek ilyet többet, és elnézést kérek.
    Üdv.

    @Sziszka!
    Nem atomfegyver, csak mindig fúrom-faragom, emiatt nem akarom felrakni, csak ha tényleg érdeklődnének utána. Ráadásul, mint azt már leírtam, egyes elemei elérhetőek. Azzal, hogy egybegyúrtam, nem mennek jobban vagy kevésbé jól a kocsik. De most elment a kedvem tőle.
    Azt gondoltam, ha nekifutok mégegyszer - mivel megkerestek emilben -, talán a hétköznapi problémák arrébb mennek, de csak több gondom lett tőle.
    Én vagyok a hülye, mert mindig jót akarok, de mindig rossz a vége.
    Össze akartam hozni néhány embert, akiket részben már ismerek, és nincs umbulda.
    Mert csak úgy felmenni szerókra már nem igazán éri meg, a rengeteg csalás miatt.
    Nem akartam szóba hozni, mert úgyis csak vita van, hogy nem lehet, meg ehhez hasonlók...
    De tanúja voltam - és már azt is tudom, mivel csinálják -, és azóta nem akarok semmiféle ligában részt venni.
    Nem tudom, tudjátok-e, mennyi Monacoban a világrekord? Elárulom, 57 másodperc.
    Biztos jól tud szetapolni a csávó, vagy csaj.
    Na, mindegy, nem ez a lényeg. Elment a kedvem egy kicsit, mivel az "ilyen hangnemet" nem egészen értem. Hiszen, ha nem vonatkozik valakire, miért veszi magára?
    Ha gondolod, próbáld ki a Protot, aztán még meglátjuk...
    És bocsánat, hogy idejöttem ostobaságokat írkálni, többé nem fordul elő.
    Üdv, Laci.


    Szerk.: Az általános versenyzői magatartás szabályait taglaló részt, töröltem az oldalról!
    A többi már az én szövegem. Illetve, anyámé, mert tőle tanultam sok-sok éve már. De sajna többet már nem fogok, mert egy hónapja elment.
    Minden jót mindenkinek!
    Utoljára módosította: Batmanci; 2011. 07. 13. 22:44.

    47 éves vagyok, Babettával járok,
    anyámmal élek, macskám van, és
    még ne legyek kemény?


  15. #15
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Laci,

    - nyár van, ne lepődj meg, ha most éppen nincs érdeklődés
    - trágárságok nélkül is ki lehet borulni, kérlek figyelj oda a szavaidra
    - a szabályzat szövege több helyen is gyanúsan hasonlít a Masters ligákéra, ezt nem nagyon szeretjük

    Nem védeni akarom, de az adott szabályokat nem nagyon lehet máshogy leírni, átfogalmazni át lehet de azt sem nagyon.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •