Oldal: 5 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (317 összesen)

Téma: Add-on autók handicap besorolása

  1. #101
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    4 óra alatt azért csak lejön a két fájl, nem?

    Józsi, a jövőben javaslom a megaupload-ot, az vmivel barátságosabb
    dolgozok rajta, ha meglesz szólok...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #102
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    4 óra alatt azért csak lejön a két fájl, nem?

    Józsi, a jövőben javaslom a megaupload-ot, az vmivel barátságosabb
    Nekem a két file lejött 20 perc alatt. Feltölteni meg volt szintén vagy ennyi.

  3. #103
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a két file lejött 20 perc alatt. Feltölteni meg volt szintén vagy ennyi.
    nekem 50 és 30 perc volt

    de ez a kiseb baj, nem fér fel a szeverre a cucc...
    kellene kis karbantartás, de a GTL-ből már nem tok kigyomlálni semmit, reméljük a többiek megoldják hamar...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #104
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nekem 50 és 30 perc volt
    Nem vagy egyedül.

    Huhh, hát nekem komoly problémáim vannak az új verdákkal. Azonnal feketére váltott jó pár pálya (tehát nem választható), és hát persze Dijon is benne van. Majd ha másik pályát választok és majdnem betöltené akkor exe hiba.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 07. 28. 18:11.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #105
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #106
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagy egyedül.

    Huhh, hát nekem komoly problémáim vannak az új verdákkal. Azonnal feketére váltott jó pár pálya (tehát nem választható), és hát persze Dijon is benne van. Majd ha másik pályát választok és majdnem betöltené akkor exe hiba.


    Köszi Sziszka.

  7. #107
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése


    Köszi Sziszka.
    Csak offiba nem enged bizonyos pályákat.

    Amúgy sikerült lekésnem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #108
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Tegnap ismét lefutottunk egy tesztet. Legalábbis én úgy gondolok a versenyekre.

    Az én gtl-m azt hiszem a végét járja a sok autó fel és letöltéstől. A versenyen, szerveren mikor kijöttem a boxból, akkor vagy valaki, vagy én azt írta ki, hogy: Horváth József GAMEDATA/SIM_GTC65.gdb mismatch... Ettől függetlenül szépen ment minden. Majd ha totál behalt a gtl, vagy hasonló telepítek egy újat... Nem tudom esetleg az Xcars zavarbe, hogy kikapcsoltam egy rakat autót. Na mindegy. Ezt még kipróbálom.

    Én az első futamon a Chargerrel mentem, a másodikon a Mach1-l. A mach1 mozgásából nem derül ki számomra, hogy egy muscle car lenne, mivel igen könnyű vezetni. Kanyarban is nehéz a farát kitörtni, nem lehetetlen, de azt gondoltam, hogy kicsit könnyebb. A Charger viszont úgy viselkedik, ahogy azt elvártam, gondoltam. Nehéz, billeg előre, hátra. Elcsúszik az eleje, kitör a fara. Amit megnéztem idáig autót őrült jó hanggal van megáldva. A Mach1 alapjárata maga az élvezet.

    Az első futamon Taky ment elöttem azt hiszem, hogy egy Scudával volt. Esélyem sem volt utolérni, mivel körönként kb 1 seccel volt gyorsabb nálam. Azután az 5. körben benéztem a féktávot és elmentem kavicsot szedni. A tankolás lefutott, de az AI átpréselte magát Taky-n a boxba.

    A második futamon már csak Endrődi Zoli maradt, de egy nagyon jót kergetőztünk. A Mach1 kanyarban a gyors, egyenesben nincs a szeren, mivel 130-140 mph a vége Dijonban. Zoli ott rendszerint megevett, kanyarban azonban utolértem. Szegény Zoli egyszer akkorát esett a célegyenes végén, hogy még monitoron nézve is félelmetes volt. Féktávon a kocsi orra jobbra kitört, majd átfordult balra és bele a gumifalba. A kocsi kívülről nézve igen szarul nézett ki, így kimentünk tankolni és Zoli egy full generálra. Meg is kérdeztem jól minden ok? Beszarás nagyot esett. Majd folytattuk a kergetőzést. A végén igen szoros befutóval (35 ezred!!) Zoli nyert.

    Nekem nagyon tetszenek ezek az autók (annak ellenére, hogy tudom grafikailag nem mindegyik perfekt). Jó a hangjuk, és idáig mindet élvezet volt vezetni.

    Ha másért nem, mindenkit bíztatok arra, hogy legalább próbálja ki őket (ha másért nem a hang miatt).
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 07. 29. 15:41.

  9. #109
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap ismét lefutottunk egy tesztet. Legalábbis én úgy gondolok a versenyekre.

    Az én gtl-m azt hiszem a végét járja a sok autó fel és letöltéstől. A versenyen, szerveren mikor kijöttem a boxból, akkor vagy valaki, vagy én azt írta ki, hogy: Horváth József GAMEDATA/SIM_GTC65.gdb mismatch... Ettől függetlenül szépen ment minden. Majd ha totál behalt a gtl, vagy hasonló telepítek egy újat... Nem tudom esetleg az Xcars zavarbe, hogy kikapcsoltam egy rakat autót. Na mindegy. Ezt még kipróbálom.

    Én az első futamon a Chargerrel mentem, a másodikon a Mach1-l. A mach1 mozgásából nem derül ki számomra, hogy egy muscle car lenne, mivel igen könnyű vezetni. Kanyarban is nehéz a farát kitörtni, nem lehetetlen, de azt gondoltam, hogy kicsit könnyebb. A Charger viszont úgy viselkedik, ahogy azt elvártam, gondoltam. Nehéz, billeg előre, hátra. Elcsúszik az eleje, kitör a fara. Amit megnéztem idáig autót őrült jó hanggal van megáldva. A Mach1 alapjárata maga az élvezet.

    Az első futamon Taky ment elöttem azt hiszem, hogy egy Scudával volt. Esélyem sem volt utolérni, mivel körönként kb 1 seccel volt gyorsabb nálam. Azután az 5. körben benéztem a féktávot és elmentem kavicsot szedni. A tankolás lefutott, de az AI átpréselte magát Taky-n a boxba.

    A második futamon már csak Endrődi Zoli maradt, de egy nagyon jót kergetőztünk. A Mach1 kanyarban a gyors, egyenesben nincs a szeren, mivel 130-140 mph a vége Dijonban. Zoli ott rendszerint megevett, kanyarban azonban utolértem. Szegény Zoli egyszer akkorát esett a célegyenes végén, hogy még monitoron nézve is félelmetes volt. Féktávon a kocsi orra jobbra kitört, majd átfordult balra és bele a gumifalba. A kocsi kívülről nézve igen szarul nézett ki, így kimentünk tankolni és Zoli egy full generálra. Meg is kérdeztem jól minden ok? Beszarás nagyot esett. Majd folytattuk a kergetőzést. A végén igen szoros befutóval (35 ezred!!) Zoli nyert.

    Nekem nagyon tetszenek ezek az autók (annak ellenére, hogy tudom grafikailag nem mindegyik perfekt). Jó a hangjuk, és idáig mindet élvezet volt vezetni.

    Ha másért nem, mindenkit bíztatok arra, hogy legalább próbálja ki őket (ha másért nem a hang miatt).
    Az első körben egy Firebird-öt hajtottam, nagyjából azzal az érzéssel, mint te a Mach1-el.. Atomstabil, de lassú az egyenesekben...

    A második körben egy másik nagy kedvencem a Camaro SS 67'-es verziója, na ő igazi vadóc. Nem volt időm setupolni igazán, így elég nehezen fordult, bár a seggét így is szépen tolja, de az egyenesben szédületes volt. Először azt hittem, Joe hülyéskedik és mindig elenged, de ez olyat tol 3. 4.-ben, hogy csuda.

    Egyébként Joe! Bekeményítettem a hátulját és az első körön mindjárt hozott 5 tizedet, tovább nem próbálgattam. Első körben mindkét tesztalanyom nagyon tettszett, majd hétvégén foglalkozom még egy kicsit velük, annyit látok egyenlőre, hogy a sima Mustangnál, bármelyik gyorsabb alattam Spa-ban 5-6 sec-el...

    A perecnél meg elnéztem a féktávot és satuznom kellett, miközben megfeledkeztem a gázfröccsről, így az egyetlen jól beállított elem - a fékerő elosztás - lett a vesztem
    De ép bőrrel megúsztam
    Utoljára módosította: endrodiz; 2011. 07. 29. 15:59.

  10. #110
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként Joe! Bekeményítettem a hátulját és az első körön mindjárt hozott 5 tizedet, tovább nem próbálgattam.
    Látod! Mondtam én, hogy nagyon beül . Láttam kívülről, hogy hátra bukik. Így elemeli az első kereket és nem lesz kanyarban tapadásod. (Persze az sem jó, ha túl kemény) Még azt megpróbálhatod, ha az elejét kicsit puhitod, mit csinál.

  11. #111
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Látod! Mondtam én, hogy nagyon beül . Láttam kívülről, hogy hátra bukik. Így elemeli az első kereket és nem lesz kanyarban tapadásod. (Persze az sem jó, ha túl kemény) Még azt megpróbálhatod, ha az elejét kicsit puhitod, mit csinál.
    Eleje már akkor a legpuhábbon volt...

    majd most Spa-ban vallatom kicsit. (a Firebird-öt is)

  12. #112
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Nekem a 65' Pontiac GTO val kifagyott! Amikor Te jöttél be vele Joe, utána már vissza se engedett a szerverre, azért nem mentem már a 2. futamra!

    Amúgy eszméletlen feeling ez a csomag! Mindenkinek ajánlom egy próbára!
    A Starsky&Hutch kocsi mindent vitt! Legnagyobb...

  13. #113
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a 65' Pontiac GTO val kifagyott! Amikor Te jöttél be vele Joe, utána már vissza se engedett a szerverre, azért nem mentem már a 2. futamra!

    Amúgy eszméletlen feeling ez a csomag! Mindenkinek ajánlom egy próbára!
    A Starsky&Hutch kocsi mindent vitt! Legnagyobb...
    Engem GTO-val kidobott asztalra.

    Meglátásom szerint az én két választottam is beférne a sorozatba, már élményre...

  14. #114
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a 65' Pontiac GTO val kifagyott! Amikor Te jöttél be vele Joe, utána már vissza se engedett a szerverre, azért nem mentem már a 2. futamra!
    ....
    Akkor erre figyelni kell! Nekem mindegyik felmegy a szerverre. Majd meglátjuk, hátha ezeket a gondokat megtudjuk oldani Ervinnel (és érdemes), de ezt majd intézem, ha odáig értünk. Egyébként melyikkel a 67 vagy a 69-l?

    Addig is futassátok offline, hogy érdemes-e, vagy sem, teszteket offline is lehet csinálni. Nem baj, ha ezek kiderülnek idejében. Eddig nekem nagyon bejönnek. Stílusosak.

    Zoli, neked mi a kedvenced? Mi a választottad?
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 07. 29. 17:30.

  15. #115
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor erre figyelni kell! Nekem mindegyik felmegy a szerverre. Majd meglátjuk, hátha ezeket a gondokat megtudjuk oldani Ervinnel (és érdemes), de ezt majd intézem, ha odáig értünk. Egyébként melyikkel a 67 vagy a 69-l?

    Addig is futassátok offline, hogy érdemes-e, vagy sem, teszteket offline is lehet csinálni. Nem baj, ha ezek kiderülnek idejében. Eddig nekem nagyon bejönnek. Stílusosak.

    Zoli, neked mi a kedvenced? Mi a választottad?
    Ami a lényeges bennük, hogy van jobb, és kevésbé jó köztük! Lehet hendikepbe rakni őket!

  16. #116
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a lényeges bennük, hogy van jobb, és kevésbé jó köztük! Lehet hendikepbe rakni őket!
    Na beszart a GTL, nem is kellett sokat várni. Minden autó megvan, de a pályára érve nem lehet választani semmit sem... kaput reinstall bakker...

    Taky,
    Add oda kérlek a Spa mustang setupod, hadd ne kelljen beállítani.

    Köszönöm
    Joe

  17. #117
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor erre figyelni kell! Nekem mindegyik felmegy a szerverre. Majd meglátjuk, hátha ezeket a gondokat megtudjuk oldani Ervinnel (és érdemes), de ezt majd intézem, ha odáig értünk. Egyébként melyikkel a 67 vagy a 69-l?

    Addig is futassátok offline, hogy érdemes-e, vagy sem, teszteket offline is lehet csinálni. Nem baj, ha ezek kiderülnek idejében. Eddig nekem nagyon bejönnek. Stílusosak.

    Zoli, neked mi a kedvenced? Mi a választottad?
    Amiket tegnap próbálgattam! Pontiac Firebird és Chevrolet Camaro SS 67'
    A Camaro nyersebb, a Firebird kezesebb, de vigyorgósan-vezetős mindkettő

    Majd megpróbálom még a Camaro Z28-at is, tegnap Lajos azzal próbálkozott, állatul nézett ki a tükörben...
    Utoljára módosította: endrodiz; 2011. 07. 29. 18:41.

  18. #118
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szabi, Sziszka,

    Legyetek szívesek feltölteni a replay filet a csütörtöki Dijon versenyről. Köszönöm.
    Joe

  19. #119
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a lényeges bennük, hogy van jobb, és kevésbé jó köztük! Lehet hendikepbe rakni őket!
    Kedves Taky (és mindenki)!

    Végigpróbáltam ezt a csomagot.
    Írtam a nagy Manitou-nak (imádkoztam is hozzá), meg a ténylegesen nagyoknak (Szabi és Sziszka Nagymesterek).
    Felvetésedre válaszolva: nos, valóban... van kevésbé jó és ...még kevésbé jó közöttük.
    Muszáj ezt a kiforratlan csomagot tolni?
    Annyi gyönyörű grafikával megáldott és kitűnő fizikával megajándékozott autó van, amikkel valóban realisztikus és ráadásul roppantul élvezetes futamot lehet(-ne) tolni, amik nem zabálják a gépkapacitást, mennek akadás nélkül serveren és még vezethetők is...
    Mire vártok?
    Sorry, Joe, de annyira vegyes(-en rossz) ez a pack, hogy kellett már szólnom, itt is.
    Belátásotokban bízom.

    Tuza Ervin

  20. #120
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Taky (és mindenki)!

    Felvetésedre válaszolva: nos, valóban... van kevésbé jó és ...még kevésbé jó közöttük.
    Muszáj ezt a kiforratlan csomagot tolni?
    Helló Ervin!

    ...de annyira nagy feeling!!!

  21. #121
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Helló Ervin!

    ...de annyira nagy feeling!!!
    Kedves Taky (és Mindenki)!

    Tanúsíthatom élőben, hogy az amerikai autó - nagy feeling! Én korábbi életeimben (mint írtam is egykoron) 14 db-ot nyűttem, ezek között volt mindenféle, a legmezeibb keresztbe-véhat-frontos Oldsmobile Cutlass Coupe-től (egykori kis feleségem csak úgy aposztrofálta: oldszka) a különböző Chevy-szörnyetegeken át a kifinomult, ám rettenetesen megbízhatatlan Eldo keresztbe-vényóc-front-ig...
    De!
    Az ebben a csomagban szereplő autók (mint azt a Nagy Indián Törzsfőnöknek is megírtam részletekbe menően) akkor lesznek igazán nagy feeling-et keltők (és a valóságos, pótolhatatlan élményt akár csak megközelítőek), ha tisztességesen megírjuk őket, amin persze gőzerővel dolgozom, csak ezt jól nem árulom el ám...A türelem mindig (MINDIG!) rózsát terem, ki kell várni a jóságot, nem szabad könnyen behajolni a nyaktilóba - ez legyen mindenki életfilozófiája, azt gondolom.

  22. #122
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Akkor tegyük közhírré azt amiről levelezünk egymással kb 3-4 napja...

    Röviden:
    Én szerettem volna, ha bővülne a handicapes bajnokságunk. Ezért vállaltam, hogy az összegyűjtött modokból elkezdünk válogatni és csemegézni. A tesztelésbe sokat segített és segít Zoli, Albert és nem utolsó sorban Taky is. Páran eljöttek a tesztfutamokra is.

    Az első csomagot kiválogattuk, kiszórtuk belőle azokat a gépeket, amik nem használhatóak.

    Ezek után került összeállításra a második csomag a musclecar pack. Ekkor még Ervin nem volt annyira képben, mivel egyéb irányú elfoglaltságai voltak/vannak.

    Elkezdük beszélni elsőre, hogy a 2. csomagot (musclecar pack) filerendszerét érdemes lett volna átdolgozni és, hogy vannak olyan autók, amik mind grafikailag, mind fizikailag nem az eredeti hű másai. Erről részben tudomásom volt, részben gondoltam (fizikai részt értem ez alatt).

    Ekkor vetettem fel Ervinnek, hogy tulajdon képp semmi akadálya és kifejezetten örülök annak, hogy jött és segít, mivel sem az autók fizikájáról, sem a gtl filerendszeréről nincs megfelelő ismeretem.

    Ervin azt mondta nagyjából, hogy a 2. csomag nem megfelelő, érdemes lenne átdolgozni.
    Kicsit bővebben fejtette ki, de ez a lényeg. Én írtam Neki, hogy ez valóban lehetséges, de vezetni és hangzásban nagyon jó!

    Erre javasoltam, hogy akkor fejezzük be az első csomagot, amit már én részemről lezártnak tekintek, mivel többet az ügy érdekében tenni nem tudok. Szabinak és Sziszkának megírtam a nagyjáboli besorolást, a táblázat benne a tapasztalt adatokkal rendelkezésre áll.

    Ez után már a mostani 2. csomagot, -miután megvolt az elsődleges szűrés- vesézzük ki. Most van egy kazal autó. Ebből kiszorhatjuk azt ami valakinek fps,beli, grafikai, egyéb problémája van. A maradékot meg fazonírozzuk.

    Ervin javasolta, hogy a második csomagot bontsuk meg évjáratok alapján. Ez jó ötlet, de nem látom értelmét, dolgozni rengeteget egy adott autóval, amit a többiek végén kigolyóznak.

    Ez volt a levelezésünk röviden.


    A fenti érveket figyelembe véve a következőt javaslom:
    1. Fejezzük be az első csomag fizikai átnézését, optimalizálását.
    2. Szűrjük meg a második csomagot, dobjuk ki a nem megfelelő autókat, mind grafikailag, és egyéb problémák miatt.
    3. Ervin közreműködésével mind fizikailag, mind ha lehet grafikailag nézzük át a 2. csomag autóit és zárjuk le.
    4. Kezdjünk új autókat keresni (nekem már van ötletem).

    Bárkitől, bármilyen észrevételt elfogadok, meghallgatok, hiszen ez mindannyiunknak készül. A részvétel ezidáig igen passzívnak mondható, tulajdon képp maroknyi ember foglalkozik ezzel a kérdéssel. Ebből biztos vagyok benne, hogy még lesz ha mást nem besorolás beli gond, de fps is lehet.

    ui.: hatalmas gonddal küzködök, jelenleg nem megy a gtl-m. Vagyis megy, de csak a gyári cuccok. Bármilyen addon nem indul el. Sem Ervin MErcije, sem az első, sem a második csomag, semmi. Bármi ami addon, azonnal lefagy. Nem tudom mi változott, de nagy a gondom!

    Sziasztok
    Joe

  23. #123
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    FONTOS!!!!

    Miután végig szívtam vagy két napot, és installáltam, meg töröltem. Új rendszert kellett kiépíteni. Elértem, hogy minden ugyanúgy induljon, ahogy volt. Ez alól, csak a két Dodge Challanger (70-71) és a két Pontiac GTO (69-65)volt kivétel. Ezek nem mentek, hanem asztalra kidobott a gtl.

    A lényeg, hogy a Gamedata/Teams/ könyvtárból hiányzott az egyik file. Ez véletlenül nem került bele a csomagba.

    http://www.sendspace.com/file/f9scig

    Becsatoltam. Kérlek benneteket rakjátok bele, és úgy próbáljátok ki.

    Elnézést a kellemetlenségért.
    Joe
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 08. 03. 20:19.

  24. #124
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    FONTOS!!!!

    .....Ez alól, csak a két Dodge Challanger (70-71) és a két Pontiac GTO (69-65)volt kivétel..
    A lényeg, hogy a Gamedata/Teams/ könyvtárból hiányzott az egyik file. Ez véletlenül nem került bele a csomagba.

    http://www.sendspace.com/file/f9scig.

    Elnézést a kellemetlenségért.
    Joe

    Mondtam én Neked a legutóbbi hosszú levélben, hogy nincs meg a fájl a '65-ös GTO-ban a kerékhez... Bár én azonnal pakoltam alá egy másik verzióból, hogy kipróbálhassam, de a végén (ha majd kitisztázzuk mindet), úgyis benne lesz minden.
    A Challenger-eket még nem vizslattam, a '69-est meg a nálam lévő korábban már telepített verzióval toltam, ezért nem volt észrevételem.
    Most az első pakk Fiat 131-énél tartok, abból lehetne mind a két verzió, a 131 Abarth Rally 1977 és a 131 Abarth Volumetrico 1976 - teljesen új fizikát hegesztettem hozzájuk, a típusra valójában is jellemző agyonsetupolható fizikával - na, ezen gyakorolhatnak majd a beállítás-hívő sporttársak!
    Üdv

    Tuza Ervin

  25. #125
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Mondtam én Neked a legutóbbi hosszú levélben, hogy nincs meg a fájl a '65-ös GTO-ban a kerékhez... Bár én azonnal pakoltam alá egy másik verzióból, hogy kipróbálhassam, de a végén (ha majd kitisztázzuk mindet), úgyis benne lesz minden.
    A Challenger-eket még nem vizslattam, a '69-est meg a nálam lévő korábban már telepített verzióval toltam, ezért nem volt észrevételem.
    Most az első pakk Fiat 131-énél tartok, abból lehetne mind a két verzió, a 131 Abarth Rally 1977 és a 131 Abarth Volumetrico 1976 - teljesen új fizikát hegesztettem hozzájuk, a típusra valójában is jellemző agyonsetupolható fizikával - na, ezen gyakorolhatnak majd a beállítás-hívő sporttársak!
    Üdv

    Tuza Ervin
    Nem értettem, mert nekem ment minden. A könyvtárak megegyeztek. Most derült ki csak nekem, hogy a gyökeréből hiányzott. Mea culpa. Sokat szívtam vele. Egyszerűen nem értettem miért nem megy most. Anyáztam folyamatosan, mert el....m két napot.

    A Fiat 131-n mit értesz Ervin? Abból anno két mod volt. A tc65 és gtc76-s változat. Én a tc65-t tettem a csomagba, mert úgy tudtam az volt a valós. Kiváncsián várjuk a véglegest, de akkor ezt újra kell sorolni majd.

    Küldöm a skineket hozzá mailen. Abból tudsz válogatni majd, melyik kerüljön bele, melyik ne.

Oldal: 5 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •