Oldal: 2 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (317 összesen)

Téma: Add-on autók handicap besorolása

  1. #26
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    elsőre azt mondta nem tudom letölteni mert nincs meg a file, aztán meg azt hogy túlléptem a mai keretemet...
    http://www.sendspace.com/file/1sg6tx

    http://www.sendspace.com/file/gdhlcf
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 07. 04. 17:44.

  2. #27
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Átrakom egy fileba...

    Amint megvan javítom a fenti linkeket egybe. Most egy db rar file van!
    Javítottam:

    http://www.badongo.com/file/25551267

    Nem tudom Én se letölteni!
    Sandspace-t próbáld! (bár nem tudom mekkora terjedelmű)

  3. #28
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom Én se letölteni!
    Sandspace-t próbáld! (bár nem tudom mekkora terjedelmű)
    Szerintem ez a szardongó felejtős. Nekem speciel a 26. klikkre elindult végre, most éppen azt írja ki, hogy 1 nap van hátra (10Megás neten próbálkozok...) ilyen fos oldalt már rég láttam, úgyhogy hagyjuk. Majd meglesznek valahogy...

    már 3 napot mutat, úgyhogy leállítom

  4. #29
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a szardongó felejtős. Nekem speciel a 26. klikkre elindult végre, most éppen azt írja ki, hogy 1 nap van hátra (10Megás neten próbálkozok...) ilyen fos oldalt már rég láttam, úgyhogy hagyjuk. Majd meglesznek valahogy...

    már 3 napot mutat, úgyhogy leállítom
    Ok du. átrakom sendspacere.
    350mb egyébként.

  5. #30
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Áttettem. Két fileba kellett bontani a méret miatt.

    http://www.sendspace.com/file/1sg6tx

    http://www.sendspace.com/file/gdhlcf

  6. #31
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    itt is van két kedvencem, a Skyline és a BMW2002. többek kozott:
    http://downloads.gamers-crib.com/Sim%20Racing/GTL/Cars/

  7. #32
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Sziszka, Szabi,

    Sikerül tölteni? Mikor lesz elérhető a szerveren? Dijonban már próbálgatnám...

  8. #33
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka, Szabi,

    Sikerül tölteni? Mikor lesz elérhető a szerveren? Dijonban már próbálgatnám...
    A "csomag" megvan, letölthető egyben a fórum letöltések menüjéből.
    http://www.gtr-masters.hu/download/a...addonteszt.zip
    Telepítése egyszerű, ki kell csommagolni a GTL mappába.
    A tesztelés menete a következő lesz:
    Minden bajnoki futam után a már "letudott" pályán lehet tesztelni a GTR_Masters.hu#2-es szerverén - így nem kavar be a prekvalba - és kérünk minden kedves tesztelni vágyót hogy a kocsikról írjon pár sort, mi a véleménye, fogyasztás, gumi,használat, fps, első benyomás stb.
    Illetve a "köztes" héten lesz is majd mindig egy tesztfutam is. A részleteket majd a futam után csütörtök este/péntek - pontosítjuk.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #34
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    A "csomag" megvan, letölthető egyben...
    Illetve a "köztes" héten lesz is majd mindig egy tesztfutam is. A részleteket majd a futam után csütörtök este/péntek - pontosítjuk.
    Köszi.
    Úgy döntöttem, hogy inkább a tesztelésre koncentrálnék most, mint a nyári futamokra. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a nyári futamokat kihagyom és csak a teszteket nyomom tesztfutamokkal. Megpróbálok minnél több autót belőni. Nagyon örülnék, ha többen is belefolynának a tesztbe, mivel így hitelesebb képet tudnánk alkotni.
    Választok egy referencia autót, pl.: Alfa és ahhoz viszonyítok.

    Örülnék, ha a tesztfutamok is komolyabbak lennének. Lenne tankolás, stb. Ebben szívesen résztveszek.

    Kérem a keménymagot és persze az újoncokat is (hiszen én is az vagyok, mivel csak egy szezont versenyeztem), hogy időbeosztástól függően vegyetek részt mind a tesztben, mind a futamokon, hiszen az új autókkal csak színesebbé tehetjük a bajnokságunkat.

    Ha sikerül belőnünk az autókat (van még vagy 90 és ha csak a negyede jó mindenkinek akkor is sok), mienk lehet a legszínesebb bajnokság kerek e Földön!

    Hajrá!!!!

  10. #35
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    ...Minden bajnoki futam után a már "letudott" pályán lehet tesztelni a GTR_Masters.hu#2-es szerverén ...
    Mikor indul a szerver?

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor indul a szerver?
    Legkésőbb holnap... de addig is körözgethetsz offline, mindig a legutolsó FunCup pályáján fogunk menni, tehát most Hockenheim GP lesz.

  12. #37
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    a szerver megy, ezekről az autókról kérjük a véleményeket, tapasztalatot stb:
    Aston Martin DB4
    Ferrari 250 SWB
    Porsche 356B
    Porsche 550 Spyder
    Fiat 131 Abarth
    Jaguar MKII 4.2
    Triumph Spitfire
    Alfa Romeo Gulietta SV

    szerver: GTR-masters.hu#2
    jelszo: gtlnyar

    tesztcsomag letölthető innen: http://www.gtr-masters.hu/download/a...addonteszt.zip
    (GTL mappába kicsomagolni)

    ha gond van szóljatok!
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 07. 08. 17:14.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  13. #38
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    a szerver megy, ezekről az autókról kérjük a véleményeket, tapasztalatot stb:
    Aston Martin DB4
    Ferrari 250 SWB
    Porsche 356B
    Porsche 550 Spyder
    Fiat 131 Abarth
    Jaguar MKII 4.2
    Triumph Spitfire
    Alfa Romeo Gulietta SV

    szerver: GTR-masters.hu#2
    jelszo: gtlnyar

    tesztcsomag letölthető innen: http://www.gtr-masters.hu/download/a...addonteszt.zip
    (GTL mappába kicsomagolni)

    ha gond van szóljatok!
    Nah, Én kipróbáltam két autót:

    Aston Martin DB4
    Iszonyúan instabil, nehezen koordinálható autó. Állandóan ki akar törni a fara, még szélsőséges beállítások ellenére is alig változik a kitörési hajlama.
    2,04,379-et mentem vele, de bevallom 5-6 körnél nem mentem többet, mert nem az alsó kategóriába való. Nagyjából 2,02-es időt lehet menni vele sok-sok gyakorlás után!
    +140 mph végsebessége és "kilométer" hosszú féktáv a jellemzője. A féket túlmelegíti már a 2. körre és alig lassítja a nagy kasznit. 100 körüli FPS értékeket és 5,81 liter/kör fogyasztást mértem! (2x fogyasztás van beállítva a szerveren?)

    Alfa Romeo Gulietta SV
    Rendkívül jól vezethető, kanyarokban gyors és precízen irányítható autó. Ez valószínű köszönhető a lassúságának, hiszen a hosszú egyenes végén is éppen hogy csak átlépi a 100mph-t!
    50-60 FPS értékeket és 3,5 liter/kör fogyasztást mértem!A kormányszög csak 27!!! fokig állítható a játékban!
    2,14,415-ös kört mentem vele kb. 10 kör után, ami rendkívül lassúnak mondható, így még az Abarthal sem veszi fel a kesztyűt ezen a pályán!

    Ilyen részletességgel elég beszámoló, vagy kell még valami konkrétabb adat! (jajj, a gumikopást elfelejtettem nézni!)

    Kipróbáltam még egyet!
    Ferrari 250 SWB
    Végre! A Falcon és a Mustang igazi vetélytársa! 130 mph-s végsebesség és 2,03-as időt lehet futni vele. A Falcon fölé helyezném azért, mert sokkal jobban fordul és jobban setupolható, finomhangolható igazi versenyautó! 4,61 litert evett egy körön, viszont kicsit hosszabb a féktávja, mint a Falconnak, vagy a Mustangnak, ami kis setuppal talán orovosolható. EZT AJÁNLOM A KÖVETKEZŐ SZEZONRA MINDENKÉPPEN!
    Utoljára módosította: Taky; 2011. 07. 09. 12:36.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, Én kipróbáltam két autót:
    Megtámogattuk egy kicsit informatikailag a tesztelést, megkérhetlek rá, hogy vezesd fel kérlek ide a tapasztalataidat?

    GTL Add-on Car Teszt - Excel

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Nyitottam egy új topikot a tesztfutamok versenykírásnak - GTL Add-on Car Teszt & FunCUp - Versenykiírások - azonban a lényegi munka ebben a topikban fog zajlani!

    A lényeg:

    • minden második csütörtök este Teszt/Fun futam az aktuális Add-on kocsikkal, többnyire az előző Nyílt Nyári FunCup-on használt pályán.
    • folyamatosan újabb érdekesnek, izgalmasnak talált kocsik tesztelése, bárki javasolhat kocsikat, de csak miután maga is letesztelte a gépet és átment az alapvető minőségi kritériumokon (grafika, fizika, FPS, bugmentesség)
    • A kevesebb több elv alkalmazása, nem cél egy tucat közepes minőségű plusz autóval feltölteni a GTL-t, csak azért, hogy legyen
    • Következetes tesztelés mindig referencia autóval és az online táblázat vezetésével a teszteredményekről

    szerver: GTR-Masters.hu #2
    jelszó: gtlnyar
    kocsik: mindig az aktuális versenykiírásban


    A teszteken jól szerepelő autókat beépítjük a következő HGTLM bajnokságba, amennyiben megfelelnek a következő feltételeknek:

    • Alapvető minőségi kritériumok mind grafikai, mind fizikai kivitelezésében
    • Bugmentes, a kocsi minden alapvető játszhatósági feltételnek megfelel, hogy indulhasson futamon
    • FPS - csak az Add-on autóval egy 25 fős mezőnnyel indított rajtnál az FPS érték nem lehet kevesebb, mint a gyári mezőnynel tapasztalt érték 85-90%-a.
    • A kocsit nagy élmény vezetni, vagy lyukakat tömb be a kredittáblában
    • A kocsi jellégét, karakterét tekintve passzol a GTL mezőnyébe


    A versenyek mellett legalább olyan fontos - sőt igazából sokkal fontosabb - a kocsik egyéni próbálgatása és a tapasztaltok következetes összegyűjtése, hogy "steril" teszteredményeket kaphassunk a kocsik kreditrendszerbe való besorolásához. Tehát szeretnénk kérni, hogy mindenki aki szeretne részt venni a kocsik tesztelésében és besorolásában, a vezesse fel az eredményeit, tapasztalatait a következő szabadon szerkeszthető online Excel táblázatba:
    GTL Add-on Car Teszt - Excel (!!!)


    A tesztről és táblázat kitöltéséről:

    • A kocsikat alaposan hajtások meg, 3-4 kör nem elég a pontos be katalogizáláshoz és képességeik valós feltérképezéséhez
    • Kérlek fussatok köröket egy már ismert referencia autóval is, hogy legyen mihez hasonlítani az új kocsi eredményeit, adatait.
    • Kérlek vezessétek fel az eredményeket az Excelbe, a referencia autókét is, ez nagyon fontos!
    • Tesztelni bármilyen szimpatikus pályán lehet (nem csak amin a szerveren megy ), célszerű olyat választani, ahol a referencia autóval már vannak komoly tapasztaltok és a pálya sem túl egyedi (pl túl gyors, mint Monza)
    • Setupoljatok bátran, az alap setupok minősége használhatósága, minősége nagyon eltérő lehet
    • "A mennyire nehéz jól kiautózni" résznél az 5-ös érték a legnehezebben kezelhető autókat jelenti (pl nagyCorvette), míg az 1-es a legkezesebb, barátságosabb verdákat (Pl P906, Alfa, Renault Alipne)
    • Gumihasználat 5 körön: a boxból kigurulva az elő 5 kör utáni első és hátsó gumikopás állapotokat jelenti, a jobb és bal oldal közül a rosszabbat írd be. Mind az 5 kör jó versenykör legyen, a felvezető kör is beleszámít az 5-be!
    • Fogyasztás: a szerveren 2X üzemanyag fogyasztás van beállítva, ha offline tesztelsz, akkor szorozd meg 2-vel.
    • FPS: A legjobb teszt, ha indítasz egy futamot csak az adott kocsival 25 fős mezőnyben, mondjuk a 18. helyről rajtolva és megnézd, hogy alakul az FPS az első pár kanyarban. Utána ugyan ezt csak gyári autókkal, majd a két értékből százalékot számolsz
    • Minőség:ezen oszlopokban a 5-ös jelenti a legjobb, legszebb, legreálisabb értéket
    • az autó verzió száma: Minden add-on autó élete során több verziót, átalakítást, újragondolást is megél, ezért fontos tudni, hogy pontosan mivel futottál. A verzió szám általában a "read me" fájlban olvasható, ha az nincs, akkor a kocsi fájljai közül a legfrissebb dátumát írd be
    • Két külön versenyző és külön autóval futott eredményei csak komoly fenntartásokkal összevethető
    • Tesztelni bármit, bármikor, bárhol lehet, csak kérlek vidd be az eredményeket a táblázatba!

    Fontos, hogy a teszteredményeknek csak referencia autóval van értelme, tehát a használható eredmények érdekében kérünk mindenkit, hogy az Add-on autó mellett egy hozzá hasonló képességű gyári, a kreditrendszerben már szereplő autót is hasonló elszántsággal hajtson meg!



    Tehát, aki szeretne valamilyen új kocsit látni a következő bajnokságokban, annak itt a lehetőség, lehet kocsikat beajánlani, nyomni velük a köröket és segíteni a tesztelésben!
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 09. 03. 17:29.

  16. #41
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Köszönöm Szabi, Sziszka a támogatást.

    Holnap du. este én is nekifogok.

    A táblázatot kitöltöm. Az autókkal nem 3-4 kört fogok autózni, de biztos, hogy nem is 70-t. Megpróbálom kb. 20-25 körből megítélni az egyes típusokat (gondolom ez is típus függő lesz). Emiatt (és amiatt, hogy Taky jóval gyorsabb mint én) a köridők biztos el fognak maradni jelentősen attól, amit futni tudok, de az arányok meg fognak maradni. Hogy az újonnan betársult barátainkat is (mint többször is említettem, én is csak egy szezont csináltam végig) tudják én egy teljesen új, ismeretlen pályán kb 150-200 kört futok verseny előtt, hogy megismerjem és beállítsam az autót.

    Annyit már kb. tudok, hogy a gyári Alfával 2.06 alját-t futottam 10-15 kör után. Ebben rengeteg hiba van, de még egyes kanyarokat nem ismerek jól és a féktávokat sem ítélem meg "tökéletesen" az autóval. Itt mondjuk nem az a cél (szerintem), hogy a leggyorsabbat kiautózzuk, hanem amit már beszéltünk és írtál is Szabi, hogy összehasonlítsuk a meglévőekkel.

    Az fps-re minden féle képp kíváncsi vagyok másnál is, de próbáltam úgy összeválogatni az autókat, hogy fps-ben ne essen. Nálam mindegyik szépen ment full griden.

    Köszönöm a lehetőséget és megpróbálok élni vele, hogy több autónk legyen.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    szeretnénk kérni, hogy mindenki aki szeretne részt venni a kocsik tesztelésében és besorolásában, a vezesse fel az eredményeit, tapasztalatait a következő szabadon szerkeszthető online Excel táblázatba:
    GTL Add-on Car Teszt - Excel (!!!)
    Na szépen gyűlnek az eredmények az táblázatba ... én csak annyit kérnék még, hogy a későbbi könnyebb összevetés érdekében kérlek törekedjetek rá, hogy egységes formátumban írjátok be az eredményeket. Most kicsit beleturkáltam, de már ebből jól látszik mire gondolok Köszi


    Illetve lassan lehet gondolkodni, hogy a Csütörtöki Teszt Fun futam, milyen formában történjen hány futam, mekkora etapok, ki milyen kocsival, stb... Józsi, ez a kezdeményezés elsősorban a te "gyereked", úgy hogy majd ragadd a kezedben a menedzsmentet kérlek!

  18. #43
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Csütörtöki teszt futam. Kezdés lehetne ugyan úgy, mint a bajnoki futamokon.

    Javaslat:
    Hockenheim Gp 20 kör (ha nem is ennyi, de legyen benne egy tankolás, és ha kell kerék csere)

    Autók: Ki mit választana tetszése szerint. De!!! A 20 kört, vagy a megszavazott etapot nyomjuk végig, ne himi-humiban.
    Véleményem szerint a gyorsabbak és akik többet gyakoroltak válaszanak lassú autót, és fordítva. Bármit lehetne választani a tesztelendő autók közül és a nyári Gp autói közül. Kinek mi a szája íze. Szabad a gazda.

    Várom véleményeteket. Szerintem jó móka lesz.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Csütörtöki teszt futam. Kezdés lehetne ugyan úgy, mint a bajnoki futamokon.

    Javaslat:
    Hockenheim Gp 20 kör (ha nem is ennyi, de legyen benne egy tankolás, és ha kell kerék csere)

    Autók: Ki mit választana tetszése szerint. De!!! A 20 kört, vagy a megszavazott etapot nyomjuk végig, ne himi-humiban.
    Véleményem szerint a gyorsabbak és akik többet gyakoroltak válaszanak lassú autót, és fordítva. Bármit lehetne választani a tesztelendő autók közül és a nyári Gp autói közül. Kinek mi a szája íze. Szabad a gazda.

    Várom véleményeteket. Szerintem jó móka lesz.
    És van is vmi teszt koncepció, úgy értem, hogy ki akarunk hozni vmit a dologból, vagy csak megyünk, örülünk és kész

  20. #45
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És van is vmi teszt koncepció, úgy értem, hogy ki akarunk hozni vmit a dologból, vagy csak megyünk, örülünk és kész
    Alapvetően azt kéne kipróbálni, hogy full griden hogy mennek az autók, akadnak-e egymással, alkalmasak-e egy teljes versenyre, ilyesmire gondoltam. De valójában örülünk és kész.

    Szabi, komolyan, bármi ötlet bárkitől felmerül, örülök neki.

    Én első sorban a fentieket szertném kipróbálni, és azt, hogy a többieknek mi a véleménye az autók teljes versenytávon való hajtásáról.

    Szeretném, ha minnél többen jönnének.

  21. #46
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Azt még versenyen kívül ki kellene próbálni, hogy nincs-e olyan BUG-ja valamelyik kocsinak, mint a 300-as mercinek volt annak idején ütközésnél...
    Ha jól emlékszem, aki ütközött egy 300-as merdzsóval, az dobott egy szaltót a levegőben!

  22. #47
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    nemtom mér', de nekem a Spitfire nem szerepel a csomagban...

  23. #48
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    El is felejtettem mondani...A Jaguár MKII 4.2-ből a 15-ös rajtszámú autót ha választottam, kidobott a játékból! Nektek megy a 15-ös gép?

  24. #49
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném, ha minnél többen jönnének.
    Én biztos jövök, bár kevés időm van mostanában és a hőség is kínoz a szobában, de akadálynak mindenképp jó leszek!

  25. #50
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    El is felejtettem mondani...A Jaguár MKII 4.2-ből a 15-ös rajtszámú autót ha választottam, kidobott a játékból! Nektek megy a 15-ös gép?

    Este megnézem Taky. - Megnéztem. Nálam minden ok.

    Sanyi gyere. Várunk. Majd kikerülünk, vagy átugratunk. Valahogy megoldjuk. Csak nehogy az legyen, hogy lekőrözöl, mivel biztos az alsóbb régióból választok magamnak. Nagy esélyes a Jaguár és az Alfa. Jó eséllyel lekőrözöl.

    A Triumphot is megnézem. Az ha jól emlékszem az extra cars mappában van. Kukkolj bele oda is. AZ extra cars mappában van. Ha nem megy töltsd le újból a cuccot Zoli. Lennie kell. Ott van az Alfa is (a gulietta sv).
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 07. 12. 21:12.

Oldal: 2 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •