Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13
Találatok: 301 - 317 (317 összesen)

Téma: Add-on autók handicap besorolása

  1. #301
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így van!
    De....
    A én a két gumit párban használtam (elől, hátul). A goodyear a puhább, lágyabb, a firestone meg a kicsit keményebb. A két gumi között azért körönként 1 sec a különbség. Ez néha sok, néha kevés. Nem is ez volt a bajom (bajunk) vele....
    A Chevelle egyértelműen Cougar futóra épül a modban...
    ...Ehhez Ervin még biztos gyárt nekünk további autókat...
    Nos hát...
    A két gumitípus között a kopásban majd nagyobb különbséget fogok beállítani és lesz egy köztes típus is (Hoosier), így autentikus a korabeli mezőny.
    Az akkori leírások (pl. a Corvette Grand Sport 1964-67 c. könyvem) egyértelműen leírja, hogy a Firestone gumik általában keményebbek, szívósabbak, viszont hajlamosak a "parásodásra" azaz a morzsalékos törésre, kopásra (állítólag tenyérnyi cafatok hiányoztak a futófelület széléből a gumicseréknél). A GoodYear gumik radírszerűen koptak, kenődtek, és az akkor csúcstechnológiának számító műanyagszálas oldalerősítés miatt (polyglas technológia) oldalirányú stabilitásuk jelentősen nagyobb volt, ámbár úgy koptak, hogy pl. Sebringben 8-10 kör után gumicsere jött! A Hoosier egy kisebb gumimárka (volt), teljesen hagyományos, már-már utcai technológiával, kisebb tapadással, de szinte elpusztíthatatlan szerkezettel.
    A futómű konstrukciójáról:
    Mellément, Kedves Joe, mivel a Chevelle eleje a Mercedes 300 SEL kettős keresztlengőkaros futójának adaptálása a Chevelle valós méreteihez és a lengőkarok alakjához (valójában baromira hasonlítanak, nem keveset feküdtem az imádott Merci-utód, a W126 alatt, és a Chevelle-t is sajátkezűleg szedtem szét párszor, de szerencsére megvannak a "Chilton's"-ok is a két gépről, meg az eredeti Chevelle javítási könyv robbantott ábrákkal és méretarányos rajzokkal), a hátsó meg egy általános merev laprugós futómű Panhard-rúddal: ilyet séróből írunk, bármikor, annyira primitív.
    A további autók persze készülnek, de a magas és "billegős" Chevelle-hez képest a tengeralattjáróként ellapuló Camaro és annak elkenődő futóműve azért egy másik iskola lesz ám...!

  2. #302
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Chevelle:
    Én eszközölnék még néhány módosítást, no nem fizika, hanem csak setup tartomány téren. Amit korlátozni kellene szerintem, mert túl gyors és túl jól viselkedő az autó:

    utánfutás csökkentése: max 4,5
    kerékdőlés csökkentése: max 3,0 (min -3,0)
    első stab minimum érték növelése: min 2,40
    első kerékösszetartás minimum érték növelése: min -0,4 (vagy ha úgy tetszik a széttartás maximum értéke)

    egyetértek, hogy csak a Firestone gumi!
    Módosítottam az értékeket!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 01. 15. 12:19.

  3. #303
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Nos hát...
    ....
    Mellément, ....
    A további autók persze készülnek, de a magas és "billegős" Chevelle-hez képest a tengeralattjáróként ellapuló Camaro és annak elkenődő futóműve azért egy másik iskola lesz ám...!
    Tévedni emberi dolog. De akkor is a Cougarra hajaz...

    Kíváncsi vagyok az új gumikra...

  4. #304
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Melyik Merciről beszélsz, Ervin féle?
    Chevelle:
    Én eszközölnék még néhány módosítást, no nem fizika, hanem csak setup tartomány téren. Amit korlátozni kellene szerintem, mert túl gyors és túl jól viselkedő az autó:
    utánfutás csökkentése: max 4,5
    kerékdőlés csökkentése: max 3,0 (min -3,0)
    első stab minimum érték növelése: min 2,40
    első kerékösszetartás minimum érték növelése: min -0,3 (vagy ha úgy tetszik a széttartás maximum értéke)
    egyetértek, hogy csak aFirestone gumi...
    Mindenkinek ismét mondom: ez volt a kisérleti nyúl (mármint a Chevelle).
    A Mercedes 300 SEL 6.8-ról csak néhány félmondat: ez az autó a korabeli mezőnyben is egy kuriózum volt, luxusbatár a pályákon, ami kizárólag a Mercedes marketingje miatt születhetett meg: be kellett bizonyítani, hogy az új automata váltójuk akár még versenyeken is teljesít, és fényezni kellett a márka image-ét, ami 25 évvel a háború után még nem volt a topon. Ezt a kocsit ugyan be lehet venni a mezőnybe, de sose lesz nyerő autó: nehéz, lomposan mozog és minden kopása-fogyasztása (ha hozzáállítom a GTL irreális értékeihez) baromi magas lesz a hatalmas motor és a rémes súly miatt. Oké, még dolgozom rajta (szintén elveim ellenére), ha kéritek, de majdnem biztos vagyok benne, hogy szépsége ellenére senki nem fogja választani (csakúgy, mint az egyébként remek Jaguar Mk II.-t). Gondoljátok végig: csak a hosszútávú versenyeken volt sikeres, mert mindent kibírt és szinte nem kellett javítani 24 órás eszement száguldás alatt sem. Ezzel nyert (pl. Spa-ban).
    A Chevelle-ről: a másik topikban írok részletesen a futómű beállítási tartományairól (még adós vagyok a gumik és a futómű beállítások összefüggéseivel), és való igaz: a futómű egyes értékeinek állítási tartományát le fogom venni, mert a valóságban pl. nincs -7 fokos utánfutás (nincs értelme ugyanis).
    Az első kerékdőlés nagy negatív értéke viszont nem ördögtöl való, a versenyeken nem volt ritka a -3 fokos érték, sőt több is (negatív irányban persze). Ezzel párhuzamosan inkább a negatív összetartás (széttartás valójában) értékét kell korlátoznom.
    Az első stabi értéke végülis akármennyi lehet átmérőben, inkább átgondolom, hogy a rugalmassági modulust meghatározó képletet írom át alacsonyabb értékre (amerikai kocsiknál valahogy alap az, hogy elöl egy vagy egy és egynegyed coll, hátul háromnegyed coll). Csak a számszerű értékek "szépsége" és realisztikus volta miatt.
    Első széttartás érték pozitívhoz közelítésével egyetértek. Valójában egyébiránt nem "divatos" a a nagy negatív érték: nem is értem, miért alakult ki a GTL-ben ez a rossz szokás. A stabil egyenesfutáshoz és a fékezés alatti stabil nyomtartáshoz a nulla közeli összetartás érték a jó a valóságban.
    Utoljára módosította: Tuza Ervin; 2012. 01. 15. 13:00.

  5. #305
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek ismét mondom: ez volt a kisérleti nyúl (mármint a Chevelle).
    .....
    Nincs is ezzel semmi gond Ervin. A puding próbája az evés. Megrágtuk egymás között, megbeszéltük. Ki fog szépen alakulni.

    A Mercinél meg úgy gondolom, hogy Szabi megfelelő ponttal fogja jutalmazni és máris helyén lesz.

  6. #306
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Itt a Chevelle az összes kért módosítással.

    http://tradergamer.freeweb.hu/letolt/Chevelle_1_2.zip

    125 literes tank, kétszeres fogyasztás (78 liter százon - eszement érték, de Ti akartátok...), átállított setup-range (a beállítási tartományokat Joe és Szabi kéréseinek megfelelően szűkítettem ill. megváltoztattam), módosított első stabilizátor-rugalmassági koefficiens, kipróbált kopások és melegedések (kb. 120 próbakör 7 pályán - úgy tűnik, minden rendben), finoman módosított gumik (mégis benne hagytam mindkettőt, de állítottam a kopásokon és a tapadásokon), apró változtatás a hátsó futóművön és a rugóerő-vektorokon (kigyorsításkor kevésbé ficánkol, de azért remekül driftelhető még így is), 900 fok/32-re optimalizált fizika (G25-ön), apró módosítás a fékerőkön, megváltozott default-setup, pici módosítás a motor jelleggörbéjén (az alsó tartomány nyomatékának kis korrekciója).
    Ja, és Szabi kedvéért (aki, mint tudjuk, a motorháztetőn ülve szeret vezetni...) előrébb állítható üléspozíció.
    Egyebekben minden a régi. A korábban eltárolt beállításaitokat dobhatjátok a retekbe.

  7. #307
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a Chevelle az összes kért módosítással.
    Kipróbáltam. Időben nem érezhető a változás. A gumik változtatása azonban igen, pedig csak pár kört futottam (25-25).
    A fogyasztás kicsit csökkent, nem forr a víz és az olaj. Szerintem rendben. A fizika és a beállítások rendben vannak (részemről). Megjegyezném, hogy a futómű beállítások alsó része (a puhábbak) feleslegesek, mert viszonylag a keményebbeket használtam és még keményítettem volna. Ez nem kritika, de én még adtam volna a keménységnek egy sallert. Biztos vagyok benne, hogy a rugó erőket és minden mást kb 1000* ellenőriztél. Ha puhára veszem, akkor a nehéz kasztni nagyon nagyon billeg.
    A fékek visszahűlésén (elöl) változtattál igaz Ervin?
    A motorerőn is érezni a változást.
    Az autó részemről továbbra is rendben van.

    A gumikról pár szót:
    A goodyear jobban kopik, nagyjából hasonlóan (kicsit jobban (szerintem) tapad, mint a régebbi, ha azonban ívben fékezek leesik, lecsúszik arról. Ez a gumi nekem tök rendben van. Olyan nyúlósabb lett.

    A firestone, puhább lett, kezesebb, talán az oldaltartása miatt jobban tetszik, mint a goodyear.
    Ha én lennék a helyedben, akkor én a korábbi Firestonet raknák vissza, keményebb, csúszósabb, kevésbé kopik ennél a guminál, jobban lehetne taktikázni a kicsit nagyobb különbség miatt.

    Természetesen ez az én véleményem, de szerintem ez a v1.2 a régebbi firestone és az új goodyear gumival lenne jó.

    A mérési eredményeket Sebringen és Hungaroringen, betettem a táblázatba a megfelelő helyre v1.1 és v1.2-vel jelöltem a változtatásokat.

    Joe

  8. #308
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam....Megjegyezném, hogy a futómű beállítások alsó része (a puhábbak) feleslegesek,...A fékek visszahűlésén (elöl) változtattál igaz Ervin?
    A motorerőn is érezni a változást.
    Az autó részemről továbbra is rendben van...
    Joe
    Picit macerás pasas vagy ám...
    A beállítási tartományokban azért vettem visza a nyilvánvalóan jobb úttartást adó lehetőségeket, mert Szabi kérte, hogy ne legyen "túl jó"-ra setupolható a bringa.
    Rajtatok aztán eligazodni...
    A fék visszahűlésén ugyan nem változtattam, de a fékerőt (ugyanolyan féktárcsa-vastagság mellett) megnöveltem 5%-kal.
    Mindegy is most ez, mert alapvetően nem ez a gép a főcsapás, csak egy kipróbálható kísérleti gép, amit (ha besoroltok az add-on autók közé) mindenesetre eléggé magányosan lehet hajtani a továbbiakban a rettenetes ereje és a meglehetősen más viselkedése miatt, szerintem. Valódi kategória-társa nemigen lesz, a későbbi Trans Am mezőnyből meg ki fog lógni (azok ennél kevésbé billegősek lesznek, kifinomultabb vasak várhatók).
    Azon gondolkodtam, hogy meg lehetne csinálni hozzá a testvérét, a '69-es Pontiac GTO-t (ez a Judge változat), ami teljesen ugyanaz a kaszni (pici eltérésekkel lámpákban, ütközőlécekben stb.), és tökéletesen ugyanezt a fizikát lehet alá rakni, hiszen minden csavarjuk azonos volt (oké, a remekbe szabott 455-ös Pontiac blokk kivételével, de annak a teljesítménye, nyomaték-karakterisztikája igencsak hasonló).
    Csak éppen, egy megfelelő belső térrel kiegészített Pontiac legalább egy-másfél újabb hónap, és még a Camaro-val se állok sehogy... Szóval, egyelőre én nem fogom megcsinálni, pedig bajnokverő páros lehetnének...

  9. #309
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    utánfutás csökkentése: max 4,5
    kerékdőlés csökkentése: max 3,0 (min -3,0)
    első stab minimum érték növelése: min 2,40
    első kerékösszetartás minimum érték növelése: min -0,4 (vagy ha úgy tetszik a széttartás maximum értéke)

    egyetértek, hogy csak aFirestone gumi!


    A választható autók kreditsávjának növelésén még elgondolkodom...
    Ervin,

    Tudom problémás vagyok.... sokat púposkodom.

    Próbálunk egyértelműen fogalmazni, de van hogy félreértjük egymást. Emberek vagyunk.
    De Szabi szerintem arra gondolt, hogy az első stabkar min 2,4 legyen. Beidéztem, hogy ne kelljen keresgélned. Szerintem a 2,4 - 3,0-ig elfogadható lenne neki is. Gondolom. Megbeszélnéd vele, mert ebbe nem akarok bele vau.

    Akkor jól éreztem a féket.

    Te ne kezdd, hogy ez csak, meg így meg úgy, meg kilóg! Szerintem meg nem! Szerintem meg jó kis muscle car lesz ha ránk hallgatsz a gumikkal kapcsolatban. Lesz egy takony lágy goodyear gyors kopással és lesz egy keményebb firestone. Ezekkel már lehet taktikázni, mert van különbség.
    Ez az autó sokkal jobb, mint a gyáriak. Megérdemli a részvételt a bajnokságban, mint a Merci is.

    Ervin,

    Bármit megcsinálsz, két dologban biztos lehetsz:
    1. Lesz ikon és bik,
    2. Megpróbáljuk jól besorolni a többi közé.

    Szia
    Joe

  10. #310
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Orsós János írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Sorolnám: Volvo Amazon 1968, Chevrolet Camaro ss 1970, Pontiac trans am, Jaguár MK II v8-250, 1969Boss 302 Trans, Lamborghini contach Lp 400, Lola T70 Mk3, BMW 320.
    Tudom ez sok munkába kerül, de azt hiszem megérné akkor is ha csak 2-3 verdát tennénk be a bajnokságba.

    Volvo nem megy neten, magas a pixelszáma nagyon. Legalábbis amit én próbáltam anno.
    Camaro SS, Pontiac - tavaly volt egy kísérlet, hogy több muscle car legyen, de Ervin végül is bojkottálta, hogy mind szar és nem reális, majd mivel senki nem kardoskodott mellette, hagytam a csudába az egészt, pedig voltak szép darabok...
    Jaguár - Rohadt lassú, már próbáltam.
    Boss már van.
    Lamborgihini - nem korhű, meg tudtommal nem is versenyzett, nincs versenyfestés, csak utcai.
    Lola T70 - nem szép kidolgozású, nekem nem tetszik.
    BMW 320 - nem korhű, és igen gyors emlékeim szerint.

  11. #311

    Smile

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Volvo nem megy neten, magas a pixelszáma nagyon. Legalábbis amit én próbáltam anno.
    Camaro SS, Pontiac - tavaly volt egy kísérlet, hogy több muscle car legyen, de Ervin végül is bojkottálta, hogy mind szar és nem reális, majd mivel senki nem kardoskodott mellette, hagytam a csudába az egészt, pedig voltak szép darabok...
    Jaguár - Rohadt lassú, már próbáltam.
    Boss már van.
    Lamborgihini - nem korhű, meg tudtommal nem is versenyzett, nincs versenyfestés, csak utcai.
    Lola T70 - nem szép kidolgozású, nekem nem tetszik.
    BMW 320 - nem korhű, és igen gyors emlékeim szerint.
    Szia
    Látom nem csak nekem jutottak eszembe ezek a régi vasak, nem tudom menyire vezethetők, és hogy mit tudnak de jó lenne meghajtani.
    Tudtommal Ervin már csak múlt vagyis nincs ki bojkottáljon, akár nyári kupába belehetne csempészni párat belőlük. Camarot, Pontiakot, Lola T70 nekem meg tetszik van róla 1-2-fotom szerintem szebb mint a Porsche 906-os, BMW 320 igen nagyon gyors és nagyon szép hangja van, aránylag könnyű kezelni de biztos találnánk neki ellenfelet, Lamborghini Contach 1974-1990-ig gyártották és ahogy elnézem a képeket kasznin sokat nem változtattak, szerintem nem lenne gond ha csak utcai festés lenne, azért még tesztelhetnénk? Nyári kupán többen is kipróbálnánk és eltudnánk mondani hogy milyenek találtuk, hogy mehet e a bajnokságba.

  12. #312
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Orsós János írta Hozzászólás megtekintése
    Szia
    Látom nem csak nekem jutottak eszembe ezek a régi vasak, nem tudom menyire vezethetők, és hogy mit tudnak de jó lenne meghajtani.
    Tudtommal Ervin már csak múlt vagyis nincs ki bojkottáljon, akár nyári kupába belehetne csempészni párat belőlük. Camarot, Pontiakot, Lola T70 nekem meg tetszik van róla 1-2-fotom szerintem szebb mint a Porsche 906-os, BMW 320 igen nagyon gyors és nagyon szép hangja van, aránylag könnyű kezelni de biztos találnánk neki ellenfelet, Lamborghini Contach 1974-1990-ig gyártották és ahogy elnézem a képeket kasznin sokat nem változtattak, szerintem nem lenne gond ha csak utcai festés lenne, azért még tesztelhetnénk? Nyári kupán többen is kipróbálnánk és eltudnánk mondani hogy milyenek találtuk, hogy mehet e a bajnokságba.
    Jani,

    Anno én is ilyen felvetéssel kezdtem, és pont saját korábbi magam jutott eszembe...
    Végig csináltam már egy komplett tesztet tavaly. A dolog ennél bonyolultabb és már kiforrottabb.

    A nyári szezon versenyei és kategóriai szerintem már megvannak... oda már ezek nem fognak beférni.

    Az autókat több helyen (pályán) és módon teszteljük. Röviden, de a korábbi hozzászólásokban megtalálod.
    Nézzük a fogyasztást és a gumik használatát elől, hátul. A tanak méretét, full grides fps teszt, legjobb idő, elérhető legjobb idő. Egy autót mindig egy, vagy több gyári autóhoz hasonlítunk össze, az a referencia. Vizsgáljuk a külső és a belső grafikát, esetleg hibákat. A lényeg, hogy Nálam otthon van kb. 200 mod, ebből igen kevés az ami jó érzés vezetni, hangra, ránézésre. A vezetési élmény nem az, ha könnyű egy autót vezetni...

    Ahhoz, hogy egy! autót betegyenek Szabiék min 3 pályán csak egy! referencia autóval 200-300 kört kell futni!!! És ez csak két autó volt, és csak 30-50 kört írtam. Lehet soknak tűnik, de az első 15 kör minimum elmegy azzal, hogy beállítod a pályára. A maradék 15-20 kör azzal tellik, hogy kihajtod amit tudsz.

    Jelenleg egy tényleg hatalmas teszt végét járom, kb negyed éve csinálom. Ezek az autók a táblákban szereplő lyukakat kívánják befoltozni, vagy nagyon jó modok. Persze (le sem merem írni hány autóról van szó) sokat ki fogunk még szórni.

    A héten a teszteket befejezem. Pénteken elmegyek egy hét szabira, 9.-n jövök vissza. Utána beszéljünk róla, de amiket leírtál sokat (majdnem mind) ismerek, mert megnéztem, és kipróbáltam.

    Az hogy egy mod tetszik Neked, vagy Nekem, nem mérvadó. Itt egy 20-30 fős csoportról van szó, akikből minimum 1 (Dawe ) úgy is azt mondja, hogy ez szar és nem jó.

    Arra is fel kell készülnöd, hogy végig csináltad a tesztet és a kocsi kuka.

    Amiket felsoroltál modok, az E21-s BMW csak-csak használható de nem ide való, a Lambo és többi nem egy nagy etwas. Az hogy van fényképed és jó, szép, ez sem jelenti a mod megfelelőségét. Ettől függetlenül, nézzük meg, ha szeretnéd, de hidd el nekem, nem úgy megy ez mint a karikacsapás. A héten vagyok, beszélhetünk róla nyugodtan, mert nem a kedved akarom elvenni, csak a tapasztalataimat írom le.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2012. 06. 25. 12:56.

  13. #313
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jani,

    Anno én is ilyen felvetéssel kezdtem, és pont saját korábbi magam jutott eszembe...
    Végig csináltam már egy komplett tesztet tavaly. A dolog ennél bonyolultabb és már kiforrottabb.

    A nyári szezon versenyei és kategóriai szerintem már megvannak... oda már ezek nem fognak beférni.

    Az autókat több helyen (pályán) és módon teszteljük. Röviden, de a korábbi hozzászólásokban megtalálod.
    Nézzük a fogyasztást és a gumik használatát elől, hátul. A tanak méretét, full grides fps teszt, legjobb idő, elérhető legjobb idő. Egy autót mindig egy, vagy több gyári autóhoz hasonlítunk össze, az a referencia. Vizsgáljuk a külső és a belső grafikát, esetleg hibákat. A lényeg, hogy Nálam otthon van kb. 200 mod, ebből igen kevés az ami jó érzés vezetni, hangra, ránézésre. A vezetési élmény nem az, ha könnyű egy autót vezetni...

    Ahhoz, hogy egy! autót betegyenek Szabiék min 3 pályán csak egy! referencia autóval 200-300 kört kell futni!!! És ez csak két autó volt, és csak 30-50 kört írtam. Lehet soknak tűnik, de az első 15 kör minimum elmegy azzal, hogy beállítod a pályára. A maradék 15-20 kör azzal tellik, hogy kihajtod amit tudsz.

    Jelenleg egy tényleg hatalmas teszt végét járom, kb negyed éve csinálom. Ezek az autók a táblákban szereplő lyukakat kívánják befoltozni, vagy nagyon jó modok. Persze (le sem merem írni hány autóról van szó) sokat ki fogunk még szórni.

    A héten a teszteket befejezem. Pénteken elmegyek egy hét szabira, 9.-n jövök vissza. Utána beszéljünk róla, de amiket leírtál sokat (majdnem mind) ismerek, mert megnéztem, és kipróbáltam.

    Az hogy egy mod tetszik Neked, vagy Nekem, nem mérvadó. Itt egy 20-30 fős csoportról van szó, akikből minimum 1 (Dawe ) úgy is azt mondja, hogy ez szar és nem jó.

    Arra is fel kell készülnöd, hogy végig csináltad a tesztet és a kocsi kuka.

    Amiket felsoroltál modok, az E21-s BMW csak-csak használható de nem ide való, a Lambo és többi nem egy nagy etwas. Az hogy van fényképed és jó, szép, ez sem jelenti a mod megfelelőségét. Ettől függetlenül, nézzük meg, ha szeretnéd, de hidd el nekem, nem úgy megy ez mint a karikacsapás. A héten vagyok, beszélhetünk róla nyugodtan, mert nem a kedved akarom elvenni, csak a tapasztalataimat írom le.
    Szia

    Igazad van meggyőztél. Nem olyan egyszerű ez, azt tudtam hogy nem elég ha egy verda jól néz ki, vagy van róla képem. Függ az fps-töl + tank nagyságától + fogyasztástól +gumikopástól, sokat kell tesztelni, eléggé összetett. Nem csináltam még tesztelést ezért gondoltam rátok jobb pilótákra. Csak egy ötlet volt hogy csempészük be a nyári kupába 1-2 vasat akár tesztelésre, gyengébb pilóták is elmondhatnák mit gondolnak az adott verdáról, tudom nektek mint él pilótáknak nem nagy ügy az általam felsoroltak közül bármelyik, vagy amit te tesztelsz bármelyiket is uralni de nekünk mint kezdőknek elég nagy kihívás egy erősebb v8- ast terelgetni. Szóval nem egyszerű ezt belátom. Jó pihizést a szabid alatt!
    Utoljára módosította: Orsós János; 2012. 06. 25. 20:44.

  14. #314
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Ami szar, az szar. Ennyi. Nem fogom aszondani, hogy jó, csak mert valakiknek teccik. Ami viszont jó, azt elismerem tehát felesleges sarkítani, mert kapásból tudok 2 példát is felhozni a jóra itt a példa boss, és a komondor.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  15. #315
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy 20-30 fős csoportról van szó, akikből minimum 1 (Dawe ) úgy is azt mondja, hogy ez szar és nem jó.
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ami szar, az szar. Ennyi.

  16. #316
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ami szar, az szar. Ennyi. Nem fogom aszondani, hogy jó, csak mert valakiknek teccik. Ami viszont jó, azt elismerem tehát felesleges sarkítani, mert kapásból tudok 2 példát is felhozni a jóra itt a példa boss, és a komondor.
    Kíváncsi voltam mit lépsz erre Dawe

    Egyébként írhattam volna pozitívan is, de tegnap gondoltam odaszúrok egy rövidet Neked.

    Nem flame volt!

  17. #317
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Orsós János írta Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Igazad van meggyőztél. Nem olyan egyszerű ez, azt tudtam hogy nem elég ha egy verda jól néz ki, vagy van róla képem. Függ az fps-töl + tank nagyságától + fogyasztástól +gumikopástól, sokat kell tesztelni, eléggé összetett. Nem csináltam még tesztelést ezért gondoltam rátok jobb pilótákra. Csak egy ötlet volt hogy csempészük be a nyári kupába 1-2 vasat akár tesztelésre, gyengébb pilóták is elmondhatnák mit gondolnak az adott verdáról, tudom nektek mint él pilótáknak nem nagy ügy az általam felsoroltak közül bármelyik, vagy amit te tesztelsz bármelyiket is uralni de nekünk mint kezdőknek elég nagy kihívás egy erősebb v8- ast terelgetni. Szóval nem egyszerű ezt belátom. Jó pihizést a szabid alatt!
    Ne viszakozz! Ha van kedved segíthetsz Nekem. Megmondom mit csinálj, melyik pályán, hogyan, stb. Ha van kedved és időd.
    Uralni mindegyik kocsit lehet, csak lassabban kell vele menni. Pedig a Falcon elég kezes... vagy a Boss, Chevelle, Cougar...

    ui.: Egyébként én magamat kezdőnek tartom. Nézd csak meg milyen hibákat csinálok. Ennek egy része a türelmetlenség, másik része a hiba (nem tudom uralni) hogy nem férek be.

Oldal: 13 / 13 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •