Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (191 összesen)

Téma: GT Legends Nyílt Nyári FunCup

  1. #51
    Fekete László Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 05. 22.
    Város
    BP
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Egy momo-val kezdtem ősszel, aztán tavaszra szereztem egy obutto cockpit-et egy g25-el, de az a vicc az egészben hogy ez néhány futam erejéig nem hogy gyorsított hanem annyira szokatlan volt hogy alig tudtam menni. Kb. mostanra elértem a momo-s szintet.
    Szerintetek ennyit számít a jó felszerelés (kormány, pedál etc.) ?

    Őszintén szólva én ezekhez a cuccokhoz képest eléggé alap szerkóval tolom. Az lényegtelen, hogy a gépem 6 éves és 40-60 közötti fps-t tudok a GTL-el csinálni, de a kormányom egy formula force ex logitech (3 éves, de alig használtam), ami aztán tényleg majdnem a legalja, ahogy nézem a kormány, sőt akár a cockpit palettát.
    Viszont kellemesen meg tud a gumi részen izzadni a tenyerem, ami azért hozzáad a hangulathoz.

    Lényeg a lényeg, én még magamat annyira lassúnak érzem, hogy szerintem egyenlőre felfoghatatlan távolságban van az a szint, amikor a felszerelés lesz majd a szűk keresztmetszet.
    De legalábbis azzal nyugtatom magam, hogy a legjobb technika sem helyettesíti a több év, több ezer óra tapasztalatot, ami a nagymenőknek van.

  2. #52
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Azóta leszedtem őket, pont innen.KösziKérdés, hogy hova másoljam? Nyilván elkezdek kísérletezgetni, de jobb a biztos.Köszi.

  3. #53
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg Latek írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek ennyit számít a jó felszerelés (kormány, pedál etc.) ?
    Mi Kozmával kb. együtt kezdtük és általában hasonló időket megyünk. Az elején nekem momo volt, neki DFGT. Olyan fél év után kezdett jobban és stabilabban menni, ekkor váltottam le az öreg momót. Amióta mindketten nagy kormányszöggel megyünk (720) újra beértem!
    Tehát egy ideig biztos nem hátráltat a szerkó, de eljön majd a pillanat (nem is olyan sokára) amikor is legalább egy jobb kormány beszerzése sokat javít majd.

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Latek írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek ennyit számít a jó felszerelés (kormány, pedál etc.) ?
    Mint korábban mondtam, nagyon gyors kört bármelyik vezérlővel lehet menni, a jobb cuccok abban segítenek, hogy minél inkább benne érezd magad az autóban, amivel nő a koncentrációképesség, a feeling/élmény, hogy tényleg ott vagy és ennek következtében a stabilitás is.

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Azóta leszedtem őket, pont innen.KösziKérdés, hogy hova másoljam? Nyilván elkezdek kísérletezgetni, de jobb a biztos.Köszi.
    Nemtom meddig van becsomagolva, de vmi ilyesmi a mappa szerkezet:

    GTL\GameData\Sounds\Cars

  6. #56
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Minden sikerült, csak egyesíteni kellett őket

  7. #57
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Zsír, most meg a menüben eddig hallható egérklikk hang szűnt meg, de ezt már magasról ****...helyesbítek, kezd elegem lenni. Nemhogy klikk nincs, már a váltó se csattan...ellenben szépen muzsikál az uj Cortina hang. Ötlet?
    Utoljára módosította: RWD; 2011. 06. 29. 14:47.

  8. #58
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mint korábban mondtam, nagyon gyors kört bármelyik vezérlővel lehet menni, a jobb cuccok abban segítenek, hogy minél inkább benne érezd magad az autóban, amivel nő a koncentrációképesség, a feeling/élmény, hogy tényleg ott vagy és ennek következtében a stabilitás is.
    Ezzel maximálisan egyet kell értenem. Én egyre inkább azt érzem, hogy hiába gyakorlok sokat (sajnos kicsit ráérek), hiába lett 100 feletti FPS-em, semmit nem javultam és ezt annak tudom be, hogy nagyon rossz a koncentráció képességem. Ahhoz hogy maximálisan a tudj koncentrálni, teljesen rá kell hangolódnod a játékra, ehhez pedig megengedhetetlen, hogy bármilyen apróság kizökkentsen. Minden egyes kör teljes odafigyelést igényel, egy tized másodpercnyi kihagyás, egy tizedmásodpercnyi időveszteség. Ráadásul ha versenyről van szó egy jó időt menni nem ugyanaz, mint ugyanazt a jó időt megfutni 30-32-szer.

    Na persze vannak itt kivételek, akik gamepad-al hokkedlin ülve (közben sörözgetve) lenyomnak bárkit...

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    Zsír, most meg a menüben eddig hallható egérklikk hang szűnt meg, de ezt már magasról ****...helyesbítek, kezd elegem lenni. Nemhogy klikk nincs, már a váltó se csattan...ellenben szépen muzsikál az uj Cortina hang. Ötlet?
    Töltsd le a digitális verziót és ne szarozz a no-cd crackkel...

    egyébként nem értem, hogy mit ronthattál el, a rar is úgy van becsomagolva, hogy látszik mi melyik könyvtárba megy... de a többi eredeti hang mappát/fájl nem kell törölni a GTL mappából...

  10. #60
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Latek írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek ennyit számít a jó felszerelés (kormány, pedál etc.) ?

    Őszintén szólva én ezekhez a cuccokhoz képest eléggé alap szerkóval tolom. Az lényegtelen, hogy a gépem 6 éves és 40-60 közötti fps-t tudok a GTL-el csinálni, de a kormányom egy formula force ex logitech (3 éves, de alig használtam), ami aztán tényleg majdnem a legalja, ahogy nézem a kormány, sőt akár a cockpit palettát.
    Viszont kellemesen meg tud a gumi részen izzadni a tenyerem, ami azért hozzáad a hangulathoz.

    Lényeg a lényeg, én még magamat annyira lassúnak érzem, hogy szerintem egyenlőre felfoghatatlan távolságban van az a szint, amikor a felszerelés lesz majd a szűk keresztmetszet.
    De legalábbis azzal nyugtatom magam, hogy a legjobb technika sem helyettesíti a több év, több ezer óra tapasztalatot, ami a nagymenőknek van.
    Én ezzel toltam legelőször és nem voltam messze az élmezőnytől! (Formula Force GP piros) Kicsit meg volt tákolva...
    Az akkori testtartásomat két párna segítette ki hátulról. Nem mondom, másfél óra verseny nem volt rövid!
    Utoljára módosította: Taky; 2011. 06. 29. 17:40.

  11. #61
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel toltam legelőször és nem voltam messze az élmezőnytől! (Formula Force GP piros) Kicsit meg volt tákolva...
    Az akkori testtartásomat két párna segítette ki hátulról. Nem mondom, másfél óra verseny nem volt rövid!
    Nagy ember, kis szék.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #62
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nagy ember, kis szék.
    Nézőpont kérdése...

  13. #63
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nézőpont kérdése...
    És a mostaniról van kép?
    Reméljük az kényelmesebb mert ez durva lehetett.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #64
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel toltam legelőször és nem voltam messze az élmezőnytől! (Formula Force GP piros) Kicsit meg volt tákolva...
    Az akkori testtartásomat két párna segítette ki hátulról. Nem mondom, másfél óra verseny nem volt rövid!
    Ezt alig hiszem el, azt hittem Levike konyhaszékénél semmi sem lehet rosszabb, de lehet tévedtem
    Ehhez képest én királyi helyen ülök, elpunnyadva a fotelomban a 32"tvtől karnyujtásnyira, és az élvezetemhez még saját pedálkákat is terveztem...nem is nagyon van kedvem felállni innen

    Azért...a kényelmes ülés, nagy monitor, korrekt (100+) framerate, precíz kormány, masszív pedálok nagyban hozzásegítenek a megfelelő élvezeti érték elérésében, a koncentráció megtartásában, és a stabilitásban egyaránt.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #65
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És a mostaniról van kép?
    Van!

  16. #66
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Játék reinstallnál ujra kellr regelnem a multiplayer résznél? Vagy csak megint nem megy a szeró?

  17. #67
    Fekete László Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 05. 22.
    Város
    BP
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel toltam legelőször és nem voltam messze az élmezőnytől! (Formula Force GP piros) Kicsit meg volt tákolva...
    Az akkori testtartásomat két párna segítette ki hátulról. Nem mondom, másfél óra verseny nem volt rövid!
    Kiraly!
    Nekem a testtartasom szerencsere azert jobb, bar sajnos a kormany tul kozel van a mellkasomhoz, de ennyi kell.

  18. #68
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Van!
    ejj az a sok kupa, érem

  19. #69
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    ejj az a sok kupa, érem
    Az is van...!

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Min szólnátok még egy olyan "handycap"-hez, hogy a profik csak H-váltóval mehetnek?

    (persze akinek van, DFP/DFGT-én akkor minimum a botváltót...fülekkel tilos )



    Ellenőrizni természetesen nem tudjuk, becsület alapon menne...

  21. #71
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Min szólnátok még egy olyan "handycap"-hez, hogy a profik csak H-váltóval mehetnek?

    (persze akinek van, DFP/DFGT-én akkor minimum a botváltót...fülekkel tilos )



    Ellenőrizni természetesen nem tudjuk, becsület alapon menne...
    Nekem ez tetszik. Legalább gyakorlom a heel & toe-zást.
    Mondjuk sok futamon úgy se leszek.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #72
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Min szólnátok még egy olyan "handycap"-hez, hogy a profik csak H-váltóval mehetnek?

    (persze akinek van, DFP/DFGT-én akkor minimum a botváltót...fülekkel tilos )



    Ellenőrizni természetesen nem tudjuk, becsület alapon menne...
    Akko menjetek úgy!!!
    De akkor legyenek profik-haladók-kezdők. Én a haladókhoz tartozok. 1-től 4.-ig profik vannak, és azok csak is az elittel mehetnek, haladók az 5-10-ig, és azok a Cortinával, kezdők meg 10 fölött az Alfaval.
    Utoljára módosította: Laca; 2011. 06. 30. 21:14.

  23. #73
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Min szólnátok még egy olyan "handycap"-hez, hogy a profik csak H-váltóval mehetnek?

    (persze akinek van, DFP/DFGT-én akkor minimum a botváltót...fülekkel tilos )



    Ellenőrizni természetesen nem tudjuk, becsület alapon menne...

    Hülyeség...

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Akko menjetek úgy!!!
    De akkor legyenek profik-haladók-kezdők. Én a haladókhoz tartozok. 1-től 4.-ig profik vannak, és azok csak is az elittel mehetnek, haladók az 5-10-ig, és azok a Cortinával, kezdők meg 10 fölött az Alfaval.

    Nah, nem kibúvókat keresgetünk , hanem szépen beizzítjuk azt a H-váltót, ahogy illik egy 40 éves hőskori autócsodában .

    Egyébként kétlem hogy éles bajnoki futamon bárki is használta volna eddig, ezért csak annyira lesz nehezebb neked is, mint bárki másnak... de így sokkal menőbb, nézd:

  25. #75
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Van!
    Kitúrtad a gyereket a szobájából?

    Azon a a görnyedt képen azért már az új kormánnyal nyomod.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •